MSFL - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc B : Frýdek-Místek - 8. srpna 2020   10:15

Olomouc B
Olomouc B
0:2
(0:1)
Frýdek-Místek
22' Hykel   • 66' Žondra
Olomouc B
Reichl – Diblík, Neuer (C), David (40. Bednár), Hapal (59. Galus), Vybíral, Hausknecht, Grygar, Baďura (46. Fiala), Kerbr (73. Grečmal), Šíp
Obzina – Bednár, Galus, Fiala, Grečmal
Kostelník – Tomanec, Pochylý
Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst.
156 diváků
Bárta – Kebísek (46. Dudek), Literák (C), Straňák, Russmann – Skwarczek (89. Niesner), Dziuba – Varadi (90+1. Merta), Bzirský (61. Teplý), Hykel – Žondra (82. Hladík)
Zouhar – Teplý, Hajnoš, Merta, Dudek, Hladík, Niesner

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Střely: 5:11. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:13.
Je konec. Frýdek-Místek zaslouženě zvítězil na půdě Olomouce poměrem 2:0. Ve 22. minutě otevřel brankový účet Hykel. Ve druhé půli jsme se také dočkali branky, kterou dal v 66. minutě Žondra. Hosté předváděli velice dobrou hru.
Dnešní utkání sledovalo 156 diváků.
90+2'
90+2'
Hanáci se snažili projít po levé straně, ale obrana Frýdku-Místku dnes hrála skvěle.
90+1'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
90+1'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Varadi, přichází Merta.
90'
Centr Olomouce z pravé strany nic moc nepřinesl.
89'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Skwarczek, přichází Niesner.
86'
Nyní se na hrací ploše hodně bojuje a k vidění je plno faulů.
85'
Sigma se sice dostala do vápna, ale vystřelit už nedokázala.
83'
Míč skončil mimo hrací plochu a Frýdek-Místek tak má k dispozici autové vhazování.
82'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Žondra, přichází Hladík.
81'
Adam Varadi neudržel emoce na uzdě a za své výroky vidí rovněž žlutou kartu.
80'
Posléze byl centr domácích z pravé strany zblokován do zámezí a následuje rohový kop.
79'
Frýdeckomístecký hráč zahrál rukou a útok hostů je tak u svého konce.
78'
Nakonec šlo o Jakuba Teplého, který musel být ošetřován lékařem, ale vypadá to, že bude moct pokračovat.
76'
Hra je přerušená, protože jeden z hostujících hráčů zůstal ležet na hrací ploše a musí být ošetřován.
75'
Reichl byl připraven a opět si poradil s pokusem soupeře.
74'
Hanáci se provinili nedovoleným zákrokem a hosté získali volný kop.
73'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Kerbr, přichází Grečmal.
72'
Grygarova střela skončila na zákroku Bárty.
70'
Zbývá posledních dvacet minut utkání, ve kterém je Frýdek-Místek lepším týmem a zaslouženě vede.
69'
Hostující hráč Dziuba uviděl žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok.
68'
Frýdeckomístečtí se rozjeli a okamžitě se dostali do přečíslení, ovšem pokus Varadiho byl zblokován!
67'
Posléze rozhodčí nařídil krátkou přestávku na občerstvení.
66'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Hosté zvyšují svůj náskok na 2:0! Po následném rohovém kopu svou reputaci okamžitě napravil LIBOR ŽONDRA, jenž z bezprostřední blízkosti zakončil míč za záda bezmocného gólmana Reichla.
65'
Obrovská šance Frýdku-Místku nekončí gólem! Neskutečně promrhaná tutovka, kterou spálil Libor Žondra, jenž napálil míč pouze do brankáře! Následná dorážka Teplého byla zblokována obranou soupeře.
63'
Galusův centr z levé strany sice skončil na hlavě domácího hráče, ale ten nedokázal zakončit.
62'
Domácí vysunuli svůj presink, ale nakonec je z toho pouze autové vhazování pro hostující mužstvo.
61'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Bzirský, přichází Teplý.
60'
Zbývá poslední půl hodina hry a Frýdeckomístečtí stále vedou nad Olomoucí těsně 1:0.
59'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Hapal, přichází Galus.
58'
Libor Žondra je dalším potrestaným hráčem žlutou kartou, když se z frustrace provinil faulem uprostřed hrací plochy.
57'
Hosté si chtěli vymodlit pokutový kop, když útočník Frýdku-Místku upadl ve vápně, ale sudí Kostelník nechal hru pokračovat.
56'
Martin Bzirský se dostal do velmi dobré šance, ale jeho přízemní střela k pravé tyči neměla razanci!
54'
Michal Bárta musel vyrazit ven z brány včas, aby tak zabránil jasné tutovce v podání soupeře.
52'
Jáchym Šíp poslal soupeře k zemi a uviděl tak žlutou kartu.
51'
Faul Dudka přerušil hru a Sigma bude rozehrávat ve středu hrací plochy.
50'
Michal Skwarczek se následně dostal ke střele z dálky, ale ta byla zblokována.
48'
Hosté získali rohový kop z pravé strany, ale ten skončil jen na hlavě domácího hráče.
47'
Centr hostů z levé strany neměl nárok na úspěch a skončil v rukou Bárty.
46'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Baďura, přichází Fiala.
