MS U20 -  ONLINE PŘENOS -  Senegal : Kolumbie - 26. května 2019   18:00

Senegal
Senegal
35' Niane  • 85' Lopy
2:0
(1:0)
Kolumbie
Kolumbie
Senegal
Dialy N'Diaye – Dionkou, Cissé, M. N'Diaye, Aw – Lopy, Diagne (C) – Niane (82. Dramé), Ciss (80. Ndaw), Sagna (73. Niang) – Badji.
Djiba, Sarr – Mbow, Danfa, Dramé, Mendy, Ndaw, Dia N'Diaye, N. N'Diaye, Niang.
Oliver – Bennett, Burt.
Lublin Stadium, Lublin
Kolumbie
Mier – Arroyo, Reyes, Cuesta (C), Vera – Balanta – Angulo (66. Sandoval), Alvarado, Perea (41. Carbonero), Sinisterra – Cucho Hernández (75. Amaya).

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek víkendového večera.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 5:2. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:15.
Kolumbie vstoupila do druhé půle velice dobře a hnala se za vyrovnáním. S přibývajícím časem ale jejich dobře nastavené tempo hry o poznání upadlo a Senegalci svoji výhru stvrdili proměněnou druhou penaltou zápasu z 85. minuty utkání, kterou proměnil Dion Lopy.

