MSFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : Znojmo - 3. října 2020   15:00

Uh. Brod
Uh. Brod
5' Flasar  • 6' Vrága  • 10' Josefík
3:2
(3:1)
Znojmo
Znojmo
42' Šimoník (vl.)  • 89' Kirschner
Uh. Brod
Jícha – Lorenc (86. Kúdela), Košák, David, Šimoník (63. Šmatelka), Gettler (78. Švrček), Josefík (69. Janša), Vrága (C), Nevařil, Flasar, Váňa (90+2 Mančík)
Kratochvíl – Mančík, Kúdela, Janša, Švrček, Šmatelka, Pochylý
Slováček Adam – Žurovec David, Kulička Radek
Orelský stadion
Znojmo
Záleský – Malár, Vocílka (46. Prokeš), Krakovčík, Pacula (24. Štrombach), Stefano, Fládr (66. Pohanka), Moravec (C), Okleštěk, Zedníček (61. Garčic), Kirschner
Polepil – Prokeš, Garčic, Pohanka, Štrombach, Bašič

Děkuji za pozornost a pěkný zbytek víkendu.
A je konec zápasu. V druhé půli byli mírně aktivnější hosté ze Znojma, kteří svého soupeře tlačili a vytvářeli si víc šancí. Ač měl Uherský Brod také šance, branka v druhé půli padla jen jedna. V závěru zápasu snižoval Kirschner. Znojmo už ale další branku nevstřelilo a odchází ze hřiště jako poražené.
90+2'
90+2'
Žlutou kartu dostává Jícha (ČSK Uherský Brod).
90+2'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Váňa, přichází Mančík.
90+1'
Teď měli domácí opravdu štěstí! Mohlo být srovnáno. Po Oklešťkově střele se k míči dostal Krakovčík, jenž napálil míč do branky, odkud vyhlavičkoval míč jeden z obránců!
90'
Znojmo v tlaku nepřestává a vybojovalo roh. Na ten jde i golman.
89'
Znojmo právě vstřelilo branku!
Stefano centroval na zadní tyč, kam nabíhal jeden ze spoluhráčů. Podařilo se mu dostat míč do ohně, kde zaváhal Jícha a toho využil PETR KIRSCHNER a ze země míč poslal za jeho záda! 3:2!
89'
Garčic hledal na zadní tyči Malára. Centr si ale sebral první Jícha.
87'
Stefano si v souboji o míč pomohl faulem a Štrombach, který dostal od něj přihrávku se bude muset vrátit.
86'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Lorenc, přichází Kúdela.
85'
Žlutou kartu dostává Okleštěk (1. SC Znojmo FK).
84'
Stefano byl bráněn s pomocí faulu. Znojmo zůstane na polovině soupeře.
83'
Na druhé straně po chvíli zakončuje Štrombach, ale také jeho střela míjí branku!
83'
Míč trefil hlavou Váňa, jenž o kousek míjí branku!
83'
Domácí budou kopat roh.
82'
Krakovčík si podržel rukama Švrčka a je mu pískán faul.
79'
Pohanka si míč trkl hlavou do strany hřiště. Centrem našel Garčice, který pod tlakem nedokázal dát míči dostatečnou razanci a Jícha tak mohl zůstat v klidu.
78'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Gettler, přichází Švrček.
76'
I Znojmo mělo dobrou příležitost vstřelit branku! Centr chtěl vyrazit Jícha, jenže svým skokem míč netrefil a ten tak propadl za něj, kde byl nachystán Štrombach, jenže ten byl dobře bráněn a míč byl před ním odvrácen na roh.
74'
Lorenc z levé strany odcentroval na samotného Gettlera, který v tutové šanci neprostřelil Záleského. Ten mu míč vyrazil před sebe, ale než si ho stihl sebrat do rukavic, Gettler měl druhou možnost trefit branku. Gól by byl padl, kdyby se na brankovou čáru nepostavil jeden z obránců Znojma a míč neodvrátil do bezpečí!
73'
Malár dobře obehrál Šmatelku, ale odkopem se míče jen zbavil.
72'
Na centr Oklešťka nikdo nenaběhl ideálně a míč jen prošel netknutě do autu.
71'
Žlutou kartu dostává Janša (ČSK Uherský Brod).
71'
Lorenc byl tvrdě atakován Stefanem. Sudí mu kartu neuděluje a jen kontroluje zdravotní stav domácího hráče.
69'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Josefík, přichází Janša.
68'
Znojmo tlačí domácí. Centry létají z pravé a levé strany, ale žádný nekončí střelou na branku. Uherský Brod hraje v bloku a hostům nedává moc prostoru.
66'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Fládr, přichází Pohanka.
65'
Fládr fauloval na středu hřiště Váňu. Má štěstí, že mu sudí neudělil druhou žlutou kartu, jelikož by muselo Znojmo dohrávat o deseti.
63'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Šimoník, přichází Šmatelka.
63'
Krakovčík neudržel míč na trávníku a bude se vhazovat.
61'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Zedníček, přichází Garčic.
61'
Zedníčkův průnik do vápna byl čistě zastaven jedním z obránců domácích. Bude se kopat roh.
60'
Josefík vystřelil z voleje z úhlu z pravé strany, ale netrefil branku. Následovat bude odkop od branky.
58'
Znojemskou akci zastavuje praporek sudího, který signalizuje, že příjemce přihrávky stál v ofsajdovém postavení.
57'
Fládrovi střela vůbec nesedla a šla hodně mimo branku.
55'
Lorencova střela šla nad horní tyčku branky.
55'
Štrombach se rozběhl proti míči, ke kterému měli všichni hráči daleko a následně odcentroval. Přihrávka došla až na Fládra, který svou střelou z otočky nastřelil Jíchu, jenž vyrazil na roh.
54'
Nepřesný pas na Gettlera končí v zámezí. Bude se odkopávat od branky Znojma.
51'
Moravec dal přihrávku mezi dvojici obránců Brodu, kam si naběhl Fládr. Ten ještě přihrál do strany na Malára, který ihned centroval, jenže jeho centr byl zblokován jedním z uherskobrodeckých hráčů.
49'
