MSFL - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko B : Hlučín - 14. června 2023   17:30

Slovácko B
Slovácko B
35' Břečka
1:3
(1:2)
Hlučín
Hlučín
31' Buchvaldek   • 45+2' Praus   • 68' Šindler
Slovácko B
Andres – Tomeška, Stropsa (46. Bartoš), Kratochvíla /K/ (78. Kolář), Aldin (78. Vašíček), Šlechta (62. Kozel), Onuoha, Severa, Břečka, Koryčan, Janečka
Velich – Krejčí, Kočí
Grečmal – Silný, Zapletal
57 diváků
Hlučín
Fojtíček – Wala (62. Ptáček), Hasala, Šindler, Tomšů, Praus (46. Kovala), Kolaska, Plesnik (C), Smékal, Moučka (62. Kocur), Buchvaldek (46. Holzer)
Jakubík – Mládek

Hlučín byl v zápase aktivnější a zaslouženě získává tři body z tohoto duelu. Letošní ročník MSFL zakončili fotbalisté z Prajzské na druhém místě, když před sebe pustili Hanáckou Slavii Kroměříž.
90+2'
90+2'
Ještě jeden hostující střelecký pokus, zakončení nebylo přesné.
90+2'
Hosté drží hru bezpečně daleko od vlastní branky a míří za výhrou v tomto zápase.
90'
Rána Hlučína končí mimo branku, domácí gólman rozehrává.
90'
Dnešní utkání sleduje 57 diváků.
88'
Hosté vybojovali díky aktivní hře volný kop na útočné polovině, ale po jeho rozehrání se do výraznější šance nedostali. Míč končí u brankáře.
85'
Slovácko rozehrává rohový kop, ale centr se příliš nepovedl, hrát tak mohou hosté.
83'
Hosté vybojovali na útočné polovině vhazování, ale do zakončení se nedostali, nepřesný centr končí u brankáře.
83'
Po krátké pauze hra pokračuje dál na polovině hrací plochy, míč drží domácí.
81'
Jeden z hostujících hráčů je zraněný a hra je přerušená.
79'
Po delší klidnější pasáži hry jsme viděli střelecký pokus. Jeden z domácích fotbalistů ale minul branku.
78'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
ze hřiště odchází David Kratochvíla, přichází Šimon Kolář,
ze hřiště odchází Ibrahim Aldin, přichází David Šlechta.
75'
Domácí nyní vybojovali volný kop na útočné polovině, akce pokračovala dál. Ale k zakončení se Slovácko nedostalo.
72'
Hlučín dál kombinuje na polovině soupeře, ale nyní čeká na další příležitost, aby mohl vypálit na branku.
70'
Hostující celek vybojoval na své polovině volný kop. Následně se protlačil na polovinu soupeře, kde bude rozehrávat.
68'
Hlučín právě vstřelil branku!
Přízemní centr převzal MAREK ŠINDLER a z nemožného úhlu z otočky prostřelil domácího brankáře Andrese.
65'
Další střelecký pokus Hlučína, nyní hostující celek však netrefil branku.
64'
Registrujeme první střelu na branku ve druhém poločase, hosté ohrozili branku po volném kopu. Gólman Slovácka dobře zasáhl.
62'
Střídání v týmu FC Hlučín:
ze hřiště odchází Vojtěch Wala, přichází Jakub Ptáček,
ze hřiště odchází Ondřej Moučka, přichází Jakub Kocur.
62'
Domácí fotbalisté hrají aktivně, vynutili si faul soupeře, a tak budou rozehrávat poblíž půlící čáry.
60'
Hodina hry je pryč, zatím zaslouženě vede hostující celek na půdě soupeře. Ve druhém poločase jsme viděli zatím jen jednu střelu a to mimo branku.
59'
Domácí fotbalisté sice měli možnost rohového kopu, ale nedokázali se dostat do výraznější střelecké pozice.
57'
Na střelu na branku ve druhém poločase zatím marně čekáme. Souboje o míč se odehrávají především na půlce.
55'
Deset minut hry z druhého poločasu je pryč, domácí se dostali do zajímavé střelecké pozice, ale pokus o zakončení byl zblokovaný.
54'
Slovácko se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, ale zatím se mu nedaří přetlačit dobře se pohybující obranu soupeře.
52'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do střelecké pozice, mnoho šancí nyní k vidění není.
51'
Jejich další akce nebyla přesná, a tak míč do hry uvede od své branky gólman.
50'
Hostující fotbalisté se usadili na polovině hrací plochy, kde kombinují, ale zatím čekají na nějakou výraznější šanci.
48'
Domácí brankář po nepřesné akci soupeřů rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.
46'
ze hřiště odchází Maxim Stropsa, přichází Vojtěch Bartoš.

