MSFL - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : Kroměříž - 23. března 2019   15:00

Uh. Brod
Uh. Brod
78' Ťok
1:1
(0:1)
Kroměříž
Kroměříž
38' Silný
Uh. Brod
Dostál – Pavelka, David M. (C), Chwaszcz, David R., Blanař (77. Jaroněk), Ťok, Mančík (86. Dolina), Kúdela, Hruboš (90+1. Malenovský), Vrága
Horáček – Malenovský, Dolina, Nevařil, Jaroněk
Gasnárek – Černoevič, Kotala
Stadion na Lapači - UMT
277 diváků
Kroměříž
Jícha – Šmerda, Zavadil, Cupák, Motal, Okleštěk (86. Marchuk), Silný, Matoušek (C), Kovář, Masař (78. Moravec), Jeleček
Toman – Vyhlíd, Marchuk, Chytil, Moravec, Dvořák

Uherský Brod se dokázal ve druhém poločase jednou prosadit a vyrovnat stav utkání! Domácí tedy dokázali bodovat i ve druhém jarním utkání! Druhý poločas nám přinesl větší boj uprostřed hřiště a taky více faulů, zejména ke konci utkání se trochu vyostřily emoce.
S konstatováním, že Uherský Brod si v důležité záchraně, připisuje další bod do tabulky, se s Vámi loučím.
90+1'
90+1'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Hruboš, přichází Malenovský.
90+1'
Dlouhý centr od poloviny hrací plochy si bere do své náruče Dostál.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu.
89'
Žlutou kartu dostává Matoušek (SK HS Kroměříž).
89'
Žlutou kartu dostává Hruboš (ČSK Uherský Brod).
88'
Poslední dvě minuty do konce základní hrací doby a Uherský Brod drží cennou remízu s favoritem zápasu.
86'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Okleštěk, přichází Marchuk.
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Mančík, přichází Dolina.
85'
Žlutou kartu dostává Šmerda (SK HS Kroměříž).
85'
Dlouhý míč, na který si nabíhal Chwaszcz, ale těsně před ním dokázal míč chytit do svých rukavic brankář Jícha.
84'
Silný vystřelil z hranice šestnáctky a jeho pokus končí nad brankou!
84'
Hosté se snaží o vrácení vedení na svou stranu. Motal dobře přihrával do pokutového území. Nakonec zakončení, které eliminuje Dostál jistým zákrokem.
82'
Nepovedený centr z pravé strany a míč končí hodně vysoko nad brankou Kroměříže.
81'
Čerstvá síla na hřišti, Moravec, nedokázal na pravé straně udržet míč a proti dvěma obráncům neměl šanci na úspěch.
80'
Kúdela nyní zůstal po souboji ležet na trávníku a je ošetřován.
78'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Masař, přichází Moravec.
78'
Tvrdá rána, kterou Jícha jen vyrazil a k dorážce se dostal Chwaszcz, který dokázal dostat míč do branky, ale již byl signalizovaný ofsajd a branka neplatí!
78'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Tak to byl nádherný gól v podání domácího mužstva! Nová posila, TOMÁŠ ŤOK, se trefil přesně do pravého horního rohu branky a nedal brankáři Kroměříže šanci.
77'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Blanař, přichází Jaroněk.
75'
Motal využil zaváhání domácího brankáře, který vyběhl ven ze své branky, ale nedokázal lobem dostat míč do branky a ten končí nad brankou.
74'
Okleštěk táhl míč a přihrál na pravou stranu, odkud Silný centruje. Avšak to se mu příliš nepovedlo a míč končí nad brankou.
73'
Centr se hostům daří odrazit na hranici šestnáctky a nepustili svého soupeře před branku.
72'
Rychlé přenesení hry na pravou stranu a Uherský brod si vybojoval další standardní situaci ze střední vzdálenosti.
70'
Dostál nyní musel také předvést důležitý zákrok, když vyrazil přízemní střelu Motala.
69'
Blanař a jeho pěkná rána, kterou Jícha skokem k pravé tyči vyrazil na rohový kop. Uherskému Brodu se nyní daří vyvíjet tlak na hostující celek.
68'
A ten byl hodně přetažený, aut pro Kroměříž.
67'
Z ně přichází další roh, tentokrát z druhé strany hřiště.
