MSFL - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hulín : Hlučín - 16. září 2017   15:30

Hulín
Hulín
11' Dvořáček  • 40' Motal  • 90+1' Minář
3:1
(2:0)
Hlučín
Hlučín
56' Ságner
Hulín
Dostál-Ondřejka, Dvořáček, Šrom, Motal, Malenovský, Michálek,Vyskočil Michal, Zlámal -K-, Kostka, Otruba
Chytil – Hradil, Kovář, Vyskočil, Minář, Tureček
Černý D., Černý J, Drozdy
Hlučín
Kolenko, Massaniec, Heiník, Žižka-K-, Málek, Fojtík, Ságner, Foltyn, Štefek, Macík, Kraut
Hudeczek, Krejčí, Bernatík, Mac, Jančík, Kodeš

90+3'
90+1'
Sám Minář se vydal na gólmana .počkal si a mezi nohama poslal vítězný moc do branky.
90'
Rozhodčí nastavuje 3minuty
89'
Žlutou kartu dostává Foltyn (FC Hlučín).
87'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Otruba, přichází Minář.
83'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Šrom, přichází Hradil.
79'
Hlučín hraje v 10ti a už nemůžou vystřídat.
72'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Ságner, přichází Krejčí.
71'
Nebezpečná akce hostí skončila v rukavicich Dostála.
70'
Tři hráči Spartaku se vydali na branku, bohužel bez vstřelené branky.
69'
Žlutou kartu dostává Ondřejka (SK Spartak Hulín).
62'
Michal ŠRom mířil na vzdálenější tyč a minul.
60'
Žlutou kartu dostává Vyskočil Michal (SK Spartak Hulín).
60'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Malenovsky, přichází Tureček.
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Fojtík, přichází Bernatík.
59'
Nůžky Krauta zastavil ofsajd.
Dnešní utkání sleduje 138 diváků.
56'
Hosté od začátku poločasu tlačí domácí Spartak. Na 2:1 snížil Ságner
55'
Infarktová situace v malém vápně domácích. Výborně zasáhl gólman Dostál i obrana domácích.
53'
Parádně si poradil Ondřejka a vybojoval pro domácí roh.
49'
Hlučín kope PVK
46'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Massaniec, přichází Jančík.
46'
45'
43'
Motal (SK Spartak Hulín) neproměňuje pokutový kop.
42'
Žlutou kartu dostává Štefek (FC Hlučín).
40'
Žlutou kartu dostává Fojtík (FC Hlučín).
40'
Přibližně z 20 metrů se čistou střelou do brány trefil Motal.
35'
Útočná akce hostí mohla být vyrovnávaci. Málek vysoko přestřelil branku Dostála.
24'
PVK DVOŘÁČKA nasel pouze hráče hostí. Další dorážka Motala těsně minula branku.
20'
Hlučín opět v útočné šanci, ale ztratil po centru Fojtika.
16'
Centr Massaniec namířil přesně na kapitána Zlámala. U míče jsou domácí.
11'
Krásná akce po levé straně do vzdálenějšího rohu branky, namířil parádní střelu Dvořáček.
9'
Hlučín by blízko ke vstřelené první branky. Ze středu hřiště ale míč přes hlouček ve vápně nedostali.
5'
Další akce Spartaku skončila poutě tyčí.
3'
První dobra šance domácích. Malenovsky ve středu hřiště patičkou poslal míč do vápna. Bohužel domácí míč ztratili a Hlučín mohl vyrazit do útočné akce, která nebyla nijak nebezpečná.