ze hřiště odchází Matěj Praus, přichází Jan Holzer,
ze hřiště odchází Tomáš Buchvaldek, přichází Tomáš Kovala.
46'
45+2'
45+2'
Onuoha uklouzl na velkém vápně, po útoku hostů ještě Andres dvakrát zachytil míč, ale neudržel ho ve své moci a zblízka doráží do sítě MATĚJ PRAUS.
45'
Žlutá karta pro tým FC Hlučín (Dominik Hasala).
45'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
43'
Hlučín se dostal ke střele z dobré pozice, ale rána končí mimo branku.
41'
Hosté kombinují na útočné polovině, pokouší se překvapit rychlou akcí obranu soupeře.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry prvního poločasu, hosté vybojovali rohový kop.
38'
Fotbalisté Slovácka mají optickou převahu, hrají lépe, ale zatím čekají na další zajímavou šanci.
37'
Souboje o míč probíhají především na polovině hrací plochy. Slovácko zastavilo akci soupeře, a tak se směr hry otáčí.
35'
Slovácko B právě vstřelilo branku!
Rezerva Slovácka se usadila na útočné polovině. Po rychlé kombinaci a skvělé zpětné přihrávce se trefuje ŠTĚPÁN BŘEČKA.
32'
Slovácko kombinuje na útočné polovině, ale nemůže se propracovat do výraznější šance.
31'
Hostující celek se dokázal dostat do vedení a korunuje sovu aktivní hru vstřelenou brankou z rychlého protiútoku. Střelou k tyči se prosazuje TOMÁŠ BUCHVALDEK.
31'
Hlučín rozehrává na své polovině, sledujeme komplikovanou kombinační hru Hlučína, ale vypálit na branku nedokázal.
30'
Půlhodina hry je pryč, registrujeme další střelu hostů. Domácí brankář si dokázal poradit a předvedl dobrý zákrok.
29'
Slovácko vybojovalo volný kop na útočné polovině, ale neměl možnost vymyslet útočnou akci.
26'
Hostující celek se usadil na útočné polovině, výsledkem je další střelecký pokus, se kterým si obrana nemusela poradit, jelikož rána končí vedle.
24'
Domácí se propracovali ke střele na branku, ale gólman dokázal zasáhnout.
23'
Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme průměrný fotbal.
21'
Hostující celek se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale rána byla zblokovaná na rohový kop.
20'
Hlučín rozehrává od své branky, následně poblíž půlící čáry dostal možnost autového vhazování.
19'
Hlučín pokračuje v aktivní hře, dostal se k další střele, míč nyní míří vedle branky.
17'
Nyní to už neplatí, do zakončení se dostal hostující celek, jehož pokus brankář vytáhl na rohový kop. Následně si obrana poradila.
16'
Souboje o míč se odehrávají především na polovině hrací plochy. Na střelu na branku zatím čekáme.
15'
Patnáct minut hry je pryč, domácí rozehrávali volný kop. Ale k zakončení se tým nedostal.
14'
Slovácko drží míč na své polovině, zatím se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.
12'
Hosté pokračují v aktivní hře, zatím ale domácí obrana je pozorná.
11'
Hlučín rozehrával volný kop, do výraznější střelecké pozice se tým nedostal.
8'
Hosté rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
7'
Zajímavá akce Slovácka byla vedená středem, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
5'
Slovácká obrana v čele s brankářem si s akcí dokázala poradit, a tak bude vykopávat gólman Andres
4'
Hostující celek kombinuje na polovině hrací plochy, následně se dostal do zajímavé pozice.
3'
Pokus hostujících hráčů o vypracování útočné akce končí ofsajde. Rozehrávat budou domácí.
1'

1.FC Slovácko B: Andres – Tomeška, Stropsa, Kratochvíla (C), Aldin, Šlechta, Onuoha, Severa, Břečka, Koryčan, Janečka
Náhradníci: Velich – Vašíček, Krejčí, Bartoš, Kočí, Kozel, Kolář
Trenér: Pavel Němčický

FC Hlučín: Fojtíček – Wala, Hasala, Šindler, Tomšů, Praus, Kolaska, Plesnik (C), Smékal, Moučka, Buchvaldek
Náhradníci: Jakubík – Kocur, Mládek, Ptáček, Holzer, Kovala
Trenér: Filip Smékal

Rozhodčí: Grečmal – Silný, Zapletal.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky MSFL.V tomto zápase proti sobě nastoupí Slovácko B a Hlučín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.