67'
Standardní situace nebyla vůbec špatně zahrána. Nakonec se míč odráží na rohový kop.
66'
Faul Kroměříže, který přerušil rychlý protiútok Brodu. Následuje standardní situace.
65'
Kovář centroval z pravé strany, ale před brankou nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
64'
Na druhé straně rychlé zakončení i ze strany domácího celku, přízemní střela putuje mimo pravou tyč!
63'
Až Šmerda se nyní dostal do slibné střely, která nakonec míří nad branku!
63'
Začátek druhého poločasu je spíše bojovného rázu a ani jedno mužstvo se nemůže dostat do větších šancí.
62'
Další nepřesná souhra hostů a vcelku zadarmo odevzdávají míč soupeři.
61'
Pavelka fauluje na polovině hřiště a Kroměříž rozehrává. V jejich snaze o útok po pravé straně nevzešlo nic zajímavého.
60'
S rohovým kopem si obrana domácích poradila. Následuje faul na polovině hřiště, Uherský Brod zůstane u míče.
59'
Po centru se k hlavičce dostal Masař, ale v tísni obránce zakončil mimo. Míč byl tečován a Kroměříž se ujme zahrávání rohového kopu.
58'
Blanař zabojoval na pravé straně a vybojoval aut pro své mužstvo. Dlouhý aut následně mířil do vápna, na který si doběhl Jícha a stahuje si míč ze vzduchu.
57'
Kovář a jeho přízemní střelecký pokus, který mířil doprostřed branky. Dostál bez problémů chytá míč do svých rukavic.
56'
Uherský Brod chtěl rozehrát domluvený signál, ale ten obrana soupeře přečetla.
55'
Roh nebyl nebezpečný, ale následně se Kroměříž provinila faulem a bude následovat zajímavá standardní situace.
54'
Hruboš se opřel do míče a vyslal tvrdou přízemní ránu, kterou Jícha vyrazil jen před sebe. Následuje rohový kop pro Uherský Brod.
53'
Na utkání je přítomno 277 diváků!
52'
Žlutou kartu dostává Kovář (SK HS Kroměříž).
51'
Vrága si pohlídal dlouhý míč a ten odhlavičkoval do autu. Hodně důležitý obranný zákrok, neboť jeden z hráčů hostí si nabíhal do pokutového území.
50'
Dlouhý míč Kroměříže na levé straně a Dostál bude odkopávat od své branky.
49'
Při dalším kontaktu už je pískán faul na Hruboše a jeho tým rozehrává z poloviny hřiště.
48'
Hruboš se provinil faulem na polovině hřiště a není moc spokojený s verdiktem hlavního rozhodčí.
46'
Ihned na začátku druhého poločasu se Brod dostal k zahrávání rohového kopu, obránce Kroměříže bezpečně odehrál míč od své branky.
46'
První poločas je u konce! V něm jsme mohli vidět jednu brankovou situaci, po které se hosté dostali do vedení! Kroměříž byla zpočátku aktivnějším týmem. Domácí však hrozili z nebezpečných útoků! Následně se hra vyrovnala a domácí měli i více ze hry a na nějakou dobu dokázali soupeře zamknout před jeho šestnáctkou. Na tlak domácích Kroměříž dokázala odpovědět brankou. Druhý poločas započne za necelých patnáct minut a uvidíme, jestli se domácím podaří vyrovnat!
45'
43'
Blanař odcentroval před branku, Hruboš si nabíhal na míč, ale nedokázal hlavičkovat.
41'
Ťok a jeho snaha vybojovat míč na hranici šestnáctky. Proti třem obráncům neměl šanci na úspěch. Následně se přece jen domácí dostali do zakončení, ale tahle střela neohrozila Jíchu v jeho brance.
40'
Pavelka ubránil přihrávku na Jelečeka a odkopává míč do autu.
38'
Hosté tedy zničehonic dokázali udeřit a uvidíme, jak na tohle zareagují domácí, kteří byli v posledních minutách lepším celkem na hřišti.
38'
Kroměříž právě vstřelila branku!
Kroměříž se dostala do útoku po pravé straně, míč se dostal před branku, kde jej JAN SILNÝ umístil k pravé tyči.
37'
V posledních pěti minutách mají domácí více ze hry a pořádně zaměstnávají obranu Kroměříže.
36'