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Kebísek, přichází Dudek.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:17.
První polovina tohoto utkání je za námi a Frýdek-Místek vede na půdě béčka Sigmy Olomouc poměrem 1:0. Je třeba říct, že hosté byli o něco lepším týmem a to také potvrdil ve 22. minutě gólem Tomáš Hykel. Doufejme, že druhá půle nám rovněž přinese nějaký ten gól a bude se na co koukat.
45+1'
45+1'
Pokus hostujícího hráče byl zblokován do zámezí, ale sudí už rohový kop nenechá rozehrát.
45'
Rozhodčí nastavil jednu minutu navíc.
45'
Následně ale kapitán Petr Literák vystihl přihrávku, který měla směřovat za jeho obranu.
44'
Bárta poslal odkop do středu hrací plochy, kdy se k němu dostal soupeř.
43'
Hostující celek se sice snažil něco vymyslet po pravém křídle, ale k míči se dostala jen obrana Sigmy.
42'
Další nedovolený zákrok domácího hráče uprostřed hrací plochy přerušuje hru.
40'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází David, přichází Bednár.
39'
Obrana Frýdeckomísteckých si poradila s centrem soupeře, ale Sigma bude mít autové vhazování.
37'
Varadiho centr z levé strany byl zblokován a nakonec se od něj odrazil míč mimo hrací plochu.
36'
Hykelova střela z levé strany šla pouze nad svatyni Reichla.
35'
Znovu šli hosté do přečíslení, ale přihrávka Žondry vše zbrzdila a následná střela Bzirského tak byla zblokována.
33'
Nepřesný centr hostujícího hráče z pravé strany skončil jen v zámezí.
32'
Hosté se sice dostali do přečíslení 2 na 1, ale přihrávku na Žondru zblokoval domácí obránce.
30'
Máme za sebou půl hodinu hry a Frýdek-Místek vede nad Olomoucí 1:0.
29'
Po levém křídle se snažili projít hosté, ale nakonec získali alespoň rohový kop.
27'
Adam Varadi natáhl ze střední vzdálenosti, ale s jeho střelou pod víko si gólman Reichl poradil.
25'
Olomouc se snažila prokombinovat středem hrací plochy, ale to se jí nepovedlo.
23'
Posléze sudí nařídil krátkou přestávku na občerstvení.
22'
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu, kterou dávají hosté a jdou tak do vedení! Martin Bzirský se dostal do velké šance, kdy jeho pokus sice lehce vyrazil brankář, ale pouze k nohám osamoceného TOMÁŠE HYKELA, který zakončil do zcela prázdné brány.
20'
Žondra nedosáhl na nákop svého spoluhráče a míč si tak vzal do rukou gólman Reichl.
18'
Sigmě se nepodařilo dostat přes polovinu hřiště, aniž by se dopustila faulu.
17'
Tomáš Hykel se dostal ke střele z nějakých dvaceti metrů, ale jeho pokus minul levou tyč olomoucké svatyně!
16'
Na začátku zápasu byl Frýdek-Místek o něco lepším týmem, ovšem nyní už je to spíše Sigma, která se snaží něco vymyslet.
14'
Následně se sice domácí mužstvo znovu dostalo k balónu, který poslalo před svatyni Frýdku-Místku, ovšem tentokrát už úřadoval brankář Bárta.
13'
Olomouc měla k dispozici volný kop z pravé strany, kdy následně dostala balón před bránu, ale obrana soupeře dokázala odkopnout míč.
11'
Tentokrát hostující hráč vypálil z velké dálky, ale jeho pokus šel hodně mimo.
10'
Posléze se ovšem Frýdeckomístečtí nachytali po pravém křídle v ofsajdové pasti.
9'
Faul domácích znovu přerušil hru ve středu hrací plochy.
8'
Po centru byl závar ve vápně Sigmy, který ale přerušil rozhodčí Tomáš Kostelník, jenž odpískal útočný faul.
7'
Žondra se dostal k míči uvnitř vápna, ale tam mu byl balón odebrán a následuje tak rohový kop hostů.
6'
Poté se sice Lipina dostala znovu do rychlého protiútoku, ale balón znovu zavítal jen mimo hrací plochu.
5'
Někdejší hráč Frýdku-Místku Rostislav Baďura si chtěl naběhnout skrze obranu, ovšem na přihrávku do běhu nedosáhl.
4'
Nepřesný nákop domácích končí pouze v rukou gólmana Michala Bárty.
3'
Zatím jsou hosté aktivnějším týmem směrem dopředu, ale nějaké větší šance jsme se v úvodních minutách zatím nedočkali.
2'
Frýdeckomístečtí se sice dostali k centru z pravé strany, ale ten pouze proletěl vápnem do zámezí.
1'

SK Sigma Olomouc B: Reichl – Diblík, Neuer (C), David, Hapal, Vybíral, Hausknecht, Grygar, Baďura, Kerbr, Šíp
Náhradníci: Obzina – Bednár, Galus, Fiala, Grečmal

MFK Frýdek-Místek: Bárta – Kebísek, Literák (C), Straňák, Russmann – Skwarczek, Dziuba – Varadi, Bzirský, Hykel – Žondra
Náhradníci: Zouhar – Teplý, Hajnoš, Merta, Dudek, Hladík, Niesner

Rozhodčí: Kostelník – Tomanec, Pochylý.
V 1. kole Moravskoslezská fotbalové ligy se proti sobě utkají týmy SK Sigma Olomouc B a MFK Frýdek-Místek. Po vzájemné dohodě obou týmů se bude hrát na Andrově stadionu v Olomouci a nikoliv tak ve Frýdku-Místku. Naposled se spolu tato mužstva utkala před rokem na půdě Frýdku-Místku, který zvítězil 3:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.