MSFL - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kroměříž : Znojmo - 9. srpna 2019   18:00

Kroměříž
Kroměříž
3' Silný  • 5' Silný  • 80' Machálek  • 84' Silný
4:0
(2:0)
Znojmo
Znojmo
Kroměříž
Kofroň – Zavadil, Hloch, Pančochář (82. Chytil), Cupák, Silný (86. Votava), Matoušek (C), Kovář (56. Fládr), Marčuk (61. Mlčoch), Masař (74. Machálek), Jeleček.
Toman – Šmerda, Mlčoch, Machálek, Chytil, Fládr, Votava.
Pelikán – Mikyska, Rosický
Kroměříž
289 diváků
Znojmo
Jícha – Yanata, Avdić (C), Moravec (87. Bailon), Okleštěk, Doublette (86. Stix), Kolařík (81. Kaššai), Malár, Garčic, Kvych (71. Martinek), Pacula (65. Krula).
Koukal – Bailon, Martinek, Stix, Kaššai, Krula.

Děkujeme za pozornost, mějte se fajn.
Znojmo se ve třetím kole představí doma, kdy v sobotu přivítá od 16:30 rezervu ligové Sigmy Olomouc. V ten samý den a čas je naplánovaný výkop utkání Uherský Brod – Kroměříž.
Brankář Jícha a Okleštěk tak nebudou na návrat do Kroměříže v roli soupeřů vzpomínat v dobrém.
Po sestupu do MSFL prohrálo Znojmo i druhý zápas v letošní sezoně. Opět nevstřelilo branku. V Kroměříži schytalo debakl poměrem 0:4. Hostům vůbec nevyšel úvod, kdy během pěti minut nakročil Jan Silný k hattricku. V celém zápase nefungovala svěřencům kouče Volfa útočná fáze, ve které toho moc nepředvedli. Ve druhém dějství se prosadil střídající Machálek ze situace dva na nikoho. Poslední slovo měl již zmiňovaný Silný, který proměnil dlouhé sólo na brankáře Jíchu.
Dnešní utkání sledovalo 289 diváků.
90'
90'
Domácí minuli z levé části vápna vzdálenější šibenici, vykopávat bude brankář Jícha.
90'
Po nepřesném sklepnutí z levé strany pod sebe se toho už více nestane při hostujícím útok.
89'
Domácí příznivci už děkují Kroměříži za předvedený výkon a tři body do tabulky MSFL.
88'
Míč na první tyč, domácí se ubránili bez problémů, hosté ještě vhazují před šestnáctkou protivníka.
88'
Kofroň předvedl hru nohama. Při rozehře na pravé straně se domácí dopustili faulu.
87'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Moravec, přichází Bailon.
86'
Domácí fanoušci se dožadují pátého gólu Kroměříže.
86'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Silný, přichází Votava.
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Doublette, přichází Stix.
84'
Kroměříž právě vstřelila branku!
Hattrick! JAN SILNÝ uháněl sám na gólmana a obstřelem do pravé části branky přidává čtvrtou trefou Kroměříže.
84'
Znojmo se snaží prosadit kombinací po levé straně, ale Kroměříž je dost aktivní a pohyblivá v obraně.
83'
Kofroň nikam nepospíchá s výkopem od své branky.
82'
Machálek nahrál z levé strany na střed na kopačku beka.
82'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Pančochář, přichází Chytil.
80'
Znojmo propadlo v obraně. Střídající MILAN MACHÁLEK běžel se spoluhráčem do situace dva na nikoho, kličkou na levou stranu se zbavil brankáře a snadno zakončil do prázdné branky.
78'
Doublette byl u míče v levé části vápna dříve než vybíhající Kofroň, ale ten stihl poté zlikvidovat obstřel na vzdálenější tyč.
77'
Doublette přihrál patou do levé poloviny vápna, ale z tlaku v šestnáctce soupeře nevytěžilo Znojmo vůbec nic.
76'
Moravec nezachytil rozběhnutého soupeře na levé straně, následné zakončení po zemi dopadlo vedle zadní tyčky.
76'
Jícha si zahrál hlavou před svým vápnem. Znojmo poté hrálo Doublettem po pravé straně, ale ten neuspěl v souboji jeden na jednoho.
75'
Za faul na obránce dostává domácí Silný žlutou kartu.
