Zádrapa – Zezula, Kršák, P. Novák, Moučka (64. Minárčik), J. Černý, Pazourek (69. Kirschner), Malata (69. Trtílek), Selinger (64. Koláčný), Drbal, Nedvěd
Hlučín
Kolenko – Heiník, Rubý, Macíček (64. Krejčí), Opatřil (78. Hudeczek), Dostál, Jančík (68. Dolba), Štefek, Vengřinek, Wolf, Kraut (85. Gros)
Kodeš – Dolba, Krejčí, Hudeczek, Gros

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání končí bezbrankovou remízou poté, co obě mužstva předváděla hlavně bojovný fotbal plný chyb. Méně jich bylo na straně Hlučína, který si alespoň bod odváží naprosto po zásluze. Celkem slušný fotbal se začal hrát až v poslední desetiminutovce, kdy se oba týmy začaly přece jenom více tlačit do útočení, gól dnes ale v Rosicích diváci neviděli.
90+1'
90+1'
Míč sice dolétl do vápna, ale tam je pískán útočný faul hostům na gólmana Jana Zádrapu.
90'
V devadesáté minutě je tu roh pro Hlučín, že by přišel rozhodující úder?
89'
Jan Nedvěd (Rosice) rozehrával volný kop na polovině Hlučína, tentokrát to ale nebylo tak povedené, jako v 76. minutě, kdy se ke střele následně dostal Černý.
88'
Míč končí v autu, domácí chtěli vhazovat, ale sudí nechává vhazovat soupeře.
87'
Hlučínští se tlačí do útočení, gól ale stále nepadl.
86'
Patrik Rubý (Hlučín) si bere míč a vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.
85'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Dominik Kraut, přichází David Gros.
84'
Ondřej Dolba (Hlučín) posunul míč z levého křídla na spoluhráče, ten ale ve vápně příliš dlouho váhal, až mu míč odkopl obránce Rosic.
83'
Trochu škoda, že se fotbal začal hrát až v poslední desetiminutovce...
82'
Centr hostů, z levé strany, končí v rukavicích gólmana Rosic Zádrapy.
80'
Velmi dobrý zákrok gólmana Zádrapy (Rosice), proti střele z levé strany.
78'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Josef Opatřil, přichází Kristian Hudeczek.
76'
Jan Nedvěd (Rosice) rozehrává volný kop domácích, míč se odrazil před vápno, odkud vypálil z voleje Jakub Černý (Rosice) a to byla povedená střela, s níž si ale Kolenko poradil.
75'
Ondřej Dolba (Hlučín) již nedostihl pas na levém křídle, domácí mají autové vhazování.
73'
Žlutou kartu dostává Tomáš Vengřinek (FC Hlučín).
73'
Žlutou kartu dostává Jakub Černý (FC Slovan Rosice).
73'
Obránce Hlučína si na levé straně nekomplikuje situaci, prostě a jednoduše odkopává míč do autu.
72'
Zápasu chybí šance, ale i nějaké přesné centry či pasy do vápna soupeře, to vše dnešní fotbal postrádá a proto je stav zápasu takový, jaký je.
71'
Jan Zádrapa (Rosice) vykopává daleko od své branky, ani tento útok domácím nevyšel.
70'
Je před námi posledních dvacet minut, stav zápasu stále bezbrankový, což není tak úplně špatný výsledek pro Hlučín, Rosice chtěly ale ze zápasu určitě víc.
69'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Petr Malata, přichází Jan Trtílek.
69'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází David Pazourek, přichází Petr Kirschner.
68'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Kryštof Jančík, přichází Ondřej Dolba.
68'
Robin Štefek (Hlučín) rozehraje další standardku svého mužstva, tentokrát z levé strany... ovšem výsledek je totožný, míč ani nedolétl do vápna Rosic.
67'
Míč se ani do vápna Rosic nedočkal, přehlídka defenzivního fotbalu pokračuje...
66'
Standardka pro Hlučín, hosté rozehrají z pravé strany, na polovině soupeře.
64'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Dominik Moučka, přichází Miroslav Minárčik.
64'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Tomáš Selinger, přichází Jiří Koláčný.
64'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Pavel Macíček, přichází Martin Krejčí.
63'
Techničtější hosté se přece jenom snaží hrát fotbal, zejména po stranách.
62'
Od branky Rosic začíná další akce, domácí se často spoléhají na nákopy, které ale velmi často k ničemu nevedou, vyjma ztráty míče.
60'
Je za námi hodina hry, stav stále bezgólový, čemuž se nelze divit, k vidění nebyla ještě ani jedna gólová šance.
