MSFL - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kroměříž : Otrokovice - 27. října 2017   18:00

Kroměříž
Kroměříž
52' Matoušek  • 62' Neubert  • 64' Silný
3:2
(0:0)
Otrokovice
Otrokovice
64' Jasenský   • 69' Elekana
Kroměříž
Dvořák, Šmerda, Trochta, Vasiljev, Zavadil.
Otrokovice
Banounek, Červenka J., Červenka P, Foltýn, Jelínek, Mensah.

V dnešním zápase padlo celkem pět branek. První poločas ovšem předpověděl pravý opak V úvodní půli nepadla žádna branka a fanoušci byli svědky víceméně nudné podívané. Druhý poločas ovšem stal za to. Po sedmi minutách hry skóre otevřel kapitán domácího týmu Tomáš Matoušek z pokutového kopu. O deset minut později už domácí vedli o dvě branky, prosadils e Martin Neubert. Hned dvě minuty na to hosté z Otrokovic snížili na rozdíl jediné branky. O snížení se postaral Adam Jasenský rovněž z pokutového kopu. V zápase padly ještě další dvě branky. Domácí tým zvítězil 3:2 a v tabulce se posouvá na druhé místo.
90+1'
90'
Hlavní rozhodčí se koukl na své hodinky a bude nastavovat dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Domácí si převzali míč a snaží se ho udržet za svou polovinou. Kroměříž už si nejspíš výhru obhájí.
87'
V závěru zápasu se hra odehrává poblíž pokutového území domácího týmu. Otrokovice ale zatím branku neohrozily.
85'
Domácí sice vstřelili čtvrtou branku, ale čárový rozhodčí radost hráčů překazil a odpískal ofsajdové postavení. Brankář Semanko se ujme odkopu z volného kopu.
82'
Kroměříž se snaží držet míč na svých kopačkách a udržet si své vedení. Hráči kombinují u své branky a nikam už se nehrnou.
80'
Hosté budou zahrávat standartní situaci uprostřed hrací plochy. Centr sice doletěl na hlavu útočníka, ale čárový rozhodčí odmával postavení mimo hru.
78'
hráči Otrokovic kombinují před pokutovým územím a snaží se najít ideální střeleckou pozici.
75'
Domácí tým bude mít výhodu rohové kopu. Míč skončil opět na hlavičce branícího hráče.
72'
Hosté se snaží vyrovnat skóre a do útoku se vydali i obránci. Málem toho Otrokovice litovali. Okleštěk se dostal to samostatného průniku a tváři v tvář brankáři orazítkoval pravou tyč.
69'
Žlutou kartu dostává Elšík (SK HS Kroměříž).
69'
Otrokovice právě vstřelily branku!
A máme tady opět změnu stavu. Hráči do druhého poločasu vlétli opravdu ve velkém tempu a už padlo celkem pět branek. Hosté se dostali do rychlého útoku a míč se dostal až k RETENOVI ELEKANOVI, který si všiml, že brankář vyběhl a lobem ho překonal.
67'
Hosté přešli do rychlého protiútoku, ale až k brance se nedostali. Míč si převzali obránci Kroměříže.
64'
Kroměříž právě vstřelila branku!
Poslední minuty utkání jsou opravdu bláznivé. Po snížení přišla odpověd od domácího celku, který opět zvýšil rozdíl na dvě branky. JAN SILNÝ se dokázal uvolnit v pokutovém území a svou střelou překonal brankáře Semanka.
64'
Hned po druhé brance domácího týmu přišlo snížení na rozdíl jediné branky. Jeden z hostujících útočníku byl zfaulovaný a rozhodčí už po druhé v dnešním zápase ukázal na penaltový puntík. Míč si převzal kapitán ADAM JASENSKÝ a dokázal míč dostat za záda brankáře.
62'
MARTIN NEUBERT se dokázal uvolnit v pokutovém území. Převedl si míč na svou pravou nohu. Poté vystřelil na branku. Svou ránu umístil pod horní tyč a domácí opět mohou slavit.
60'
Otrokovice po dlouhé době získali míč na své kopačky a snaží se kombinaci přejít až k brance.
57'
Otrokovice se dostali do rychlého protiútoku, ale jejich snaha končí na finální přihrávce. Bude se odkopávat od branky Kofroně.
54'
Po faulu bude mít Kroměříž přímý kop ze slibné vzdálenosti. Střela letěla do pravé šibenice a brankář Semanko předvádí skvělý zákrok. Bude se zahrávat rohový kop.
52'
Míč si převzal TOMÁŠ MATOUŠEK a svou střelu umístil doprostřed branky. Brankář Semanko skočil do pravé strany a domácí týmu se ujímá vedení.
52'
Jeden z útočníku byl zfaulovaný v pokutovém území a rozhodčí ukázal na penaltový puntík. Úžasná šance otevřít skóre utkání.
52'
Po další zblokované střele se opět zahrávat rohový kop.
51'
Neubert si převzal míč na hraně vápna a vyslal střelu na bránu. Ta byla zblokována a končí mimo hřiště. Kroměříž bude mít výhodu rohového kopu.
49'
Juráň zabránil nahrávce a poslal míč na autové vhazování. Domácí tým opět kontroluje hru.
47'
Domácí hráči budou mít výhodu standartní situace poblíž pokutového území. Následný centr skončil u hlavičky obránce.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:00.
První půle branku nepřinesla. Jediného nebezpečného zakončení se fanoušci dočkali v páté minutě. Retene Elekana se dostal do samostatného průniku. V tváři v tvář brankáře Kofroně svou střelu nedokázal umístit mezi tři tyče. Domácí tým má sice uzemní převahu, ale zatím toho nedokázal využít.
45+2'
45'
Hlavní rozhodčí bude nastavovat jednu minutu nad rámec základní hrací doby.
42'
Kroměříž bude zahrávat rohový kop. Následný centr skončil pouze na hlavičce jednoho z obránců a ten ho posílá daleko z pokutového území.
40'
Zábojník si zpracoval míč v pokutovém území, ale ke střele se nakonec nedostal.
38'
Žlutou kartu dostává Jeleček (SK HS Kroměříž).
35'
Dominik Krhut vyslal centr na nabíhajícího útočníka, ale toho si všiml jeden z branících hráču a míč posílá do bezpečí.
32'
Jeden z útočníku domácího týmu se ocitl na zemi v pokutovém území a hráči se dožadovali penalty. Rozhodčí zůstal v klidu a hra pokračuje.
30'
I přes to, že domácí tým má uzemní převahu, tak si zatím nevypracoval žádné pořádné zakončení a jen si přihrává uprostřed hrací plochy.
27'
Okleštěk už se napřáhl ke střele, ale jeho snahu přerušil rozhodčí a bude se kopat standartní situace.
23'
Domácí přebrali iniciativu s anží se vytvořit tlak na soupeře. Míč hráči ovšem ztratili a Otrokovice vyrazili do rychlého protiútoku, který skončil u brankáře Kofroňe.
21'
Tomáš Mlýnek vyslal centr do vápna, ale jeho v pokutovém území se nikdo nedostal ke střele.
19'
Brankář Kofroň svou rozehrávku zvolil na krátkou vzdálenost a k míč se dostali obránci.
17'
Po nepřesné finální přihrávce se bude kopat od branky Semanka.
15'
Domácí obránci si vyměňují přihrávky u své branky a snaží se postupnou kombinací přejít až k brance soupeře.
13'
Neubert to přehnal s aktivitou a zfauloval jednoho z hostujících obráncu. Bude se opět zahrávat volný kop.
11'
Jeden z útočníku domácího týmu se provinil faulem a bude se kopat volný kop poblíž branky Semanka.
9'
Hosté mají poprvé v utkání míč po svou kontrolou a kombinují u vlastní branky.
7'
Kroměříž bude mít výhodu standartní situace. Následný centr doletěl pouze na kopačku jednoho z obránce.
5'
Tak tohle byla opravdu velká šace. Retene Elekana se dostal do samostatného průniku. V tváři v tvář brankáře Kofroně svou střelu nedokázal umístit mezi tři tyče.
5'
Po nepřesném centru Cupáka se bude odkopávat od branky Semanka.
4'
Fanoušci byli svědky prvního zakončení. V pokutovém území se ke střele dostal Jan Silný, ale svou ránu umístil pouze do prostoru, kde stál brankáře.
2'
Domácí tým v úvodu utkání kontroluje a snaží se dostat před branku soupeře.
1'

