MSFL - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Otrokovice : Rosice - 28. dubna 2023   17:00

Otrokovice
Otrokovice
3' Dziuba  • 30' Pernackij  • 33' Pernackij  • 47' Chovan
4:3
(3:0)
Rosice
Rosice
49' Selinger   • 61' Dobrovodský   • 75' Sedláček
Otrokovice
Kalina – Krakovčík (67. Smékal), Ilić, Chovan, Kiška (90+8. Guzik), Rapavý (78. Němec), Dziuba, Pernackij (C), Gerža, Russmann, Waclawik.
Drobek – Zezula, Kulík, Sedláček, Dobrovodský, Novotný, Matula.
Tomanec – Svoboda, Brázdil
130 diváků
Rosice
Zádrapa – Kršák, Praks (75. Novotný), Novák, Buchta, Koláčný (46. Sedláček), Fila (75. Matula), Přerovský (46. Dobrovodský), Selilnger (C) (89. Kulík), Kotásek, Přikryl.
Hrbáček – Vychodil, Buchta, Němec, Smékal, Guzik, Jakubowicz.

90+9'
90+8'
Střídání v týmu SK Kvítkovice:
ze hřiště odchází Jiří Kiška, přichází Michal Guzik.
90+4'
Žlutá karta pro tým SK Kvítkovice (Denis Dziuba, Ilija Ilić).
90+3'
Žlutá karta pro tým FC Slovan Rosice (Karel Kulík).
89'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice:
ze hřiště odchází Tomáš Selinger, přichází Karel Kulík.
85'
Žlutá karta pro tým FC Slovan Rosice (Matěj Novotný).
83'
Žlutá karta pro tým SK Kvítkovice (Jiří Kiška).
78'
ze hřiště odchází Daniel Rapavý, přichází Petr Němec.
75'
ze hřiště odchází Tomáš Praks, přichází Matěj Novotný,
ze hřiště odchází Adam Fila, přichází Fabian Matula.
75'
Rosice právě vstřelily branku!
Autorem branky je ERIK SEDLÁČEK.
67'
ze hřiště odchází Martin Krakovčík, přichází Radek Smékal.
62'
Žlutá karta pro tým FC Slovan Rosice (Tomáš Dobrovodský).
61'
Autorem branky je TOMÁŠ DOBROVODSKÝ.
55'
Žlutá karta pro tým SK Kvítkovice (Patrik Gerža).
49'
Autorem branky je TOMÁŠ SELINGER.
47'
Kvítkovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je PATRIK CHOVAN.
46'
ze hřiště odchází Jiří Koláčný, přichází Erik Sedláček,
ze hřiště odchází Daniel Přerovský, přichází Tomáš Dobrovodský.
46'
45+3'
33'
Autorem branky je OLEKSANDR PERNACKIJ.
30'
Autorem branky z pokutového kopu je OLEKSANDR PERNACKIJ.
3'
Autorem branky je DENIS DZIUBA.
1'

SK Kvítkovice: Kalina – Krakovčík, Ilić, Chovan, Kiška, Rapavý, Dziuba, Pernackij (C), Gerža, Russmann, Waclawik.
Náhradníci: Drobek – Zezula, Kulík, Sedláček, Dobrovodský, Novotný, Matula.
Trenér: David Rojka

FC Slovan Rosice: Zádrapa – Kršák, Praks, Novák, Buchta, Koláčný, Fila, Přerovský, Selilnger (C), Kotásek, Přikryl.
Náhradníci: Hrbáček – Vychodil, Buchta, Němec, Smékal, Guzik, Jakubowicz.

FC Slovan Rosice

Hosté neměli dobrý úvod jara. Nebodovali s béčkem Baníku, Hodonínem a dokonce ani s posledními Vítkovicemi. Hned nato ale Slovan obral vedoucí Kroměříž a po další remíze 1:1 s Frýdlantem se dočkal i vítězství 2:0 nad Velkým Meziříčím, kterým si v MSFL udržel postavení na pátém místě. O obě trefy se zasloužil Adam Fila, který je s devíti góly nejlepším střelcem Rosic.
SK Kvítkovice

Otrokovický klub minulou sobotu zastavil propad tabulkou a po pěti porážkách za sebou konečně naplno zabodoval, když jediným gólem Denise Dziuby udolal beznadějné poslední Vítkovice 1:0. V tabulce se Kvítkovice posunuly na čtrnácté místo a to ještě mají na ostatní soupeře kolem sebe jeden až dva zápasy k dobru. Se sedmi trefami vede týmovou produktivitu Ukrajinec Pernackij.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.