MSFL - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Val. Meziříčí : D. Benešov - 23. března 2019   15:00

Val. Meziříčí
0:3
(0:0)
D. Benešov
D. Benešov
54' Býma   • 63' Haas   • 68' Labuda
Michut – Bartozel, Dekleva (C), Fojtík, Furmánek, Kocian, Kundrát, Michálek, Šichor, Vrána, Žilinský
Pobořil – Danis, Kadla, Matyáš, Palo, Pop, Sovák, Straka
D. Benešov
Gross – Býma, Gebauer, Haas, Karčmář, Labuda, Moravec (C), Pecuch, Romaněnko, Rubý, Strakoš
Chvěja – Adamík, Baránek, Blahuta, Novak, Skroch

Děkuji Vám za pozornost, u dalšího onlajnu nashledanou!
První půle tohoto zápasu gól nepřinesla, zato v té druhé jsme byli svědky hned tří branek! Nejprve se prosadil Býma. O 10 minut později dostal za záda domácího brankáře míč Haas, který rozvášnil své fanoušky. Úplnou pojistku vstřelil v 68. minutě Labuda, jenž upravil dnešní skóre na 0:3!

Dolní Benešov si dalšími body upevnil místo ve středu tabulky. Domácí Valašské Meziříčí stále zůstává na poslední příčce se čtyřmi body bez jediné výhry.
Tak a je tu konec! Hosté byli s výsledkem spokojeni a do útoku se s míčem již nehrnuli.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu nad rámec hrací doby.
90'
Dolní Benešov se již nikam nežene. Míč drží na své půli.
90'
Běží poslední minuta základní části, uvidíme ještě nějaký gól?
89'
Vypadá to, že domácí chtějí uspokojit své fanoušky alespoň jedním gólem.
88'
Další střela Valachů, tentokrát ne tak přesná. Míč se bude rozehrávat od brány Benešova.
87'
Útočník domácích vyslal na nic nedělajícího Grosse hezkou střelu, za jeho záda se však nedostala!
86'
Domácí jsou se skórem dnešního utkání zdá se srovnaní.
85'
Dolní Benešov v ofsajdu. Volný kop pro kádr domácích.
84'
Na druhé straně vidíme útočný faul, u míče jsou zpět hráči Meziříčí.
83'
Třígólová ztráta domácí jistě pomalu dožírá, Valaši znovu faulují.
82'
K přímému ohrožení brány Grosse nakonec nedošlo, střela byla zblokovaná defenzívou!
81'
První žlutá karta! Zasloužil se o ní nedovoleným zákrokem Kocian. Standartní situace pro domácí klub!
80'
Domácí drží míč na polovině Benešova.
79'
Nadějnou střelu na bránu vyslal Blahuta, skóre však zůstává stále stejné!
78'
Snaha hráčů Meziříčí dostat se přes soupeřovu obranu vyšla vniveč. U míče hostí, fauloval domácí útočník.
76'
Do útoku se ženou konečně i domácí.
75'
Roh žádnou šanci neposkytl, Benešov ovšem stále při míči.
74'
Zahrávat bude od rohového praporku Rubý.
73'
Domácí se již nějakou minutu nedostali k nebezpečnému útoku.
72'
Naskytnutý roh hráčů v černém vyvodil zajímavou střelu na bránu, kterou likviduje gólman Michut.
71'
Vývoj hry nyní jednoznačně diktují hosté.
70'
Tak to byla šance! Jaké to je orazítkovat horní tyč si vyzkoušel jeden z hráčů Dolního Benešova!
69'
Utkání se nám konečně naplno rozběhnulo. K vidění byly hned tři gólovky! U balónu znovu hosté.
68'
Dolní Benešov právě vstřelil branku!
Další lovení v bráně domácích! O další gól se zasloužil LABUDA, který dostává míč za záda brankáře Michuta!
66'
Sudí píská další faul, na zemi leží hráč Valachů. Míč pro domácí.
65'
Na útok hostů reaguje domácí obrana, jenž míč dostává do bezpečné vzdálenosti od brány.
63'
HAAS posílá svůj tým do dvoubrankového vedení! Velké komplikace pro Valašské Meziříčí!
61'
Faulem se provinil obránce Benešova. Šance o zajímavou rozehrávku pro domácí.
60'
K zajímavému postupu se dostalo Valašské Meziříčí. Bohužel pro ně míč zachycuje soupeřící obránce a odkopává jej pryč.
59'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Pecuch, přichází Baránek.
58'
Rohový kop pro hosty.
57'
Romaněnko nákop domácích raději zakopává do autu. Následuje vhazování
56'
O rychlou odpověď se pokoušeli domácí. Jejich snažení likviduje obrana černých, kteří mají možnost útočit.
54'
A máme tu první branku! Pohledný útok hostů vedl k následné střele JAKUBA BÝMY, který se nemýlil!
53'
Pomezní rozhodčí zvedá praporek, hosté v ofsajdu.
52'
Více jistěji na balónu působí Dolní Benešov, který si již delší dobu kontroluje míč.
51'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Kundrát, přichází Kadla.
50'
