MSFL - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : Olomouc B - 23. srpna 2020   16:30

Uh. Brod
Uh. Brod
59' Janša
1:1
(0:0)
Olomouc B
Olomouc B
88' Šidlík
Uh. Brod
Jícha – Malenovský (69. Šimoník), David, Kopilec (86. Kúdela), Josefík, Mančík, Janša (80. Šmatelka), Vrága (C), Nevařil, Flasar, Váňa (51. Švrček)
Šimoník, Konečný, Kelíšek, Kúdela, Švrček, Šmatelka, Kratochvíl
Žurovec – Dudek, Kotala
Olomouc B
Stoppen – Diblík, Kotouč (C), Neuer (70. David), Hapal (46. Fiala), Hausknecht, Grygar, Beňa, Baďura, Galus, Grečmal (78. Bednár)
David, Šidlík, Bednár, Fiala, Obzina

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Je konec! Uherský Brod nakonec v závěru neudržel vedení a s rezervou Sigmy Olomouc uhrál remízu 1:1. Vše podstatné se dnes událo po přestávce. Po změně stran vyšel domácím rohový kop, po kterém se prosadil Marek Janša! V samotném závěru však Sigma zvýšila aktivitu a dvě minuty před koncem srovnal Šidlík.
90+1'
90'
Nastavuje se jedna minuta!
90'
Uherský Brod se v závěru duelu hnal do útoku, střídající Kúdela dokonce zakončil, ale jeho pokus ukryl hostující brankář do rukavic.
88'
Tým Olomouc B právě vstřelil branku! Hostující celek se krátce před koncem dnešního souboje dočkal vyrovnání! O branku se po rohovém kopu postaral MILOŠ ŠIDLÍK!
88'
Jeden z domácích obránců nezvládl zdánlivě snadný odkop, míč mu sjel po kopačce a bude z toho roh pro Sigmu.
87'
Žlutou kartu dostává Mančík (ČSK Uherský Brod).
86'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Kopilec, přichází Kúdela.
85'
Sigma zahodila obrovskou šanci na vyrovnání! Jeden z hráčů v modrém se dostal k propadnutému míči na malém vápna, ale levačkou rozvlnil jen boční síť!
84'
Hra je přerušena. Jeden z domácích hráčů dostal naloženo na polovině Sigmy a drží se za levé koleno.
83'
Sigma rozjela kombinaci po pravé straně hrací plochy, jenže pobídka skončila až v autu.
82'
Uherský Brod se po delší době vydal na polovinu soupeře, kde domácí fotbalisté získali vhazování a nasbírali cenné vteřinky.
80'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Janša, přichází Šmatelka.
79'
Sigma kombinuje na polovině soupeře a hledá si cestičku k vyrovnávací brance. Hráči Uherského Brodu stojí v devíti lidech před šestnáctkou.
78'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Grečmal, přichází Bednár.
77'
Domácí celek se hnal s protiútokem do otevřené obrany Sigmy. Přihrávka na pravou stranu byla o něco delší a následný centr už si hostující brankář pohlídal.
76'
Uherský Brod opět hrozil z rohového kopu, ale hlavička ze značky pokutového kopu prolétla kolem zadní tyče.
75'
Za dalším centrem se v pokutovém území tlačil Baďura, před kterého se tělem dostal obráne a na poslední chvíli odkopl míč.
74'
Sigma už spěchá do útoku a pomáhá si i vysokými nákopy. Obránci Uherského Brodu ale ve vzdušném prostoru doslova kralují.
73'
Uherský Brod hrozil z dalšího rohového kopu. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale rozhodčí viděl útočný faul.
70'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Neuer, přichází David.
69'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Malenovský, přichází Šimoník.
68'
Uherský Brod se pro změnu vydal do rychlého protiútoku, ale akci zastavil ofsajd.
67'
Znovu se pokračuje ve hře. Rezerva Olomouce se opět usadila na polovině domácího mužstva, ale kombinace kolem velkého vápna je zatím nepřesná.
65'
Rozhodčí i ve druhé půli odpískal přestávku na občerstvení.
64'
Sigma se usadila na polovině soupeře a postupnou kombinací si hledá cestičku do velkého vápna.
63'
Uherský Brod se po chybě Sigmy v zadních řadách dostal do velkého vápna, ale jeden z hostujících zadáků šťastným skluzem srazil míč do autu.
61'
Sigma se ihned tlačí do útoku se snahou o bleskovou odpověď, jenže Uherský Brod pokračuje v defenzivním valu.
59'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Po dalším rohovém kopu už se Uherský Brod dostává do vedení! Míč se po sérii odrazů dostal na malé vápne, odkud jej do sítě se štěstím napálil MAREK JANŠA!
58'
Uherský Brod zahrával další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, odkud jej brankář Sigmy vyboxoval do bezpečí.
56'
Uherský Brod zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Marek Mančík vyslal centr do velkého vápna, ale nikdo v červeném nehlavičkoval.
55'
Sigma zůstala natlačená na hranici pokutového území, ale Baďura vlétl do souboje šlapákem a může být rád, že nedostal žlutou kartu.
54'
Sigma hrozila centrem z pravé strany, jenže na malém vápně se štěstím zasáhl vracející se zadák v červeném dresu.
53'
Hostující brankář si dal pozor na nebezpečný centr z levé strany a před dobíhajícím soupeřem stáhl míč do rukavic.
51'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Váňa, přichází Švrček.
50'
Sigma také zahrávala standardní situaci v blízkosti velkého vápna soupeře, ale zadáci Uherského Brodu dnes brání na jedničku.
49'