Ač se to fanouškům nelíbí, vhazovat budou hosté. Míče se opravdu poslední dotkl Váňa, který také nějak neprotestuje.
48'
Moravcova střela ze středu šla mimo branku a Jícha mohl zůstat v klidu.
47'
Centr si našel Lorenc, ale svou hlavou trefil jen prostor, kam se Záleský stihl rychle přesunout.
47'
Štrombach se snažil vzduchem posunout míč dopředu. Jeho přihrávka ale jen nastřelila Košáka, jenž posunul míč na spoluhráče. Ten vybojoval roh.
46'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Vocílka, přichází Prokeš.
46'
Hráči jsou připraveni na hřišti. Čeká se jen na trojici rozhodčích.
Druhá půlka začne asi v 16:00.
První poločas je minulostí. Uherský Brod vstoupil do utkání nejlépe jak jen mohl. Už po deseti minutách vedl o tři branky, z toho jednu dal z penalty. Po těchto třech brankách byli u míče ale spíš hosté ze Znojma, kteří vyvíjeli tlak na červenobílé. Snižujícího gólu se přeci jen dočkali, když si centr Fládra do branky srazil obránce Brodu.
45+2'
45+1'
Budou nastaveny 2 minuty.
45'
Hosté ze Znojma v závěru prvního poločasu domácí celek zatlačil a posílá jeden centr za druhým do vápna. Poslední Štrombachův centr byl spíše střela na zadní tyč, ale nakonec končí mimo tři tyče.
45'
Ten si hosté ještě zopakují.
44'
Okleštěk vybojoval pro svoje barvy rohový kop.
42'
TOMÁŠ ŠIMONÍK si nešťastně srazil centr Fládra do vlastní branky. Hosté tak snižují na 3:1!
39'
Josefík dorazil tvrdě Fládra, což viděl i sudí Slováček a píská faul.
37'
Žlutou kartu dostává Fládr (1. SC Znojmo FK).
37'
Před chvílí faulovaný Zedníček si podržel v souboji Flasara a je mu správně odpískán faul.
35'
Centr jen vápnem proletěl, ale nikdo se ho po kopnutí nedotkl a bude se jen odkopávat.
34'
Žlutou kartu dostává Košák. Zastavil skluzem utíkajícího Zedníčka. (ČSK Uherský Brod).
33'
Lorenc se nepřesným odkopem jen zbavil míče a daroval tak míč hostům.
32'
Pro pozemní centr z levé strany si došel Záleský.
31'
Žlutou kartu dostává Váňa (ČSK Uherský Brod).
30'
Znojmo je teď aktivnější a domácí tlačí. Červenobílý se nemohou dostat na delší dobu k míči.
28'
Fládr přihrál na Štrombacha, jenž se otočil a pěkně vystřelil! Jícha se jen díval, jak míč razítkuje spojnici jeho branky!
27'
Krakovčíkův centr šel moc rychle a pravý křídelník Znojma neměl nárok míč zastavit v hřišti.
27'
Zedníček přihrál do na střed velkého vápna Štrombachovi, který se snažil patičkou ještě prodloužit přihrávku na dalšího spoluhráče. To se mu ale nepovedlo a následně si hosté ještě pomohli faulem, když o míč přišli.
25'
Fládrovi se nepovedl centr do vápna a našel si ho jen vybíhající Jícha.
24'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Pacula, přichází Štrombach.
23'
První šance Znojma. Z levé strany hřiště šel střílený centr do vápna, kde byl sice usměrněn na branku, ale jen do připraveného golmana Uherského Brodu.
22'
Váňa poslal k zemi ve středovém kruhu Stefana.
20'
Znojmo se dostalo do rychlého protiútoku. Kirschner akci ale zbrzdil a následná Stefanova střela z dálky jen proskákala mimo branku.
20'
Pacula fauloval Flasara a nabídl domácím standartní situaci.
19'
Přetažený centr Uherského Brodu končí až v zámezí na druhé straně hřiště.
18'
Nevařil byl tvrdě seslán k zemi Oklešťkem. Sudí ho pro tentokrát jen napomíná.
16'
Pacula ztratil míč, ale Váňova přihrávka šla do prostoru, kam nikdo z jeho spoluhráčů neběžel.
15'
Flasar se ocitl v ofsajdovém postavení. Jelikož byl ale dřív u míče golman Znojma a měl ho pod kontrolou, nechal sudí hostům výhodu.
14'
Přihrávku dostal Moravec. Ten si pomohl s Fládrem, který sbíhal ze středu a narazil Moravcovi zpět. Jeho střela z otočky ale končí až za brankou.
14'
Znojmo bude kopat rohový kop. Ten si staví Okleštěk.
13'
Sudí zastavil hru, protože po souboji zůstal ležet na zemi Kirschner. Vše už je v pořádku, může se pokračovat.
12'
Znojmo bylo poprvé na polovině soupeře, kde s míčem na kopačkách ale dlouho nezůstalo. Na zem byl poslán nedovoleně Josefík.
10'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
A další branka! Tak to je dominance Brodu! Tři branky za 5 minut! Tentokrát dostal pěknou přihrávku za obránce Znojma ROBIN JOSEFÍK, který tvrdou střelou prostřeluje Záleského!
8'
Dva rychlé góly hosty zarazili a nejsou schopni se dostat na útočnou polovinu. Nyní byl Váňa nedovoleně obrán o míč.
6'
Kapitán domácího celku se rozhodl vystřelit do středu branky. Záleský skákal na levou stranu a MICHAL VRÁGA tak zvyšuje vedení na 2:0!
6'
Penalta pro domácí!
5'
A domácí jdou do vedení! Už to vypadalo, že MAREK FLASAR míč před obráncem neudrží a ztratí ho, ale ve skluzu se mu podařilo míč ještě odpálit na branku a pěkným lobem k levé tyčce překonává Záleského!
3'
Centr z levé strany odvracel hlavou Krakovčík, pro ten druhý si pak došel sám Záleský.
3'
Míč propadl až do vápna, odkud byl míč nahrán jedním ze spoluhráčů na Lorence, jemuž byla střela zblokována.
2'
Domácí jsou od začátku na polovině soupeře. Košák nyní bude vhazovat aut z pravé strany.
1'
Rozehru se na starost vezmou domácí.
Hráči už nastupují na travnatou plochu. Hosté ze Znojma mají černé sety, domácí červené dresy a bílé trenýrky.