Míč létá od jedné brány ke druhé, gólové šance ovšem nikde.
49'
Odkop od branky Valašského Meziříčí.
48'
Z nadějného útoku domácích se u balónu najednou ocitli hosté. Útok zmařil jeden z útočníku, když do vápna vyslal hodně nepřesný centr. Míč skončil za bránou Michuta.
47'
Pecuch posílal míč z jedné strany na druhou nabíhajícímu spoluhráči, který se ovšem ocitl v ofsajdu.
46'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Karčmář, přichází Blahuta.
46'
Obě mužstva přicházejí na trávník. Za malou chvíli začíná druhý poločas.
Na obou stranách bylo k vidění poměrně dost střel, žádná z nich však síť nerozvlnila. Stav utkání stále zůstává bezbrankový. O tom, zda-li budeme svědky alespoň jednoho gólu se přesvědčíme za pár minut. Zůstaňte s námi!
Máme za sebou prvních 45 minut. Sudí žádné minuty nepřidal a posílá tak účastníky dnešního zápasu do šaten.
45+1'
45'
Útočník Haas vyzkoušel přízemní střelou připravenost gólmana Meziříčí. Michut bez potíží chytá míč a chystá se rozehrát.
44'
Domácí se svým velkým tlakem dostali ke třem nadějným střelám, všechny však byly zablokovány.
43'
Další vhazování Valachů.
42'
Nákop modročervených končí znovu na kopačkách hostů.
40'
Fanoušci Valašského Meziříčí nejsou s výkonem svých hráčů vůbec spokojení. Snaží se je křikem popohnat do útoku.
38'
Hosté se pokoušeli ve vápně ohrozit protější bránu. Na obranu domácích však recept nenašli.
37'
Dlouhým nákopem posílá Michut své spoluhráče útočit.
36'
Po faulu domácích míč doletěl až do samotné šestnáctky, kde se k zemi svalil jeden z útočících. Hosté požadovali penaltu, rozhodčí byl ovšem jiného názoru.
35'
Útočící faul domácích, balón bude rozehrávat gólman hostů.
34'
Velký potlesk teď od fanoušků sklidil Ondřej Bartozel, který nebyl daleko od gólu! Našel si ideální střeleckou pozici a pobídl Grosse k vynikajícímu zákroku.
32'
Dlouhý aut teď letěl do vápna brankáře Grosse. Ten si na míč vyskočil a posílá ho daleko od své brány.
31'
Hráči se motají kolem středového kruhu.
30'
Míč likviduje brankář Michut.
29'
Snažení mužstva Dolního Benešova o ohrožení branky přineslo další roh.
28'
Hosté roh nezahráli vůbec dobře, stále však drží balón na půli Valachů.
27'
Další velká šance, tentokrát na druhé straně! Za míčem svištěl jeden z útočníku Benešova. Když přišlo na střelu, zmohl se brankář na pouhé vyražení do zámezí. Znovu roh!
26'
Prudkou ránou teď Furmánek prověřil pozornost Grosse! Míč u rohového praporku.
24'
Vidíme hodně nepřesností na obou stranách.
23'
Z autu žádná akce nevznikla. Odkop od brány hostů.
22'
U balónu znovu domácí, kteří se vhazováním budou pokoušet ohrozit bránu Grosse.
21'
Velký tlak Dolního Benešova stále sílil. Ke střele se dostal jeden z útočníků, který svojí nepřesnou střelou celý tlak ztratil.
20'
Hosté se krásně prodrali až před samotného brankáře, ke střele se ovšem nedostali. K vidění bude rohový kop.
19'
Žádné vyložené šance jsme doposud nezaznamenali. Utkání plyne v mírném tempu.
18'
Míče se po dlouhé době dotýká brankář Michut, jenž bude odkopávat od brány.
17'
O dva centry ze strany se snažili dva útočící hostů, oba však své nákopy příliš přetáhli.
15'
Po hezké akci ve středu hřiště teď domácí zatápí Benešovu v obraně.
13'
Rozhodčí píská faul, provinil se jeden z domácích obránců.
12'
Fojtík pobízel jednoho ze spoluhráčů centrem. Ten se však za míčem nerozběhl.
11'
Co se týče barvy dresů, domácí zvolili modré, hosté žlutočerné.
10'
Defenzívu Meziříčí teď chvíli otravoval Benešov. Po střele jednoho z útočníku se míče chopí Michut, který bude rozehrávat.
9'
Domácí se dostali do ofsajdu, u míče znovu hostí.
8'
Ani napodruhé Valaši nezužitkovali roh a tak je tu možnost pro Benešov.
7'
Brankář Gross střelu domácích vyrazil jen za cenu dalšího rohu.
6'
Rohový kop pro Valašské Meziříčí.
5'
Hosté se vydali na polovinu Meziříčí.
4'
O útok se teď dvakrát snažili domácí. Jejich postupování ovšem likvidují s přehledem hosté.
2'
Hra se drží v mírném tempu, vidíme plno přihrávek.
1'
U míče jsou hosté, kterým se naskytlo autové vhazování.
1'
Hráči ještě nejsou na hrací ploše, utkání tedy stále nezačalo. Jistě se však brzy dočkáme.

