MSFL - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Otrokovice : Rosice - 16. listopadu 2019   10:15

Otrokovice
Otrokovice
35' Minář
1:0
(1:0)
Rosice
Rosice
Otrokovice
Semanko – Malý, Fiala, Vavřík, Jasenský (C), Bahounek (71. Vybíral), Přikryl, Minář (84. Novák), Vašulka, Dekleva (46. Minx), Mlýnek.
Hrnčiřík – Minx, Vybíral, Novák.
Marek – Křepský, Pochylý.
Rosice
Zádrapa – Zezula, Kršák (64. Trtílek), Novák, Černý, Pazourek (78. Moučka), Malata (C) (67. Kirschner), Selinger (67. Kugler), Vítámvás, Drbal, Nedvěd (64. Koláčný).
Juran – Koláčný, Kugler, Moučka, Kirschner, Trtílek.

Domácí slaví proti favoritovi zisk tří bodů a loučí se s podzimní částí MSFL výhrou.
90+4'
90+4'
Žlutou kartu dostává Drbal (FC Slovan Rosice).
90+3'
Hosté se nakonec ještě po posledním závaru dožadovali penalty, když jeden z nich upadl ve vápně, píšťalka sudího však zůstala němá.
90+3'
Žlutou kartu dostává Zádrapa (FC Slovan Rosice).
90+3'
Žlutou kartu dostává Novák (FC Viktoria Otrokovice).
90+2'
Domácí mohli jít vpřed a pojistit v úniku výhru, ale nakonec byl opět máván ofsajd.
90+1'
A zasahovat musel opět gólman hostů, míč ale vyboxoval a Otrokovice následně budou zahrávat rohový kop.
90'
Nastavují se tři minuty.
89'
Domácí naopak na útočné polovině vybojovali míč a byli faulováni, s rozehrávkou pospíchat nebudou.
88'
Žlutou kartu dostává Koláčný (FC Slovan Rosice).
87'
Šanci však nepřinesl ani další rohový kop.
86'
Hosté už vrhají všechyn své zbytky sil do útoku, podaří se jim vyrovnat?
84'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Minář, přichází Novák.
83'
To až následně! Po centru jeden z nich hlavičkoval zcela osamocen před brankou, leč jen přímo do náručí brankáře!
82'
Následně zahrávali hosté ještě také rohový kop, ale opět z něj nezahrozili.
81'
Jeden z hostů sklepl na hranici vápna míč pro Kirschnera, jeho pokus z voleje byl ale zablokován.
80'
Střídající Moučka si sice dobře zpracoval míč, na hranici vápna však místo střely ještě přihrával.
79'
Žlutou kartu dostává Vítámvás (FC Slovan Rosice).
78'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Pazourek, přichází Moučka.
77'
Domácí čekají na brejky a jeden z nich mohl přijít právě nyní, rozhodčí však signalizoval ofsajd, a tak nabíhající hráč nechalmíč doputovat raději do autu.
75'
A když už to vypadalo, že se Kirschner prodere vpřed, tak mu byl odpískán útočný faul.
74'
Rosicím se čas na případné vyrovnání hodně rychle krátí, ve druhé půli se zatím k větší šanci nedostali.
73'
Otrokovice měly k dispozici opět rohový kop, ale nic z něj nevzešlo a brankář hostů bude vykopávat.
71'
Přímý kop žádné ohrožení branky nepřinesl, centr směřoval vysoko nad.
71'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Bahounek, přichází Vybíral.
70'
Jenže míč dokázali udržet a vybojovali faul, dvacet minut před koncem tak budou z levé strany rozehrávat přímý kop.
69'
Ani akce Rosic nebyla úšpěsná, a tak domácí rychle otočili hru a celou akci na levé straně zbrzdili a bylo po brejku.
68'
Na pravé straně se uvolnil jeden z domácích a chtěl si troufnout proti přesile, ale kličkou neuspěl.
67'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Selinger, přichází Kugler.
67'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Malata, přichází Kirschner.
66'
Znovu několik chyb z obou stran ve středu hřiště, domácí vpřed po dlouhém nákopu neprošli.
64'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Nedvěd, přichází Koláčný.
64'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Kršák, přichází Trtílek.
63'