74'
Centr Garčice z pravé strany na zadní tyč uklidil obránce hlavou pryč z domácí šestnáctky.
74'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Masař, přichází Machálek.
73'
Okleštěk nahrál k pravé lajně, ale s centrem z křídla si domácí věděli rady.
72'
Nahrávku Garčice z pravé strany srazil obránce nohou do zámezí a Znojmo vhazuje na polovině Kroměříže.
71'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Kvych, přichází Martinek.
71'
Při křižném centru byl domácím odmávaný několikátý ofsajd ve druhém poločase. Rozehrávka pro Jíchu.
70'
Cupák se na levé straně pustil do trojice hostujících hráčů a byl podražený.
69'
V situaci dva na dva přišel pas na levou stranu vápna a útočící hráč domácích spálil tutovku, když byl sám před vybíhajícím Jíchou, ale trefil se vedle bližší tyče.
68'
Před domácím celkem se rýsovala zajímavá šance. Na levé straně byli volní hned dva fotbalisté, nicméně podle mínění pomezního rozhodčího se jednalo o ofsajd.
68'
Proti sražené střele z pravé strany zasahuje Kofroň rukama.
67'
Aktivita domácích při presinku nepřinesla kýženou odměnu. Nyní je u míče Jícha ve velkém vápně.
66'
Doublette neměl moc šancí proti třem hráčům. Domácí poté odcentrovali z pravé strany za hostující branku.
65'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Pacula, přichází Krula.
65'
Na levé straně před hostujícím vápnem se Marčuk dotkl balónu rukou.
64'
Kroměřížský útok po pravé straně přerušil faulem Avdić (Znojmo) a hostující kapitán si prohlédl žlutou kartu.
64'
Okleštěk útočil s Garčicem a Malárem, ten poté vyprodukoval neideální nahrávku z pravé strany na střed.
63'
Po zákroku stopera Znojma postřehl sudí Pelikán nedovolený zákrok Kroměříže na polovině hostů.
61'
Doublette pokračuje v zápase.
61'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Marčuk, přichází Mlčoch.
61'
Hlavní rozhodčí pomohl hostujícímu fotbalistovi na nohy. Uvidíme, jestli bude muset Znojmo střídat.
60'
Doublette nezpracoval přihrávku na pravé straně a poté zůstal ležet na hrací ploše před domácím vápnem.
59'
Doublette neprošel na pravé straně přes Jelečka. Domácí kontr poté ukončil hlavní rozhodčí svým hvizdem. Někteří diváci nesouhlasili s jeho výrokem.
58'
Moravec nahrál nepřesně, ale pas z levé strany do vápna odkopl Jícha do bezpečí. Navíc bylo pískáno ve prospěch hostujícího celku.
58'
Jeleček si vyměnil míč s mužem ve stejném dresu a poté jej posunul z levé strany pod sebe na polovině domácích.
57'
Zajímavý pas do levé poloviny vápna Znojma. Následovalo sklepnutí pod sebe a Jícha měl, co dělat, aby s obránci uhasil vzniklý požár.
56'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Kovář, přichází Fládr.
55'
Jícha šel ze svého pohledu na levou stranu a domácí dorazili míč do sítě. Nicméně odhadem kvůli faulu na brankáře Znojma nebyl gól uznaný.
54'
Žlutou kartu dostává Doublette (1. SC Znojmo FK).
54'
Proti přímému kopu levačkou na přední tyč zakročil Jícha a nepustil nikoho z domácích hráčů k dorážce.
54'
Po faulu z levé strany před znojemským vápnem se chystá zajímavá standardní situace domácího celku.
53'
Malár vybojoval na pravé straně faul na vlastní osobu. Následně byl pokrytý Doublette na polovině domácích.
53'
Moravec udělal chybu na středu, ale Kroměříž reagovala ztrátou míče na levé straně.
52'
Oklešťkovi utekl míč na pravé straně, ale útok soupeře neměl dlouhého trvání pro odpískání nedovoleného zákroku.
51'
Nahrávka z pravé strany přes dva hráče Znojma končí po zásahu obarny v zámezí a vhazovat by měl Jeleček.
51'
Druhý, nebo třetí ofsajd Kroměříže na levé straně ve druhém poločase.
50'
Do vápna přiletěly dva vysoké pasy v krátkém sledu, ten druhý mířil daleko vedle pravé tyče.
