MSFL - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : HFK Olomouc - 14. října 2017   15:00

Uh. Brod
Uh. Brod
5' Mančík
1:1
(1:0)
HFK Olomouc
HFK Olomouc
85' Krejčí
Uh. Brod
Kohoutek – Hruboš, Pavelka, David, Šálek (C), Mančík (77. Gettler), Dolina (86. Michalec), Pochylý, Sklenář (86. Holík), Vrága, Nevařil
Holík, Gettler, Josefík, Michalec, Červinka
Zdeněk Kneisl – Paskal Trigas, Peter Vrťo
260 diváků
HFK Olomouc
Mucha – Buček, Spurný (46. Dabič), Horka (C), Krejčí, Seibert, Banasik, Plesník, Schmidt (76. Žůrek), Přikryl, Řehák
Snášel, Starý, Dabič, Žůrek

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Ihned po uplynutí druhých pětačtyřiceti minut ukončil hlavní sudí Zdeněk Kneisl tento duel. Sledovali jsme utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním měli navrch domácí, kteří šli zásluhou Marka Mančíka také do vedení. Ve druhé půli ale hosté přidali a byli daleko více na míči. Pět minut před koncem srovnal po rohovém kopu Martin Krejčí. Na konto obou celků tak putuje po jednom bodu.
90+1'
90'
Domácí hned vzápětí uháněli do rychlého brejku! Jan Michalec převzal špatně balón a dostal se do velmi složitého úhlu.
89'
Hosté mají jasně navrch a jsou lepším týmem! Jejich akce po pravé straně skončila centrem. Domácí obránce ve skluzu trefil míč, ten naštěstí pro Uherský Brod skončil v zámezí!
88'
S důrazem to nyní ve středu hřiště přehnal domácí Filip Hruboš, který je potrestán žlutou kartou!
86'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází David Sklenář, přichází Robin Holík.
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Vojtěch Dolina, přichází Jan Michalec.
85'
HFK právě vstřelil branku!
Domácí chybovali v rozehrávce a doslova darovali svému soupeři rohový kop. Na bližší tyč si naběhl MARTIN KREJČÍ, jehož hlavička skončila až za zády domácího gólmana, srovnáno!
84'
Sklenář fauloval Banasika, zajímavá standardní situace pro hostující celek!
83'
Po krátkém ošetření se pokračuje. Útočnou snahu Uherského Brodu zastavuje ofsajd, hosté jdou rychle dopředu!
82'
Pískán útočný faul na domácího brankáře Kohoutka. Ten zůstává ležet na trávníku a bude ošetřován.
81'
Závar v pokutové území domácích! Fotbalisté Uherského Brodu museli zahrát do zámezí, roh pro hosty!
79'
Radim Plesník ztratil míč, dobrou práci odvedl Filip Hruboš, který teď balón drží u rohového praporku, domácí nikam nespěchají.
77'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Marek Mančík, přichází Vílem Gettler.
76'
Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Marek Schmidt, přichází Jakub Žůrek.
76'
Výborná práce hostujícího Martina Krejčího, který zatáhl po levé straně. Poté dával pod sebe, ovšem celou situaci nadvakrát vyřešil Štěpán Kohoutek.
75'
Sudí píská útočný faul, hosté se po dlouhé době dostávají k balónu a hrají rychle směrem dopředu.
73'
Nyní vybojovali rohový kop, což se líbí domácím příznivcům. Uherský Brod s rozehrávkou pochopitelně příliš nepospíchá.
72'
Domácí teď hrají chytře, kombinují na polovině soupeře a drží míč. Stále mají k dispozici ten nejtěsnější možný náskok.
71'
Skoro vůbec se teď nehraje, hra se strašně kouskuje. Rozhodnutí rozhodčího se nelíbilo jednomu z hostujících fotbalistů, Radim Plesník vidí žlutou kartu!
70'
Právě Marek Banasik se dostal do konfliktu s Davidem Sklenářem. Rozhodčí trestá oba fotbalisty žlutou kartou!
68'
Marek Banasik se dožadoval odpískání pokutového kopu. Hlavní sudí však ukazuje, že se bude kopat pouze od branky.
67'
Až v 67. minutě se hosté dostali do nebezpečnější příležitosti! Po hlavičce Radima Plesníka teď domácí celek zachránil obránce na brankové čáře!
66'
Na zemi zůstal ležet jeden z domácích fotbalistů. Hlavní sudí píská proti Uherskému Brodu, rozehrávat budou hosté.
65'
Hosté to trošku otevřeli, otevírají se tedy brejkové situace pro domácí. Jedna taková teď končí rohovým kopem pro Uherský Brod.
63'
Většina útočných akcí Olomouce končí před velkým vápnem. Hostům dnes chybí nějaká překvapivá přihrávka nebo střela z delší vzdálenosti.
62'
Domácí vybojovali roh, ovšem celou situaci vyřešil jistým zákrokem Mucha. Olomouc rychle rozehrává a míří na útočnou polovinu!
61'
Zahrozili také domácí! Se střelou si Mucha poradil. Proti hlavičce Doliny už hostující brankář zasahovat nemusel!
60'
Ostrý šlapák na Libora Nevařila. Domácí fotbalista bude v pořádku, volný přímý kop pro Uherský Brod.
58'
Další útočnou snahu hostí zastavuje praporek čárového, který signalizuje ofsajd! Olomoučtí jsou i nadále aktivnějším celkem, ovšem do vážnější příležitosti se dnes ještě nedostali.
57'
Na poslední chvíli teď zasáhl Štěpán Kohoutek před jedním z hostujících útočníků, který se dostával do samostatného úniku!
56'
Dolina si dal před svého soupeře velmi chytře tělo. Poté přišel jasný faul Ondřeje Seiberta, který si pomáhal rukama.
55'
Druhý útočný faul Marka Banasika během krátké chvíle, Uherský Brod si může na chvíli odpočinout, s rozehrávkou příliš nepospíchá.
54'
Po pravé straně teď postupoval dnes velmi aktivní Vojtěch Dolina. Ten si ale balón hodně předkopl, míč skončil až za postranní lajnou.
53'
Domácí se ve druhé půli pořádně nedostali k balónu. Hanáci drží míč na svých kopačkách a kombinují.
52'
