MSFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Prostějov : Val. Meziříčí - 22. září 2017   15:30

Prostějov
Prostějov
47' Fládr  • 59' Hapal  • 77' Kroupa  • 84' Rus
4:1
(0:1)
Val. Meziříčí
27' Gregáň
Prostějov
Jícha – Sečkář, Machynek, Rus, Schuster, Sus – Pančochář, Fládr, Langer – Kroupa (K), Hapal.
Neoral – Hirsch, Zapletal, Petrovič.
Vostřejž – Gasnárek, Lenfeld
Repáň – Behan, Drozd, Malý (K), Šulák – Gebert, Byrtus, Wludyka – Vrána, Jurča, Gregáň.
Michut – Kebísek, Bělíček, Žilinský, Výmola.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších přenosů na počtenou.
Je dobojováno a po obratu ve druhém poločase se z výhry radují hráči Prostějova. Nutno podotknout, že se jedná o vítězství naprosto zasloužené, jelikož domácí byli jednoznačně lepším týmem a nebýt chyby v obraně při první inkasované brance, nejspíš by i bez větších potíží ubránili nulu.
90+1'
90'
Za neutuchajícího povzbuzování fanoušků se dnešní duel již pouze dohrává. O jeho vítězi je rozhodnuto.
89'
Domácí se již snaží pouze o kombinaci na vlastní polovině hřiště a držení míče.
88'
Domácí střídají. Odešel Langer a nahradil jej Zapletal.
87'
Domácí střídají. Hapala nahradil Petrovič.
86'
Z něj však žádné větší nebezpečí nevzešlo.
85'
Okamžitě po rozehrávce na polovině hřiště vyrazili hosté na zteč a vybojovali rohový kop.
84'
Prostějov právě vstřelil branku!
Tohle již zavání debaklem, protože do rozhozené obrany Valašského Meziříčí zatlouká další hřebíček v podobě čtvrtého gólu ALEŠ RUS.
83'
Akce domácího celku skončila pouze na dobře postavené obraně domácích.
82'
Hosté střídají. Šuláka nahrazuje Žilinský.
80'
Centr z pravé strany hřiště na nabíhajícího domácího útočníka byl přetažený a veškeré pozdvižení mezi fanoušky tak bylo zbytečné.
79'
Z něj se sice Prostějovští dostali k zajímavé hlavičce, ale ta nakonec skončila mimo bránu.
78'
už se zdálo, že se domácí fotbalisté ženou se čtvrtou brankou, ale namísto ní bude rozehrán pouze roh.
77'
Svou aktivitu dokázali domácí přetavit ve třetí branku, o kterou se postaral zakončující KAREL KROUPA.
76'
Domácí i nadále dobývají branku svého soupeře a jsou lepším týmem.
74'
Přes dva bránící hráče dokázal hostující hráč odcentrovat, ale míč snášející se na hlavu útočníka se nakonec stal kořistí brankáře.
73'
Rychlý kontr po levé straně domácí do zdárného konce dotáhnout nedokázali.
72'
Domácí tým docílil z centru a následné hlavičky gólu, který však není pro odmávaný ofsajd uznán.
72'
Hra je přerušena po faulu hostujícího hráče. Domácí mají k dispozici standardní situaci z dobré pozice, byť na střelu je to přeci jen poněkud daleko.
71'
Velké zmatky v hostující defenzívě, kdy mohli domácí hned několikrát zakončovat, ale nakonec byly jeho pokus vždy zablokovány obránci.
70'
Hra se nám poněkud přiostřuje, ale k nějakému karetnímu mariáši se prozatím hlavní rozhodčí neuchýlil.
68'
Domácí se provinili faulem u postranní čáry, ale následný centr do vápna nepřinesl hostům kýžený úspěch.
67'
Hosté střídají. Geberta nahrazuje Výmola.
66'
Taktickým faulem u pravé lajny byl zastaven rychlý útok Valašského Meziříčí.
65'
Žlutou kartu viděl hostující Jurča.
65'
Další útočnou akci domácího celku rozjíždí pozvolná kombinace stoperů.
