MSFL - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uničov : Frýdlant n. Ostravicí - 14. května 2023   10:15

Uničov
Uničov
11' Ambrozek  • 18' Literák(vl.)  • 39' Krč  • 50' Vichta  • 56' David  • 75' Vichta  • 82' Komenda
7:0
(3:0)
Frýdlant n. Ostravicí
Uničov
Uvízl – Diblík, David, Svoboda, Ambrozek, Vichta, Komenda (K), Vybíral, Sečkář, Krč, Koutný
Kvapil – Saňák, Coufal, Kirschbaum, Kamas, Javůrek
Ogrodník – Poláček, Kostelník
Polach – Literák, Kedroň, Šafner, Milar, Dedek, Staněk, Hajnoš, Hladík, Velička (K), Juříček
Prepsl – Švrček, Kulhánek, Marek, Papík, Svatonský

90+1'
Konec zápasu. Uničov si připsal 10. výhru v řadě. Příští domácí zápas sehraje ve středu 24. května od 17 hodin proti Velkému Meziříčí.
90'
Hlavičku Ambrozka k pravé tyči vyrazil Polach na roh.
90'
Druhý poločas bude nastaven o 1 minutu.
90'
Žlutá karta pro tým SK Uničov (David).
87'
Míč po rohovém kopu Frýdlantu se několikrát odrazil, nakonec jej sebral do rukavic Kvapil.
83'
Střídání v týmu SK Uničov:
ze hřiště odchází Vichta, přichází Kamas.
82'
Uničov právě vstřelil branku!
Na centrovaný míč si naskočil TOMÁŠ KOMENDA a hlavou překonal Polacha.
79'
ze hřiště odchází Velička, přichází Papík.
78'
Centr z pravé strany sebral Polach.
78'
Dnešní utkání sleduje 180 diváků.
75'
Po útoku z levé strany se opět prosadil JAKUB VICHTA.
64'
Střídání v týmu 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí:
ze hřiště odchází Hladík, přichází Kulhánek.
62'
Zakončení Ambrozka nůžkami si vysloužilo potlesk diváků, gólem ale neskončilo. Polach si míč pohlídal a chytil.
57'
ze hřiště odchází Diblík, přichází Saňák,
ze hřiště odchází Sečkář, přichází Coufal,
ze hřiště odchází Koutný, přichází Javůrek.
56'
Rohový kop zakončil gólem JAN DAVID.
53'
Tvrdá střela domácích orazítkovala břevno.
50'
JAKUB VICHTA si dal sprint po levé straně úspěšně zakončený gólovou střelou na vzdálenější tyč.
46'
ze hřiště odchází Uvízl, přichází Kvapil.

ze hřiště odchází Literák, přichází Švrček,
ze hřiště odchází Staněk, přichází Svatonský.
46'
45+2'
45'
První poločas bude nastaven o 2 minuty.
45'
Ambrozek poslal přímý kop metr nad bránu.
44'
Vichta byl faulován těsně před vápnem, zajímavý přímý kop pro Uničov.
39'
ALEŠ KRČ se dostal k dorážce a míč pohodlně uklidil do odkryté brány.
38'
Nikým nepokrytý Velička dostal míč ve velkém vápně, ale špatné zpracování jej připravilo o možnost okamžité střely a akce pak skončila jen slabou střelou na Uvízla.
35'
Krč na míč do vápna nedosáhl.
31'
Pokus Frýdlantu z dálky minul bránu.
30'
ze hřiště odchází Milar, přichází Marek.
29'
Zakončení Komendy hlavou skončilo po teči nad bránou.
27'
Útočnou akci Frýdlantu ubránili domácí za cenu rohového kopu.
22'
Zakončení Frýdlantu po volném přímém kopu chytá Uvízl.
18'
Centrovaný míč si srazil do vlastní brány PETR LITERÁK.
17'
Centr Sečkáře šel přímo do rukavic Polacha.
16'
Střela Ambrozka šla hodně mimo bránu.
11'
JAN AMBROZEK poslal míč z pokutového kopu k levé tyči, zatímco Polach skočil na druhou stranu.
10'
Byla nařízena penalta pro Uničov.
7'
Volný přímý kop Uničova skončil útočným faulem domácích.
6'
Centrovaný míč si našel nikým nehlídaný Krč. Jeho zakončení hlavou skončilo nad bránou.
4'
Centr Komendy byl sražen bránícím hráčem za brankovou čáru, domácí budou mít rohový kop.
2'
Jeden z hráčů Frýdlantů při útočné akci zkolil protihráče, čímž skončila šance na zakončení.
1'
Výkop měli hosté hrající zleva doprava.
1'
-1'
Hráči nastupují na trávník. Uničov v modré, Frýdlant v žluto – červené.
Domácí hráči mají za sebou úspěšné období. Mají za sebou devět vítězství v řadě a dnes si budou přát zarovnat tuto bilanci na deset. Hosté v poslední době začali bodovat a snaží se tak odpoutat od spodu tabulky. Skvěle připravený trávník a slunečné počasí slibuje dobrou podívanou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.