Martin Pavelka to přehnal s důrazem. Za tento zákrok vytahuje hlavní sudí žlutou kartu!
50'
Olomoučtí jsou zatím aktivnějším celkem. To se nelíbí divákům, kteří se snaží povzbudit svůj celek.
49'
Rohový kop pro hostující celek. Hodně je slyšet trenér Leoš Kalvoda, který svým svěřencům uděluje taktické pokyny.
48'
Pro vysoký míč si bez větších problémů došel brankář Kohoutek, který zatím působí velmi jistým dojmem.
46'
Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Tadeáš Spurný, přichází Milorad Dabič.
46'
První poločas je za námi. Příliš fotbalové krásy nám nenabídl, ovšem to domácí mrzet nemusí. Uherský Brod je směrem dopředu nebezpečnějším celkem, o jedinou branku se v páté minutě postaral Marek Mančík. Hosté zatím směrem dopředu vůbec nic nevymysleli. Uvidíme, s čím oba celky přijdou do druhé půle, která začne zhruba v 16:01.
45+1'
44'
Tato střela hostujících fotbalistů symbolizovala jejich první poločas. Balón skončil hodně vysoko nad, Kohoutek si bere jiný balón, aby rozehrál.
43'
David si v souboji s Krejčím pomohl rukama, což neuniklo hlavnímu sudímu, který odpískal faul. Hra se i nadále velmi kouskuje.
42'
Domácí zahrozili znovu po pravé straně! Přišla přihrávka pod sebe, na kterou nedosáhl ani jeden z nabíhajících fotbalistů!
41'
Olomoučtí kombinují před velkým vápnem Uherského Brodu. Domácí zadáci svého soupeře k ničemu nepouštějí.
39'
Martin Krejčí teď velmi tvrdě dohrál svého protihráče. Hlavní sudí nechává hru pokračovat, domácí se pořádně zlobí!
38'
Nejprve rohový kop z pravé strany, poté i z levé. Hosté stále čekají na první vážnější příležitost, ze které by mohli připadně srovnat skóre.
36'
Mančík to zkoušel individuálně. Balón se mu zamotal mezi nohama, hosté se snaží o rychlý postup na útočnou polovinu.
35'
Nejprve byl útočný faul odpískán domácím. O chvíli později hlavní sudí trestá ten stejný zákrok i na druhé straně hřiště.
34'
Přímý kop pro domácí z nějakých sedmnácti metrů. Střelecký pokus Marka Mančíka zastavilo břevno! Hosté teď měli pořádnou dávku štěstí!
32'
Luboš Horka to zkoušel z nějakých dvaceti metrů. Jeho pokus ale končí vysoko nad domácí bránou, práce pro Kohoutka!
31'
Že hrají domácí velmi tvrdě, nyní poznal také Alex Řehák. I nadále sledujeme spoustu nepřesností na obou stranách.
30'
Hodně ostrý zákrok na Spurného. Hostující fotbalista je v pořádku, svěřenci Leoše Kalvody budou rozehrávat.
29'
Většinu svých útoků hrají fotbalisté z Uherskho Brodu po pravé straně. Hosté se znovu ubránili jen za cenu rohového kopu.
28'
Uherský Brod je na útočné polovině daleko nebezpečnější. Tentokráte domácí vinou špatné přihrávky přišli o míč.
26'
Hanáci se s míčem dostali až do zámezí, práce pro brankáře Kohoutka, který volí dlouhý nákop na polovinu soupeře.
25'
Do rychlého brejku šli domácí! Balón dostal na pravé straně David Sklenář, který postupoval sám na Muchu. Hostující gólman vytáhl výborný zákrok!
24'
Hosté mají v posledních minutách lehce navrch, nyní vybojovali další rohový kop. Na svou úvodní šanci zatím stále čekají.
23'
Olomoučtí fotbalisté vybojovali autové vhazování u rohového praporku. Dlouhý aut ale znovu nenašel nikoho z hostujících hráčů.
21'
Balón teď proletěl velkým vápnem hostů! Nikdo z domácích nedokázal zakončit, další práce pro brankáře Muchu.
20'
Úvodní žlutá karta tohoto utkání. Tu vidí hostující Filip Přikryl.
19'
Brankář Kohoutek si zakřičel a následně si došel pro míč. Leoš Kalvoda se na své svěřence hodně zlobí, je ho pořádně slyšet!
18'
Útočnou akci hostí teď zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje ofsajd!
17'
Série nepřesností na obou stranách. Tempo hry po skvělém úvodu trochu opadlo, hra se hodně kouskuje.
16'
Na větší příležitost čekáme, Olomouc drží míč a kombinuje na vlastní polovině. Hosté hledají skulinku v soupeřově defenzivě.
15'
Rozhodčí teď hodně dlouho ponechával výhodu. Míč se vrací až na polovinu HFK, hosté budou rozehrávat.
14'
Hodně teatrální pád Ondřeje Bučka, který chtěl vybojovat pokutový kop! Hostující fotbalista může být rád, že nevidí žlutou kartu.
12'
Další rychlá kombinace domácích. Hráči Uherského Brodu se nakonec dostali až do zámezí, rozehrávat bude brankář Muchaa.
11'
Olomoučtí fotbalisté vybojovali svůj první roh v utkání. Domácí obrana si věděla rady, hosté zůstávají u míče.
9'
V rychlém brejku zastaven také Vojtěch Dolina. Zdeněk Kneisl ani v tomto případě nevytahuje žlutou kartu
8'
Mančík šel hodně ostře do souboje a může být rád, že se celá situace nakonec obešla bez žlutého napomínání.
7'
Fotbalisté Olomouce šli rychle dopředu. Jejich útočné snažení zastavuje hlavní rozhodčí, který píská útočný faul.
5'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Domácí hráli po pravé straně, odkud přišel centr do vápna. První šance ještě gólem neskončila, balón se však odrazil od tyče a MAREK MANČÍK následně uklidil do prázdné brány!
4'
Hosté zahrozili po levé straně hřiště. Přišel centr do vápna, ovšem výbornou obrannou práci předvedl kapitán Bronislav Šálek.
3'
Tentokráte celou situaci vyřešil včasným výběhem brankář Mucha, který už hledá, komu by rozehrál.
2'
Domácí hned ve druhé minutě vybojovali rohový kop. Zadáci hostů se ubránili jen za cenu dalšího rohu, Uherský Brod si celou situaci zopakuje.
1'