64'
Pod tlakem útočícího hráče se nepříliš přesvědčivým odkopem prezentoval domácí brankář.
63'
Akce domácího týmu skončila pouze nepřesnou střelou.
62'
Dlouhý nákop na nabíhajícího útočníka nebyl přesný a míč se stal snadnou kořistí obránce.
60'
Další rychlá akce domácích, tentokrát po pravé straně, která však končí pouze nepříliš razantní ranou do připraveného náručí brankáře.
59'
Obrovskou chybu předvedli hostující fotbalisté na polovině hřiště a byl z toho rychlý protiútok, který domácí fotbalisté dotáhli do zdárného konce, byť k tomu potřebovali i notnou dávku štěstí. Střelcem branky je LUKÁŠ HAPAL.
57'
Ani ze třetího rohového kopu v krátkém časovém sledu se domácí nedokázali prosadit.
56'
A bude z toho další roh po zákroku brankáře.
56'
Po zákroku hostující defenzívy disponují domácí rohovým kopem.
55'
Ta měla vyústění ve střelu mimo bránu.
54'
Z nadějného protiútoku je již postupná akce.
53'
K rychlému útoku vyrazili teď hosté po levé straně hřiště.
52'
Žlutou kartu viděl hráč Valašského Meziříčí Šulák.
51'
Útok Prostějova byl přerušen pouze za cenu faulu.
49'
V držení míče na útočné polovině jsou opět domácí fotbalisté.
47'
Domácí fotbalisté vyrovnávají hned na začátku druhého poločasu na 1:1 a nutno podotknout, že zcela zaslouženě. Šťastným střelcem je ZDENĚK FLÁDR.
47'
A bude to další roh Prostějova, v pořadí již šestý.
46'
Prostějovští hned v úvodu druhého poločasu disponují rohovým kopem.
46'
Domácí střídají. Do druhého nahradí Sečkáře Hirsch.
46'
První poločas je již minulostí a spokojenější po něm mohou být fotbalisté Valašského Meziříčí. Ti byli sice po celou první půli pod tlakem, drželi méně míč, ale zásluhou chybující defenzívy a brankáře Prostějova se dostali do překvapivého vedení.
45+2'
45+1'
Domácí zůstávají i v závěru první půle lepším a aktivnějším týmem, ale pozorná hostující obrana je do větších příležitostí nepouští.
45'
Domácí fotbalisté podnikli rychlou akci po levé straně, odkud přišel vysoký centr, na který si dokázal naskočit útočník, který ale hlavičce nedodal dostatečnou razanci, a ta se tak stala snadnou kořistí pro brankáře.
44'
Langer se u levé postranní čáry sám vyhnal až do zámezí.
43'
Po nepřesnostech v kombinaci bude rozehrávat od brány hostující gólman.
42'
Velké chyby se dopustil domácí útočník, který dostal přihrávku do dobré pozice, ale v té nedokázal vůbec zpracovat míč.
41'
Hosté se pokusili o přenesení těžiště hry dlouhou přihrávkou přes šíři hřiště, ale míč nakonec končí v zámezí.
40'
Prostějovští se hnali do rychlého protiútoku, který však byl zastaven taktickým faulem hostujícího hráče. Ten může být rád, že si za své počínání nevykoledoval žluté napomenutí.
39'
To však z této standardní situace nic zajímavého vytěžit nedokázalo.
38'
Šulák se dokázal poněkud krkolomně uvolnit ve vápně a následně i vystřelit. Nakonec ze svého snažení získal rohový kop pro Valašské Meziříčí.
37'
Pomalu se kutálející míč do zámezí dokázal hostující obránce před dotírajícím útočníkem uhlídat a od brány bude vykopávat Repáň.
36'
Hezky se uvolnil levý křídelní hráč Valašského Meziříčí u postranní čáry a následně dokázal i odcentrovat, avšak hlavičkující útočník dokázal nasměrovat míč do brány.
35'
Se slabou ranou do středu brány neměl Repáň žádné potíže.
34'
Z něj žádné větší nebezpečí nevzešlo a rozehrávat další útočnou akci mohou domácí.
