MSFL - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rosice : Slovácko B - 9. května 2023   17:00

Rosice
Rosice
75' Přerovský  • 85' Přerovský
2:1
(0:1)
Slovácko B
Slovácko B
17' Kratochvíla
Rosice
Drobek – Zezula, Kulík (46. Fila), Novák, Buchta, Koláčný (46. Přikryl), Přerovský, Dobrovodský (46. Selinger), Kotásek (69. Černý), Novotný, Matula (80. Sedláček)
Zádrapa – Praks
Slabý – Marek, Julínek
Rosice
210 diváků
Slovácko B
Fryšták – Stropsa, Kratochvíla, Kočí, Onuoha, Bartoš, Břečka (69. Šlechta), Velecký (87. Aldin), Mitrevski (69. Koryčan), Kudela, Merdović
Andres – Kozel

Fotbalisté Slovanu Rosice se radují z obratu v poslední čtvrthodině, kdy Daniel Přerovský proměnil nejprve pokutový kop za Fryštákův faul při dorážce a poté skóroval přímo i z krátkého rohu. Hosté doplatili na 70 minut v oslabení po zbytečném faulu Kočího, který přišel krátce po Kratochvílově vedoucím gólu.
Vítězové si v tabulce MSFL polepšili na páté místo, rezerva Slovácka zůstává sedmá.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:11.
90+4'
90+3'
Žlutá karta pro 1.FC Slovácko B (David Kratochvíla).
90+2'
Domácí získali roh a spíše budou opět natahovat u praporku čas.
90'
Selingerův oblouček za obranu přečetl Fryšták a odkopává míč za velkým vápnem.
89'
Žlutočerní se snaží spíše již držet míč a dohrát zápas v klidu.
87'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
ze hřiště odchází Velecký, přichází Aldin.
85'
Rosice právě vstřelily branku!
Slovan otáčí skóre, krátký roh zleva rozehrál DANIEL PŘEROVSKÝ a míč propadl po odskoku o trávník nečekaně do sítě za Fryštákova záda.
84'
Krátký roh pro Rosice z levého křídla.
82'
První roh pro hosty po změně stran a celkově druhý byl rozehrán nakrátko, poté následuje jen centr do Drobkových rukavic.
82'
Slovácko se osmělilo do kotru. Veleckého průnikovku srazili domácí za postranní čáru.
82'
Dnešní utkání sleduje 210 diváků.
81'
Po rohu je domácím pískán útočný faul.
80'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice:
ze hřiště odchází Matula, přichází Sedláček.
80'
Přes dva hráče se na pravém křídle prosadil Přikryl a vybojoval pro domácí další roh.
78'
Po vyrovnávacím gólu se hraje opět uprostřed hřiště.
75'
Autorem branky z pokutového kopu je DANIEL PŘEROVSKÝ.
74'
Žlutá karta pro 1.FC Slovácko B (Tomáš Fryšták). Za penaltový zákrok.
74'
Z otočky pálil Přikryl, jeho střelu Fryšták vyrazil, ale poté fauloval dorážejícího hráče a rozhodčí nařizuje penaltu pro domácí!
73'
Rosičtí zesílili tlak a sražená střela jim vynesla rohový kop.
73'
Domácí si žádali pokutový kop, obránce Slovácka B však zasáhl nejdříve míč.
72'
Odražený centr zprava od shluku hráčů lapil před brankovou čarou Fryšták.
71'
Hlediště si žádá „vyrovnat!“, ale fotbalisté ve žlutočerných dresech pro to zatím mnoho nedělají.
69'
ze hřiště odchází Mitrevski, přichází Koryčan,
ze hřiště odchází Břečka, přichází Šlechta.
69'
ze hřiště odchází Kotásek, přichází Černý.
68'
Znovu je tu práce pro maséra Malého, který musí k jednomu z hráčů do pokutového území Slovácka B.
66'
Teď byly Rosice nejblíže vyrovnání. Hlavičku jednoho z domácích hráčů z bezprostřední blízkosti zastavuje břevno, od něhož se míč odráží před brankovou čáru!
66'
Zezula se vrací pro zakopnutý míč na vlastní polovinu, domácí to musejí zkoušet zas a znovu.
64'
Slabou hlavičku po centru zprava zachytává bez potíží hostující brankář.
62'
Domácí obránce se sehnul a Fryštákův dlouhý výkop tak dopadl až k jeho kolegovi v bráně Slovanu.
61'
Novákova střela po zemi ze střední vzdálenosti minula slováckou bránu.
59'
Přikryl zahnal Kotáska nepřesnou přihrávkou do zámezí.
57'
Kotásek posílal po zisku míče přetažený centr do vápna, který hlavičkou umístil jeden z jeho spoluhráčů jen na horní síť.
57'
Přetažený centr Slovanu končí v zámezí, od své brány odkopává Fryšták.
56'
Jenže roh zhatil faul na brankáře na malém vápně.
55'
Ke střele v pokutovém území se konečně dostal Přikryl, tvrdou ránu srazil slovácký obránce na roh.
55'
Rosice zatím nedokáží po pauze nastartovat přesilovkový tlak, hraje se jen mezi šestnáctkami.