49'
Jícha vykopl míč na levou stranu, ale následovala ihned ztráta Znojma. Rána z pravé poloviny šestnáctky poté šla po teči za branku hostů.
48'
Pomezní odmával domácím fotbalistům ofsajd na levé straně a hosté tak začínají kontr Jíchou.
47'
Jeleček rozehrál z levé strany pod sebe po znojemském faulu a míč nakonec putoval až na kopačku Kofroně ve velkém vápně.
46'
Na levé straně se pískalo proti domácím, krátce poté stáhl Kofroň balon snadno do rukavic.
46'
Kroměříž vede po poločase 2:0. Zápas to není zrovna dvakrát pohledný. Pro vývoj utkání bylo hodně důležité, že Znojmu vůbec nevyšel vstup do něj. Během prvních pěti minut se dvakrát prosadil Jan Silný. Pokaždé střelou z vápna. Hosté zatím na svou vyloženou šanci čekají. Hosté tak zatím za tři poločasy v tomto ročníku MSFL nevstřelili ani branku.
45+2'
45+1'
Po autu Yanaty se protáhl Doublette až do vápna, přihrál spoluhráči, ale zakončení z levé strany šestnáctky vyrazil Kofroň.
45+1'
Sudí Pelikán nastavil minutu.
45'
Yanata udělal na levé straně kličku Marčukovi. Po jeho křižném pasu se nestalo vůbec nic důležitého pro vývoj zápasu a útok Znojma skončil bez ohrožení Kofroně.
44'
Křižná nahrávka z levé strany doletěla vedle zadní tyče hostující branky, od které rozehrává gólman Jícha.
43'
Yanata opět vyhrál hlavu z levé strany, ale Kroměříž prakticky ihned vybojovala balón na své kopačky, načež hráli hosté v rozporu s fotbalovými zákony.
42'
Po špatné nahrávce na střed útočil hostující celek po pravé straně, ale domácí se stihli vrátit do defenzivy.
41'
Kolařík měl docela rychlost na levé straně. Následně odcentroval Yanata, ale Doublette neuspěl na první tyči.
41'
Yanata přetlačil soupeře v hlavičkovém souboji na polovině hřiště a Jícha poté pomáhá svým spoluhráčům s rozehrávkou.
40'
Yanata si vyměnil míč s Kolaříkem na levé straně, v závěru akce stál Doublette v ofsajdu.
39'
Znojmo zablokovalo střelu z dvaceti metrů. Následně si počínalo lépe než soupeř v prostoru u lajny.
38'
Sudí Pelikán dal Znojmu výhodu, ale nahrávka po pravé straně zamířila do vápna soupeře, kde byl tou dobou pouze Kofroň.
37'
Jícha se při výběhu na pravou stranu a hranu vápna vůbec nedohodl se svými obránci a hosty poté zachránil domácí ofsajd.
35'
Okleštěk (Znojmo) podrazil soupeře z pravé strany na polovině hřiště po znojemské ztrátě dostává žlutou kartu.
35'
Yanata nakopl míč z levé strany, Doublette byl pozdě v souboji. I tak byl hostům odmávaný ofsajd.
35'
Centr z levé strany skončil na hlavě hostujícího obránce ve znojemském velkém vápně.
34'
Doublette a Okleštěk napadali domácí rozehrávku, ale Kroměříž se udržela na balónu a odmítla chybovat.
33'
Po faulu nohou ve středovém kruhu dává sudí balón domácím fotbalistům. Někteří diváci se dožadují udělení žluté karty.
32'
Matoušek podpořil souhru s Marčukem na pravé straně příhrou z prvního doteku, ale dobrou práci ve vápně poté odvedl Yanata.
32'
Domácí přečetli souhru Doblette – Okleštěk a mají balón na svých kopačkách před vlastním vápnem. Zatím bez pomoci brankáře Kofroně.
31'
Pančochář si nahrával se spoluhráči při rozehře a poté využil spoluhráče na pravé straně, k tomu však přistoupil Avdić.
30'
Kroměříž faulovala při presinku a rozehrávky se tak ujal Avdić, hostující kapitán zvolil rozehru nakrátko.
30'
Marčuk si píchl míč na pravé straně kolem bránícího Yanaty, ten jej zastavil faulem u lajny.
