MSFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jihlava U21 : Kroměříž - 3. října 2020   10:30

Jihlava U21
Jihlava U21
50' Araujo
1:2
(0:1)
Kroměříž
Kroměříž
35' Votava   • 70' Houser
Jihlava U21
Doležal – Mikuška (39. Havlín), Pojezný, Kolčava (C) (81. Trnka), Křišťál – Ritter, Chok, Lát, Matulka – Araujo, Růžička (73. Vošmera)
Jágrik – Vraspír, Vácha – Havlín, Pavlas, Trnka, Vošmera
Hubený – Páral, Hudec
Antonínův Důl - hřiště Na Stoupách
120 diváků
Kroměříž
Dostál – Zavadil, Matoušek (C), Vyhlíd – Červenka (65. Sedlák), Houser, Cupák, Mlčoch, Machálek (33. Plecitý), Sklenář (68. Tiahlo) – Votava
Kofroň – Tiahlo – Sedlák, Novotný – Vasiljev, Mustafič, Plecitý (89. Vasiljev)

Máme konec dnešního utkání, kde se radují ze tří bodů hosté. Domácí celek dokázal vyrovnat zásluhou Jamese Arauja, ale o dvacet minut později se dostal ke slovu Houser a vystřelil svému týmu výhru v dnešním utkání. Ode mě je to pro dnešek vše, já Vám děkuji za pozornost a zase někdy na počtenou u MSFL.
90+2'
90+2'
Míč odkopává ze svých kopaček až na druhou stranu Dostál.
90+1'
Vysočina se snaží tlačit dopředu, ale vysoké napadání hostů jim dělá potíže s rozehrávkou.
90'
Hra se nám pomalu, ale jistě blíží ke konci a míč je úplně na druhé straně, než by domácí hráči potřebovali.
89'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází , přichází .
88'
Chok byl napasírovaný před brankářem Dostálem, ale ten se svým vysokým výskokem zmocnil míče.
87'
Ti se dostali až k rohovému kopu, ale to bylo vše, s čím tento celek přišel, jelikož následoval opět faul.
86'
K rozehrání přímého kopu se postavil Michal Cupák, ale ten trefil pouze stojící zeď, a tak dopředu mohou jít domácí.
85'
Domácí se sice snaží dostat na míč, ale jejich snažení tkví v mnoha faulů, které rozhodčí Hubený vidí.
84'
Na pravé straně vápna se snažil centrovat před brankáře Cupák, ale jeho pokus byl zblokován.
83'
Míč rozehrál brankář Dostál až na druhou polovinu hřiště, kde se ho zmocnili jeho spoluhráči.
82'
Domácím hráčům už moc času nezbývá, avšak jejich snažení zastavují bránící hráči, kteří jsou dobře rozestavěni.
81'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Kolčava, přichází Trnka.
79'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Votava, přichází Mustafič.
79'
Další rohový kop v podání Kroměříže. Ten už byl o dost lepší, jelikož se brankář Doležal musel natáhnout po míči.
78'
Tlak Jihlavy přerušil rozhodčí, jelikož jeden z hráčů Kroměříže zůstal po střetu s nohou soupeře ležet na zemi. Rozehrávat bude brankář Dostál odkopem od branky.
77'
K rohovému kopu se postavil Sedlák, ale jeho centr mířil daleko mimo území brankáře, a tak dopředu mohou jít domácí.
75'
Další šance navýšit skóre pro Kroměříž, tentokrát byl u míče Sedlák, ale jeho pokus z otočky trefil domácího obránce, následně míč letěl do zámezí.
73'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Růžička, přichází Vošmera.
72'
Jihlavští hráči však neházejí flintu do žita a snaží se s výsledek něco udělat, jejich aktivní hra ve druhé polovině je úplně jiná než v první pětačtyřiceti minutovce.
70'
Kroměříž právě vstřelila branku!
První větší šance hostujícího celku v druhém poločase končí brankou. Na pravé straně hřiště poslal míč za sebe Plecitý, poté se míče zmocnil ADAM HOUSER a jeho střela proletěla až do branky Doležala – 1:2!
69'
Opět produktivní Votava vystřelil na domácí branku, ale jeho pokus skončil daleko vedle levé tyče.
68'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Sklenář, přichází Tiahlo.
68'
Hostující tým se snažil probojovat k Doležalovi, ale ani tentokrát se to týmu Kroměříže nepovedlo, jelikož obránci zakročili včas.
66'
Matulka mohl poslat svůj tým do vedení, když se ocitl ve vápně s míčem a nikým nehlídaný, ale jeho okamžitá střela mířila těsně vedle tyče.
65'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Červenka, přichází Sedlák.
64'
Žlutou kartu dostává Ritter (FC Vysočina Jihlava B).
63'
Chok se snažil získat míč ve vápnu, ale ten mu utekl a dopředu mohli jít hosté. Do příležitosti se dostal Votava, ale v rozhodující chvíli mu míč z kopaček také utekl.
62'
Žlutou kartu dostává Houser (SK HS Kroměříž).
K dnešnímu utkání přihlíží 120 diváků.
61'
Žlutou kartu dostává Růžička (FC Vysočina Jihlava B).
58'
Hostujícím hráčům se zatím nedaří dostat k brankáři Doležalovi. Oproti první polovině, kdy tam pomalu byli ubytováni.
56'
Opět na útočné polovině jsou hráči Jihlavy, ale jejich pokus tentokrát zastavuje pomezní rozhodčí se signalizací pro ofsajd.
54'
Domácí Ritter se snažil z levé strany hřiště nacentrovat míč do vápna, ale jeho pokud skončil pouze na hrudi obránců Kroměříže.
52'
Žlutou kartu dostává Kolčava (FC Vysočina Jihlava B).
52'
Do druhé části hry vstoupili zatím aktivněji hráči rezervy Jihlavy, kteří se snaží tlačit do útočného území, o dost více než v první části hry.
50'
Jihlava právě vstřelila branku!
Tak přeci jen se to domácím podařilo. Míče se před vápnem zmocnil Tomáš Lát, ten vyslal centrovaný balon, tečí nohy poslal míč za záda JAMES ARAUJO a srovnal tak stav dnešního utkání – 1:1!
49'
Hráči Vyšočiny kombinují na středu hřiště a snaží se probojovat až k brankáři Dostálovi.
48'
Denis Plecitý mohl zkusit vystřelit, jelikož nebyl ve vůbec špatné situaci, ale v rozhodující chvíli mu míč z kopaček utekl.
47'
Růžička se snažil dostat míč do vápna a ohrozit tak branku. Míč se v území brankáře ocitl, ale o ohrožení branky se nejednalo.
46'
A jdeme na druhý poločas, tentokrát budou rozehrávat hosté. Dočkáme se navýšení skóre Kroměříže nebo jihlavští hráči vyrovnají stav utkání?
46'
