349 diváků
Uničov
Studený – Dostál, Kasal

Utkání sledovalo 349 diváků.
Zápas je u konce po bezbrankové remíze. Brod své možnosti prováhal v první půli, v té druhé už hra byla spíše v režii Uničova.
90'
89'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Sklenář, přichází Michalec.
88'
Ránu z dálky Uvízl kryje.
86'
Tak ne, ani tentokrát...
85'
Šancí je opravdu pramálo, nyní třeba nějaká bude po rohu Uničova.
82'
Rohový kop pro Brod...
80'
To se ale nepovedlo, do akce jdou zase domácí.
79'
Žlutou kartu dostává David (ČSK Uherský Brod).
79'
Další standardka pro Uničov. Velká šance strhnout vedení na stranu hostí!
76'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Pochylý, přichází Nevařil.
75'
Žlutou kartu dostává Dolina (ČSK Uherský Brod).
73'
Ambrozek střílel z hranice vápna, Červinka ale zasahovat nemusel.
71'
Domácí se nyní chytají opět za hlavu, šli do přečíslení, jenomže nevyřešili jej zrovna nejlépe...
70'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Nuc, přichází Kasal.
67'
Hráči Uničova jsou mírně aktivnějším týmem, na větší šanci ale čekáme stále marně.
62'
V Uherském Brodě se nám fotbal oproti první půli výrazně zklidnil, stav je stále bezbrankový.
57'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Mančík, přichází Gettler.
56'
Žlutou kartu dostává Mančík (ČSK Uherský Brod).
54'
Hosté opět měli k dispozici přímý kop, ani nyní jej ale nezakončili střelou mezi tři tyče.
50'
Uničovští měli další možnost dostat se do vedení, jenomže opět se nedostali ke střele.
48'
Juřátek po standardní situaci centroval do vápna, nikoho z hostujících hráčů ale nenašel.
46'
Domácí fotbalisté nemohou být spokojeni, neboť v první půl hodině měli jednoznačnou převahu. Tu ale nevyužili a stav je tak po prvním poločase nerozhodný.
Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
45'
40'
Uničovští poslední minuty jsou lepším mužstvem, kdo by to byl po úvodní půl hodině řekl.
37'
Tentokrát mohl mít šanci hostující Vasiljev, míč mu ale utekl do náručí domácího gólmana.
35'
Ojedinělá šance Uničova! Aleš Krč se ve vápně dostal k ráně z první, tu ale Červinka vyráží na rohový kop.
33'
Hra se nám nyní trochu zklidnila, domácí musí hodně mrzet neproměněné šance...
29'
I po něm se musel hostující brankář vyznamenat proti ráně někoho z domácích záložníků.
28'
Další tutovka domácích! Mančík šel sám na Uvízla, ten ale jeho pokus vyrazil na rohový kop.
26'
Mančík ale centroval pouze na hlavu soupeřů, kteří jdou do rychlého protiútoku.
25'
Žlutou kartu dostává Markovič (SK Uničov).
25'
Vojtěch Dolina se hnal do rychlého brejku, který hosté zastavili až za cenu faulu. Je zde standardní situace pro Brod a žlutá karta pro hostujícího Markoviče.
21'
Hruboš si ve vápně obhodil obránce soupeře, k míči se ale už nedostal.
18'
Uherskobrodský útočník byl sražen k zemi ve vápně, rozhodčí ale hru nechává pokračovat.
16'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vejvoda, přichází Dostál.
15'
Domácí fotbalisté jsou po úvodních patnácti minutách jasně lepším celkem, jenomže stav je stále bezbrankový. Nezměnila na tom nic ani velmi dobře zahraná standardní situace před malou chvílí.
1'

ČSK Uherský Brod: Červinka – Hruboš, M. David, Holík, Pavelka, Šálek, Pochylý, Mančík, Dolina, Sklenář, Vrága
Náhradníci: Kohoutek – R. David, Gettler, Josífek, Nevařil, Michalec

SK Uničov: Uvízl – Markovič, Vejvoda, Rajnoha, Ambrozek, Vasiljev, Jeřábek, Nuc, Koutek, Krč, Juřátek
Náhradníci: Studený – Dostál, Kasal

Rozhodčí: Hlubinka – Hájek, Hanáková.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.