29'
Zakončení z levé části vápna prvním dotekem se hostům nepovedlo, ale zůstávají na balónu před domácí brankou.
29'
Po obranném zákroku na vzdálenější tyči bude snažení Znojma o snížení pokračovat rohovým kopem z levé strany.
28'
Znojmo rozehraje trestný kop z pravé strany, hráči se stěhují do vápna před Kofroně.
28'
Doublette přihrál do pravé části šestnáctky. Domácí poté vrátili balón za vápno a útočící hráč umístil svou skákavou střelu vedle brány.
27'
Hosté se nedostali k zakončení z pravé strany vápna a poté následovala nahrávka dozadu až na brankáře Jíchu.
26'
Znojmo dostalo výhodu, v té chybovalo, ale sudí nakonec odpískal nedovolený zákrok Kroměříže.
25'
Rozhodčí Pelikán zapískal a Znojmo rozehrává u svého vápna.
24'
Hlavní rozhodčí Pelikán dal pokyn k možnosti občerstvení pro oba celky.
23'
Kroměříž zaútočila po levé straně, ale letící míč poté sebrala hostující obrana na hranici své šestnáctky.
22'
Domácí měli k dispozici rohový kop z levé strany, ale hosté se ubránili na přední tyči. Jícha vůbec nezasahoval.
21'
Znojmo bylo dost aktivní při presinku, Doublette poté sklepl míč na pravou stranu pod sebe, ale hosté poté poslali balón po zemi do vápna k noze Kofroně.
20'
Avdić měl dost místa při rozehrávce a běžel s míčem na půli, kde se rozhodl pro nahrávku na pravou stranu.
19'
Nepovedená narážečka Kvycha na levé straně se spoluhráčem znamená, že z poloviny hrací plochy vhazuje Matoušek.
19'
Jícha musel hrát z první v tísni, běželi proti němu dva hráči soupeře, ale hostující brankář vše zvládl.
18'
Matoušek přihrál kolem Kvycha na pravou stranu. V souboji s protihráčem uspěl vystupující Avdić, ale Znojmo poté nezakončilo směrem na Kofroně.
17'
Doublette presoval z levé strany proti Zavadilovi bez úspěchu. Poté měli domácí velké potíže ve středovém kruhu, ale vše stihli včas napravit.
16'
Při souboji na pravé straně vypíchl Yanata balón skluzem. Domácí hned vhazovali, ale centr k zadní tyči dopadl mimo branku Jíchy.
15'
Po sérii přihrávek na pravé straně skončila kombinace hostujícího celku a protiútok začíná autovým vhazováním.
14'
Při centru z pravé strany vyskočil Doublette na středu a hlavičkoval nad branku domácích.
14'
Domácí kopali roh z pravé strany, hosté odolali náběhu z druhé vlny a balón poté u zadní tyče schoval Jícha bez potíží do náruče.
13'
Znojmo zatím více využívá pravou stranu, ale Kofroně pořádně neprověřilo.
12'
Kvych se dostal na levé straně k zajímavé příhře, ale poté pokračoval nepřesně na střed, kde byl Doublette.
11'
Jícha podržel míč ve vápně a nahrál na střed. Vzápětí vyrobili hosté nepřesnou křižnou nahrávku na levou stranu, kam nabíhal Yanata.
11'
Avdić kombinoval se spoluhráči při rozehrávce, hosté to poté krátce zkusili po pravé straně, ale nic zásadního nevymysleli.
10'
Před napadajícím Doublettem vyhodil Kofroň míč do levé části hrací plochy. Domácí zvládli přechod do útoku, ten podpořil i Matoušek, ale zakončení z pětadvaceti metrů snadno chytil Jícha.
9'
Dlouhou křižnou nahrávku Matouška z pravé strany posunul bránící hráč do zámezí a následuje aut domácích na hostující polovině.
9'
Znojmo se po pravé straně přesouvá do vápna, nyní vhazovalo.
8'
Také Znojmu je pískaný faul ihned po ztrátě balónu, proti pravidlům se provinil Kvych na polovině Kroměříže.
8'
Yanata dobře vystoupil z levé strany, získal balón a následně jej protihráč držel, což neuniklo pozornosti hlavního rozhodčího Pelikána.