TJ Valašské Meziříčí: Michut – Bartozel, Dekleva, Fojtík, Furmánek, Kocian, Kundrát, Michálek, Šichor, Vrána, Žilinský
Náhradníci: Pobořil – Danis, Kadla, Matyáš, Palo, Pop, Sovák, Straka

FC Dolní Benešov: Gross – Býma, Gebauer, Haas, Karčmář, Labuda, Moravec, Pecuch, Romaněnko, Rubý, Strakoš
Náhradníci: Chvěja – Adamík, Baránek, Blahuta, Novak, Skroch.
Vítám všechny příznivce Moravskoslezské fotbalové ligy (MSFL), již v sobotu nás v rámci 17. kola čeká souboj Valašského Meziříčí a Dolního Benešova. Utkání jedenáctého s posledním týmem jistě nabídne zajímavou podívanou, neboť je zvykem, že ve vzájemných zápasech těchto celků padá velké množství branek.

Valašské Meziříčí:
Domácí nezažívají vůbec dobrou sezónu. Aktuálně leží na posledním místě s pouhými čtyřmi body. Mužstvo po boku trenéra Bedricha dokázalo vyhrát v tomto ročníku pouhopouhé dva zápasy z šestnácti. Nelichotivá je i statistika skóre, která vypovídá o tom, že mají domácí vůbec nejhorší útok a zároveň nejhorší obranu.

Dolní Benešov:
Slezští hosté na tom také nejsou nějak dobře. Krčí se v druhé polovině tabulky na 11. místě s náskokem sedmi bodů na sestupovou příčku. Oproti domácímu Meziříčí tak mají pořád motivaci do zápasu jít naplno.

Vzájemné zápasy:
V minulosti tato klání vždy obsahovala slušnou přestřelku. Kdo by však čekal, že Dolní Benešov domácí Valašské Meziříčí musel vždy pořádně rozdrtit, je na omylu. Totiž Valašské Meziříčí táhne šňůru neporazitelnosti proti Benešovu již od roku 2014. Od té doby spolu svedli sedm zápasů. Kurz 1,5 na hosty naznačuje jisté favorizování, avšak Valaši jim určitě nenechají nic zadarmo.

Střelci:
Dolní Benešov se může chválit borcem Labudou, který v tabulce střelců 3. české ligy hájí pěkné 4. místo s devíti góly. Mezi nejlepší hráče Valašského Meziříčí patří bezesporu Výmola, jenž má na kontě pět branek. Zda-li někdo z těchto borců opět rozvlní síť se přesvědčíme v sobotní odpoledne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.