Duel dvou týmů, které se po úvodních duelech dělily o první příčku, tak vyzněl lépe pro ten z Afriky. Senegalci jsou tak velice blízko postupu do další fáze turnaje.
90+3'
90+3'
Utkání už nabralo dohrávací charakter, přesto v něm uvidíme ještě alespoň jendu standardku Kolumbie.
90+2'
Senegalci se ani v nastavení nebojí zaútočit jako nyní Niang, jeho výsledná střela ale letěla daleko mimo prostor tří tyčí.
90+1'
Lopy zůstal po zákroku uprostřed hřiště na pár chvil chycen za hlavu ležet na travnatém pažitu. Vypadá to ale, že bude v pořádku.
90'
Ke střele na vzdálenější tyči se ještě dostal Aw, jeho pumelice ale letěla pouze do boční sítě.
89'
Nyní se Afričané dokonce dostávají k další standardní situaci, tohle už pro ně vypadá z hlediska šancí na vítězství v dnešním klání velice dobře.
88'
Senegal velmi dobře z taktického hlediska drží balón na svých kopačkách a až když je to opravdu nutné, jej nakopává směrem kupředu.
87'
Jejich akcím už ale chybí myšlenka a aktivita většího množství hráčů směrem do pokutového území jako naposledy, kdy pokusu o vysunutí Diagneho skončil pouze míčem na kopačkách soupeře.
86'
Kolumbijci jsou znechuceni, přesto se sympaticky šance na bodový zisk nevzdávají.
85'
Senegal právě vstřelil branku!
DION LOPY si brankáře Kolumbie vychutnal do poslední chvíle a posouvá Senegal už velmi blízko třem bodům! Pozemní rána k levé tyči a brankář Mier znovu na druhé straně se rovnají druhé proměněné penaltě Afričanů v utkání.
84'
Jeden ze Senegalců je ještě dlouze ošetřován uvnitř pokutového území. Šlapák soupeře byl jako z učebnice, proto se takovým průtahům nelze divit.
83'
Druhá penalta pro Senegal v zápase po šlapáku Reyese!
82'
Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Ibrahima Niane, přichází Ibrahima Dramé.
81'
Mier mužem okamžiku! Brankář Kolumbie živí po ojedinělé akci soupeře šance jeho týmu nad vodou po neuvěřitelném zákroku proti hlavičce dobíhajícího Badjiho.
80'
Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Amadou Ciss, přichází Faly Ndaw.
79'
To ale Kolumbii nevydrželo příliš dlouho. Ramirezův nepřesný nákop do pokutového území z velké vzdálenosti skončil až mimo hřiště.
78'
Až nyní začíná stoperská dvojice Jihoameričanů s rozvíjením útočné akce.
77'
Kolumbii se nadále nedaří vymanit ze sevření soupeře a čas už každou další minutou hraje čím dál více proti ní.
76'
Senegal využívá vznikajících děr v obraně soupeře a dostává se díky nedovoleným zákrokům k rozehrávkám míče z klidové polohy, kde spoří velmi cenné vteřinky. Ne příliš fotbalové, ale pro potřeby Senegalu velmi účelné.
75'
Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Cucho Hernández, přichází Andrés Amaya.
74'
Dlouhý nákop zahnal čerstvého Nianga až k rohovému praporku, odkud vybojoval alespoň rohový kop pro svůj tým.
73'
Střídání v týmu Senegal: ze hřiště odchází Amadou Sagna, přichází Ousseynou Niang.
72'
A další roh Afričanů. Sudí Oliver už musí Cissa popohánět při cestě za jeho rozehrávkou.
71'
Nakonec se Senegal propracoval i k rohovému kopu, jehož rozehrávkou uspořil další minimálně minutu hry.
70'
Afričané kombinují ve dvou u rohového praporku a šetří cenné vteřinky, kdy si může jejich obrana alespoň částečně vydechnout.
69'
Senegal přešel do rychlého kontru a a dle očekávání po zahrání míče do zámezí se svou rozehrávkou autu nikam nespěchá.
68'
Velmi dobrý centr z pravé strany našel dosti přesně hlavu Cucha, snajpr Kolumbie ale zakončoval znovu ze záklonu a jen těžce mohl zamířit směr branka.
67'
Kolumbie začíná svůj tlak čím dál více stupňovat a Senegalci se nestačí otáčet. Přesto jejich obrana nadále odolává.
66'
Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Iván Angulo, přichází Luis Sandoval.
65'
Po pravé straně se snažil sólo akcí protlačit Dionkou, proti silnému soupeři ale o balón u autové čáry přišel.
64'
Nyní se ale přece jenom ujali míče a ihned s ním míří kupředu.
63'
Trenér Senegalu už vstal ze své lavičky a dává svým svěřencům nelibost s předváděnou hrou. S takovým přístupem budou Afričané bránit náskok další půlhodinu opravdu velmi těžce.
62'
Pro Kolumbii jednoznačně vyznívá statistika držení míče, poslední minuty ale drhne jakákoliv jejich kombinace. Když se Jihoameričané o míč nepřipraví sami nepřesnou přihrávkou, posílá balón pouze do prostor, kde stojí připravený hráč soupeře.
61'
Afričané znovu pouze odkopávají balón až k brankáři Mierovi a formují své obranné postavení.
60'
Rychlé přenesení hry na pravou stranu hřiště ke kopačkám Cordoby způsobilo ihned přístup dvou Senegalců, kteří nakonec donutili beka soupeře k zahrání míče do zámezí.
59'
Afričané uklidňují tempo hry z pochopitelných důvodů. Od začátku druhé půle tempo hry jednoznačně diktují hráči soupeře a jejich branka visí každou chvíli ve vzduchu.
58'
Reyes si pomohl při zastavování rychlé protiakce nedovoleným způsobem a sudí Oliver vyhodnotil jeho počínání hodné žluté kartě.
57'
Tentokrát si dlouhý centr stáhl do své moci brankář N'Diaye a bleskově jej rozehrává na své spoluhráče.
56'
Kolumbijci ale znovu šlapou do plných a ženou se za vyrovnáním. Senegalská tvrz ale prozatím náporu odolává, byť jen odkopáváním míče daleko od svého brankáře.
55'
Cucho měl na hlavě vyrovnání, ve velmi složité pozici a v záklonu ale neměl příliš nadějí na finální úspěch.
54'
Cissovi se to příliš nelíbí, ale jeho drobný faul svým orlím zrakem sudí Oliver velmi dobře viděl.
53'
Nakonec z toho byla vyložená gólovka! Niane ale nedošáhnul na milimetrový centr spoluhráče a tváří v tvář brankáři mu míč prolétl těsně před kopačkou do zámezí.
52'
Senegal se propracovává velmi trpělivě směrem k pokutovému území soupeře.
51'
Po drobném ošetření je Ciss připraven pokračovat ve hře, pro ošetření zdravotníků ale musí za autovou čáru.
50'
Přesně na půlící čáře zůstal ležet středopolař Ciss. Bílá čára dokonce přesně prochází středem jeho těla.
49'
Snaha o dlouhý nákop z kopačky Ramireze byla pohlídána obranou Senegalu. Následně se ale Kolumbijci protlačili do pokutového území, kde došlo k pochybnému zákroku soupeře, Oliver ale zůstává ledově klidný.
48'
Po úvodní dobré pasáži Afričanů jsou na míči aktivní i Kolumbijci, na centr Sinisterraa ale mohli spoluhráči jen těžko dosáhnout a ten nakonec končí v zámezí.
47'
Senegalci vstoupili do druhé půle velmi aktivně a ihned se snaží o vsítění druhé branky, proti však ale stojí pevná obrana soupeře.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:02.
Po první polovině hry je skóre o něco příznivější pro Senegal, který si vypracoval o něco více vyložených šancí, jeho branka ale přišla z penaltového puntíku zásluhou Ibrahima Niameho.

