MSFL - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Benešov : Olomouc B - 12. října 2019   15:00

D. Benešov
D. Benešov
58' Rychnovský  • 61' Trajkovski  • 65' Gomola
3:4
(0:4)
Olomouc B
Olomouc B
4' Grečmal   • 7' Chytil   • 32' Spáčil   • 36' Zlatohlávek
D. Benešov
Lasák – Rychnovský, Býma (75. Baránek), Ramaněnko (17. Zajíček), Moravec (C), Pecuch, Gebauer, Haas (90. Foitzik), Trajkovski, Karčmář, Gomola (68. Labuda)
Herich, Zajíček, Labuda, Foitzik, Baránek, Chvěja
Černý – Vejtasa, Mrázek
Olomouc B
Buchta – David, Neuer, Langer (74. Voleský), Chytil (39. Baďura), Spáčil (C), Grygar, Galus, Zlatohlávek (90. Gröger), Grečmal (57. Beňa), Sladký (46. Diblík)
Gröger – Diblík, Voleský, Beňa, Baďura

90+1'
90'
Žlutou kartu dostává Haas (FC Dolní Benešov).
73'
Žlutou kartu dostává Neuer (SK Sigma Olomouc B).
67'
Žlutou kartu dostává Býma (FC Dolní Benešov).
65'
Dolní Benešov právě vstřelil branku!
Tak pozor, protože v Dolním Benešově se dějí věci! Domácí vstřelil třetí branku ve druhém poločase a už prohrávají pouze 3:4! Střelcem branky je TOMASZ GOMOLA.
61'
No vida, domácí přidali a po hodině hry snižuje na rozdíl dvou branek, 2:4, když se trefil DINO TRAJKOVSKI.
58'
Domácí snižují na rozdíl tří branek! Prosadil se DAVID RYCHNOVSKÝ.
55'
Žlutou kartu dostává Gebauer (FC Dolní Benešov).
46'
45+1'
36'
Tým Olomouc B právě vstřelil branku!
Aby toho nebylo málo, tak o několik málo minut později zvyšuje Sigma už na 4:0! Na konci akce byl tentokrát TOMÁŠ ZLATOHLÁVEK.
32'
A možná je rozhodnuto, protože Sigma na trávníku dominuje a jde do vedení o tři branky. Prosadil se JIŘÍ SPÁČIL.
7'
A béčko Sigmy po několika málo minutách přidává druhou branku, konkrétně MOJMÍR CHYTIL!
4'
Skvělý vstup do utkání ze strany hostů, kteří se hned v úvodu dostávají do vedení 1:0! Prosadil se DANIEL GREČMAL.
1'

FC Dolní Benešov: Lasák – Rychnovský, Býma, Ramaněnko, Moravec (C), Pecuch, Gebauer, Haas, Trajkovski, Karčmář, Gomola
Náhradníci: Herich, Zajíček, Labuda, Foitzik, Baránek, Chvěja

SK Sigma Olomouc B: Buchta – David, Neuer, Langer, Chytil, Spáčil (C), Grygar, Galus, Zlatohlávek, Grečmal, Sladký
Náhradníci: Groger – Diblík, Voleský, Beňa, Baďura.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.