Domácí fotbalisté reklamovali hru rukou jednoho ze soupeřů, ale hlavní rozhodčí zůstává zcela klidný. Penalta se nepíská.
48'
Také Uherský Brod podnikl svůj první útočný výpad druhého poločasu. Akce po pravé straně byla hodně kostrbatá a Sigma srazila míč do zámezí.
47'
Olomouc se ihned v úvodu druhého poločasu vydala, jenže nákop na levou stranu srazila domácí obrana do autu.
46'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Hapal, přichází Fiala.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně bojovný fotbal, jenže branky jsme se nedočkali. Sigma byla nebezpečná hlavně z protiútoků, ale největší možnost hostů zmařil ofsajd. Domácí hrozili z centrů, ale obrana hostujícího celku si věděla rady. Do kabin se proto odchází bez branek.
45+2'
45+1'
Uherský Brod v nastavení zahrál přímý kop, jenže krátký centr přiletěl na přední tyč, kde stál jen zadák Sigmy.
45'
Nastavují se dvě minuty!
44'
Také domácí brankář si v závěru poločasu vyzkoušel rozehrávku od své branky. Nákop na polovinu Sigmy si hostující obrana pohlídala.
43'
Janša táhl akci domácího celku středem hřiště, ale jeho pokus o přihrávku do pokutového území byl nepřesný.
41'
Další zranění na straně domácího celku. Fotbalista Uherského Brodu ale bude podle všeho schopen nadále pokračovat.
39'
Uherský Brod zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území, ale exekuce se domácím vůbec nepovedla. Sigma se ubránila bez většího úsilí.
38'
Janša se hnal za propadnutým míčem do pokutového území, ale jeden ze stoperů před ním opět zakopl míč do bezpečí.
37'
Nedovoleným zákrokem se na polovině Uherského Brodu provinil také hostující Baďura.
36'
Domácím fanouškům se vůbec nelíbil verdikt rozhodčího po souboji na polovině Sigmy. Rozehrávat budou hosté.
34'
Hostující obránce si pod tlakem nechtěl přidělávat práci a raději zakopl míč na tribunu.
33'
Až nyní se znovu pokračuje ve hře. Janša se hnal za kolmicí mezi obránce, ale zadák Sigmy byl u míče rychleji.
31'
Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů zůstává ležet na trávníku a potřebuje ošetření.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně opatrný duel. Uherský Brod po delší době vybojoval roh.
28'
Sigma si vyzkoušela další rohový kop. Centrovaný míč propadl k zadní tyči, ale nikdo v modrém jej neposlal směrem na branku.
27'
Hostující brankář skvěle přečetl akci domácího celku, vyrazil ven z branky a schoval míč do rukavic.
26'
Sigma se usadila na polovině svého soupeře a trpělivou hrou si hledá pozici pro zakončení. Uherský Brod brání v pevném bloku.
24'
Rozhodčí odpískal přestávku na občerstvení.
23'
Domácí celek sehrál další standardní situaci, po které se do vzduchu vyšplhal Vrága, jehož hlavička nebyla nebezpečná.
20'
Domácí se pokusili překvapit Sigmu dlouhým autem do pokutového území, ale mladí zadáci hostujícího celku si nebezpečný prostor pohlídali.
19'
Sigma zahodila zatím největší šanci dnešního souboje! Jeden z hostujících hráčů vyplaval na hranici velkého vápna, ale levačkou poslal míč nad břevno!
18'
Uherský Brod se po vhazování chvíli udržel na polovině soupeře, ale rozhodčí viděl faul jednoho z domácích fotbalistů.
17'
Uherský Brod se tlačí do pokutového území. Další přízemní zakončení z hranice velkého vápna srazil obránce Olomouce mezi diváky.
16'
Další ofsajd na straně rezervy Olomouce. Domácí celek tak může rozjet útok z vlastní poloviny.
15'
Hned dva fotbalisté Sigmy se hnali do zajímavé akce, jenže útok hostujícího celku zastavil zdvižený praporek. Ofsajd!
14'
Uherský Brod se pokusil zaútočit vysokým nákopem na hranici pokutového území. Zadáci Sigmy ale stáli na správných místech.
12'
Domácí zahrával další standardní situaci v blízkosti pokutového území. Rozehrávka se domácím moc nepovedla a hráči v červeném se museli vracet s brejkem Sigmy.
11'
Janša dohnal dlouhou přihrávku na pravou stranu, nicméně jeho pobídka za obranu Sigmy byla o něco delší.
10'
Rohový kop nyní zahrávala také Sigma. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde kralovali zadáci v červeném.
8'
První zajímavá akce Uherského Brodu. Do vápna přiletěla prudká pobídka z pravé strany, ale obrana Sigmy míč odvrátila na roh.
7'
Uherský Brod se znovu usadil na polovině Sigmy, jenže rozhodčí viděl útočný faul a odpískal rozehrávku pro Sigmu.
6'
Marek Janša napadal rozehrávku Sigmy na její polovině. Hostující obránci si s jeho přítomností poradili a odehráli míč do bezpečí.
5'
S dalším centrem z levé strany si s přehledem poradil domácí brankář, který schoval odražený míč do rukavic.
4'
Sigma rozjela další útok po levé straně. Hosté sice vymysleli dobrý centr, ale obrana Uherského Brodu si hravě poradila.
2'
Do rozehrávky Sigma se musel zapojit také hostující brankář. Nikdo z domácích hráčů jej při rozehrávce neatakoval.
Rezerva Sigmy obstarala výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hostující celek bude chtít navázat na dobrý výkon z duelu s Uničovem.
1'
Oba týmy už nastupují na trávník. Sigma bude hrát v modrém, zatímco domácí obléknou červené dresy.

