MSFL - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Otrokovice : Prostějov - 9. května 2018   17:00

Otrokovice
Otrokovice
47' Jurča  • 79' Jasenský  • 86' Chwaszcz
3:2
(0:0)
Prostějov
Prostějov
55' Zhykol   • 63' Kroupa
Otrokovice
Zábojník, Fiala, Vašulka, Jurča, Byrtus, Červenka, Jelínek
Kulička – Páral, Grečmal
Prostějov
Šteigl, Zapletal, Hirsch, Rus, Langer, Sus, Neoral

Dnes je to ode mě vše. Loučím se s vámi a přeji co nejhezčí zbytek dne.
Nakonec končí utkání tak, jak začalo: spojenějšími hráči Otrokovic. Úvod zápasu byl v jejich režii, stejně tak závěr, kdy na svou stranu zpět překlopili vedení. Vítěznou branku zařídil v 86. minutě Šimon Chwaszcz. Na ni už nedokázali hosté reagovat, poslední tři minuty se navíc museli obejít bez Zhykola, který po druhé žluté kartě musel ze hřiště.
90+1'
90'
Semanko si ještě sáhl na balon, nepříliš prudkou střelu chytá u své pravé tyče.
Nastavovat se bude jedna minuta.
88'
Nicméně i druhý protagonista neušel trestu. Obdržel červenou kartu a Prostějov tak bude dohrávat v deseti.
88'
Otrokovický Jurča dostává žlutou kartu. Chvíli to navíc vypadalo na pořádnou přetahovanou, rozhodčí ale včas zasáhli.
86'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Krátký tlak a následný zmatek vyústil v pátou branku duelu. Z bezprostřední blízkosti se prosadil ŠIMON CHWASZCZ, který zařídil třetí obrat ve skóre v zápase.
86'
Další střídání Otrokovic. Na hřiště místo Kišky přichází Vašulka.
83'
Jeden z Prostějovanů se teď do míče opřel až na úrovni brankové čáry. Brankář tohle očividně nečekal, ale poradil si. Naopak Prostějovan skončil na hrazení kolem hřiště.
79'
Z následné standardky se ale prosazuje kapitán Otrokovic ADAM JASENSKÝ. Jeho prudký a vysoký balon nedokázal Jícha zkrotit, nedosáhl na něj.
79'
Střelec prostějovské branky Dmytro Zhykol fauloval a dostává žlutou kartu.
77'
Hosté střídají. Ze hry odchází Hapal, nastupuje místo něj Tomáš Langer.
77'
Kroupa přešel přes soupeře a nahrával na vzdálenější tyč. Našel ale jen připraveného Semanka, který kryje.
74'
Domácí málem doplatili na rozvážnou rozehrávku. Vlétl do ní totiž Machynek a hrnul se vpřed. Včas ho ale Otrokovice zpacifikovaly.
73'
Následný protiútok Prostějova končí daleko od branky Semanka pro ofsajd.
72'
Domácí kombinují na půlce hřiště. Kiška chtěl posla míč rychlou nahrávkou před bránu, ale balon byl sražený bránícím hráčem.
70'
Míč nicméně Otrokovicím zůstává, i když se z něj nakonec dlouho neradovaly.
70'
Nzembi obral o míč jednoho z domácích a poslal o něj míč do autu. Jak to ale vypadá, prostějovský útočník byl přitom trefený nohou.
69'
Přetahovanou o míč na pravém levém křídle Otrokovic končí rozhodčí. jeden z hostujících hráčů dostal zlehka kopačkou do obličeje.
67'
A je z toho další roh. Tentokrát se domácí dostali i k zakončení a byl to Jurča, který se dostal ke střele. Ta ale skončila nad bránou.
67'
Provedení nebylo z nejlepších, nicméně Otrokovice se drží před brankou Jíchy.
66'
Nakonec získali domácí roh.
66'
Nyní se ale postupným útokem dostávají dopředu.
63'
Prostějov právě vstřelil branku!
Diváci sice nesouhlasí, není jim to však nic platné. Následnou penaltu totiž vzal na sebe právě KAREL KROUPA, který poslal míč k levé tyči a otáčí tak vývoj zápasu.
62'
Hapal si na sólo akci naopak netroufl, raději ke vzdálenější tyči z pravé strany poslal centr. Ten ale nenašel Kroupu, který se v kontaktu s bránícím hráčem skácel na trávník.
61'
Levý záložník Prostějova mířil do akce, protáhl míč až do střely, ale brankář byl na místě. A hned posílá balon dopředu.
60'
Vzápětí se však dlouhým nákopem pokusili překonat obranný val domácích. Jenže neuspěli, včas zasáhl brankář.
60'
U míče hosté. Dopředu se ale zrovna nehrnou.
59'
Jurča to teď udělal velmi dobře, dokázal doběhnout a ozbrojit jednoho ze soupeřů a pak sám založit útok dlouhým nákopem. Míč však jeho spoluhráč ztratil, nestihl ho při jeho cestě za postranní čáru.
57'
Domácí střídají, místo Bahounka si zahraje Zábojník.
55'