ČSK Uherský Brod: Kohoutek – Hruboš, Pavelka, David, Šálek (C), Mančík, Dolina, Pochylý, Sklenář, Vrága, Nevařil
Náhradníci: Holík, Gettler, Josefík, Michalec, Červinka

1. HFK Olomouc: Mucha – Buček, Spurný, Horka (C), Krejčí, Seibert, Banasik, Plesník, Schmidt, Přikryl, Řehák
Náhradníci: Snášel, Starý, Dabič, Žůrek

Rozhodčí: Zdeněk Kneisl – Paskal Trigas, Peter Vrťo.
Utkání bude jako hlavní řídit Zdeněk Kneisl. Na čarách mu budou pomáhat Paskal Trigas a Peter Vrťo. Potvrdí domácí fotbalisté roli favorita a získají všechny tři body? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Na druhé straně 1. HFK Olomouc. Hosté jsou s šesti body na posledním místě tabulky. Nejhorší jsou také ve statistice inkasovaných branek (29). Před týdnem přivítali Kroměříž, ovšem třetímu týmu soutěže podlehli 1:2. Hlavním trenérem Hanáků je Leoš Kalvoda, který před dvěma lety trénoval například olomouckou Sigmu. Hosté se opírají hlavně o Martina Krejčího, který je s pěti přesnými zásahy nejlepším střelcem svého celku.
ČSK Uherský Brod je nováček soutěže, který se do třetí ligy vrátil po 19 letech. Domácí mají v tuto chvíli na svém kontě tři výhry, dvě remízy a pět proher, jedenáct bodů stačí na jedenáctou pozici. Fotbalisté Uherského Brodu před týdnem zajížděli do Hulína, kde branku nevstřelili a prohráli 0:2. Nejlepším střelcem domácích je Michal Vrága, který se v dosavadním průběhu sezóny postaral o čtyři góly svého celku.
Pěkný den přeji všem fotbalovým příznivcům. Moravskoslezská fotbalová liga má programu jedenácté kolo. V sobotu nás čeká souboj ze spodní poloviny tabulky, ve kterém na sebe narazí ČSK Uherský Brod a 1. HFK Olomouc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.