Petráš – Mareš, Čurgali, Dekleva, Holešinský – Komara, Vinkler, Šturma, Polách (C) (89. Hesek), Sasín (72. Fojtík) – Dovhanyuk (81. Žák)
Líšeň
Kotnour – Čampa (C), Minařík (69. Malík), Krška (84. Sedláček), Pašek, Zezula, Vintr, Machálek, Hanuš, Fall, Frimmel (72. Minárčik)
Smrčka – Malík, Sedláček, Minárčik

To je dnes ode mě vše. Děkuji za pozornost.
Rozhodčí nenastavil ani minutu navíc a tak tedy zápas končí smírně 0:0. Zápas nám toho moc nenabídl. Největší šanci zápasu měl David Krška, který ale v 39. minutě hlavou trefil pouze břevno. V 71. minutě mohl rozveselit domácí diváky Radek Sasín, ale s jeho střelou si brankář Kotnour skvěle poradil. V 83. minutě připravil Hanuš míč na zlatém podnose Mináričkovi, který ovšem minul bránu z dobré pozice. Ke konci zápasu se nám trochu žlutilo, ale nakonec vyloučen nikdo nebyl.
90'
89'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Polách, přichází Hesek.
89'
Fojtík dostává žlutou kartu za protesty.
88'
Centr se dobře nesl, ale nakonec si sním poradila obrana hostů.
88'
Sedláček fauloval protihráče a domácí mají přímý kop z pravé strany vápna.
88'
Následný přímý kop skončil v rukavicích domácího brankáře.
87'
Žlutou kartu dostává Polách (FK Hodonín).
86'
Fojtík nacentroval do vápna, ale s tím si poradil Lamine Fall.
85'
Faul hostů a domácí mají přímý kop.
84'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Krška, přichází Sedláček.
83'
Hanuš se skvěle uvolnil na levé straně přes dva hráče a nahrál Minárčikovi, který trestuhodně netrefil bránu!
82'
Domácí se pokoušejí s výsledkem něco udělat. Ale obrana hostů je zatím k ničemu nepouští.
81'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Dovhanyuk, přichází Žák.
80'
Šturma neudržel míč na hrací ploše, protože si ho hodně předkopl. Hosté budou mít odkop od brány.
79'
Ofsajd hostů.
78'
Dekleva se pokoušel nacentrovat z pravé strany, ale míč mu sklouzl.
77'
V pořadí druhý aut pro domácí.
76'
Brankář měl menší problémy při rohu, ale pro hosty vše dobře dopadlo.
75'
Roh pro domácí.
74'
Domácí hráč zkusil dalekonosnou střelu z půlky hřiště, která překvapila brankáře a ten na poslední chvíli míč vyrazil do zámezí!
73'
Hosté se pokoušeli dostat do vápna, ale obrana Hodonína pracuje skvěle.
72'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Sasín, přichází Fojtík.
72'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Frimmel, přichází Minárčik.
71'
Obrovská šance Sasína, který se skvěle uvolnil a vystřelil! Ale s jeho ránou si se skvělou reakci pravé nohy poradil Kotnour, následné dorážky zblokovala obrana hostů.
71'
Roh nám nic nepřinesl.
70'
Roh pro hosty.
69'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Minařík, přichází Malík.
68'
Skvěle si teď přihráli hosté, ale finální přihrávka skončila u stopera Hodonína.
67'
Krátké přerušení hry, jelikož hráč Líšně ležel na trávníku. Vypadá to že může pokračovat.
66'
Nepřesná přihrávka domácích a následná střela Kršky nebyla razantní a Petráš si míč v klidu chytá.
65'
Roh pouze přeletěl všechny hráče ve vápně a následuje odkop od brány.
64'
Po zblokovaném centru uvidíme další roh Líšně.
63'
Tomáš Dekleva si zaslouží žlutou kartu za nedovolené přerušení protiútoku Líšně.
62'
Ten byl rozehrán nakrátko a následně přišel centr do vápna, poté jsme viděli náznaky střel, ale nic nebezpečného z toho nebylo.
61'
Teď brankář hostů dost zaváhal, když vyběhl z brány a poté špatně nahrál. Útočník Hodonína toho rychle využil a překopl ho, ale míč šel vedle brány. Domácí mají rohový kop.
60'
Krška se ujmul míč a nacentroval do vápna, ale s míčem si poradila domácí obrana.
59'
Následně Tomáš Mareš fauloval a hosté budou mít přímý kop.
58'
Radek Sasín nyní fauloval při útočném brejku.
57'
Taky s dalším rohem si domácí poradili a následně šel Polách dopředu, ale zastavil se a jeho přihrávka nebyla přesná. Nutno podotknout, že Tomáš Polách ve 40 letech je nejstarším hráčem v tomto utkání.
56'
S rohovým kopem si poradila domácí obrana a bude následovat další.
55'
Fall našel krásným pasem Paška, který vybojoval roh.
54'
Faul hostů. Míč ovšem Hodonínští rychle ztratili.
53'
Chvíli na to na druhé straně povyběhnul brankář a domácímu hráči zabránil v tom dát gól jeden z obrany hostů. Velice slibná šance.
53'
S rohem si poradil Dekleva a poté hráč Líšně nezamířil přesně.
52'
Hosté budou mít rohový kop.
51'
Tomáš Polách nacentroval z pravé strany, ale míč si pro sebe chytil Kotnour.
51'
Krška se málem dostal ke střele, ale v tom mu zabránil jeden z obránců Hodonína.
50'
Teď se hosté nedomluvili mezi sebou a o míč přicházejí.
50'
A poté opět hodil dalekonosný aut, který našel hlavu spoluhráče, ten ale nezamířil na bránu.
49'
Dekleva vybojoval aut pro domácí celek.
48'
A vybojovali míč zpátky na svou stranu.
47'
Hosté do druhého poločasu vlítli opět aktivně.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:31.
První poločas nám toho moc nenabídl. Hosté z Líšně jsou prozatím aktivnější při napadání, ale v zakončení jím chybí trochu štěstí jako v 39. minutě chybělo Davidu Krškovi, který hlavičkou orazítkoval břevno. Hodonínští se pokoušejí akce zakládat pomalu.
45'
45'
