MSFL - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Petřkovice : Otrokovice - 8. srpna 2020   17:00

Petřkovice
Petřkovice
0:3
(0:1)
Otrokovice
Otrokovice
28' Schlehr   • 68' Malý   • 82' Bahounek
Petřkovice
Květon – Wala, Sporysz (C), Neumann, L. Ptáček (46. J. Ptáček), Praus, Plesník, Mládek, Raab (65. Smékal), Moučka, Honiš.
Lapeš – Levčík, J. Ptáček, Smékal, Mišanec.
Bebenek – Černoevič, Žurovec
Petřkovice
247 diváků
Otrokovice
Semanko – Malý (89. Červenka), Markovič, Koňařík, Jasenský (C), Schlehr (84. Vychodil), Kiška (68. Minář), Š. Přikryl (73. Bahounek), Dekleva, Mlýnek (81. Vašutka), F. Přikryl.
Hrnčiřík – Fiala, Vychodil, Bahounek, Minář, Červenka, Vašutka.

Otrokovice si po perfektním výkonu založeném od defenzívy připisují zasloužené tři body za výhru 3:0 z horké půdy v Petřkovicích po trefách Schlehra,Malého a Bahounka. Mějte hezký zbytek letního dne.
90+3'
90+2'
Hráči čekají na poslední hvizd sudího. A ten následně tak činí.
90+1'
Otrokovice s přehledem kontrolují závěr utkání.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
89'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Michal Malý, přichází Jakub Červenka.
87'
Po rohovém kopu rozehraném nakrátko následovala střela pouze do boční sítě.
86'
Otrokovice získali ještě rohový kop ve svůj prospěch.
85'
Defenzívu má hostující tým zvládnutý na jedničku.
84'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Martin Schlehr, přichází Lukáš Vychodil.
83'
Otrokovice pomalu, ale jistě kráčejí zaslouženě ke zisku tří bodů.
82'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Hosté si pohlídali velmi dobře ofsajd systém zahrány domácí obranou a ADAM BAHOUNEK si při koncovce zachoval chladnou hlavu – 0:3!
81'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Vašutka.
81'
Domácího hráče chytá křeč.
80'
Přímý kop pro Petřkovice z blízkosti pokutového území.
79'
Hráči v modrobílých dresech používají jako taktickou zbraň odkopy což jim úplně vyhovuje a stačí.
78'
FC Viktoria Otrokovice zdlouhavě operuje na své obranné polovině hřiště.
77'
Otrokovice hrají o poznání aktivněji než první poločas.
76'
Ani další rohový kop , tentokráte zprava Odře Petřkovice nic důležitého nepřinesl.
75'
Po špatně zahraném rohu šli do otevřené obrany domácích hne dva hráči, první byl vychytán brankářem, dorážka druhého byla zastavena obráncem!
74'
Po delší odmlce si další rohový kop rozehrají hráči Odry Petřkovice.
73'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Štěpán Přikryl, přichází Adam Bahounek.
71'
Kapitán Adam Jasenský se postavil k exekuci přímého kopu, ale vedl si velmi špatně.
70'
Žlutou kartu dostává Radim Plesník (FC Odra Petřkovice).
69'
Střela z přímého kopu sice prošla kolem zdi, ale našla pouze rukavice brankáře Semanka.
68'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Jiří Kiška, přichází Michal Minář.
68'
Autorem branky je MICHAL MALÝ a dostává Otrokovice do dvojgólového trháku 0:2!
68'
Rohový kop byl velmi špatně rozehrán.
68'
Rohový kop pro Otrokovice z levé strany.
67'
Dnešní utkání sleduje 247 diváků!
66'
A přerušená hra je využitá k občerstvení hráčů.
65'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Lukáš Raab, přichází Daniel Smékal.
64'
Centr před branku opět srazil Semanko pouze na svého spoluhráče v obraně.
63'
Rohový kop již zdaleka nebyl zahrán tak dobře.
62'
Tutovou šanci Petřkovic likviduje skvělým zásahem na rohový kop brankář Semanko!
61'
Na zadní tyči přehlavičkoval branku Lukáš Raab.
60'
Odra Petřkovice vybojovala další rohový kop.
59'
Viktoria Otrokovice zatím ve druhém poločase ovládá střed hřiště.
58'
Obrana domácích srazila míč na rohový kop pro Otrokovice.
56'
Centr zleva si jednoduše opět stáhl stáhl brankář Květon.
55'
Přízemní míč přes dvou branku si pohlídla brankář Květon.
54'
Koňařík se sice pustil do obětavého skluzu, ale svého dalšího spoluhráče již nedokázal najít.
53'
Působení Otrokovic na své útočné polovině hřiště mělo jepičí život.
51'
Štěpán Přikryl si důsledně pokryl svou stranu, kterou měl na starost.
50'
Rohový kop Petřkovic byl rozehrán na bližší tyč, kde byl ihned odvrácen mimo pokutové území.
48'
Centr po přímém kopu byl několikrát prodloužen a následně se skácel hráč Petřkovic upadl v pokutovém území, hra však běží dále.
47'
Přímý kop pro Petřkovice.
46'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Lukáš Ptáček, přichází Jakub Ptáček.
46'