7'
Kofroň si zahrál nohama. Domácí poté v poklidu rozehrávali z vlastní poloviny, ve středovém kruhu stál Doublette.
6'
Yanata našel u levé lajny Kvycha, ten hrál na jistotu pod sebe, hosté si poté pomohl pasem na Jíchu.
5'
Nahrávku ze středu hrací plochy do pravé poloviny šestnáctky zpracoval JAN SILNÝ a zakončil po zemi ke vzdálenější tyči. Silný dává svůj druhý gól za pět minut a bude dnes útočit na hattrick.
5'
Znojmo využilo pravou stranu, ale u vápna soupeře zapsalo ztrátu. Kroměříž rozjela protiútok.
4'
Kvych narazil na levé straně na presujícího fotbalistu, z vlastní poloviny tak vhazuje Yanata.
3'
JAN SILNÝ se nejlépe zorientoval ve vápně a trefou do blízkosti pravé šibenice otevírá skóre zápasu.
3'
Centr z levé strany na zadní tyč kontroloval Jícha s obráncem a vzápětí pomohl Okleštěk spoluhráčům s rozehrávkou.
2'
Jícha nakopl míč na levou stranu, kde svedl Doublette hlavičkový souboj, následně bylo na půli pískáno proti Znojmu.
1'
Znojmo se po pravé straně nedostalo ani do vápna. Při protiútoku nedosáhl na balón Matoušek.
1'
Hostující Jícha, Okleštěk a Moravec sklidili potlesk za odvedené služby pro domácí celek.
Kroměříž a Znojmo si vymění strany. Na míči začne hostující celek.
Kroměříž nastupuje na hrací plochu v červenobílém, Znojmo v tmavém.

SK HS Kroměříž: Kofroň – Zavadil, Hloch, Pančochář, Cupák, Silný, Matoušek (C), Kovář, Marčuk, Masař, Jeleček.
Náhradníci: Toman – Šmerda, Mlčoch, Machálek, Chytil, Fládr, Votava.

1. SC Znojmo FK: Jícha – Yanata, Avdić (C), Moravec, Okleštěk, Doublette, Kolařík, Malár, Garčic, Kvych, Pacula.
Náhradníci: Koukal – Bailon, Martinek, Stix, Kaššai, Krula.

Rozhodčí: Pelikán – Mikyska, Rosický.
Znojmo hraje po deseti letech MSFL. Ještě před startem jara bylo v FNL na třinácté pozici s tříbodovým náskokem na první sestupovou pozici. Nicméně prohrou 1:7 ve Varnsdorfu se s druhou nejvyšší soutěží minimálně na sezonu rozloučilo. Trenér František Šturma odešel do Sokolova, nahradil jej Milan Volf. V mužstvu nezůstal kamen na kameni. Sedmnáct jmen se se znojemským dresem rozloučilo. V týmu skončil například Tomáš Cihlář či brankář Antonín Buček, jenž zakotvil v Petřkovicích. Tím pádem je momentálně znojemským soupeřem. Naopak potřetí se do Znojma vrátil Tomáš Okleštěk. Tentokráte z dresu dnešního protivníka. Z Kroměříže přišel také brankář Filip Jícha.
Znojmo prohrálo v prvním kole s Velkým Meziříčím 0:1. Kroměříž padla v přestřelce na půdě béčka ligového Slovácka poměrem 3:4. V zápase byly k vidění hned tři penalty. Dvě na straně vítězného celku a jedna ve prospěch poražených. Všechny byly proměněny. Slovácko vedlo již 4:1, v závěru snížil Masař a Kovář. V uplynulém ročníku MSFL skončila na čtvrté pozici. V posledním duelu nestačila v domácím prostředí na Vrchovinu, nováčka soutěže. Ten zvítězil v Kroměříži 4:2.
Znojmo hrálo v sezoně 2013/14 nejvyšší českou soutěž. V ní se neudrželo. Jeho barvy hájil současný fotbalista Plzně Patrik Hrošovský či jablonecký brankář Vlastimil Hrubý.
Soupeřem Znojma pro první kolo MOL Cupu bude divizní Lanžhot. Za ten momentálně nastupuje bývalý znojemský kapitán David Helísek. Hrát se bude dle všeho 14. srpna.
Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu druhého kola MSFL, ve kterém se střetne Kroměříž se Znojmem. Začínáme v 18:00.