33'
Krásnou ranou zpoza vápna se prezentoval hostující hráč, avšak jeho pokus dokázal domácí gólman vyrazit na roh.
32'
Hra je v posledních minutách hodně rozkouskovaná fauly. Nyní se proti slušným mravům provinil domácí Langer.
31'
Domácí fotbalisté rozehráli akci nakrátko a následně se k technické přízemní střele placírkou dostal Pančochář, jehož střela však trefila pouze obránce.
30'
Rychlý akce domácího týmu je přerušena další faulem.
29'
Po faulu na polovině hřiště se vše stěhuje před Repáně, kam přijde dlouhý nákop.
27'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! Obrovská chyba v komunikaci mezi obránci a brankářem vyústila v úvodní branku zápasu. Dlouhý nákop propadl jak stoperům, tak i brankáři Jíchovi a MIROSLAV GREGÁŇ již měl cestu k prázdné bráně zcela otevřenou a nikým nekrytou.
26'
Po faulu na útočné polovině hřiště budou rozehrávat od vlastní brány hosté.
25'
Hráči Valašského Meziříčí chybovali v kombinaci a míč uvede do hry levý obránce Prostějov autovým hodem.
24'
Centr od rohového praporku mířil pouze do malého vápna, odkud jej do bezpečí mimo vápno vyboxoval brankář Repáň.
23'
Po zákroku hostující defenzívy disponuje Prostějov rohovým kopem.
22'
Domácí fotbalisté jsou lepší na míči a stupňují svůj tlak.
20'
Po faulu na polovině hřiště budou rozehrávat hosté.
19'
Prostějovští se dostali ke střele ve vápně, která ale byla zablokována obráncem.
18'
Za doprovodu lékaře opouští hráč po svých hřiště. Nechme se překvapit, zdali se vrátí zpět do hry.
17'
Domácí obránce zůstal po souboji ležet na trávníku a hra je přerušena.
16'
Domácí celek si po akci na pravé straně hřiště vypracoval zajímavou příležitost, kdy střílený přízemní centr našel nabíhajícího útočníka, který však na brankáře nevyzrál.
15'
Omluvte prosím zpožděný začátek komentáře zápasu, což bylo zapříčiněno technickými problémy. Nyní by měl přenos již proběhnout standardně.
7'
Hosté střídají. Odchází Wludyka a nahrazuje jej Kebísek.
1'
TJ Valašské MeziříčíValaši mají zatím těsnou, kladnou bilanci. Z dosavadních sedmi zápasů ve čtyřech zvítězili. V posledním zápase to ale tak slavné nebylo. Valaši totiž prohráli s Velkým Meziříčím a to 1:3. Z posledních tří zápasů dostali navíc osm branek, dali naopak pouze tři branky.

Zajímavé bude sledovat, jestli si na ne zcela atraktivního soupeře najdou čas příznivci prostějovských hráčů. S výjimkou utkání proti Hlučínu jsou zatím návštěvy spíše tristní, mnohdy dorazí na vesnické fotbaly stejně i více lidí než na zápasy Prostějova.
1. SK Prostějov Hanáci jsou po ročním pobytu v Národní lize opět účastníkem MSFL. A zatímco o soutěž výš byli Prostějované za otloukánky, na nichž se získávaly body, v MSFL to neplatí. I když úvod do sezóny nebyl zcela přesvědčivý. Příkladem může být rozpačité vítězství nad nováčkem z Rýmařova nebo domácí výbuch s Hulínem. Nynější situace už ale pro Prostějov vypadá lépe, naposledy si v pěkném a koukatelném zápase poradil s Vyškovem. I díky tomu nyní fotbalisté Prostějova jsou tam, kde jsou – tedy vysoko v tabulce.
V dnešním zápase se utkají tabulkoví sousedi. Zatímco 1. SK Prostějov je na čtvrté pozici, Valaši zatím dýchají domácímu celku na záda, ovšem z bezprostřední blízkosti.
Dobrý den, vítám vás u sledování zápasu MSFL mezi Prostějovm a Valašským Meziříčím. Města se do nedávna potkávala hlavně v druhé hokejové lize, nyní si fanoušci budou moci vychutnat fotbalové duely.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.