Petřkovice sice jako první dostali míč do sítě, tento gól však neplatil pro ofsajd. Na což o chvíli později reagoval regulérní brankou Schlehr z Otrokovic. Druhý poločas by měl začínat v 18:02 hodin.
45+2'
45+1'
Ani nastavený čas nepřinesl nic zajímavého. A proto ho sudí vcelku předčasně ukončuje.
45'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
45'
Po centru z přímého kopu to nebude ani rohový kop pro Odru Petřkovice.
44'
Pro faul u protihráče si došel Matěj Praus.
43'
A opět si s bezzubým nákopem poradila obrana Otrokovic ve spolupráci s brankářem.
42'
Tempo hry v posledních minutách výrazně pokleslo, na vině je také velmi horké počasí.
41'
Opět míč pouze propadl až k brankáři Otrokovic.
40'
Květon si došel pro míč z levé strany.
39'
Brankář Semanko si s přehledem pohlídal situaci ve svém pokutovém území.
38'
Dlouhý nákop z přímého kopu byl snadnou záležitostí pro brankáře.
37'
A další nedovolený zákrok hráčů Petřkovic.
36'
Žlutou kartu dostává Vojtěch Wala (FC Odra Petřkovice).
36'
Po ztrátě míče, nedovoleně zastavil šikovnějšího protihráče Wala.
34'
Kombinační snaha Petřkovic skřípe čím dal více. Což bránícím Otrokovicím velmi vyhovuje.
33'
Ani centr Martina Honiše nebyl z těch úspěšných.
32'
Ani tato kombinace se Petřkovicím nezdařila a míč končí pouze na patách domácího hráčů.
31'
Domácí družstvo si na své konto připisuje další ofsajdové postavení.
30'
Ani další centr Petřkovic zleva nebyl úspěšný.
28'
Autorem vedoucí branky Otrokovic je MARTIN SCHLEHR, který se perfektně orientoval v pokutovém území a přízemní střelou propálil vyběhnutého Květoně – 0:1!
27'
Žlutou kartu dostává Malý (FC Viktoria Otrokovice).
25'
Po centru zprava domácí hráč hlavou těsně minul branku Otrokovic.
24'
Rozhodčí vyzval hráče obou celků k občerstvovací přestávce u svých laviček.
23'
V defenzívě dobře zapracoval Matěj Praus.
22'
Hráči Otrokovic zatím brání velmi obětavě.
21'
Nyní již Petřkovice dostali míč do sítě, jenže radost je předčasná, branka neplatí pro ofsajd!
20'
Centr z levé strany byl odvrácen mimo pokutové území.
20'
Přímo před svou lavičkou náhradníku byl faulován Lukáš Raab.
18'
FC Viktoria Otrokovice se nyní hlavně soustředí na pozornou defenzívu.
17'
Souhra obou celku zatím poněkud vázne.
16'
Hostující hráč použil rázného odkopu a překopl hlavní tribunu.
15'
A i nedůrazný pokus hlavou po centru kryje brankář Květon.
15'
Centrovaný míč z rohového kopu vyboxoval do bezpečí brankář Květon.
14'
Hostující atak po pravé straně hřiště končí rohovým kopem.
12'
Hra se nyní převážně odehrává ve středu hřiště.
11'
Po pěkné individuální akci se střela na branku Otrokovic vůbec nevyvedla.
10'
Vojtěch Wala individuálně postupoval podél postranní čáry, ale dle sudích nebyl zastaven faulem, byť fanoušci Odry Petřkovice jsou jiného názoru.
9'
Nákop končí pouze v rukavicích brankáře Semanka.
8'
Žlutou kartu dostává Marek Neumann (FC Odra Petřkovice).
7'
Žlutou kartu dostává Jiří Kiška (FC Viktoria Otrokovice).
7'
S tímto dlouhým autem z levé strany si lehce poradila připravené obrana Petřkovic.
7'
Prause ve středu hřiště ve vzdušném souboji přehlavičkoval hostující Tomáš Mlýnek.
6'
Přímý kop pro Petřkovice nic převratného nepřinesl.
5'
Po dlouhém autovém vhazování nepřesně mimo branku hlavičkoval hráč Otrokovic.
4'
Rozhodnutí sudího vzbudilo velkou nevoli na hlavní tribuně.
4'
Rozehrávka Matěje Prause ve středu hřiště byla z kategorie velmi nepovedených.
3'
Odpískaný ofsajd zabrzdil útočnou akci Odry Petřkovice.
2'
Ačkoliv jeden z hráčů Petřkovic ležel v pokutovém území, sudí hru nepřerušil. Otrokovice zahráli fair-play a odehráli míč do autu.
1'
Dlouhý nákop po pravé postranní čáře končí v zámezí a tak od své branky bude vykopávat balon zpět do hry brankář Květon.
1'
Odra Petřkovice nastoupí v zelenočerných dresech, Viktoria Otrokovice pak bude hrát v bílomodrých dresech.

FC Odra Petřkovice: Květon – Wala, Sporysz (C), Neumann, L. Ptáček, Praus, Plesník, Mládek, Raab, Moučka, Honiš.
Náhradníci: Lapeš – Levčík, J. Ptáček, Smékal, Mišanec.

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Markovič, Koňařík, Jasenský (C), Schlehr, Kiška, Š. Přikryl, Dekleva, Mlýnek, F. Přikryl.
Náhradníci: Hrnčiřík – Fiala, Vychodil, Bahounek, Minář, Červenka, Vašutka.

Vzájemné utkání 2019-20:

Odra Petřkovice – Viktoria Otrokovice 1:1 (1:0)

Branky: 11. Neumann – 73. Vavřík
V nedohrané soutěži v ročníku 2019-20 obsadila Odra Petřkovice (3) výtečné třetí místo. Soupeř z Otrokovic skončil v neúplné tabulce na dvanácté pozici.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.