MSFL - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vítkovice : Slovácko B - 25. března 2023   15:00

Vítkovice
Vítkovice
45' Richtár  • 75' Vrbka
2:4
(1:1)
Slovácko B
Slovácko B
11' Yohanna   • 68' Kratochvíla   • 87' Šlechta   • 90' Juroška
Andres – Šlechta, Mitrevski, Růžička, Polák, Kozel, Kabelka

Je za námi gólově bohaté utkání. V druhém poločase padly rovnou 4 branky, jedna do hostující sítě a zbylé 3 do svatyně domácích.

V 68. minutě se po chybě brankáře prosadil Kratochvíla, o sedm minut později však odpověděl domácí Vrbka. Po-té se už prosadili pouze hráči Slovácka. Vedení vrátil hostům Šlechta a v 90. minutě zvýšil na konečných 2:4 Pavel Juroška.

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek soboty.
90+4'
90+2'
Je tu pravděpodobně jeden z posledních rohů Slovácka.
90'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
ze hřiště odchází Kratochvíla, přichází Kabelka.
90'
Slovácko B právě vstřelilo branku!
Je tu čtvrtá branka hostů. Tu střílí PAVEL JUROŠKA, který dostal míč před prázdnou branku díky chytré nahrávce od spoluhráče.
88'
ze hřiště odchází Aldin, přichází Polák.
87'
Krásná akce Slovácka, kdy se díky třem narážečkám dostal do výhodné pozice DAVID ŠLECHTA, ten překonal brankáře domácích pohotovou střelou.
86'
Ofsajd zastavil útočné snažení domácích
85'
Střela z poza šestnácky, kterou vyslal jeden z hostí, skončila vysoko nad brankou.
82'
Vítkovice mohou sázet na rychlé brejky, jeden takový teď vyústil v rohový kop.
81'
Hosté jsou momentálně aktivnějším celkem a dělají vše pro to, aby tu dnes zvítězili.
81'
Žlutá karta pro tým MFK Vítkovice (Bystřičan).
78'
Standardní situace Slovácka vyústila v centr z pravé strany, s nímž si domácí obrana poradila.
75'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Domácí poslali do vápna kvalitní centr, který propadl až před JAKUBA VRBKU, ten hlavou usměrnil míč do sítě.
74'
Střídání v týmu MFK Vítkovice:
ze hřiště odchází Zogata, přichází Repa.
74'
ze hřiště odchází Krela, přichází Žák.
73'
Žlutá karta pro tým MFK Vítkovice (Raab).
70'
ze hřiště odchází Yohanna, přichází Mitrevski,
ze hřiště odchází Koryčan, přichází Šlechta.
68'
Přízemní centr z levé strany vyslal jeden z hostů přímo do malého vápna. Tam ho měl získat do svých rukou brankář Košický, tomu se však zákrok nepovedl a míč odrazil přímo před DAVIDA KRATOCHVÍLA, ten už to měl jednoduché.
66'
Slovácko mělo výhodu rozehrávky na soupeřově polovině, míč byl odražen až na roh.
63'
Rychlý protiútok hostů se zastavil až ve vápně, kde jej stopl jeden z obránců.
61'
Roh pro hosty.
57'
Slovácko, již v plné síle, tlačí na obranu domácích, ta si zatím ví rady a do ničeho je nepouští.
55'
Hosté si musí poradit s rohem Vítkovic, musí k tomu však myslet na to, že jsou momentálně v početní nevýhodě.
53'
Realizační tým Slovácka opět v pohotovosti, na zemi skončil jeden z útočníků.
51'
Žlutá karta pro tým MFK Vítkovice (Richtár).
50'
Za záchranou brzdu zatáhl jeden ze zadáků domácích a nedovoleně zastavil brejk hostů.
46'
Roh domácích byl odvrácen na hranu vápna, tam si ho našel jeden z Vítkovických, střelu však poslal mimo tři tyče.
46'
Druhý poločas začal rozehrávkou domácích.
46'
ze hřiště odchází Stanimirovič, přichází Zouhar,
ze hřiště odchází Chylek, přichází Raab.
46'
První poločas nám přinesl hned dvě branky. Nejprve se v 11. minutě prosadil YOHANNA, brankou až v samém závěru odpověděl kapitán RICHTÁR.

Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
45+1'
45'
Kapitán domácích prolomil jarní střelecký půst. Z přímého kopu z poza velkého vápna se MATYÁŠ RICHTÁR nemýlil.
45'
Na závěr poločasu budou mít domácí velkou šanci na gol. Zhruba z dvaceti metrů rozehrají standardní situaci.
43'
Domácím se povedlo odcentrovat z pravé strany. Míč si ze vzduchu stáhl brankář Velich.
41'
Útočník Slovácka zůstal ležet těsně před šestnáckou domácích, sudí povolil ošetření.
40'
Vítkovice se musí bránit dalšímu rohu z pravé strany.
36'
Hráč Slovácka si ve vápně soupeře naskočil centr z pravé strany, míč však poslal nad branku.
33'
V krátkém časovém sledu se jistými zákroky činili oba brankáři.
30'
Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko B (Kočí).
30'
Domácí získali rozehrávku na útočné polovině po ostrém zákroku jednoho z hostů.
28'
Vítkovice aktivně napadají a to jim přináší časté zisky balonu.
25'
Na zemi zůstal ležet jeden z domácích hráčů, hosté sportovně odkopávají míč do autu.
24'
Žlutá karta pro tým MFK Vítkovice (Aririerisim).
23'
Útočný faul vysvobodil domácí obranu, která se musí potýkat s kupícími se útoky soupeře.
20'
Domácí se snaží srovnat stav, zatím se jim daří držet míč a obléhat soupeřovu branku.
18'
Rychlý brejk po levé straně podnikl Yohanna, jeden z obránců mu však pokračovat nedovolil.
16'
Vítkovická obrana zažehnala hrozící nebezpečí a je v držení balonu.
15'
Slovácka je stále více a více aktivnější. Po střele z pravé strany bude následovat roh.
11'
Je tu branka, která padla z ničeho nic. Míč propadl do vápna domácích, tam si ho našel EMMANUEL YOHANNA a překonal brankáře.
10'
Výpad Slovácka po pravé straně skončil u rohu v zámezí. Následuje odkop brankáře.
8'
Hosté se stále nemohou dostat za polovinu hřiště, všechny míče, díky tlaku domácích, rychle ztrácejí.
6'
Vítkovice jsou stále aktivní a budou rozehrávat první roh.
4'
Střelu po zemi zastavila zeď, odražený balon odvrátili hosté do bezpečí.
4'
Domácí budou rozehrávat zajímavou standardku blízko vápna hostů.
3'
S prvním nákopem na branku Vítkovic si poradil golman Košický.
2'
Domácí vhazují blízko vápna soupeře.
1'
Rozhodčí Vejtasa přivádí hráče na hřiště, Vitkovice nastupují v modrobílých dresech, hosté v bílé sadě.

MFK Vítkovice: Košický – Burgo, Bystřičan, Stanimirovič, Vandov – Zogata, Vrbka, Richtár (C), Aririerisim, Krela – Chylek
Náhradníci: Murín – Raap, Repa, Tamajka, Tkáč, Zak, Zouhar
Trenér: Radim Plaskura

1.FC Slovácko B: Velich – Merdovič (C), Aldin, Kočí, Bartoš – Juroška, Korýčan, Kudela, Yohanna – Kratochvíla, Stropsa
Náhradníci: Andres – Šlechta, Mitrevski, Růžička, Polák, Kozel, Kabelka
Trenér: Pavel Němčický

Rozhodčí: Vejtasa – Silný, Dorotík.
Máme před sebou 21. kolo MSFL, v němž se mezi sebou utkají Vítkovice a rezerva Slovácka. Utkání se odehraje v Markvartovicích.

Vítkovice se zatím na jaře trápí, ze tří zápasů nevytěžily ani bod, dokonce se jim zatím nepodařilo vsítit ani branku. Naposledy pohořely se Znojmem, kdy prohrály 0:2. Domácí se v tabulce trápí na posledním místě s čtyřmi body. Na nesestupovou příčku ztrácejí celých 15 bodů.
Skóre na jaře = 0:9

To b-tým z Uherského Hradiště je na tom, co se týče postavení v tabulce, lépe. Náleží jim 5 místo. Jarní formu však mají oba týmy stejnou – 3 prohry. Hosté naposledy nestačili na Hranice, prohráli 1:2.
Skóre na jaře = 2:6

Oba týmy se spolu utkaly už na podzim v rámci 4. kola. Slovácko tehdy rozdrtilo Vítkovice 6:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.