51'
Trestný kop letí vedle Drobkovy brány, rosický brankář spěchá pro míč, aby mohl rozehrát.
50'
Dva fauly domácích v rychlém sledu, přímý kop se přibližuje k jejich bráně.
48'
Žlutá karta pro Slovan Rosice (Daniel Přerovský). Rozhodčí píská prorážení při průniku do šestnáctky.
46'
ze hřiště odchází Kulík, přichází Fila,
ze hřiště odchází Koláčný, přichází Přikryl,
ze hřiště odchází Dobrovodský, přichází Selinger.
46'
Statistiky první půle:
Držení míče 53% – 47%, střely na bránu 3:1, střely mimo 2:2, rohy 1:1, ofsajdy 1:1, fauly 6:8.
Hosty poslal do vedení přízemní střelou po dlouhém autu Kratochvíla, krátce nato byl ale vyloučen Kočí a v oslabení se juniorka Slovácka dostala pod velký tlak. Fryšták pochytal několik šancí v rychlém sledu a tak jdou hosté do šaten s nejtěsnějším náskokem.
45+2'
44'
Onuohův dlouhý nákop nachází Merdoviće, ten však míč neudržel a hosté vzápětí faulovali.
42'
Nákop Slovanu směřuje do ofsajdu, rozehrávají hosté.
40'
Na hřiště běží masér z lavičky rezervy Slovácka k jednomu z hráčů, který zůstal ležet na trávníku po střetu před velkým vápnem.
38'
Oslabení hosté jsou pod obrovským tlakem a jen se brání sérii centrů a nákopů ze všech stran. Pro tentokrát si mohou vydechnout, střela z druhé vlny letí vysoko nad břevno.
35'
Roh končí jen zblokovanou střelou, domácí pak přerušili odkopem na svou střídačku protiútok soupeře.
35'
Fryšták se znovu blýsknul a zpod břevna vyráží přímý kop Rosic znovu z přibližně stejné vzdálenosti na roh.
32'
Přerovský si naběhl do mezery v obraně a vyzkoušel Fryštáka pohotovým volejem na zadní tyč. Brankář Slovácka opět skočil po míči včas a lapil i tuto šanci.
31'
Matulův trestný kop prošel děravou slováckou zdí a Fryšták musel skočit po pravici, aby vyrazil prudký míč, který před ním navíc nepříjemně skočil.
30'
Obětí faulu se stal naopak domácí kapitán Zezula a Rosice rozehrají trestný kop z 25 metrů.
28'
Útočným faulem si podle rozhodčího Slabého pomohl domácí Koláčný.
25'
Nepřesný křížný pas si opět stahuje ze vzduchu zkušený Fryšták.
24'
Žlutá karta pro Slovan Rosice (Radek Buchta).
22'
Trestný kop domácí nevyužili, následný centr doskákal do náruče brankáře Fryštáka.
21'
Červená karta pro 1.FC Slovácko B. Ošklivým faulem uprostřed hřiště oslabil hosty na příštích 70 minut Aleš Kočí.
19'
Břečka vyslal do úniku spoluhráče, bílá čísla na bleděmodrých dresech Slovácka jsou bohužel na sluníčku téměř nečitelná, ale nejspíš šlo o Merdoviće. Po kličce obránci zblízka jeho šanci řešil Drobek pádem pod nohy.
18'
Dlouhý nákop Slovanu letí do Fryštákovy náruče.
17'
Slovácko B právě vstřelilo branku!
Ale i dlouhý aut hostům stačil k otevření skóre. Uprostřed šestnáctky se zorientoval DAVID KRATOCHVÍLA a posílá míč po zemi s přispěním teče domácího Dobrovodského přesně k tyči.
17'
Na zemi skončili hned dva slováčtí fotbalisté, ale o faul se podle rozhodčího nejedná a hosté jen vhazují.
16'
První roh kopali hosté, ze skrumáže vzešla jen střela placírkou vysoko do ochranné sítě.
15'
Na zemi se svíjel faulovaný Kudela, bolest ale přemáhá a vstává bez nutnosti ošetření.
14'
Trestný kop Slovácka B rozehrál Velecký do strany na Břečku, jehož dělovka prosvištěla vedle domácí levé tyče.
13'
Kulíkovu ránu zpoza šestnáctky hosté zblokovali a nakonec míč lapil brankář Fryšták.
11'
Rezerva Slovácka kombinuje na vlastní polovině.
8'
Dobrovodský po přetaženém centru hlavičkoval z úhlu do boční sítě. Domácí si sice žádali roh, ale Fryšták zasáhl míč již mimo hrací plochu.
8'
Po faulu na Matulu rozehrají krátký roh domácí.
7'
Hosté obehrávali rosickou šestnáctku, nakonec si ale nepohlídali ofsajd.
4'
Onuoha sklepává míč malou domů Fryštákovi, který rozehrává doleva protiakci slováckého béčka.
2'
Pískán je útočný faul Slovanu.
1'
Na levém křídle se snažil prosadit Matěj Novotný, hosté nakonec srazili jeho centr za postranní čáru a rosický fotbalista si běží pro zakopnutý míč, neboť podavači míčů se nedostavili.
1'
Domácí budou za krásného odpoledne hrát ve žlutých dresech a černých trenýrkách, hosté v bledě modrém.

