MSFL - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vel. Meziříčí : Vrchovina - 2. června 2023   17:30

Vel. Meziříčí
53' Plichta
1:1
(0:0)
Vrchovina
Vrchovina
90+6' Batelka
Dubec, Pelan, Crhan, Havlík, Lokvenc, Malata Ma., Stourac
Vejtasa – Kolář, Řezníček
Fotbalový stadion U Tržiště, Velké Meziříčí
Vrchovina
Sáblík, Boušek, Hekerle, Hlaváč, Sytař, Vacek

Utkání bylo podle všeho velmi vyhrocené, přeji vám všem ať za vám daří v klidu a míru zvládnout všechny životní úspěchy a pády. Top den všem!
Červená karta pro domácího Mrňu byla udělena za držení soupeře za trenky bez snahy hrát balón – nedostatek respektu ke hře.
Žlutou a následně červenou kartu obdržel během utkání za nevhodné a následně i hrubě vulgární projevy směrem k rozhodčím domácí trenér Jan Šimáček.
Klíčové utkání pro sestupovou matematiku končí výsledkem, který toho mnoho neřeší. Vrchovina dokázala v úplném závěru zápasu vyrovnat, oba týmy se tak posouvají před Frýdlant, který má však k dobru zítřejší duel s B týmem Baníku Ostrava. Z FNL sestoupila Slavie a Třinec, sestupovat se tedy z MSFL bude od 16. místa níže (17. a 18. místo vždy, 16. uvolňuje post Třinci).

Za současného rozložení sil by sestupující musel být vzhledem k rovnosti bodů i vzájemných utkání obou dnešních rivalů určen pomocí dalšího pomocného kritéria, kterým je lepší skóre. To má aktuálně lepší tým z Vrchoviny, vše se však může ve dvou zbývajících kolech ještě hodně měnit.
90+7'
90+7'
Žlutá karta pro tým SFK Vrchovina (Plichta).
90+6'
Vrchovina právě vstřelila branku!
Autorem branky je JIŘÍ BATELKA.
90+6'
Žlutá karta pro tým FC Velké Meziříčí (Sáblík).
90+4'
Žlutá karta pro tým FC Velké Meziříčí (Puža).
90+4'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí:
ze hřiště odchází Patrl, přichází Crhan.
90'
ze hřiště odchází Malata Mi., přichází Lokvenc,
ze hřiště odchází Dolejš, přichází Havlík.
80'
Střídání v týmu SFK Vrchovina:
ze hřiště odchází Bača, přichází Hlaváč.
60'
ze hřiště odchází Bouček, přichází Malata Ma.

ze hřiště odchází Ráliš, přichází Sytař,
ze hřiště odchází Jícha, přichází Vacek.
58'
Žlutá karta pro tým SFK Vrchovina (Duda).
53'
Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Autorem branky z pokutového kopu je ANTONÍN PLICHTA.
46'
45'
43'
Druhá žlutá a následně červená karta pro tým FC Velké Meziříčí (Mrňa).
43'
Žlutá karta pro tým FC Velké Meziříčí (Hron).
41'
Žlutá karta pro tým FC Velké Meziříčí (Mrňa).
1'

FC Velké Meziříčí: Lancman, Bouček, Dolejš, Hron, Malata Mi., Mrňa, Mucha, Partl, Plichta, Puža (C), Sysel
Náhradníci: Dubec, Pelan, Crhan, Havlík, Lokvenc, Malata Ma., Stourac
Trenér: Jan Šimáček

SFK Vrchovina: Šmída, Bača, Batelka, Duda (C), Jichá, Matulka, Nečas, Ráliš D., Ráliš M., Svoboda, Šteffl
Náhradníci: Sáblík, Boušek, Hekerle, Hlaváč, Sytař, Vacek
Trenér: Lukáš Michal

Rozhodčí: Vejtasa – Kolář, Řezníček.
Boje o sestup z MSFL vrcholí, právě dnes se dost možná rozhodne, jelikož proti sobě hraje 16. a 17. celek soutěže. Oba celky jsou srovnány na 29 bodech, o šest branek lepší skóre má hostující celek z Vrchoviny. Jistý sestup je z 17. a 18. pozice (kterou s jistotou obsadí Vítkovice). Pokud z Fotbalové národní ligy sestoupí jeden moravskoslezský klub, stane se sestupovou také šestnáctá příčka MSFL. Pokud sestoupí dva kluby, sestoupí z MSFL do divize také patnáctý klub. Patnáctý Frýdlant nad Ostravicí má pouze 30 bodů, tedy jen jednobodový náskok na dnešní soupeře.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.