ČSK Uherský Brod: Jícha – Malenovský, David, Kopilec, Josefík, Mančík, Janša, Vrága (C), Nevařil, Flasar, Váňa
Náhradníci: Šimoník, Konečný, Kelíšek, Kúdela, Švrček, Šmatelka, Kratochvíl

SK Sigma Olomouc B: Stoppen – Diblík, Kotouč (C), Neuer, Hapal, Hausknecht, Grygar, Beňa, Baďura, Galus, Grečmal
Náhradníci: David, Šidlík, Bednár, Fiala, Obzina

Rozhodčí: Žurovec – Dudek, Kotala.
ČSK Uherský Brod

Domácí Uherský Brod je na tom o něco hůře. Po dvou zápasech má na kontě jen dva body za dvě remízy. Nejprve totiž na svém hřišti remizoval bez branek s Kroměříží a v minulém kole ukopal remízu 1:1 ve Velkém Meziříčí. Domácí mají v úvodu ročníku problémy se střílením branek.
SK Sigma Olomouc B

Rezerva Sigmy Olomouc může být se vstupem do nového ročníku MSFL spokojená. Olomoučtí mladíci sehráli na úvod utkání s Frýdkem-Místkem, kterému podlehli 0:2. V dalším souboji ale na svém stadionu přehrála Sigma Uničov 2:0. Díky zisku tří bodů tak drží jedenáctou pozici tabulky.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání MSFL mezi ČSK Uherský Brod a SK Sigma Olomouc B. Výkop je stanoven na 16:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.