MSFL - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vel. Meziříčí : Uh. Brod - 9. srpna 2019   18:00

Vel. Meziříčí
29' Mezlík  • 55' Řezáč  • 59' Demeter
3:2
(1:1)
Uh. Brod
Uh. Brod
23' Sklenář   • 67' Mančík
Kolář – Půža, Kriegsmann, Bouček (75. Karmazín), Dolejš (90+1. Dufek), Šuta, Mezlík (68. Simr), Plichta, Řezáč, Demeter, Komínek (C).
Kruba, Šimáček, Simr, Karmazín, Kotoun, Dufek.
Líkař – Marek, Ogrodník
Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí
515 diváků
Uh. Brod
Dostál – Pospíšil (63. Josefík), Flasar, Melenovský, Chwaszcz, David, Sklenář (75. Jaroněk), Mareš (61. Mančík), Pochylý, Vrága (C), Nevařil (84. Sedláček).
Jaroněk, Mančík, Josefík, Sedláček, Horáček.

90+2'
90+1'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Petr Dolejš, přichází Jaroslav Dufek.
84'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Libor Nevařil, přichází David Sedláček.
75'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Michal Bouček, přichází David Karmazín.
75'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Petr Sklenář, přichází Lukáš Jaroněk.
68'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Pavel Mezlík, přichází Pavel Simr.
67'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Jenže Uherský Brod neskládá své zbraně a vypadá to, že to bude ještě drama! Naději svému týmu vystřelil MAREK MANČÍK.
63'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Kryštof Pospíšil, přichází Robin Josefík.
63'
Žlutou kartu dostává Martin Puža (FC Velké Meziříčí).
61'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Lukáš Mareš, přichází Marek Mančík.
59'
Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
A už je to o dva góly! Meziříčí dominuje ve druhém poločase a třicet minut před koncem zápasu má pohodlný náskok. Třetí branka a třetí střelec v zápase, tentokrát se prosadil ROBIN DEMETER.
55'
A máme tu obrat! Domácí fotbalisté jsou střelecky mnohem aktivnější a jejich střela skončila v bráně! Prosadil se MARTIN ŘEZÁČ.
52'
Žlutou kartu dostává Petr Sklenář (ČSK Uherský Brod).
46'
45+1'
29'
Jenže už o necelých sedm minut později máme srovnáno! Velké Meziříčí je zatím lepším týmem, což dokazuje touto vstřelenou brankou. Jedeme tedy od znovu. O srovnání stavu se postaral PAVEL MEZLÍK.
23'
Jako první se v tomto zápase prosazuje Uherský Brod. Domácí, kteří byli před zápasy mírnými favority tedy mají co dohánět. Úvodní branku svého týmu v této sezóně vstřelil PETR SKLENÁŘ.
Z důvodu technických problémů jsme nuceni Vám poskytnout z tohoto přenosu pouze změny stavu!
1'

FC Velké Meziříčí: Kolář – Půža, Kriegsmann, Bouček, Dolejš, Šuta, Mezlík, Plichta, Řezáč, Demeter, Komínek (C).
Náhradníci: Kruba, Šimáček, Simr, Karmazín, Kotoun, Dufek.

ČSK Uherský Brod: Dostál – Pospíšil, Flasar, Melenovský, Chwaszcz, David, Sklenář, Mareš, Pochylý, Vrága (C), Nevařil.
Náhradníci: Jaroněk, Mančík, Josefík, Sedláček, Horáček.

Rozhodčí: Líkař – Marek, Ogrodník.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.