MSFL - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : Uničov - 22. dubna 2023   16:00

1:2
(1:1)
Uničov
Uničov
13' Ambrozek   • 87' Komenda
Kvapil – Kamas, Javůrek, Kirschbaum, Coufal, Saňák, Hausknecht

90+5'
90+4'
Červená karta pro tým ČSK Uherský Brod (Mančík).
90+3'
Žlutá karta pro tým SK Uničov (Kirschbaum).
90+3'
Červená karta pro tým ČSK Uherský Brod (Lorenc).
90'
Žlutá karta pro tým ČSK Uherský Brod (Lorenc).
90'
Střídání v týmu SK Uničov:
ze hřiště odchází Ambrozek, přichází Kirschbaum.
87'
Uničov právě vstřelil branku!
Autorem branky je TOMÁŠ KOMENDA.
84'
ze hřiště odchází Sečkář, přichází Saňák,
ze hřiště odchází Krč, přichází Kamas.
76'
Žlutá karta pro tým SK Uničov (Ambrozek).
76'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
ze hřiště odchází Obdržálek, přichází Valenta.
71'
Žlutá karta pro tým ČSK Uherský Brod (Venený).
69'
ze hřiště odchází Svoboda, přichází Hausknecht,
ze hřiště odchází Vybíral, přichází Javůrek.
66'
ze hřiště odchází Leskovjan, přichází Mančík.
55'
Žlutá karta pro tým SK Uničov (David).
46'
45+1'
40'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Autorem branky je JAKUB OBDRŽÁLEK.
Bohužel nám vypadnul stream, zbytek zápasu tak budeme měnit pouze stav. Pokud se něco nezmění.
20'
Roh hostů.
16'
Uničov kombinuje na útočné polovině.
13'
Exekutor penalty JAN AMBROZEK nedal brankáři šanci, Nemrava skočil na druhou stranu.
12'
Uničov bude zahrávat penaltu!
11'
Domácí se dopustili útočného faulu. Rozehrává tak Uničov.
10'
V pořadí třetímu rohu se domácí obrana ubránila.
8'
Míč na kopačkách mají z velké částí hrací doby hosté, jsou mnohem aktivnější. Ted vybojovali roh.
5'
Uničov vystřelil zpoza vápna, brankář Nemrava tento pokus v klidu zpacifikoval.
3'
Závar ve vápně domácích skončil zablokovanou střelou.
1'
Uničov měl úvodní výkop, pokusil se o první akci, ale míč skončil až v zámezí. Odkopávat bude domácí brankář.
1'

ČSK Uherský Brod: Nemrava – Švrček, Lorenc (C), Flasar, Tkadlec – Leskjovan, Nevařil, Strachoň, Obdržálek – Venený, Michalec
Náhradníci: Somberg – Staňák, Chrudina, Valenta, Mančák, Šmatelka
Trenér: Lukáš Pazdera

SK Uničov: Uvízl – Diblík, David, Koutný, Sečkář – Vybíral, Vichta, Ambrozek, Krč, Svoboda – Komenda (C)
Náhradníci: Kvapil – Kamas, Javůrek, Kirschbaum, Coufal, Saňák, Hausknecht
Trenér: Jiří Balcárek

Rozhodčí: Dorotík – Rosický, Kostelník.
Uničov
Uničov se nachází na opačném konci tabulky než jeho dnešní soupeř. Hosté zatím získali 40 bodů a díky nim se nachází na pátém místě tabulky MSFL s bilancí 12 výher, 4 remíz a 7 proher. Skóre mají 44:27.
Uničov se může chlubit velmi pěknou formou, v posledních pěti zápasech totiž neprohrál a ve své sérii jistě bude chtít pokračovat. Naposledy porazil Kvítkovice 3:1, v tomto utkání se 2x prosadil Tomáš Komenda, jednu branku přidal i Jakub Vichta.

Nejlepší střelec:

Aleš Krč – 16 branek
ČSK Uherský Brod
Domácímu týmu v tabulce náleží 13. pozice s nasbíranými 24 body. Vzhledem k minulým ročníkům se jedná o jejich obvyklou pozici. Za posledních 5 ročníků neskončili v tabulce lépe než desátí a hůře něž čtrnáctí.

Pojďme ale zpět do současného ročníku, v něm mají domácí bilanci 6 vítězství, 6 remíz a 10 proher se skóre 27:38. Jarní forma domácích není dobrá, z pěti zápasů zvládli jen dvakrát remizovat, zbytek utkání prohráli. Případné vítězné domácí utkání s Uničovem by tak mohlo být odrazovým můstkem k lepším výsledkům.

Nejlepší střelec týmu:

Robin Josefík – 6 branek
Jan Michalec – 6 branek
Krásný dobrý den všem fotbalovým fanynkám a fanouškům. Sobotní odpoledne nám bude zkrášlovat duel 25. kola MSFL, ve které bude ČSK Uherský Brod hostit SK Uničov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.