Ten si domácí rozehráli na krátko a následně byl míč odcentrován před branku k zadní levé tyči. Pěkné zakončení, ale bohužel pro domácí celek, míč šel nad branku.
35'
Domácí celek nyní dokázal na delší dobu zavřít soupeře před jeho brankou a nakonec vybojoval rohový kop.
33'
Vrága fauluje, když nechal ruce na zádech soupeře a hlavní rozhodčí tohle nepřehlédl.
32'
Chwaszcz stihl míč u pravého rohového praporku a odcentroval pěkný míč před branku, kde se do míče hlavičkou opřel Mančík, ale minul!
31'
Tomáš Ťok a jeho snaha se dostat přes obránce ke střele. Nakonec neuspěl a soupeř otáčí hru.
30'
Další rohový kop Kroměříže přinesl hlavičku hostujícího hráče, která mu však vůbec nesedla.
29'
Další úspěšně blokovaná střela na hranici šestnáctky a domácím se zatím daří dostatek střeleckých pokusů soupeře blokovat.
28'
Snaha Brodu něco vymyslet na pravé straně nakonec končí nepřesně odehraným míčem do zázemí a následuje odkop od branky Jíchy.
26'
Snaha Kroměříže po pravé straně nyní vyšla naprázdno. Domácí celek vhazuje aut.
25'
Hosté přispěchali rychle s dalším útokem a obrana Brodu nyní dokázala blokovat dva centry před branku. Aut pro Kroměříž.
24'
Nebezpečná hra hostů pokračovala i nadále a Uherský Brod se nyní s vypětím všech sil dokázal ubránit. Vše skončilo zakončením hostujícího hráče mimo branku.
23'
Ani tento roh nepřinesl zakončení. Kroměříž se však dokázala udržet na míči a před brankou nebezpečně dorážel Okleštěk, kdy se míč odrazil od obránce mimo vápno.
22'
Na druhé straně pěkná střela z dálky a Dostál vyráží na roh.
22'
Domácí nyní hráli s míčem na pravé straně hřiště, ale nedokázali se dostat do střelecké pozice.
20'
Domácí dokázali roh rychle ubránit a podnikli rychlý protiútok, který končí nepřesnou přihrávkou od Chwaszcze.
20'
Střílený centr k pravé tyči a Dostál špičky prstů tečuje míč na rohový kop.
19'
Faul domácího celku hned za polovinou a nyní standardní situace hostů.
18'
Ťok zahrával standardní situaci a pěkný centr do šestnáctky, který nakonec nepřinesl zakončení domácích.
17'
Blanař faulován a je tu žlutá karta i pro hostující celek, kterou vidí Jeleček.
16'
Uherský Brod nezahrál roh nejlépe a soupeř se dostal do rychlého protiútoku. Kúdela fauluje na polovině hřiště a je tu první žlutá karta.
15'
Další dobrá útočná akce domácího celku po levé straně a přízemní centr skluzem odpravil hostující hráč. Roh pro Uherský Brod.
14'
Domácí celek se dvakrát zatím dostal do těsné blízkosti branky soupeře a vždy z toho byla nebezpečná situace!
13'
Chwaszcz se ocitl ve velké šanci, když mu před branku naservíroval míč Blanař. Míč končí nad brankou!
11'
Dostál pod tlakem odkopává míč do autu a hostující celek si začíná vytvářet menší tlak.
10'
Masař centroval z levé strany, obránce domácích se vyšrouboval do vzduchu a odhlavičkoval míč do bezpečí.
9'
Okleštěk se nedostal přes dva bránící hráče a jeho postup byl razantně zastaven. Brod vyváží míč na soupeřovu polovinu.
8'
Pavelka faulován a domácí celek rozehrává z vlastní poloviny hřiště.
7'
...domácí sice dostali míč z vápna pryč, ale Kroměříž velmi rychle dostala míč zpět před branku, kde si nebezpečně nabíhal Jan Silný, který však nedává svou devátou branku v sezóně.
6'
Sražený přízemní centr z pravé strany a Kroměříž se ujme zahrávání prvního rohového kopu...
4'
Pavelkův dlouhý aut do vápna odhlavičkoval obránce hostů.
4'
Kroměříž si nyní nerozuměla s rozehrávkou na polovině hřiště u postranní čáry a ztrácí míč.
2'
Po ní přišel centr na hranici šestnáctky a pěkné zakončení domácího hráče, který minul o kousek branku!
1'
Začátek utkání započal faulem na půlící čáře a domácí celek se ujme první rozehrávky.
1'

