MSFL - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hulín : Líšeň - 20. října 2018   14:30

Hulín
Hulín
38' Šrom  • 45+1' Vyskočil Martin
2:3
(2:1)
Líšeň
Líšeň
27' Machálek   • 62' Zapletal (Krška)   • 86' Fila
Hulín
Machalický – Kostka, Ondřejka, Šrom (K), Vyskočil, Oulehla, Josl, Koláčný (79. Rožek), Tureček (89. Minář), Vyskočil, Sedláček.
Bahounek, Minář, Rožek, Pospíšil, Škubník, Zlámal, Unger. Trenér: Lehkoživ
Mayer – Tomanec, Drozdy
160 diváků
Líšeň
Vítek – Bednář (57. Černín), Minařík, Krška (K), Hlavica, Machálek (46. Fila), Přichystal, Hanuš, Fall, Demeter (83. Smrčka), Zapletal.
Rychetský – Černín, Fila, Smrčka. Trenér: Machálek.

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost.
Líšeň zvládla těžké utkání na půdě Hulína a po výhře 3:2 si upevnila vedoucí místo v MSFL!
90+2'
90+2'
Až nyní domácí poslal míč do vápna, ale nikdo z nich nedokázal míč procpat přes obranu na branku.
90+1'
Domácí sice kombinují s míčem na kopačkách, ale daleko od branky Líšně.
90'
Žlutou kartu dostává Ondřejka (SK Spartak Hulín).
90'
Utkání nastavuje sudí Mayer o 2 minuty.
90'
Líšeň ubránila rohový kop domácích a je již velmi blízko zisku třech bodů.
89'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Tureček, přichází Minář.
88'
Centr z kopačky Sedláčka skončil za brankou Líšně. Ta již pospíchat nikam rozhodně nebude.
86'
Líšeň právě vstřelila branku!
Líšeň si bere vedení zpět a otáčí ve druhém poločase skóre! Střídající ADAM FILA si našel ve vápně centr z pravé strany a uklidil míč pod horní tyč – 2:3!
86'
David Krška na nic nečekal a za 25 ti metrů vypálil jen velmi těsně nad břevno! Marek Machalický plachtil vzduchem zbytečně.
85'
Václav Ondřejka se provinil útočným faulem. Hrát bude Líšeň.
83'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Demeter, přichází Smrčka.
82'
Žlutou kartu dostává Hlavica (SK Líšeň), který byl pozdě v souboji. Těsně za polovinou budou rozehrávat domácí.
82'
Adam Fila vysunul Jana Hlavicu, s jehož centrem si však obrana Hulína poradila.
81'
David Krška hledal šajtlí před brankou spoluhráče, ale Tomáš Josl byl na správném místě a míč poslal daleko od domácí branky.
79'
Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Koláčný, přichází Rožek.
78'
Václav Ondřejka promáchl při střele za velkým vápnem.
77'
Žlutou kartu dostává Vyskočil Michal (SK Spartak Hulín).
77'
Fall zastavil skluzem akci Hulína, ten bude vhazovat na polovině hrací plochy.
75'
Jiří Oulehla byl faulován. Míč pro Hulín.
74'
Jan Hlavica si naskočil na centr od pravé lajny a jen skvělý zákrok Machalického teď udržel domácí na remízovém stavu!
Dnešnímu utkání přihlíží v Hulíně 160 diváků.
72'
Exekuci volného přímého kopu si vzal na starost sám David Krška a jeho skákavou ránu vyrazil domácí brankář Marek Machalický.
71'
Aktivita Brňanů je evidentní. David Krška faulován nějakých třicet metrů od branky.
70'
David Krška poslal z volného přímého kopu velmi špatný centr a navíc byl odmáván ofsajd.
69'
Průnik Přichystala po pravém křídle byl zastaven až za cenu žlutého faulu od Tomáše Josla.
68'
Adam Fila fauloval v hlavičkovém souboji Kostku a vidí žlutou kartu.
68'
Ofsajd se mává i na druhé straně. Míč bude mít Líšeň.
67'
Ofsajd zastavil snahu Jakuba Přichystala.
66'
Lamine Fall zastavil centr od Václava Ondřejky v malém vápně. Líšeň už zase ale myslí na útok.
64'
Líšeň chce samozřejmě body tři a pokračuje v aktivitě. Faul si vynutil ve středu hrací plochy Machálek.
62'