Souboj tělo na tělo vyhrál lépe Vinkler před Paškem.
45'
Domácí hráč teď hledal ve vápně někoho ve stejném drese, ale jeho centr šel příliš nad bránu.
44'
Centr Polácha si našel hlavou obránce Líšně a následně šli hosté 4 na 3. Ovšem finální přihrávka nebyla přesná a následnou střelu zablokoval domácí hráč.
44'
Domácí mají přímý kop z pravé strany vápna. Toho by se dalo využít.
43'
Nejdříve Frimmel se pokusil o střelu, se kterou neuspěl a následně se Krška tak dlouho přetahoval o míč, až mu rozhodčí pískl faul.
43'
Dekleva si vzal aut a dlouhým výhozem našel hlavu Sasína, který přestřelil.
42'
Zezula jako poslední raději odkopl míč do autu.
41'
Fall zkoušel najít polostřelou někoho ze svých spoluhráčů, ale míč skončil vedle brány.
40'
Pašek fauloval Šturmu, ale domácí opět ztratili míč a Líšeň může jít dopředu.
39'
Václav Minařík našel krásným centrem Davida Kršku, který hlavičkou orazítkoval břevno!
38'
Nepřesný křížný pas domácích.
37'
Domácí po přímém kopu rychle ztratili míč, ale Líšeň ho měla jen chvilku a tak skončil zpátky u Hodonína.
36'
Václav Minařík fauloval při protiútoku domácích a dostává žlutou kartu.
35'
Šturma váhal se střelou, poté nahrál spoluhráčovi, který ho chtěl vyslat dopředu, ale s tím už Zdeněk Šturma nepočítal a míč skončil u hráčů Líšně.
35'
Střela hráče Hodonína neměla razanci a skončila u brankáře Kotnoura.
34'
Teď se musel Petráš natáhnout, aby zlikvidoval střelu Paška a následná dorážka šla do boční sítě.
33'
Velice sporná situace, kdy pomezní zvedal praporek, kterým signalizoval ofsajd, ale rozhodčí nechal hru plynout dál, ale následně útočník Líšně vystřelil pouze doprostřed brány, kde byl připravený Petráš.
32'
Zezula si pokryl míč tělem a hosté budou mít odkop od brány.
32'
Pašek si zpracoval míč pro sebe a následně nacentroval do vápna, kde si pro míč došel Martin Petráš.
31'
Nepřesná přihrávka hostů končí za čárou. Domácí budou mít odkop od brány.
30'
Rohový kop našel až Pavla Dovhanyuka, který ve slibné pozici přestřelil! Ovšem pomezní zvedá praporek a signalizuje ofsajd.
29'
Po rohovém kopu se ke střele dostal Tomáš Marek, ale nastřelil pouze protihráče. Následuje další rohový kop.
28'
Tomáš Polách nacentroval do vápna, kde byl nejvýš jeden z obránců Líšně a bude následovat rohový kop.
27'
Rozehrávka Líšně začíná až od gólmana, následně se ale hosté provinili faulem.
26'
S rohovým kopem hostů si poradil Petráš.
25'
David Pašek si zpracoval míč pro sebe a následně nůžkami těsně přestřelil bránu! Velmi pohledný pokus a nechybělo mnoho.
24'
Pašek centroval z pravé strany do vápna, kde míč našel svého spoluhráče, který hlavičkoval pouze do obránce domácího Hodonína.
23'
Dovhanyuk se pokusil o střelu, která mu nesedla a letěla nad bránu.
22'
V první dvacetiminutovce jsou aktivnější hráči z Líšně, kteří rozehrávku domácích rychle napadají, říkají si pohybem o míč. Domácí se zatím rozehrávají a zkoušejí ohrozit bránu nákopy a centry.
21'
Útočný faul Líšně.
20'
Tomáš Mareš si došel s míčem až zhruba dvacet pět metrů před bránou a zkusil vystřelit. Ale střela neměla razanci a brankář si míč v klidu chytá do koše.
20'
Minařík nepřihrál přesně a domácí mají aut.
19'
Frimmel vybojoval roh pro svůj tým. S rohovým kopem si poradil brankář, když míč vyboxoval a ještě byl u toho faulovaný.
18'
Centr z přímého kopu šel na Paška, který následně ztratil míč.
18'
Tomáš Komara zfauloval hráče uprostřed hřiště.
17'
Frimmel zkusil překvapit brankáře střelou, ta se mu ale hodně nepovedla a šla daleko nad bránu.
16'
Pašek zkoušel nacentrovat do vápna, ale míč mu sklouzl a šel vedle brány.
16'
Rovněž nepřesný pas i na druhé straně a míč si v klidu vzal Petráš.
15'
Ovšem nepřesný centr si pro sebe bere Kotnour.
14'
Hodonín drží míč na své půli a pomalu zakládá útok.
13'
Martin Petráš rozehrál odkop od brány nakrátko a hosté se rychle vytahují a ihned napadají.
13'
Zdeněk Šturma se ocitl v ofsajdu.
12'
Ale hosté rychle ztratili míč, a tak mohli jít domácí dopředu, ale míč skončil v autu pro domácí.
11'
Pro změnu nyní Dovhanyuk fauloval skluzem protihráče ve středu hřiště.
10'
Fall teď skluzem obral o míč hráče domácích.
9'
Žlutou kartu dostává Zezula (SK Líšeň).
8'
Lamine Fall to zkusil z dálky, ale míč šel vedle pravé tyče.
8'
Do vápna Líšně přiletěl centr z pravé strany, který si bez problémů sebral Kotnour.
7'
Po třech hlavičkách hráčů hostů nakonec míč odkopli domácí.
7'
Obrana domácích zblokovala centr z pravé strany a hosté budou mít první roh utkání.
6'
Domácí to zkoušejí po levé straně, ale nepřesnou přihrávku zachytila Líšeň.
5'
Dekleva sejmul Frimmela v hlavičkovém souboji a ten leží na zemi. Vypadá to že je v pořádku a může se pokračovat.
4'
Brankář hostů teď musel jít daleko do hloubky hřiště, jelikož se útočník Hodonína řítil sám, ale Jan Kotnour byl u míče dříve a odkopl ho.
4'
Krška nedostihl míč na hrací ploše a domácí mají další aut.
3'
Domácí mají autové vhazování o které se postará Erik Vinkler.
2'
A hosté měli dobrou šanci hned na začátku utkání, když si po levé straně zběhl jeden z hráčů hostů, ale zamířil vedle.
1'
Hodonín se postaral o úvodní výkop.
1'
Hráči již jsou na hřišti, za pár chvil zápas začne.