59'
Útočným faulem končí akce domácích, což se pranic nelíbí příznivcům domácího FC.
58'
Centr z pravé strany sice zamířil do vápna Hlučína, ale tam kralují obránci hostů.
57'
Rosičtí vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
56'
Jan Zádrapa (Rosice) sbírá míč po nepřesném nákopu hostů.
55'
Žlutou kartu dostává Kryštof Jančík (FC Hlučín).
54'
Centr z pravé strany míří do vápna, kde si udělal prostor Ondřej Kolenko (Hlučín), který míč stahuje ze vzduchu.
53'
Žlutou kartu dostává Petr Malata (FC Slovan Rosice).
53'
Rohový kop pro Rosice, domácí rozehrají z pravé strany.
52'
I v úvodu druhé půle platí, že hosté jsou trochu aktivnější, přímočařejší.
51'
Útočný faul Pavla Macíčka (Hlučín), míč pro domácí.
49'
Hlučínští zkouší další nákop, tentokrát je na konci pokus o přihrávku do vápna, kterou však sbírá Zádrapa (Rosice).
48'
Nepřesným pasem na pravou stranu končí akce hostů.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
V prvním poločase jsme gól neviděli, což není asi překvapením. K vidění totiž bylo spíše průměrné utkání, které nenabídlo příliš pohledných akcí. Je to hlavně zatím o bojovnosti, přičemž přece jenom více ze hry měli hosté, ale ani oni brankáře Zádrapu nijak neprověřili.
45+2'
45+1'
V první nastavené minutě to ještě zkouší domácí po pravé straně.
45'
Vzhledem k tomu, co oba týmy předvádí na trávníku je pravděpodobné, že se gólu v první půli nedočkáme.
44'
Útočným faulem končí akce Hlučína, na levé straně se provinil Patrik Hrubý.
43'
Dlouhý výkop odkop branky Hlučína, míč se dostává na polovinu Rosic, ti ho vracejí soupeři.
41'
Je tu poslední pětiminutovka první půle, domácí překonávají střed hřiště nákopem, který ale není vůbec přesný.
39'
V přechodu do útoku jsou zatím lepší hosté, kteří se častěji dostávají do blízkosti šestnáctky soupeře.
38'
Mezitím ale dostává Jakub Kodeš na lavičce Hlučína žlutou kartu.
37'
Bránící Vojtěch Heiník (Hlučín) odehrál míč do autu, vhazují domácí, z levé strany.
35'
Ne, ani tato akci Rosic nekončí gólem nebo alespoň střelou mezi tři tyče.
34'
Ondřej Koleno (Hlučín) pod tlakem vykopává míč od své branky.
33'
Domácí vzápětí faulují u půlící čáry, míč tak získávají znovu hosté.
32'
Tomáš Wolf (Hlučín) neuspěl na pravém křídle v souboji s bránícím Davidem Pazourkem, který ho obral o míč.
30'
Je za námi první půl hodina hry, zatím skóre odpovídá tomu, co se děje na hřišti, ani jedno z mužstev si nevytvořilo vyloženou šanci.
29'
Hlavička do autu v podání domácího obránce, hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
28'
S centrem na bližší tyč neměli hosté velké starosti, míč se dostal až na polovinu Rosic.
27'
První rohový kop domácích, ti budou rozehrávat z pravé strany.
26'
Standardka pro Rosice, domácí to zkusili přímou přízemní střelou, míč ale končí vedle branky Hlučína.
25'
Ondřej Kolenko (Hlučín) opět v akci, tentokrát při výkopu od své branky.
24'
Už se zase hraje, domácí se snaží napadat rozehrávku Hlučína.
23'
Není to nic vážného, Kolenko je na nohou a lékař u ošetřuje zřejmě nějaký šrám ve tváři.
22'
Ondřej Kolenko (Hlučín) zůstává na trávníku, za svou brankou a sudí volá na trávník lékaře.
21'
Útočná akce Hlučína končí nepřesnou střelou vedle branky, Zádrapa rozehrává.
20'
Pavel Drbal (Rosic) chtěl dostihnout míč, mířící k brance Hlučína, velmi záhy si to ale rozmyslel, Kolenko tak mohl v klidu rozehrát.
19'
Odkopem míče do autu řeší domácí defenziva situaci na vlastní polovině.
18'
Ondřej Kolenko (Hlučín) vykopává míč až na polovinu Rosic, tam se svádí hlavičkové souboje.
17'
Celkem zajímavá střela domácích z pravé strany, zpoza vápna, kterou ale jistil gólman Kolenko, míč končí vedle branky Hlučína.
16'
Hraje se ve středu hřiště, hosté odebírají poměrně dost míčů a získávají tím optickou převahu.
