MSFL - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko B : Frýdlant n. Ostravicí - 10. června 2023   17:30

Slovácko B
Slovácko B
2' Onuoha  • 7' Kratochvíla  • 61' Břečka
3:0
(2:0)
Frýdlant n. Ostravicí
Slovácko B
Urban – Tomeška, Stropsa, Kratochvíla (C), Aldin, Šlechta (71. Mitrevski), Onuoha, Severa (46. Jurčeka), Břečka, Koryčan (83. Kolář), Janečka.
Velich – Kolář, Jurčeka, Mitrevski.
Dorotík – Julínek, Bělák
Kunovice
Polach – Švrček, Marek (C), Kedroň, Šafner, Milar (74. Papík), Dedek, Staněk, Hladík, Juříček, Svatonský (66. Kulhánek).
Prepsl – Kulhánek, Papík Hajnoš, Velička.

90+2'
83'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
ze hřiště odchází Tadeáš Koryčan, přichází Šimon Kolář.
74'
Střídání v týmu 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí:
ze hřiště odchází Matěj Milar, přichází Tadeáš Papík.
71'
ze hřiště odchází David Šlechta, přichází Dejvid Mitrevski.
66'
ze hřiště odchází Jan Svatonský, přichází Daniel Kulhánek.
61'
Slovácko B právě vstřelilo branku!
Domácí navyšují svůj náskok a zřejmě rozhodují o osudu zápasu. Třetí gól Slovácka přidal ŠTĚPÁN BŘEČKA – 3:0.
57'
Hosté dohrávají po červené kartě o deseti! Vyloučen je Zdeněk Staněk.
57'
Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko B (Ibrahim Aldin).
46'
ze hřiště odchází Robert Severa, přichází Tadeáš Jurčeka.
46'
45'
35'
Domácí Robert Severa dostává žlutou kartu. Na druhé straně byl stejně potrestán Michal Hladík.
17'
Frýdlantští hrající o záchranu tedy proti slováckým mladíkům totálně prospali začátek duelu. Uvidíme, zda se ještě nějak dokáží do utkání vrátit.
7'
Domácí rychle přidávají také druhý gól! Prosadil se kapitán DAVID KRATOCHVÍLA. To je pro Frýdlant velká rána.
2'
Slovácko do utkání nastoupilo s hodně mladou sestavou. Všichni hráči jsou ročníky 2002 až 2004.
2'
Neuvěřitelný start duelu! Domácí otevřeli skóre už ve 2. minutě minutě gólem ABUCHIHO ONUOHY.
1'

1.FC Slovácko B: Urban – Tomeška, Stropsa, Kratochvíla (C), Aldin, Šlechta, Onuoha, Severa, Břečka, Koryčan, Janečka.
Náhradníci: Velich – Kolář, Jurčeka, Mitrevski.
Trenér: Pavel Němčický

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí: Polach – Švrček, Marek (C), Kedroň, Šafner, Milar, Dedek, Staněk, Hladík, Juříček, Svatonský.
Náhradníci: Prepsl – Kulhánek, Papík Hajnoš, Velička.
Trenér: Radim Wozniak

Rozhodčí: Dorotík – Julínek, Bělák.
1.FC Slovácko B:
Slovácko je v tabulce sedmé. Na šestý Hodonín má šestibodovou ztrátu, na osmé Kvítkovice pak náskok čtyř bodů. Jeho umístění se tak do konce ročníku už příliš měnit nebude. Celek z Uherského Hradiště naposledy padl 1:2 v regionálním derby na hřišti zlínského B-týmu. Před tím doma uhrál bezgólovou remízu s Hodonínem.
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí:
Frýdland ještě zdaleka nemá jistou záchranu. Dolů z MSFL by měly jít tři týmy a tento celek je v tabulce čtvrtý od konce. Na šestnáctou Vrchovinu a sedmnácté Velké Meziříčí má přitom k dobru pouze bod. Frýdlantští navíc nevyhrávají. Z posledních sedmi utkání uhráli pouze čtyři body za nerozhodné výsledky. Také jejich poslední dva duely skončily remízami. 2:2 hráli v Blansku i doma s rezervou Baníku Ostrava.
Vítám tu všechny fotbalové příznivce! V rámci předposledního kola MSFL, které je na papíře napsáno jako 32., se utkají hráči rezervy Slovácka s Frýdlantem nad Ostravicí. Domácí celek z Uherského Hradiště je v tabulce sedmý a už mu v podstatě o nic velkého nejde. Patnáctý Frýdlant naopak ještě zdaleka nemá jistou záchranu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.