FC Slovan Rosice: Zádrapa – Zezula, Kršák, Novák, Kugler, Černý, Pazourek, Selinger, Vítámvás, Drbal (C), Fila
Náhradníci: Juran, Minarčík, Praks, Malata, Dobrovodský, Sedláček

SK Uničov: Kalina – Purzitidis, Svoboda, Ambrozek, Vichta, Komenda (C), Bača, Krayzeů, Krč, Můčka, Koutný
Náhradníci: Vasiljev, Kasal, Kamas, Uvízl

Rozhodčí: Ogrodník – Vostrejž, Volek.
Dobrý den u onlajn přenosu z 9. kola MSFL, ve kterém domácí FC Slovan Rosice hostí SK Uničov.
FC Slovan Rosice

Domácímu mužstvu Rosic patří před dnešním utkáním devátá příčka tabulky. Z osmi odehraných duelu vydoloval Slovan 14 bodů při celkovém skóre 12:8. Poslední dva zápasy se Rosičtí střelecky trápí. Nejprve vyšli gólově naprázdno v Ostravě, kde podlehli B-týmu Baníku 2:0, v posledním zatím odehraném duelu pak na svém stadionu remizoval Slovan s Petřkovicemi 0:0. Nejlepšími střelci jsou dvougóloví Tadeáš Zezula, Tomáš Dobrovodský a Erik Sedláček.
SK Uničov

Uničov je favoritem dnešního utkání. SK odehrálo o jeden zápas víc, než domácí a z devíti duelů získalo 18 bodů, díky čemuž Uničovským patří průběžná druhá příčka tabulky MSFL. Uničov se navíc veze na vítězné vlně a ukazuje skvělou formu. Z pěti posledních zápasů získal maximální počet bodů při úctyhodném celkovém skóre 29:6. Nejlepšími snajpry nejen Uničova ale celé soutěže jsou desetigóloví Aleš Krč a Tomáš Komenda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.