Hosté se snaží aktivně kombinovat, ale ve druhé půli jim zatím není přáno. Domácí hrají dobře ze zataženého bloku.
61'
Opět faul na jednoho z hostů a tentokrát už z toho žlutá karta je. Tu obdržel domácí Michal Malý
60'
Ani po hodině hry nesledují diváci nějak výjimečnou fotbalovou podívanou. Domácí hrají přesně to, co s vedením v zádech potřebují, a nikam se neženou.
58'
Hostující fotbalista je v pořádku, pokračuje se ve hře. U míče jsou Rosice.
57'
Hosté se nyní hodně rozhněvali na rozhodčího po faulu jednoho z domácích, který vysokou nohou zasáhl soupeře a zdá se, že se celá situace obejde bez karty.
55'
V útoku jsou opět Otrokovice, rychlá akce po levé straně ale skončila nepřesný centrem a míč si sebral Zádrapa.
54'
Ani další akce hostů šanci nepřinesla, centr z přímého kopu byl přetažený.
52'
Zahrozit naopak mohli domácí, když jeden z nich dostal míč do druhé vlny, ale nikým neatakován placírkou minul pravou tyč.
51'
Rosicím se zatím ve druhé půli tolik nedaří. Drží se sice nyní na útočné polovině, ale kombinace je hodně nevýrazná.
50'
Nakonec se domácí dostali k hlavičce, ale ta branku soupeře neohrozila a míč skončil vysoko nad.
48'
Ani ten nebezpečí nepřinesl, domácí celek však zůstane na míči a po faulu na pravém okraji vápna bude mít k dispozici přímý kop.
47'
Následně zahrávali domácí rohový kop, pro míč si však došel Zádrapa a vyboxoval jej na další roh.
46'
Domácí uvedli míč do hry, čímž načali druhou půli, ale velmi rychle o něj přišli.
46'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Dekleva, přichází Minx.
46'
První půle je minulostí. Nakonec jsme byli svědky jediné branky, kdy přesnou akci zakončil po rohovém kopu Michal Minář. Je možné, že nakonec bude gól napsán jako vlastní. Podaří se hostům ve druhé půli srovnat, nebo dokonce otočit skóre?
Druhý poločas začne přibližně v 11:20.
45'
44'
Z další akce po dlouhém centru sice už domácí slavili druhou branku, jenže celou radost zhatil odmávaný ofsajd.
43'
Hosté sice pokračovali v obléhání vápna, jenže rázem se narodil brejk domácích a brankář Zádrapa musel hodně rychle z branky, aby zastavil průnikový pas a zmenšil střelci úhel.
42'
Po něm sice přišla hlavička na přední tyči, ale vysoký balón si gólman Semanko sebral do svých rukavic.
41'
Dlouhý nákop směrem vpřed domácí odvrátili, bude tu další rohový kop.
40'
Ve středu hřiště zůstal ležet hostující Novák, ale nebude se jednat o nic vážného a ve hře bude moci pokračovat.
38'
Další akci Rosic, kdy se hosté dostali už do vápna, zastavuje ofsajd.
37'
Hosté se teď budou pokoušet o co nejrychlejší vyrovnání, u míče je ale znovu Viktoria.
35'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Domácí jdou do vedení. Další rohový kop už byl úspěšný, když se míč dostal k MICHALU MINÁŘOVI a ten jej umístil do sítě – 1:0.
35'
Obratem vyrazili hosté do protiakce, ale dalekonosný pokus po zemi nenadělal brankáři Semankovi vůbec žádné starosti.
34'
Nakonec jeden z domácích nebezpečně vyplaval osamocen na zadní tyč, v obrovské šanci ale vůbec netrefil balón.
33'
Další rohový kop pro Viktorii.
32'
Zápas si zatím asi nejvíce užívají oba tábory fanoušků, které stále hlasitě povzbuzují své oblíbence.
31'
Stále létá do vápna Rosic jeden centr za druhým, ale všechny míče odvrací buď obrana, nebo si je sbírá brankář Zádrapa.
30'
Půlhodina hry za námi a domácí fotbalisté nepochodili ani s dalšími dlouhými centry směrem vpřed.
28'
Opět následovala pasáž plná chyb, na hodně rozbahněném terénu se hráčům zatím hraje opravdu špatně.
26'
Rohový kop opět žádné nebezpečí nepřinesl, domácí jdou vpřed.
25'
