MSFL - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vrchovina : Blansko - 16. listopadu 2019   13:30

Vrchovina
Vrchovina
3' Duba  • 30' Matulka
2:1
(2:1)
Blansko
Blansko
34' Ordoš
Vrchovina
Šmída – Švanda (90. Donkor), Vícha, Smetana, Batelka, K. Skalník (C), Matulka (67. Duda), Vašíček, Zbytovský (90. Veselý), Duba (90. M. Skalník), Chloupek (70. Svoboda)
Veselý, Svoboda, M. Skalník, Duda, Donkor, Maňák
Slabý – Vojáček, Silný
Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě
Blansko
Doležal – Huška (C), Traoré (57. Urbančok), Ilko, Paděra, Ordoš, Štrbák, Buchta, Kopičár (84. Fabuš), Štrombach (63. Schwendt), Přerovský (46. Žák)
Urbančok, Sedlo, Kropáček, Fabuš, Žák, Schwendt, Záleský

To je z mé strany vše, hezký víkend.
Je dobojováno. Vrchovina v posledním utkání tohoto roku porazila Blansko, vedoucí celek tabulky, 2:1 a získala tak hodně cenné tři body. Domácí dnes podali velice dobrý a zodpovědný výkon a body si zaslouží.
90+3'
90+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Blansko zahrávalo roh, jeden z hráčů se dostal do zakončení, ale to nemělo gólové parametry.
87'
Hosté se usadili na polovině Vrchoviny a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Šmída.
85'
Hosty zastavil útočný faul a domácí s rozehrávkou samozřejmě vůbec nepospíchají, což je zcela pochopitelné.
83'
Nic zajímavého se v závěru utkání na trávníku neděje. Domácí brání své vedení.
81'
Je před námi posledních deset minutek.
79'
Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na trávníku a rozhodčí hru raději přerušil.
77'
Stále se hraje hlavně na polovině domácího celku, ale do zakončení se hráči Blanska vůbec nedostávají.
76'
Žlutou kartu dostává Svoboda (SFK Vrchovina).
75'
Hosté se velice rychle krátí čas na vyrovnání. Zatím to vypadá, že Vrchovina ubrání své vedení a získá všechny body.
73'
Hosté zahrávali rohový kop, ale ani z něho nic nebylo. Domácí Vrcvhovina stále drží těsné vedení.
71'
Blansku se dnes směrem dopředu příliš nedaří, což se potvrdilo i nyní.
70'
Žlutou kartu dostává Ilko (FK Blansko).
70'
Domácí celek zahrával rohový kop, ale obrana Blanska to zvládla a stav utkání se nemění.
67'
Domácí nyní zastavil útočný faul, takže na tahu je znovu Blansko.
66'
Blansko je o něco aktivnější, ale domácí výborně brání a drží těsný náskok.
63'
Stále je to velký boj o každý kousek hřiště. Hráči se do zakončení ve druhém poločase téměř nedostávají.
61'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že Vrchovina stále vede o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
58'
Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Traoré, přichází Urbančok.
57'
Ale ve druhém poločase je to zatím spíše boj, žádná fotbalová show to rozhodně není.
54'
Hostující celek je ve druhém poločase o poznání aktivnější, stále se tlačí dopředu, ale domácí obrana zatím funguje velice dobře.
52'
A další akci Blanska zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
50'
Nyní to hosté zkusili dlouhým nákopem na rozběhnutého útočníka, ale domácí obránce to zvládl a hlavou poslal míč Šmídovi.
48'
Hosté nakonec zahrávali dva rohové kopy, ale ani z jednoho nic nebylo a u míče jsou domácí.
47'
Blansko začalo aktivně a hned vybojovalo rohový kop.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 14:32 hodin.
První poločas je za námi. Trochu lépe ho překvapivě zvládl domácí celek, který měl výborný vstup do utkání a dočkal se brzké branky. Pak ještě Vrchovina udeřila jednou, ale poslední slovo měl Ordoš a domácí tak vedou v poločase na lídrem tabulky 2:1.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Žlutou kartu dostává Přerovský (FK Blansko).
43'
Akci Vrchoviny znovu ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
42'
Žlutou kartu dostává Smetana (SFK Vrchovina).
40'
Jeden z domácích hráčů čaroval na pravé straně, ale nakonec se i s míčem dostal do zámezí a hrát bude Blansko.
38'
Domácí to zkusili dlouhým nákopem, ale ten se neujal.
36'
Domácí se usadili na polovině soupeře, ale bleskově odpovědět nedokázali a znovu je na tahu Blansko.
34'
Blansko právě vstřelilo branku!
A nakonec to hosté vymysleli a snižují na rozdíl jedné branky! Po zmatcích se k míči ve vápně dostal zkušený MICHAL ORDOŠ, který ho uklidil za Šmídu.
34'
Blansko se usadilo na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet.
32'
Vedoucí celek tabulky prohrává po půl hodině o dvě branky, takže musí pořádně přidat, pokud nechce poslední zápas v tomto roce prohrát.
30'
Vrchovina právě vstřelila branku!
Je to 2:0 pro domácí! Po rohu pokračovala Vrchovina ve svém snažení, do zakončení se na zadní tyči dostal jeden z hráčů, ten se ještě neprosadil, ale RADEK MATULKA nakonec míč do branky doslova prorval!
30'
Blansko zahrávalo rohový kop, ale z něho nic nebylo a hosté tedy i nadále prohrávají o jednu branku.
29'
V posledních minutách se hraje hlavně uprostřed hrací plochy, nic zajímavého se na trávníku neděje.
26'
Duba se dostal do zakončení, ale byl to spíše takový pokus z nouze, který byl hodně slabý a hlavně hodně nepřesný, takže Doležal byl bez práce.
24'
Tohle už ale zajímavé bylo! Po stříleném centru z levé strany jeden z hráčů míč tečoval, ale Doležal to zvládl a míč reflexivně vyrazil!
22'
Po dalším centru si pro míč došel Doležal, který tak výrazně pomohl svým zadákům.
20'
Domácí se prokombinovali až na hranici velkého vápna soupeře, ale ke střele se žádný z hráčů nedostal.
18'
V posledních minutách je to plné nepřesností a na další střelu stále čekáme.
16'
Zkušený Ordoš se nyní zlobil na svého spoluhráčů, který místo toho, aby mu přihrál, tak raději míč odkopl daleko ze své poloviny.
14'
Hostující Blansko se po špatném začátku dostalo do utkání a nyní je aktivnějším týmem.
12'
Jeden z hostujících hráčů to vyzkoušel z dálky, ale po jeho pokusu skončil míč nad brankou.
10'
Akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
9'
Nakonec se hosté dopředu vydali, ale nic nevymysleli a na tahu je Vrchovina.
8'
Hosté jsou znovu u míče a trpělivě kombinují na své polovině.
7'
Po zisku míče se dopředu vydali i vedoucí celek tabulky, ale byla z toho jen nepřesná přihrávka a rozehrávat bude Šmída.
5'
Domácí jsou zatím hodně při chuti, soupeře nepouští k míči a na trávníku doslova dominují.
3'
A po další akci už jde domácí celek zcela zaslouženě do vedení 1:0. Na konci všeho byl TOMÁŠ DUBA, který nezaváhal a poslal míč za Doležala.
2'
Domácí se stále tlačí dopředu, hraje se zatím pouze na polovině Blanska.
1'
Domácí začali hodně zostra, zajímavá přihrávka z pravé straně volala po gólu, ale žádný z hráčů nedokázal míč usměrnit do branky!
1'