A máme vyrovnáno! Prostějov se prosazuje po krásné akci, která byla z velké části na jeden dotek, to celé přes levou polovinu hřiště. Zakončil ji ránou z hranice vápna DMYTRO ZHYKOL.
54'
Po rozehrávce Koudelky na útočné polovině se Prostějov nadechoval k náporu. Ten ale utli rozhodčí když přetlačovanou dvou hráčů posoudili jako faul hostí.
52'
Druhé střídání Otrokovic. Mlýnka nahrazuje Vašulka.
52'
Koudelka se podobně jako ve 43. minutě vytočil do střely, nakonec se k ní ale neodvážil a akce záhy skončila bez zakončení.
52'
Zhykol poslal míč do území nikoho, ujímají se ho soupeři a akce Prostějova končí.
51'
Hosté nakonec vybojovali alespoň roh, jenže ten skončil na hradbě těl před bránou. Míč putuje daleko od působiště Semanka.
50'
Prostějov se vrhl po krátkém tlaku Otrokovic do útoku. Zatím však bez efektu.
47'
Obrovská chyba brankáře, který poslal míč do RADIMA JURČI, který také v poločase přišel na hřiště. Jícha byl daleko z brány a pomalu kutálející míč už nedokázal od cesty do brány odvrátit.
46'
Na hřiště přichází Radim Jurča.
46'
A hned tu je výměna. Do druhého poločasu místo Sečkáře nastupuje Hirsch.
46'
Druhý poločas co nevidět začne.
První poločas je za námi. Útočné hody to zrovna nebyly. Zprvu měli více ze hry poněkud překvapivě domácí, nicméně Prostějov poté zabral a postupně se dostával na soupeřovu útočnou polovinu stále častěji. Aktivní byl zejména Koudelka, který si ve 43. minutě vytvořil dobrou šanci, na poslední chvíli však střelu srazil pryč bránící hráč.
45'
45'
Roh pro Otrokovice. Na závěr poločasu se tak možná dočkáme nebezpečné akce.
44'
Po další akci Prostějova míč v držení Semanka.
43'
Koudelka si obhodil hráče na postranní čáře a vytočil se do osy hřiště, odkud vypálil. V cestě mu však stála noha otrokovického hráče, míč míří do propadliště dějin.
41'
Faul na hostujícího hráče znamenal další standardku, jenže tentokrát střílející útočník je napálil zeď před sebou. Míč ale rychle Prostějované uklidili zpátky, až ke svému brankáři.
40'
Zhykol ztratil míč a byl z toho protiútok Otrokovic po levém křídle. Balon však nakonec končí v bezpečí u Jíchy. Ani se nejednalo o střelu, hostující borec jen pohlídal, že míč doskáče k jeho spoluhráči.
39'
"Dejte jim góla" zní tribunami. Zbožné přání, ani na jedné straně se zatím větší gólová příležitost neurodila.
37'
Tlak Prostějova vystřídal protiútok Otrokovic. Ale rozhodčí nakonec snažení hostí končí písknutím ofsajdu.
36'
Protiútok Otrokovic zastavil skluz. Domácí tedy musí začít házením autu.
35'
Slušná pozice, byl to nejspíš Fládr, kdo se objevil nehlídaný před bránou. Jenže jeho střelu ještě stihl zblokovat pozorný soupeř. Sedmnáctka Prostějova šanci prováhala.
34'
\nepřesnosti sráží obě strany. Prostějov se téměř zdarma zbavil míče dlouhou, nepřesnou nahrávkou křížem útočnou polovinou.
33'
Následný nákop ovšem opět končí jen v rukou Semanka.
32'
Prostějovskou akci po pravém křídle brzdí faul Otrokovic.
31'
Sotva se domácí dostali za půlku, už byly bez balonu. Papírové předpoklady se pomalu začínají potvrzovat.
30'
Otrokovice teď byly dlouho sevřené před vlastní bránou. Ve střelu však situace nevykrystalizovala.
28'
Další akce Prostějova, brankář vyráží střelu k tyči na roh.
28'
Následná standardní situace se Otrokovicím příliš nepovedla. A hrají hostí. Nicméně nahrávka byla tak dlouhá a vysoká, že ani Kroupa, který je pořádný čahoun, na ni dosáhnout nemohl.
28'
Žlutá karta pro Koudelku, který sejmul jednoho z domácích.
Žlutí se i na druhé straně.
26'
Bojda ukázal šikovnost, když se vyhnul elegantně u postranní čáry Sečkářovi. Na dalšího soupeře byl už krátký.
25'
Standardka Prostějova nevyužitá. Hostující hráč sice překopl zeď rána však mířila mimo.
25'
Faul Bahounka, Prostějov nadále může zůstat v tlaku.
23'
Další pokus, nejspíš z kopačky Koudelky. Dlouhý centr ale skončil jen v napřažených rukou brankáře.
23'
Nyní se pokusil o zteč Prostějov, nepřesná nahrávka Sečkáře ho však připravila o balon.
22'
Behanův centr srazil jeden z obránců až na středový kruh.
22'
Nakonec si svou aktivitou vynutily Otrokovice roh.