Domácí obránce nyní chyboval malou domů, kdy míč nabídl soupeři do brejku, ten však kolem Semanka míč nepropíchl a domácí gólman srazil balón na roh.
24'
Ohrožení branky ale znovu nepřišlo, centr na zadní tyč sice zajímavý byl, ale domácí se provinili faulem na Zádrapu.
23'
Na míči pokračovala domácí družina i nadále a opět vybojovala rohový kop.
21'
Přikryl se po srážce dvou hráčů vydal zleva vpřed a už byl na hranici vápna, centr pod sebe mu ale opět nesedl.
20'
Domácí posléze kopali další rohový kop, ale opět bez úspěchu. Rosičtí zasáhli na přední tyči.
19'
Po dlouhém výkopu se navíc rodil brejk Rosic a na konci rychlé kombinace mohl stát Černý, jenže průnikový pas na něj byl moc dlouhý.
18'
Na míči se opět drželi domácí a výsledkem byl centr Jasenského, který dokázal hostující gólman vyboxovat.
16'
Po faulu na Nováka zahrávaly Rosice přímý kop. Centr Pazourkovi ale nevyšel, míč byl odvrácen obranou soupeře.
15'
Místo toho ale vznikla protiakce, kdy si Malata obhodil soupeře a po narážečce spoluhráče se zprava řítil směr branka. Nakonec zkusil střelu, mířil však vysoko nad.
14'
Domácí se snažili odpovědět z protiakce, ale šance se nedočkali, a budou muset znovu zakombinovat na pravé straně.
13'
První šance duelu! Hostující Černý se octl sám za obranu, zkoušel míč umístit na zadní tyč, ale prudká rána skončila vedle pravé tyče!
11'
Opět první centr domácí obrana zastavila, odražený míč se pokoušel napálit směr branka Pazourek, nicméně i tentokrát defenzíva Viktorie byla na místě.
10'
Černého centr byl sice odvrátěn, nicméně k autorovi rohového kopu se míč vrátil a stihl jej odrazit o beka, čímž vybojoval další rohový kop.
9'
Hosté rychle zakombinovali na pravé straně, ale ani tentokrát míč nedoputoval do vápna a byl sražen na rohový kop.
8'
Hra se opět otočila a hosté chtěli přejít vpřed, jejich akci však zastavil zdvižený praporek – ofsajd.
7'
Na druhé straně zahrávaly Otrokovice další rohový kop, centr se tentokrát kroutil přímo do branky a Zádrapa jej musel jednoruč vyboxovat.
6'
Dopředu se nyní poprvé dostaly také Rosice, po centru zleva zkoušel pálit Malata, ale jeho pokus byl zablokován.
4'
Domácí se i nadále drželi na míči na útočné polovině, jenže Přikrylovi balón utekl do zámezí.
3'
Nikdo v červeném se však po centru k hlavičce nedostal, brankář Slovanu Zádrapa míč pohodlně sebral do svých rukavic.
2'
Do první akce ale vyrazili domácí a po sraženém centru z pravé strany uvidíme rohový kop.
1'
Hostující fotbalisté uvedli míč do hry a úvod zápasu načínají v kombinaci.
1'
Oba celky jsou již na hřišti. Domácí nastupují v červeném, hosté se oděli do žlutého.

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Fiala, Vavřík, Jasenský (C), Bahounek, Přikryl, Minář, Vašulka, Dekleva, Mlýnek.
Náhradníci: Hrnčiřík – Minx, Vybíral, Novák.

FC Slovan Rosice: Zádrapa – Zezula, Kršák, Novák, Černý, Pazourek, Malata (C), Selinger, Vítámvás, Drbal, Nedvěd.
Náhradníci: Juran – Koláčný, Kugler, Moučka, Kirschner, Trtílek.

Rozhodčí: Marek – Křepský, Pochylý..
Domácím se zatím v této sezóně moc nedaří, se ziskem 19 bodů se nacházejí až na 16. místě tabulky a na sestupové příčky mají náskok jen čtyř bodů.

To nováček soutěže z Rosic zažívá naprosto skvělou sezónu, z posledních jedenácti utkání prohrál jen jednou a v tabulce je na 4. místě s 29 body. K tomu všemu má navíc stejně bodů jako druhé béčko Olomouce a třetí Uničov.
Vítám všechny fanynky a fanoušky fotbalu. V rámci posledního kola podzimní části MSFL se společně zaměříme na utkání mezi Viktorií Otrokovice a Slovanem Rosice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.