ČSK Uherský Brod: Dostál – Pavelka, David M. (C), Chwaszcz, David R., Blanař, Ťok, Mančík, Kúdela, Hruboš, Vrága
Náhradníci: Horáček – Malenovský, Dolina, Nevařil, Jaroněk

SK HS Kroměříž: Jícha – Šmerda, Zavadil, Cupák, Motal, Okleštěk, Silný, Matoušek (C), Kovář, Masař, Jeleček
Náhradníci: Toman – Vyhlíd, Marchuk, Chytil, Moravec, Dvořák

Rozhodčí: Gasnárek – Černoevič, Kotala.

ČSK Uherský Brod

Uherský Brod se nachází v poklidném středu tabulky s celkovým počtem 23 bodů. Dnes odehraje první utkání v jarní části sezóny na svém hřišti. Jejich první zápas na startu druhé části sezóny dopadl dobře, když zvítězili 1:0 na hřišti Dolního Benešova. Dlouho se hrálo za bezbrankového stavu, první a vítězná branka přišla v 82. minutě, kterou vstřelil M. Vrága. po rohovém kopu. Pro Vrágu to byla první trefa v letošní sezóně.

Nejlepším střelcem týmu je Š. Chwaszcz se šesti brankami. Čtyři branky pak má ještě na svém kontě M. Mančík.
Ohlas trenéra Uherského Brodu po utkání s Dolním Benešovem
„Narazili jsme na nepříjemného a silového soupeře. V utkání byla spousta soubojů, bylo složité se prosadit. Terén byl i přes začátek jara ve velmi dobrém stavu. I když zpracovat přihrávky nebylo úplně jednoduché, hřiště bylo výborné,“ pochvaloval si trenér Martin Onda.

SK HS Kroměříž

Kroměříž je na druhém místě tabulky s celkovým počtem 30 bodů. Na první Líšeň ztrácí devět bodů. Kroměříž nevstoupila do jarní části nejlépe a na domácím hřišti padla překvapivě 0:1 s Frýdkem – Místkem. Kroměříž ve druhém poločase měla tlak a útočila do zformované obrany soupeře. V 88. minutě se jim nakonec podařilo dostat míč do branky zásluhou Okleštěka, ale následně byl odpískán ofsajd, který byl signalizován s velkým zpožděním.

Nejlepším střelcem týmu je J. Silný, který již vstřelil osm branek. O druhou a třetí pozici se pak dělí L. Motal a T. Okleštěk, kteří mají shodně šest zásahů.
Ohlas trenéra Bronislava Červenky po utkání s Frýdkem
„Polovina hráčů nepodala svůj standardní výkon, což rozhodlo. Zápas byl vyrovnaný. Kdyby každý náš hráč na svém postu podal svůj standardní výkon, utkání bychom zvládli. Ale podprůměrných a průměrných výkonů bohužel bylo víc. V prvním poločase jsme udělali jednu chybu, kdy jsme ztratili míč a dostali zbytečný gól do šatny, který ovlivnil druhý poločas.“
Favoritem zápasu jsou hosté, kteří budou chtít napravit neúspěch z prvního zápasu jarní části sezóny. Avšak Uherský Brod patří mezi týmy, který příliš mnoho bodů na svém hřišti nerozdává. V prvním vzájemném zápase letošní sezóny vyhrála Kroměříž na svém hřišti jasně 3:1! V daném zápase se dvakrát prosadil J. Silný a jednou M. Cupák. Za Uherský Brod dával jedinou branku F. Hruboš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.