MSFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : Slovácko B - 28. září 2019   15:30

Uh. Brod
Uh. Brod
63' Josefík  • 71' Malenovský
2:1
(0:1)
Slovácko B
Slovácko B
8' Janša
Uh. Brod
Dostál – Pospíšil, Malenovský, Chwaszcz, R. David, Mareš, Mančík (46. Jaroněk), Sklenář (88. L. Mareš), Josefík (86. D. Marek), Vrága (C), Nevařil (66. Sedláček)
M. David, Jaroněk, Mléčka, Mareš, Sedláček, Horáček
Pochylý – Mayer, Gasnárek
Orelský st., Uherský Brod
Slovácko B
Porcal – Řihák, Jamný, Srubek, Tischler, Olšanský (C), Baran, Krejčík (75. Pek), Pernica, Janša (64. Hladký), Peričevič (82. Řehola)
Řehola, Hladký, Pek, Dzeminskyy

To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty.
Je dobojováno. Domácí Uherský Brod ve druhém poločase vstřelil dvě branky a nakonec porazil béčko Slovácka 2:1.
90+2'
88'
Žlutou kartu dostává Jaroněk (ČSK Uherský Brod).
71'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Domácí ve druhém poločase pořádně přidali a otáčí vývoj utkání a jdou do vedení 2:1! Branku vstřelil MARTIN MALENOVSKÝ.
66'
Žlutou kartu dostává Srubek (1.FC Slovácko B).
63'
Domácím se po hodině hry podařilo vyrovnat na 1:1, postaral se o to ROBIN JOSEFÍK.
52'
Žlutou kartu dostává Tischler (1.FC Slovácko B).
46'
45+1'
21'
Žlutou kartu dostává Řihák (1.FC Slovácko B).
8'
Tým Slovácko B právě vstřelil branku!
Hostující celek vstoupil do utkání skvěle a hned v osmé minutě se dostává do vedení 1:0. když se trefil MAREK JANŠA.
1'

ČSK Uherský Brod: Dostál – Pospíšil, Malenovský, Chwaszcz, R. David, Mareš, Mančík, Sklenář, Josefík, Vrága (C), Nevařil
Náhradníci: M. David, Jaroněk, Mléčka, Mareš, Sedláček, Horáček

1.FC Slovácko B: Porcal – Řihák, Jamný, Srubek, Tischler, Olšanský (C), Baran, Krejčík, Pernica, Janša, Peričevič
Náhradníci: Řehola, Hladký, Pek, Dzeminskyy

Rozhodčí: Pochylý – Mayer, Gasnárek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.