To byla paráda a možná i branka roku! David Krška rozehrál rohový kop za vápno, kde byl nachystán MICHAL ZAPLETAL a ranou z první o horní tyč skóroval, opravdu nádherná branka – 2:2! Asistence: David Krška.
62'
Adam Fila nyní předvedl sprint s míčem přes půlku hřiště, dostal se do zakončení, ale tomu do sítě zabránil Tomáš Josl.
61'
Rohový kop už Hulín zvládl odvrátit bez problémů.
60'
David Krška našel Ladislava Hanuše, ale jeho hlavička byla sražena na rohový kop.
59'
Domácí se provinili faulem kousek od rohového praporku a Líšeň bude zahrávat volný přímý kop.
57'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Bednář, přichází Černín.
56'
Další faul Bednáře u pravé lajny a hostující obránce se omlouvá, vědom si toho že tady mohla přijít druhá žlutá karta.
55'
Žlutou kartu dostává Michal Bednář (SK Líšeň), který ve středu hrací plochy zastavil rozvíjející se útok domácích.
55'
Centr Kršky obrana Hulína zneškodnila.
54'
Na druhé straně si Václav Ondřejka zpracoval míč na prsa, otočil se s ním a ranou z nějakých třiceti metrů nepřestřelil zase o tolik, ale brankář Vítek mohl zůstat v klidu.
52'
Centr z levé strany od Michala Zapletala přistál na zadní tyči na kopačce Jakuba Přichystala, ten svou ranou z první vysoko, ale opravdu vysoko přestřelil!
51'
Erik Sedláček si naběhl za obranu, ale byl nachytán v ofsajdové pasti brněnského týmu.
49'
Rohový kop odvrátili hosté na kopačku Jakuba Přichystal, který však z poza šestnáctky střílel hodně vedle domácí branky.
49'
Krška našel Bednáře, který vybojoval rohový kop pro hosty.
47'
Nepřesná přihrávka domácích skončila u brankáře Jana Vítka.
46'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Machálek, přichází Fila.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 15:32.
Velmi ofenzivně laděný první poločas přinesl celkem tři branky. Líšeň šla do vedení zásluhou Tomáše Machálka, ale domácí Spartak otočil skóre díky brankám Michala Šroma a Martina Vyskočila. Hulín – Líšeň po 1. poločas 2:1!
45+1'
45+1'
Hulín právě vstřelil branku!
V první nastavené minutě prvního poločasu otáčí Hulín vývoj skóre! MARTIN VYSKOČIL se dostal s míčem do vápna počkal si na vhodný okamžik a poté překonal ranou na bližší tyč brankáře Vítka – 2:1!
45'
První poločas je nastaven o 1 minutu.
45'
Marek Machalický si počkal na dlouhý míč za obranu a bude vykopávat z ruky.
43'
Akce Líšně zastavena u pravé lajny. Hosté však u míče zůstanou a budou vhazovat.
41'
Žlutou kartu dostává Lamine Fall (SK Líšeň) za faul ve středu hrací plochy.
39'
Líšeň měla možnost rohového kopu, který však vyboxoval z vápna Hulína Marek Machalický.
38'
Spartak srovnává krok! Centr do vápna z levé strany nejprve ve skluzu trefil Václav Ondřejka, ale brankář Vítek míč nohou vykopl, nicméně na dorážku kapitána domácích MICHALA ŠROMA už byl krátký – 1:1!
36'
Nepřesností je teď na domácí straně až příliš a fanouškům se to vůbec nelíbí. Po nadějném začátku přeci jen ukazují svou sílu ve středu hřiště hosté z Brna.
34'
David Kostka hrál hlavou brankáři, ale nevšiml si že Marek Machalický vyběhl a moc nechybělo, aby domácí brankář hlavičku spoluhráče nechytl.
33'
Líšenští zahrávali rohový kop zásluhou Davida Kršky, který signálem našel za velkým vápnem Tomáše Machálka, jehož vysoká rána našla rukavice domácího brankáře.
31'
Michal Šrom dostal krásný míč za obranu a šel se spoluhráčem ve dvou proti jedinému obránci, nicméně nepochopitelně hledal zpětnou přihrávkou někoho za vápnem a našel pouze Davida Kršku v hostujícím dresu.
