MSFL - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : Kroměříž - 24. května 2023   17:00

Uh. Brod
Uh. Brod
13' Lorenc
1:3
(1:3)
Kroměříž
Kroměříž
3' Chwaszcz   • 35' Chwaszcz   • 44' Goncalves
Lebánek, Votaba, Milčoch, Machálek M, Surynek, Dočkal, Jambor

Kroměříž dnešní utkání zvládla téměř na výbornou a po právu bere všechny 3 body. V čele ligové tabulky se tak situace nemění.

Dnešní utkání gólově otevřel ve třetí minutě ŠIMON CHWASZCZ, na jeho branku dokázal odpovědět ve třinácté minutě domácí MATĚJ LORENC. Pak už branky přidávali pouze hosté, ve 35. minutě přidal svou druhou branku v utkání ŠIMON CHWASZCZ. Těsně před poločasem pojistil hostům vedení GONCALVES. Stav utkání je tedy 1:3

To bylo pro dnešek vše, děkuji za pozornost.
90+3'
90+2'
Centr z levé strany domácím vápnem jen prosvištěl, útok Kroměříže ale dále pokračuje.
89'
Závěr zápasu se nám kouskuje kvůli střídání.
89'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
ze hřiště odchází Matoušek, přichází Machálek.
86'
ze hřiště odchází Lorenc, přichází Chrudina,
ze hřiště odchází Švrček, přichází Tkadlec.
85'
Hosté se dostali do přečíslení, vinou špatné nahrávky však o míč přicházejí.
82'
Střela hostů z poza vápna končí daleko od branky.
79'
Střídání v týmu SK HS Kroměříž:
ze hřiště odchází Houser, přichází Mičoch,
ze hřiště odchází Chwaszcz, přichází Votava,
ze hřiště odchází Goncalves, přichází Dočkal.
77'
Po faulu na polovině hřiště se bude hrát proti hostující brance.
74'
ze hřiště odchází Obdržálek, přichází Valenta.
73'
Tento útok nezakončili hosté vůbec dobře, míč po nepovedeném centru končí v rukavicích brankáře.
69'
Fantastický Nemrava který právě lapil dvě gólovky hostů za sebou, nejprve zlikvidoval samostatný brejk, poté i následnou dorážku.
68'
ze hřiště odchází Machálek, přichází Jambor.
65'
Hostující hráč to přehnal s aktivitou při napadání. Je pískán útočný faul Kroměříže.
63'
ze hřiště odchází Strachoň, přichází Straňák,
ze hřiště odchází Michalec, přichází Mančík.
62'
Výhoda standardní situace pro hosty. Pravděpodobně uvidíme centr do vápna z pravé strany.
Dnešní utkání sleduje 219 diváků.
58'
Jednalo se o kapitána Nevařila, který zatím odchází mimo hrací plochu, uvidíme zda bude v utkání pokračovat.
57'
Na zemi zůstává ležet jeden z domácích, jsou přivolání zdravotníci.
55'
tlak Kroměříže pokračuje jejich čtvrtým rohovým kopem v utkání.
53'
První střela hostů uvnitř soupeřova vápna skončila zblokována, následná druhá letěla vysoko nad bránu.
51'
Kroměřížský hráč vyslal razantní střelu na soupeřovu branku, jeho pokus šel o metr vedle tyče.
50'
Švrček vyslal do vápna centr z pravé strany, hostující obrana si se všemi odrazy poradila a míč posílá pryč.
47'
První útočný výpad hostí v druhé půli končí střelou do pravé tyče Nemravovy svatyně.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:00.
45'
44'
Kroměříž právě vstřelila branku!
Chybu domácího stopera využil hostující křídelník, který mu uzmul míč, z pravé strany pak vyslal centr do vápna, kde se osamocený nacházel MATHEUS GONCALVES, který hlavou dostal míč do sítě.
41'
Souboj na středu hřiště vyhodnotil sudí jako nedovolený, rozehrávat tak budou hosté.
39'
Tento útok domácích k vyrovnání nepovede, jejich hráč se totiž nacházel v offsidu.
37'
Žlutá karta pro tým ČSK Uherský Brod (Michalec).
35'
Záložník hostí vyslal milimetrový centr za obranu Brodu, kde si ho zpracoval jeden z hostí, který ještě golmana nepřekonal, míč dostal do branky až po dorážce ŠIMON CHWASZCZ.
33'
Akce hostů končí hlavičkovým pokusem z hrany vápna, který letěl mimo.
32'
Domácí zahrávali rohový kop, míč letěl do malého vápna, odkud ho Dostál vyboxoval pryč.
28'
Žlutá karta pro tým SK HS Kroměříž (Goncalves).
27'
Nadějná akce Kroměříže končí offsidem.
24'
Hosté vyslali do vápna dobrý centr ze standardní situace, ten přistál přímo na hlavě jejich útočníka, který míč posílá do levé tyče.
22'
Z dobré palebné pozice střílel domácí záložník, svou střelu však mezi tři tyče nenasměroval.
21'
Střela na bližší tyč rozvlnila brankovou sít pouze z boku.
20'
Přímý kop bude rozehrávat hostující tým. Vzdálenost je asi 20 metrů od branky.
18'
Ostrý faul na polovině hřiště předvedl hostující hráč. O vlásek uniká žluté kartě.
16'
Možný útok Brodu zastavuje offside.
13'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
K velké radosti domácích fanouškům je vyrovnáno. Autorem branky je MATĚJ LORENC.
10'
Domácí začínají vystrkovat drápky, aktuálně si vybojovali již svůj druhý roh.
8'
Michalec se ujal exekuce, jeho pokus končí pouze ve zdi.
7'
Šance pro domácí, po faulu nějaké dva metry od vápna budou rozehrávat přímý kop.
6'
Hosté vstoupili velmi aktivně a dominují v držení míče.
3'
Tak to bylo rychlé, po rohovém kopu se ve vápně nejrychleji zorientoval ŠIMON CHWASZCZ, který umístil odražený míč do branky.
2'
Hosté ve žlutých dresech zahrávají první roh.
1'

