MSFL - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín B : Slovácko B - 4. června 2023   10:30

Zlín B
Zlín B
60' Číž  • 86' Mlýnek
2:1
(0:0)
Slovácko B
Slovácko B
90+3' Korýčan
Zlín B
Slezák – Jura, Červinka (46. Trtek), Mlýnek, Číž, Švach (90. Záborník), Hartman (83. Slouk), Němček, Ovesný (71. Fojtů), Polášek (90. Hamalčík), Kulíšek
Neubaier – Hönig
Dudek – Proske, Svoboda
142 diváků
Slovácko B
Urban – Stroupsa, Kratochvíla, Aldin, Šlechta (63. Janečka), Kočí, Onouha, Bartoš, Břečka, Velecký (63. Koryčan)
Velich – Mitrevski, Kozel

90+4'
90+3'
Slovácko B právě vstřelilo branku!
Slezák jen vyrážel dalekonosný projektil před sebe a TADEÁŠ KORÝČAN z dorážky vykřesal naději pro hosty v závěru nastavení.
90+2'
Slovácko rozehrávalo rohový kop, ale obrana Zlína si snadno dokázala poradit.
90+1'
Brankář Slovácka rozehrává od své branky, rychle se hra přenesla až na polovinu.
90'
Střídání v týmu FC Trinity Zlín B:
ze hřiště odchází Marek Švach, přichází Tomáš Záborník,
ze hřiště odchází Šimon Polášek, přichází Radim Hamalčík.
89'
Jeden z domácích hráčů se jen těžko zvedá z hrací plochy, nyní je hra krátce přerušena.
88'
Dnešní utkání sleduje 142 diváků.
87'
Fotbalisté Zlína dokázali navýšit své vedení, následně se dostali do další šance, ale rána končí vedle.
86'
Zlín B právě vstřelil branku!
Přízemní centr zleva slovácká obrana jen přizvedla a MARTIN MLÝNEK napnul síť ze dvou kroků.
83'
ze hřiště odchází Matyáš Hartman, přichází Matěj Slouk.
82'
Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko B (Aleš Kočí).
82'
Zlín rozehrává volný kop z dobré pozice. Centr se snesl před branku, ale nikdo z hráčů nedokázal zakončit. Míč jen prolétl územím.
80'
Deset minut hry zbývá do konce zápasu, volný kop mají k dispozici domácí fotbalisté.
79'
Po faulu hostů budou na půlce rozehrávat fotbalisté Zlína.
78'
Takticky hraje Zlín velmi dobře a drží hru bezpečně daleko od vlastní branky.
76'
Hraje se především na polovině hrací plochy, úspěšnější v soubojích jsou domácí fotbalisté.
74'
Hostující brankář získal po nepřesné akci soupeřů míč, rozehrává od své branky, následně se jeden z jeho kolegů dostal do náběhu, ale míč nebyl přesný.
72'
Slovácko se usadilo na útočné polovině, Kozel hledal spoluhráče, ale jeho přihrávka byla zblokovaná.
71'
ze hřiště odchází Radek Ovesný, přichází Tomáš Fojtů.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí fotbalisté díky pozdní brance vedou o gól, hosté na svou výraznější šanci zatím čekají.
70'
Domácí se usadili na útočné polovině, kde kombinují, zatím ale marně čekají na další výraznější šanci.
69'
Zlín drží hru bezpečně daleko od vlastní branky a aktuálně míří za výhrou v tomto zápase kontrolovaným taktickým pojetím hry.
66'
Slovácko se usadilo na útočné polovině, ale pokus o zakončení byl obranou zblokovaný.
65'
Domácí se pokouší navýšit své vedení, ale zatím narážejí na dobře hrající obranu soupeře.
63'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
ze hřiště odchází David Šlechta, přichází Filip Janečka,
ze hřiště odchází Dominik Velecký, přichází Tadeáš Koryčan.
62'
Domácí fotbalisté se dokázali krátce po hodině hry dostat se do vedení, nyní se ovšem nemohou propracovat přes polovinu hrací plochy.
60'
Hosté ztratili míč, ADAM ČÍŽ byl u pěkného krouceného centru dříve než brankář Urban a ve skluzu otevírá skóre.
60'
Hodina hry je pryč, stále platí bezbrankový stav a na výraznější šanci zatím čekáme.
58'
Zlínská obrana rychle rozehrává od své branky, Trtek si nabíhal za obranu soupeře, ale balon se k němu nedostal.
57'
Souboje o míč probíhají poblíž půlící čáry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit na polovině soupeře.
55'
Hraje se na polovině hrací plochy, míč následně získal zpětnou přihrávkou domácí brankář.
53'
Domácí se pokoušeli středem rychle přenést hru, ale Ovesný na balon nedosáhl, přihrávku má soupeř.
53'
Žlutá karta pro tým FC Trinity Zlín B (Šimon Polášek).
52'
Hostující kapitán rozehrává na polovině hrací plochy, sledujeme klidnější pasáž hry.
50'
Více ze hry mají nyní fotbalisté Slovácka, kteří kombinují na útočné polovině, ale čekáme na výraznější příležitost.
47'
ze hřiště odchází Danyl Červinka, přichází David Trtek.
46'
45+1'
45+1'
Nepřesná akce Slovácka končí mimo hrací plochu, rozehrávat tak bude brankář.
