MSFL - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uničov : Frýdek-Místek - 9. dubna 2023   10:15

Uničov
Uničov
20' Krč  • 81' Vichta
2:1
(1:0)
Frýdek-Místek
63' Barkov
Uničov
Uvízl – Diblík, David, Hausknecht, Ambrozek, Vichta, Komenda (K), Vybíral, Sečkář, Krč, Koutný
Kvapil – Saňák, Svoboda, Kamas, Javůrek
Řezníček – Grečmal, Vejtasa. DFA: Káňa
Gergela – Massaniec, Velner (K), Nevřela, Janjuš, Barkov, Konečný, Obuch, Coufal, Hykel, Rubý
Prokel – Blejchař, Kohut, Němec, Střelec, Šponar, Zupko

90+3'
Konec zápasu. Uničov si připisuje 3. výhru v řadě. Příští domácí zápas odehraje ve středu 26. dubna proti Zlínu B.
90+1'
Domácí získali takticky v závěru rohový kop.
90'
Další sebraný centr domácím gólmanem.
90'
Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.
90'
Zakončení Kamase skončilo v boční síti.
89'
Střídání v týmu SK Uničov:
ze hřiště odchází Vichta, přichází Kamas.
87'
I tentokrát podržel domácí gólman svůj tým, když chytil míč po volném přímém kopu.
85'
Uvízl sbírá v závěru spoustu centrovaných míčů.
81'
Uničov právě vstřelil branku!
JAKUB VICHTA zakroutil technickou střelu přesně k pravé tyči a vrací domácím vedení.
78'
Zakončení nůžkami nenadělo Uvízlovi žádný problém.
76'
Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
ze hřiště odchází Barkov, přichází Němec.
75'
Žlutá karta pro tým SK Uničov (Ambrozek).
72'
ze hřiště odchází Diblík, přichází Saňák,
ze hřiště odchází Hausknecht, přichází Svoboda,
ze hřiště odchází Vybíral, přichází Javůrek.
71'
Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Velner).
69'
Se zakončením Hausknechta po zemi neměl Gergela problém.
68'
Zakončení Komendy minulo bránu.
63'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
TIMOFEJ BARKOV si naběhl na přízemní centr a prudkou střelou poslal míč do sítě.
60'
Vichta zakončil útok domácích střelou nad bránu.
55'
Střelu Sečkáře Gergela vyrazil.
52'
Akci domácích zakončil Ambrozek vedle levé tyče.
50'
Domácí se dožadovali penaltu, nakonec je z toho volný přímý kop z pravé hranice vápna.
47'
Hlavičku po rohovém kopu Gergela vyrazil do vápna, následoval tlak domácích zakončený střelou Ambrozka mimo bránu.
46'
45+1'
45+1'
Vichta pálil pouze do zdi.
45'
V závěru poločasu získal Uničov přímý kop z 25 metrů.
45'
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
42'
Po souboji ve vápně Uničova zůstali ležet na zemi hráči obou týmů, lékaři už míří na hřiště.
36'
Žlutá karta pro tým SK Uničov (Sečkář).
35'
Barkov při svém náběhu nedokázal dosáhnout na míč.
29'
Uvízl včasným výběhem a odkopnutím míčem zabránil dostat se nabíhajícímu hráči Frýdku – Místku do zakončení.
27'
Centr z volného přímého kopu našel domácího hráče, jehož hlavičku si Gergela pohlídal.
25'
Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Hykel).
22'
Hausknecht už se dostával do zakončení, ale případný gól by neplatil pro ofsajd.
20'
ALEŠ KRČ si všiml vyběhnutí Gergely a pohotovým lobem překonal hostujícího brankáře.
19'
Centr Vichty odvrátil bránící hráč.
14'
Tečovaná střela domácích skončila na břevně.
11'
Centr Hausknechta skončil za bránou.
9'
Nebezpečnou hlavičkou po rohovém kopu dokázal Uvízl lapit.
8'
Centrovaný míč šel přímo do rukavic Uvízla.
7'
Po nedovoleném zákroku budou hosté zahrávat volný přímý kop.
5'
Centr z rohu šel před vápno na Velnera, jehož střela z voleje skončila nad bránou.
5'
Hosté vybojovali první rohový kop zápasu.
2'
Gergela vyboxoval míč jen k jednomu z domácích hráčů, který poslal svůj pokus nad bránu.
1'
Výkop měli hosté hrající zleva doprava.
1'
-1'
Hráči nastupují na trávník. Frýdek – Místek v červeno – bílé, Uničov v modré.
Uničov byl před tímto zápasem s 31 bodem na 7. místě. Frýdek – Místek nasbíral 26 bodů, což ho řadilo na 11. místo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.