30'
Michal Vyskočil si zpracoval míč ve vápně zády k brance a ke smůle domácích se s míčem nedokázal otočit tak aby se dostal do koncovky.
29'
Tomáš Josl pronikal středem hřiště a počkal na kontakt a vynutil si faul.
27'
Vedoucí tým MSFL jde do vedení! Centr do vápna se po několika odrazech dostal na kopačku TOMÁŠE MACHÁLKA, jenž z pozice na penaltě poslal míč pod horní tyč – 0:1!
27'
S rohovým kopem si po drobných problémech obrana Hulína poradila.
26'
Centr Přichystala zablokován obranou Hulína na rohový kop.
25'
Jakub Přichystal se uvolnil na levé straně, ale poté mu míč utekl do zámezí. Odkopávat od branky bude Marek Machalický.
23'
David Krška teď předvedl svou pravačku v akci, když si postavil míč třicet metrů daleko od branky a orazítkoval svou ranou pravou tyč!
21'
Ladislav Hanuš našel svým centrem před brankou hlavu Jakuba Přichystala, ale jeho hlavička zamířila daleko vedle domácí svatyně.
19'
Václav Ondřejka svou ranou přes zeď trefil pouze střed branky a tam připraveného Jana Vítka.
19'
Žlutou kartu dostává Hanuš (SK Líšeň).
19'
Na hranici šestnáctky fauloval Ladislav Hanuš a je tu velmi dobrá šance pro domácí skórovat z volného přímého kopu.
17'
Dlouho se nyní hraje u levé lajny, Líšeň bude po několikáté vhazovat.
16'
Ten zahrál Krška na zadní tyč, kde jen o kousek na míč nedosáhl hlavou Michal Bednář!
15'
Přihrávka Kršky na Hlavicu byla zablokována na premiérový rohový kop pro Líšeň.
13'
Brankář Machalický musel rychle z branky, aby byl dříve u míče než Jan Hlavica.
11'
Hosté zastavili akci domácího Hulína u pravé lajny Vhazován pro domácí barvy.
9'
Jakub Přichystal nyní doběhl dlouhý míč za obranu a zkoušel přelobovat brankáře Machalického, ale lob z kopačky hostujícího kanonýra byla příliš vysoký.
8'
Patrik Demeter jako v první v hostujícím dresu chtěl vyzkoušet pozornost Machalického v brance Spartaku, ale trefil pouze obránce před sebou.
7'
Ten se již Líšni podařilo ubránit, ale domácí vstoupili do zápasu velmi dobře.
7'
Míč si přichystal Tomáš Josl a tvrdou ranou, která byla tečována hostující zdí minul branku. Spartak bude mít k dispozici rohový kop.
6'
A další faul Líšně, tentokrát zhruba 30 metrů od branky.
5'
A toto byla paráda z obou stran! Václav Ondřejka poslal míč přes zeď a mířil přesně do víka, nicméně Jan Vítka předvedl fantastický zákrok a míč vyrazil!
4'
Martin Vyskočil si vynutil svou aktivitou faul zhruba 25 metrů od branky Jan Vítka a domácí si již chystají volný přímý kop.
3'
Spartak vstoupil do zápasu velmi aktivně. Kapitán Šrom našel dlouhým míčem Vyskočila, ale ten s míčem zastavil před vápnem a nakonec se domácí do koncovky nedostali.
2'
První centr mířil do vápna Líšně a Michal Zapletal musel z nebezpečného prostoru míč poslat hlavou do bezpečí z pohledu Líšňáků.
1'
Úvodní rozehrávka patřila domácímu Spartaku.
1'
Sudí již přivedli oba týmy na hrací plochu. Domácí nastupují v červeno bílé kombinaci. Vedoucí tým MSFL z Líšně hraje celý v bílém.

SK Spartak Hulín: Machalický – Kostka, Ondřejka, Šrom (K), Vyskočil, Oulehla, Josl, Koláčný, Tureček, Vyskočil, Sedláček.
Náhradníci: Bahounek, Minář, Rožek, Pospíšil, Škubník, Zlámal, Unger. Trenér: Lehkoživ

SK Líšeň: Vítek – Bednář, Minařík, Krška (K), Hlavica, Machálek, Přichystal, Hanuš, Fall, Demeter, Zapletal.
Náhradníci: Rychetský – Černín, Fila, Smrčka. Trenér: Machálek.

Rozhodčí: Mayer – Tomanec, Drozdy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.