SK HS Kroměříž: Kofroň – Blanař, Budín, Cupák, Elšík, Jeleček, Krhut, Matoušek, Neubert, Okleštěk, Silný.
Náhradníci: Dvořák, Šmerda, Trochta, Vasiljev, Zavadil.

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Dobeš, Chwaszcz, Jasenský, Juráň,Mlýnek, Penicka, Reteno Elekana, Slaný, Škubník, Zábojník.
Náhradníci: Banounek, Červenka J., Červenka P, Foltýn, Jelínek, Mensah..

FC Viktoria Otrokovice
Hosté jsou na tom v tabulce o poznání hůře. Nachází se a na třináctém místě. Z dvanácti zápasu si hráči připsali pouze dvě vítězství, pětkrát se dělili o body a také pětkrát zažili pocit porážky. V posledním utkání tým doma uvítal Lišeň. Jediná branka padla ve třetí minutě, kterou vstřelil domácí Didier Kavumbagu. Díky téhle brance domácí tým po dlouhé době zažil pocit výhry. Nejproduktivnějším hráčem týmu je již zminěný Didier Kavumbagu, který má na svém kontě čtyři přesné zásahy.

Poslední tří zápasy týmu:

Otrokovice 1:0 Líšeň
HOdonín 3:1 Otrokovice
Otrokovice 2:1 Petřkovice
SK HS Kroměříž
Kroměříž se v tabulce nachází na třetí příčce. Z dvanácti zápasu si hráči připsali osm výher, ani jednou se nedělili o body a čtyřikrát soupeři podlehli. V posledním utkání hráči odcestovali do Prostějova, kde se utkali s tamním mužstvem. I přes červenou kartu Mariána Kováře si hosté připsali tři body díky výhře 3:2. Nejproduktivnějším hráčem Kroměříže je zároveň nejlepším střelcem ligy. Jan Silný si připsal celkem čtrnáct branek.