Máme za sebou první poločas 9. kola MSFL a hostující celek vede zásluhou Matěje Votavy – 1:0! Hosté měli i další šance, včetně poskytnuté penalty, ale se všemi ostatními příležitostmi si brankář Doležal poradil. Jihlavští hráči se dostali také do jedné slibné příležitosti, a to konkrétně Radek Matulka, ale jeho pokus skončil na rukavicích Dostála.
45+1'
45'
Po nepovedené kličce zůstal ležet domácí útočník na zemi, a tak byl k němu přivolán doktor.
44'
Lát z obranné poloviny hřiště rozehrál na Arauja, ten provedl kličku, avšak míč mu utekl až k brankáři Dostálovi.
43'
Hosté rozehrávali rohový kop, ale stejně jako na druhé straně, tak i teď si s ním obránci poradili.
42'
Patrik Červenka je při akcích svého týmu hodně vidět, jelikož většina myšlenek jde právě přes tohoto hráče, který nosí na zádech číslo dva.
41'
Rohový kop v klidu zlikvidovali hostující hráči a mohou tak přesunout hru na druhou stranu.
40'
Přímý kop rozehrál Pojezný, ale jeho projektil trefil pouze obránce Kroměříže. Bude se rozehrávat rohový kop.
39'
Araujo utíkal s míčem k brance, když jeden z hostujících hráčů mu předvedl ukázkového šlapáka.
39'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava B: ze hřiště odchází Mikuška, přichází Havlín.
38'
Adam Houser se také rozhodl prověřit domácího brankáře, ale opět střela mířila do náruče ochránce svatyně.
36'
Další akce Kroměříže, kterou opět režíroval Červenka, tentokrát se rozhodl pro střelu, avšak míč mířil pouze do náruče brankáře.
35'
Máme tu první branku dnešního utkání. Patrik Červenka utíkal s míčem ve středu hřiště, když uviděl na pravé straně volného MATĚJE VOTAVU, který si zarazil míč a ze stoje vypálil tvrdou střelu k levé tyči. Brankář Doležal se natahoval jak mohl, ale na míč vyslaný z kopačky hostujícího hráče nedosáhl – 0:1!
33'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Machálek, přichází Plecitý.
32'
Po střetu zůstal před brankou Doležala ležet hostující Machálek, ten byl odveden za pomoci svých spoluhráčů do zámezí.
31'
Sklenář vybojoval šanci pro svůj tým, když nacentroval přízemní míč do vápna, kde se ho postupně zmocnili dva hráči, ale ani jeden nedokázal vsítit první branku dnešního utkání.
29'
Křišťal se zmocnil míče na pravé straně hřiště, rozhodl se nacentrovat míč na kopačky Kolčavy, ten však nezpracoval míč ideálně a do útoku jdou hráči Kroměříže.
27'
Do útoku se hnal domácí celek, když se rozhodl vystřelit z patnácti metrů Jan Růžička, ale jeho kop mířil daleko nad branku Dostála.
26'
Kolčava v souboji s Mlčochem vybojoval míč na útočné polovině, ale soupeř mu ho před centrem ukopl do autu.
25'
K pokutovému kopu se postavil Matěj Votava. Ten zvolil přízemní střelu k levé tyči, ale brankář Doležal odhadl trajektorii míče, a tak se hostující celek radovat nemohl.
24'
Máme tu pokutový kop pro Kromněříž!
23'
Hostující tým rozehrál rohový kop a ve vápně se střetli dva hráči, a tak rozhodčí Hubený přerušil hru.
21'
Další šance pro hostující celek, když se ve vápně dostal míč k Votavovi, ale ten míč usměrnil do rukavic vděčného brankáře Doležala.
20'
Červenka chtěl uniknout svému protivníkovi Pojeznému, ale ten se míče nakonec zmocnil a pro jistotu ho odkopl do autu.
19'
Hostující Mlčoch je momentálně ošetřován na hřišti, ale vypadá to, že vše bude v pořádku.
18'
Houser se snažil odkopem vyslat své útočníky do úniku, ale proti byl Pojezný, který míč doběhl a nahrál ho svému brankáři.
16'
Lát se snažil doběhnout míč, který mířil na jeho útočné polovině do autu, ale jeho nohy bohužel pro domácí celek byly pomalejší.
15'
První velká šance domácích! Radek Matulka utíkal sám na brankáře Dostála. Tento záložník se rozhodl vystřelit, ale hostující brankář si vystoupil až na hranici vápna a míč vyrazil do zámezí.
14'
Hra je neustále kouskována, jelikož míč se pohybuje ve většině případů v zámezí než na hřišti.
13'
Červenka nahrál na pravou stranu svému spoluhráči, který nacentroval míč do vápna, ale obránci Jihlavy si tuto akci pohlídali a vyhlavičkovali míč do autu.
12'
Růžička se na středu hřiště zmocnil míče, ale jeho klička byla moc dlouhá. Míč, který měl na kopačkách si ukopl, a tak dopředu mohou jít hosté.
10'
Jeden z hostů rozehrál přímý kop, ale jeho projektil mířil metr nad břevno domácí branky, a tak Dostál mohl zůstat naprosto v klidu.
9'
Rozhodčí Hubený píská další faul, a opět na útočné polovině hřiště Kroměříže, tentokrát je to ale z větší dálky.
7'
Přímý kop rozehrál Votava, který nejprve nastřelil stojící zeď před ním, ale napodruhé se znovu odhodlal ke střele a trefil břevno Dostálovy branky! Brankář domácích nejspíše škrtl svými prsty o míč a vytěsnil tak branku.
6'
Pojezný rozehrává akci domácího celku, ale hra se rychle přelévá na druhou stranu. U míče byl Červenka, který zkusil vypálti z levé, ale rozhodčí píská faul a máme tu přímý kop.
5'
Vyhlíd sbalil míč na své polovině a upaloval s ním až za střední čáru, kde chtěl centrovat na nabíhajícího Červenku, ale míč skončil až v náručí brankáře Doležala.
4'
V úvodu utkání je to spíš autovaná než fotbal, jelikož mají hráči víc míč v ruce než na svých kopačkách.
3'
Araujo kombinuje na pravé straně útočného hřiště s Křišťálem, ale nic z toho nakonec nebylo. Odkopávat bude brankář Dostál od své branky.
2'
Dusledné napadání Růžičky donutilo brankáře Dostála vykopnout do autu.
1'
Araujo rozehrál první poločas a domácí hráči v klidu zakládají akci od obránců, ale jejich první pokus končí v autu.
1'
Jako první rozehraje úvodní poločas domácí celek, který je v dnešním utkání hůře postaveným týmem 9. kola MSFL. Jak tento souboj dopadne?
1'
Hráči jsou připraveni na hrací ploše, za chvilku můžeme začít.