FK Hodonín: Petráš – Mareš, Čurgali, Dekleva, Holešinský – Komara, Vinkler, Šturma, Polách (C), Sasín – Dovhanyuk
Náhradníci: Sloboda – Hesek, Fojtík, Paděra, Tulaydan, Žák

SK Líšeň: Kotnour – Čampa (C), Minařík, Krška, Pašek, Zezula, Vintr, Machálek, Hanuš, Fall, Frimmel
Náhradníci: Smrčka – Malík, Sedláček, Minárčik

Rozhodčí: Ivan Vostrejž – Zdeněk Petr, Petr Mayer.
SK Líšeň:

Líšeň se v tabulce nachází o něco lépe na šestém místě s deseti body, než jeho dnešní soupeř. Třikrát vyhrála, jednou remizovala a dvakrát prohrála. Ve svém týmu má Davida Paška, který má na kontě již šest gólů. V poháru postoupili přes Starou Říši, ale následně nestačili na Valašské Meziříčí. Poslední utkání odehráli doma s Petřkovicemi, které zvládli výhrou 2:1. Hlavním trenérem je Miloslav Machálek.
FK Hodonín:

FK Hodonín minulou sezonu postoupil z prvního místa Divize a letos si zahraje MSFL. Prozatím se nachází ve středu tabulky na osmém místě s osmi body. Dvakrát vyhrál, remizoval i prohrál. Hodonínští se mohou opřít o Tomáše Marese, který si zatím připsal čtyři góly a je nejlepším střelcem domácího celku. V poháru postoupili přes Tasovice a druholigové Vítkovice. Poslední zápas zvládli na půdě HFK Olomouc, kde vyhráli 2:1 a odvezli si tři body domů. Hlavním trenérem je Vladimír Malár.
Dnes se od 15:30 na Stadionu U Červených domků v Hodoníně utkají FK Hodonín a SK Líšeň. Posledních pět utkání dopadlo lépe pro Líšeň, která třikrát vyhrála a poslední dva zápasy skončily remízou. Tribuna na Stadionu U Červených domků nabídne 500 míst k sezení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.