FC Slovan Rosice: Drobek – Zezula, Kulík, Novák, Buchta, Koláčný, Přerovský, Dobrovodský, Kotásek, Novotný, Matula
Náhradníci: Zádrapa – Praks, Fila, Černý, Selinger, Sedláček, Přikryl
Trenér: Čuhel

1.FC Slovácko B: Fryšták – Stropsa, Kratochvíla, Kočí, Onuoha, Bartoš, Břečka, Velecký, Mitrevski, Kudela, Merdović
Náhradníci: Andres – Aldin, Kozel, Šlechta, Koryčan
Trenér: Němčický

Rozhodčí: Slabý – Marek, Julínek.
Slovan Rosice se na dohrávku naladil domácí výhrou nad béčkem Zlína 3:2, o týden dříve v Otrokovicích málem dotáhl čtyřbrankové manko a prohrál nakonec se ctí těsně 3:4. Jeho nejlepším střelcem je desetigólový Adam Fila.
Rezerva Slovácka remizovala ve Velkém Meziříčí 1:1, je sedmá a v tabulce ji od šestých Rosic dělí jeden bod.
Dnešní utkání 23. kola je bohužel odloženo. Na vině je nezpůsobilá hrací plocha. O náhradním termínu budeme informovat.
Vítám všechny fotbalové nadšence, dnes se nám o program v 23. kole postarají mančaft domácích Rosic a hosté ze Slovácka. Utkání bude řídit pan Jiří Slabý, výkop je naplánovaný o půl čtvrté.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.