ČSK Uherský Brod: Nemrava – Lorenc, Švrček, Flasar – Michalec, Nevařil (C), Leskovjan, Obdržálek, Strachoň – Michalec, Velený
Náhradníci: Somberg – Chrudina, Valenta, Mančík, Tkadlec, Straňák
Trenér: Lukáš Pazdera

SK HS Kroměříž: Dostál – Zavadil, Tiahlo, Jeleček, Matoušek (C) – Vyhlíd, Goncalves, Cupák, Houser, Machálek T – Chwaszcz
Náhradníci: Lebánek, Votaba, Milčoch, Machálek M, Surynek, Dočkal, Jambor
Trenér: Bronislav Červenka

Rozhodčí: Bělák – Cieslar, Julínek.
Krásný dobrý den všem fotbalovým fanynkám a fanouškům moravskoslezské kopané. Máme před sebou vložené kolo MSFL, ve kterém se mezi sebou utká ČSK Uherský Brod a SK HS Kroměříž.
ČSK Uherský Brod

Uherský Brod je předposledním týmem tabulky a k záchraně potřebuje každý bod. Na první nesestupovou příčku, kterou zastávají s 29 body Frýdlant nad Orlicí, schází domácím jeden bod. Dnes to budou mít však opravdu těžké, zápas totiž sehrají s lídrem soutěže z Kroměříže. Domácí tým na jaře zatím vyhrál pouze jednou, bylo to ale v minulém kole ve veledůležitém zápase o záchranu s Frýdlantem 2:1. Za Brod se prosadili Michalec a Lorenc.

Poslední 3 utkání:

Frýdlant n. O. – Český Brod 1:2
Uherský Brod – Kvítkovice 1:3
Uherský Brod – Ostrava B. 0:0
SK HS Kroměříž

Kroměříž sehrála v minulém kole ohromně důležité utkání o první místo s Hlučínem. Toto utkání Kroměříž zvládla a o dva body předběhla právě zmíněného soupeře. Kroměříž se rovněž ve svých zápasech může spolehnout na nejlepšího střelce soutěže Simona Chwaszcze, který už svým soupeřům dokázal nastřílet 22. branek.

Kroměříž – Hlučín 5:1
Zlín B. – Kroměříž 1:3
Kroměříž – Kvítkovice 3:1
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.