ČSK Uherský Brod: Jícha – Lorenc, Košák, David, Šimoník, Gettler, Josefík, Vrága (C), Nevařil, Flasar, Váňa
Náhradníci: Kratochvíl – Mančík, Kúdela, Janša, Švrček, Šmatelka, Pochylý

1. SC Znojmo FK: Záleský – Malár, Vocílka, Krakovčík, Pacula, Stefano, Fládr, Moravec (C), Okleštěk, Zedníček, Kirschner
Náhradníci: Polepil – Prokeš, Garčic, Pohanka, Štrombach, Bašič

Rozhodčí: Slováček Adam – Žurovec David, Kulička Radek.
1. SC Znojmo FK

Znojmo je zatím na 13. pozici. Z devíti zápasů vybojovalo 10 bodů. Tedy o bod více, jako jeho dnešní soupeř. Jihomoravský celek pět zápasů prohrál, ale tři vyhrál a jeden remizoval. V posledním utkání se střetlo Znojmo s poslední Jihlavou B, se kterou to vypadalo, že uhrají druhou remízu 0:0, jenže v závěru se prosadil akrobatickým kouskem Zedníček a zajistil body pro svůj tým. Naposledy se dnešní soupeři spolu utkali 5.10.2019, kdy na půdě Uherského Brodu padlo 6 branek – tři na každé straně, byla tedy remíza.
ČSK Uherský Brod

Z dosavadních 9 odehraných kol Uherský Brod ztratil body jen ve dvou zápasech. Šest zápasů remizoval a má také připsanou jednu výhru nad Otrokovicemi. Z posledního zápasu ale odcházel uherskobrodský celek bez bodu, když na půdě Uničova, který je ve střelecké formě, prohrál 6:1. Uničov ve svých posledních 4 zápasech vyhrál vždy s šesti brankami, v jednom dokonce o osm branek! Jednou z jeho obětí bylo také Znojmo, které mu podlehlo velmi podobně jako Uherský Brod – 6:2. Domácí jsou po 9 odehraných kolech na 14. místě se ziskem 9 bodů.
Vítám vás u tohoto textového přenosu, kde se vás budu snažit co nejlépe informovat o průběhu fotbalového zápasu mezi ČSK Uherským Brodem a 1. SC Znojmem FK. Výkop je stanoven na třetí hodinu odpolední.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.