SFK Vrchovina: Šmída – Švanda, Vícha, Smetana, Batelka, K. Skalník (C), Matulka, Vašíček, Zbytovský, Duba, Chloupek
Náhradníci: Veselý, Svoboda, M. Skalník, Duda, Donkor, Maňák

FK Blansko: Doležal – Huška (C), Traoré, Ilko, Paděra, Ordoš, Štrbák, Buchta, Kopičár, Štrombach, Přerovský
Náhradníci: Urbančok, Sedlo, Kropáček, Fabuš, Žák, Schwendt, Záleský

Rozhodčí: Slabý – Vojáček, Silný.
Utkání začíná ve 13:30 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte duel ujít.
SFK Vrchovina má po šestnácti zápasech 22 bodů a nachází se na jedenáctém místě v tabulce. Domácí celek by dnes potřeboval nutně zabrat, protože z posledních dvou kol nezískal ani bod, když prohrál s Otrokovicemi a Uničovem.

FK Blansko je na tom mnohem lépe. Hostující celek vybojoval 36 bodů a nachází se na prvním místě v tabulce, když má před béčkem Sigmy náskok sedmi bodů. Blansko předvádí skvělé výkony a zatím v podzimní části pouze dvakrát prohrálo.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. MSFL má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Vrchovinou a Blanskem. Mírným favoritem je hostující celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.