21'
U míče nyní domácí. Jejich akci zastavil Prostějov jen za cenu faulu.
20'
Jeden z domácích se dostal daleko za obranu a přijal přihrávku lobem, zní však píšťalka rozhodčích: ofsajd.
20'
Další kombinace Prostějova končí ještě před velkým vápnem.
19'
Ten se dvakrát nepovedl. Hosté si ho zopakovali, ani tentokrát se však nedostali k ohrožení branky.
18'
Střelu Koudelka poslal jen do brankáře, který spočinul na zemi. Po krátké pauze je z toho roh hostí.
17'
Behan nyní zbytečně v obraně zazmatkoval a místo toho, aby si schoval míč pro sebe, tak ho hlavou poslal do autu. Hosté se zadarmo dostávají k míči.
17'
Nakonec se před prostějovskými hráči otevřel střed hřiště, ze kterého si do šance seběhl Koudelka a přízemní ranou prověřil brankáře. Ten byl pozorný.
16'
Fotbalové krásy jsme zatím bohužel viděli pomálu.
14'
K Behanovi se dostal míč po nahrávce Nzembiho, jenže hráč Otrokovic ho netrefil ideálně. A bylo po šanci.
13'
Koudelka našel na pravém křídle Kroupu, který však se zakončením neuspěl – brankář si dobře vyběhl a snížil střelecký úhel.
13'
Zmatek před prostějovskou bránou. Nutno říci, že papírové předpoklady dnes zatím neplatí.
12'
A tentokrát musel míč od brány Jícha doslova vyboxovat.
12'
Po faulu Prostějova další standardka Otrokovic.
11'
Hosté se pokusili o akci. Jenže Koudelka byl brzo zastaven a Sečkář musel u postranní čáry hasit nebezpečí zakopnutím balonu.
10'
Přesto se nakonec Otrokovice dostaly do útoku, tentokrát je ale brzdí ofsajd.
9'
Následnou standardku mohl rozehrát Bahounek, ale nezadařilo se mu. Míč pomalu ze středové čáry poslal až za tu brankovou, jenže v pořádné vzdálenosti od branky.
8'
Jasenský našel Bojdu, ten byl však faulovaný. A faul rozhodčí pískli. Diváci se dožadují žluté karty.
8'
Volný přímý kop v podání Prostějova už dopadl i lépe. Vysoko letící míč jen doputoval do rukou brankáře.
7'
Kroupa teď připravil míč na středu hřiště pro Koudelku, ale toho zase obral soupeř. Nicméně balon před autem nestihl, hosté tak o míč nakonec nepřichází.
6'
Míč v držení hostí, Semanko bude vykopávat.
5'
Behan posílal na vzdálenější tyč centr, ten byl ale spíš takovým plachťákem. A hosté hrozbu odvrátili.
5'
Teď se osmělil i Prostějov, až na Kroupu ale balon neprošel.
3'
První rohový kop zápasu. Domácí však z něj netěžili, míč byl sražen pozornou obranou.
2'
Nakonec z mráčku nezapršelo. Nicméně domácí vedou další akci po levém křídle.
1'
Otrokovice drží balon, nyní jim byl přiřčen aut.
1'
To Otrokovice jsou na tom o poznání hůře. V tabulce se nachází až čtrnácté. Nicméně nemusí tomu tak být nadlouho. Mužstvo se v poslední době zvedá, sbírá body. Poslední utkání sice prohrálo, nicméně předtím Otrokovice vydřeli bod s Vyškovem a také vítězství s Mohelnicí či výsledek 3:0 s Uherským Brodem. Podcenění by se tak Prostějovu nemuselo vyplatit.
Před zápasem se krátce podívejme na to, jak si dnešní soupeři stojí. O favoritovi netřeba pochybovat. 1. SK Prostějov je s pětibodovým náskokem v čele tabulky a směle míří za návratem do druhé nejvyšší soutěže. Naposledy se sice trápili Hanáci s Petřkovicemi, nicméně nakonec je hattrickem sestřelil kapitán Karel Kroupa. Prostějov letos ještě neprohrál, nicméně jedno nepovedené utkání už za sebou má. Před vlastními diváky totiž pouze remizoval s Uherským Brodem a to přesto, že většinu zápasu Prostějované vedli.

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Behan, Pěnička, Jasenský (c), Chwaszcz, Bahounek, Bojda, Nzembi, Mlýnek, Kiška
Náhradníci: Zábojník, Fiala, Vašulka, Jurča, Byrtus, Červenka, Jelínek

1. SK Prostějov: Jícha – Pernatskyi, Kroupa (c), Hapal, Koudelka, Sečkář, Pančochář, Zhykol, Machynek, Fládr, Schuster
Náhradníci: Šteigl, Zapletal, Hirsch, Rus, Langer, Sus, Neoral

Rozhodčí: Kulička – Páral, Grečmal.
Dobrý den, vítám vás u on-line přenosu fotbalového zápasu Moravskoslezské fotbalové ligy mezi Prostějovem a Otrokovicemi. Utkání nám začne za necelou půlhodinu, pohodlně se tak usaďte abyste o nic nepřišli.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.