FC Vysočina Jihlava B: Doležal – Mikuška, Pojezný, Kolčava (C), Křišťál – Ritter, Chok, Lát, Matulka – Araujo, Růžička
Náhradníci: Jágrik – Vraspír, Vácha – Havlín, Pavlas, Trnka, Vošmera

SK HS Kroměříž: Dostál – Zavadil, Matoušek (C), Vyhlíd – Červenka, Houser, Cupák, Mlčoch, Machálek, Sklenář – Votava
Náhradníci: Kofroň – Tiahlo – Sedlák, Novotný – Vasiljev, Mustafič, Plecitý

Rozhodčí: Hubený – Páral, Hudec.
FC Vysočina Jihlava B

Rezerva Jihlavy se trápí, jelikož z devíti podstoupených zápasů nezískala ani bod. Vstřelila pouze pět branek a třiadvacet obdržela. V posledních dvou zápasech byl výsledek velice štíhlí, když domácí hráči obdrželi pouze jednu branku, ale nebyli schopni žádnou vstřelit.
SK HS Kroměříž

Kroměříž se nachází po devíti odehraných zápasech na 9. místě se ziskem čtrnácti bodů. Hosté si připsali jedenáct vstřelených branek a stejný počet také inkasovali. Mezi nejlepší střelce týmu patři Marián Kovář, který vstřelil pět branek.
Dobrý den, vítejte u utkání MSFL, kde se v dnešním utkání střetne FC Vysočina Jihlava B a SK HS Kroměříž. Dnešním přenosem Vás provede Jiří Cícha, přeji příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.