Po brance Afričanů začali být Kolumbijci lehce nervózní a jejich hra ztratila lehkost, která byla na jejich kopačkách k vidění z počátku zápasu a kterou jsou hráči z Jižní Ameriky pověstní.
45+2'
45+2'
Stále stejný obraz hry. Hráči z Jižní Ameriky si vyměňují míč na své polovině a ničeho velkého už se pravděpodobně nedočkáme.
45+1'
V první ze dvou nastavených minut jsou u míče stály Kolumbijci, nedaří se jim ale jakýkoliv přechod přes polovinu hřiště. Tu dnes hráči Senegalu brání opravdu znamenitě.
45'
Velmi přísně odpískaný, ale přece jenom ofsajd Senegalu předává možnost rozehrávky míče jejich soupeři.
44'
Hra se poněkud rozkouskovala a obě mužstva už zjevně vyhlížejí konec první půle, po které si o přestávce v obou táborech ujasní, jak dál.
43'
Tentokrát přichází nekompromisně tvrdý zákrok ze strany Senegalu. Kapitán Diagne se příliš neohlížel a velmi hrubě zasáhl soupeře tvrdým šlapákem, za což si vysloužil žlutý kartónek.
42'
Po více než minutovém ošetřování Nianeho se znovu pokračuje ve hře.
41'
Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Andrés Perea, přichází Johan Carbonero.
40'
Další tvrdý zákrok Jihoameričanů, tentokrát na střelce branky Nianeho.
39'
A nakonec se tahle standardní situace bezpochyby zařadí k těm horším. Po velmi slabé střele skončil míč pouze na postavené zdi.
38'
Senegalci si dávají s rozehrávkou na čas. Od zapískání zákroku uběhla už více než minuta.
37'
Cuesta zakročil při bránění soupeře dosti nepřiměřeně a tvrdým skluzem jej poslal k zemi. Po zásluze tak vidí od hlavního arbitra Olivera první žlutou kartu zápasu.
36'
Kolumbijci se snaží o rychlou odpověď, prozatím jsou ale díky skvělému napadání soupeře nucení kombinovat pouze na své polovině.
35'
IBRAHIME NIAME poslal brankáře Miera na druhou stranu a prudkou ranou k pravé tyči posílá svůj tým do vedení!
33'
Penalta pro Senegal po faulu Reyese!
32'
Jeho rozehrávky se ujal středopolař Ciss, žádný nebezpečný centr ale nevymyslel.
31'
Senegalci velmi rychle přešli do útoku a z pravé strany se dostali k rychlému centru, který na rohový kop odvrátil kapitán Cuesta.
30'
Rohový kop Kolumbie našel pouze hlavu stopera Cissého, který míč bez větších obtíží odklidil do bezpečí.
29'
Po dobrých minutách Senegalu ale začali šlapat do plynu Jihoameričané a je jich najednou plné hřiště. Afričané naopak pouze brání.
28'
A znovu zkoušeli své štěstí po pravé straně, po výborném zákroku Awa ale může ze svého malého vápna rozehrávat brankář N'Diaye.
27'
Kolumbijci předvedli sympatickou kombinaci na pravé straně hřiště, finální přihrávku do pokutového území ale zhatil N'Diaye. Hráči z Jižní Ameriky i tak zůstávají v držení balónu.
26'
Ti jej ale na svých kopačkách taky neudrželi uherský rok a na své polovině znovu kombinují Jihoameričané.
25'
Kolumbii držení míče nevydrželo příliš dlouho a u kulatého předmětu jsou znovu Senegalci.
24'
Na druhé straně znovu v dobré šanci Senegalci, kteří zatím mají ze hry i přes menší držení míče o něco více. Tentokrát centr Diagneho končí po bloku soupeře na rohovém kopu.
23'
Kolumbie se snaží využít psychického otřesení soupeře rychlé zaútočit, Senegal ale velmi dobře drží už jejich přechod přes polovinu hřiště.
22'
Ten je nakonec k velkému zklamání afrických hráčů neuznán! Ofsajd byl ale zřetelný z několika opakovaných záběrů.