15'
Pavel Novák (Hlučín) zabojoval u levé postranní čáry a vybojoval aut pro svůj tým.
14'
Rosičtí se v podstatě zbavují míče nepřesným nákopem.
13'
Přetažený centr na zadní tyč v podání hostů není nebezpečím pro domácí branku.
12'
Rohový kop Hlučína, hosté rozehrají z pravé strany.
11'
Útočné snažení Rosic končí nepřesnou střelou ze střední vzdálenosti.
10'
K zemi se skácel Petr Malata, kapitán Rosic, který se ale již zvedl a domácí rozehrají volný kop na polovině Hlučína.
9'
Hlučínští na polovině soupeře, ale míče se rychle chopili domácí, jmenovitě Dominik Moučka, který po levé straně zkusil zatáhnout míč, jenže vše přerušil faul soupeře.
8'
Míč z levé strany zamířil do vápna Hlučína, tam propadl na zem, ale získali ho hosté.
7'
Místo útočné akce Hlučína jsme sledovali vůbec první útočnou akci Rosic, domácí vybojovali roh, ten rozehrají z levé strany.
6'
Po levé straně to zkoušeli hosté, ale domácí odkopávají míč do autu.
5'
Až k brance Hlučína míří míč, hosté rozehrávají po levé straně.
4'
Nakonec z toho byly hned tři rohové kopy Hlučína, ani jednou však nemířila střela na branku Rosic, ty se mohou dostat do útoku.
3'
Následuje rohový kop Hlučína, hosté budou rozehrávat z pravé strany.
2'
Tomáš Dostál (Hlučín) s míčem na pravé straně, míč nakonec skončil v autu, vhazují hosté, z pravé strany, u pravého rohového praporku.
1'
Oba týmy právě nastupují na trávník.

FC Slovan Rosice: Zádrapa – Zezula, Kršák, P. Novák, Moučka, J. Černý, Malata, Selinger, Drbal, Nedvěd
Náhradníci: Juran – Minárčik, Koláčný, M. Černý, Daněk, Kirschner, Trtílek

FC Hlučín: Kolenko – Heiník, Rubý, Macíček, Opatřil, Dostál, Jančík, Štefek, Vengřinek, Wolf, Kraut
Náhradníci: Kodeš – Dolba, Krejčí, Hudeczek, Gros

Rozhodčí: Mayer – Zaoral, Kulička.
V rozehraném ročníku se oba týmy krčí nad pásmem sestupu, Rosice jsou s bilancí jedné výhry, dvou remíz a dvou proher čtrnácté, o bod méně má patnáctý Hlučín.
Utkáním provede jako hlavní sudí Jan Mayer, kterému budou na čarách asistovat Vít Zaoral a Radek Kulička. Delegátem utkání je Jiří Hrůza.
FC HLUČÍN
Hlučín je tradiční účastník třetí nejvyšší soutěže, kam se probojoval v sezóně 2003/2004, v níž opanoval divizi E. Hned v další sezóně si druhým místem v MSFL, za 1. HFK Olomouc, zajistil dokonce postup do druhé ligy! V té pak, s jednoroční pauzou, strávil Hlučín pět sezón. Maximem bylo konečné 10. místo v sezóně 2005/2006, mj. ve společnosti postupujících Č. Budějovic a Kladna, dále Hradce Králové, Viktorie Žižkov nebo také 1. FK Drnovice...
Po sestupu v sezóně 2010/2011 zůstal Hlučín až do současnost již v MSFL. Maximem bylo konečné páté místo v sezónách 2015/2016, 2016/2017 a 2017/2018.
FC SLOVAN ROSICE
Rosice se do třetí nejvyšší české soutěže vrátili po dlouhých šesti letech, kdy bojovaly pouze v divizi. Naposledy si MSFL zahrály v sezóně 2012/2013, v níž skončily poslední, s dvoubodovou ztrátou na záchranu. O postup se Rosice pokusily hned v následující sezóně, kdy ovšem s jednobodovou ztrátou skončily druhé za Vyškovem, který postupoval. V dalších dvou sezónách to na postup nebylo, až přišla sezóna 2016/2017, v níž skončily Rosice třetí, za dvojicí postupujících Hodonínem a Uherským Brodem. V následující sezóně postupoval jen vítěz a znovu to nebyly Rosice, které obsadily druhou příčku. Vyšlo to až v sezóně minulé, kdy Rosice skončily druhé a za Blanskem si zajistil postup.
Vítejte u 17. kola fotbalové MSFL, v němž SLOVAN ROSICE přivítá na svém stadionu FC HLUČÍN.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.