21'
Senegalci docílili po rychlé akci gólu, celou situaci bude ale ještě zkoumat VAR pro podezření z ofsajdu!
20'
N'Diayemu trvala rozehrávka příliš dlouho a vysloužil si i upozornění od sudího Olivera, prozatím se vše obchází bez karetního trestu.
19'
Jihoameričané měli k dispozici dobrou standardní situaci, s přímou střelou si ale bez větších potíží poradil brankář N'Diaye.
18'
Kolumbie uklidňuje tempo hry na své polovině a pomalu se chystá k útoku.
17'
Brankář Mier si dává s výkopem na čas. Správně vycítil, že jeho spoluhráči potřebují lehce vydechnout.
16'
Sagna dostal nádhernou přihrávku do běhu po křídle, i přes své rychlé nohy se ale k centru nedostal.
15'
Senegalci se velmi trpělivě propracovávají čím dál hlouběji k bráně soupeře. Jihoameričani se proti jejich postupu stahují.
14'
Vera Ramirez se díky své aktivitě dostal až k velmi prudké střele z hranice pokutového území, jeho mířidla ale poslala kulatý předmět vysoko nad branku.
13'
Velmi svižné tempo zápasu pokračuje útokem Kolumbijců. Ti hledají příležitost k průchodu blíže bráně soupeře.
12'
Z něj Kolumbie velmi dobře zahrozila hlavičkou Reyese, kterému se podařilo překonat brankáře soupeře! Na brankové čáře ale byli stále připraveni dva hráči Senegalu, kteří společnými silami dopravili míč do bezpečí.
11'
Na druhé straně dobře pálil ze střední vzdálenosti Perea, po jeho ráně uvidíme po zákroku brankáře další rohový kop.
10'
Z následné rozehrávky se Afričané znovu protlačili až do pokutového území, Sagna si ale ukopl míč příliš daleko a ten skončil až mimo plochu určenou pro hru.
9'
Senegalcům vlily poslední dobré šance krev do žil a jednoznačně přebírají iniciativu utkání. Angulo zastavil další jejich útok na polovině hřiště pouze za cenu nedovoleného zákroku.
8'
Od jistého gólu zachránil Kolumbijce stoper Reyes! Ten po skvělé práci soupeře a rychlém pozemním centru vykopával míč téměř z brankové čáry svého týmu.
7'
Senegal přešel velice jednoduše do útoku a dostal se až k centru z pravé strany hřiště. Před brankou se snažil zakončovat Badji, byl ale zablokován stoperem soupeře.
6'
Sinisterra se snažil přinést myšlenku navíc a vyslat do útoku rychlým centrem útočníka svého týmu, míč však doputoval až do náručí brankáře N'Diayeho.
5'
Kolumbijští jsou znovu na balónu a hledají velice trpělivě cestu do pokutového území.
4'
Afričané dokonce přešli do rychlého protiútoku, ten ale ztroskotal na nepřesné přihrávce středopolaře Cisse.
3'
Hráči z Jižní Ameriky přešli postupně do útoku po levé straně hřiště, jejich soupeř ale velmi dobře drží obranou linii a nepouští je do zakončení.
2'
Rozehrávky se ujali hráči Kolumbie a od počátku utkání drží míč na svých kopačkách. Prozatím se však hra odehrává převážně na jejich polovině hřiště.
1'

Senegal: Dialy N'Diaye – Dionkou, Cissé, M. N'Diaye, Aw – Lopy, Diagne (C) – Niane, Ciss, Sagna – Badji.
Náhradníci: Djiba, Sarr – Mbow, Danfa, Dramé, Mendy, Ndaw, Dia N'Diaye, N. N'Diaye, Niang.

Kolumbie: Mier – Arroyo, Reyes, Cuesta (C), Vera – Balanta – Angulo, Alvarado, Perea, Sinisterra – Cucho Hernández.
Náhradníci: Fontalvo, Lemus – Palma, Amaya, Carbonero, Carvajal, Colorado, Caicedo, Sandoval, Terán.

Rozhodčí: Oliver – Bennett, Burt.