45'
Probíhá poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
43'
Zlínský brankář Slezák rozehrává od své branky, dlouhým výkopem hledal spoluhráče na útočné polovině, to se mu ale nepodařilo.
42'
Slovácko vybojovalo v krátkém čase druhý rohový kop, centr zamířil před branku, ale útočící tým se dopustil faulu. Směr hry se tedy otáčí.
39'
Nepřesná akce Zlína končí u brankáře hostů. Ten se rozhodl pro dlouhý výkop, ale nenašel nikoho ze spoluhráčů.
37'
Slezák nyní rozehrává od své branky, rozhodl se pro krátkou rozehrávku na spoluhráče, ale ti nedokázali vyslat přesnou dlouhou přihrávku.
37'
Slovácko zatlačilo soupeře na polovině, ale do výraznější šance se přes obranu nedokázalo propracovat.
34'
Do kombinace Zlína se zapojil také brankář, ten přenechal obráncům. Následně si Harman nabíhal podél postranní čáry do volného prostoru, ale míč nezískal.
33'
Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy, právě zde se odehrává většina dění.
32'
Brankář Zlína po nepřesné akci soupeřů rozehrává od své branky, rozhodl se pro přihrávku na obránce, kteří pomalu otáčejí směr hry.
30'
Půlhodina hry je pryč, zatím platí bezbrankový stav a na výraznější střeleckou příležitost čekáme.
29'
Slovácko se poblíž pokutového území dopustilo faulu, a tak budou rozehrávat domácí fotbalisté od své branky.
27'
Zlín díky aktivní hře dokázal vybojovat rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
27'
Domácí si vypracovali dobrou střeleckou pozici, ale na poslední chvíli ji zblokoval jeden ze soupeřů.
26'
Rána se jednomu z hráčů vůbec nepovedla a míč končí výrazně vedle branky. Gólman rychle rozehrál.
25'
Jeden z hostujících hráčů je nyní ošetřovaný na hrací ploše. Slovácko bude mít následně možnost volného kopu.
23'
Brankáři Urbanovi se nepovedl výkop, a tak získali možnost autového vhazování fotbalisté Zlína.
22'
Slovácko se dopustilo útočného faulu, rozehrávat tak budou fotbalisté Zlína na své polovině.
20'
Dvacet minut hry je pryč, zatím stále platí bezbrankový stav, na výraznější šance stále čekáme.
19'
Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko B (Ibrahim Aldin).
19'
Hra se nyní přesunula do středu hrací plochy, kde probíhají souboje o míč, více ze hry mají sice domácí, ale na výraznější šanci čekáme.
15'
Slovácko má možnost volného kopu. Centr před branku se hostům nepovedl, míč získal brankář Slezák.
15'
Hostující Onuoha vybojoval míč, ale neměl volného spoluhráče, kterému by mohl přihrát.
13'
Poslední minuty je obrázek hry stejný, převahu mají hráči Zlína, kteří sice kombinují na polovině soupeře, ale na šanci čekají.
11'
Tato kombinace Slovácka nikam nevedla, a tak musí hosté otočit směr hry a vrátit se na svou polovinu.
10'
Deset minut hry je pryč, hosté vybojovali autové vhazování, provede ho Kratochvíla.
9'
Slovácko se usadilo na polovině soupeře, jeden z hráčů pronikl do malého vápna, ale zakončení se mu nepodařilo podle představ.
7'
Více ze hry mají nyní hosté, Velecký se pokoušel dostat do náběhu, ale přihrávka na něj byla zblokovaná domácí obranou.
5'
Hraje se především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.
3'
Dlouhým míčem před branku se pokoušeli dostat domácí, ale obrana Slovácka si dokázala poměrně snadno poradit.
3'
Domácí rozehrávají od své branky, Hartman si nabíhal do dobré střelecké pozice, ale přihrávku nedostal.
2'
Kočí kombinoval na útočné polovině, ale do střelecké pozice se dostat nedokázal.
1'
Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí hrají ve žlutém, hosté v bílém.
1'

FC Trinity Zlín B: Slezák – Jura, Červinka, Mlýnek, Číž, Švach, Hartman, Němček, Ovesný, Polášek, Kulíšek
Náhradníci: Neubaier – Fojtů, Hamalčík, Trtek, Zábojník, Hönig, Slouk
Trenér: Jan Jelínek

1.FC Slovácko B: Urban – Stroupsa, Kratochvíla, Aldin, Šlechta, Kočí, Onouha, Bartoš, Břečka, Velecký
Náhradníci: Velich, Mitrevski, Koryčan, Kozel, Janečka,
Trenér: Pavel Němčický

Rozhodčí: Dudek – Proske, Svoboda.
FC Trinity Zlín B odehrálo 31 zápasů s bilancí 11-5-15 a získal 38 bodů. Z posledních pěti zápasů bodoval jen v jednom zápase. Remizoval s Kvítkovicemi 0:0. Tým nestačil na Rosice 2:3, Kroměříž 1:3, Velké Meziříčí 1:3 a Hranice 1:2.
Slovácko B odehrálo 31 zápasů s bilancí 12-10-9 a získalo 46 bodů. Z posledních pěti zápasů bodovalo ve dvou. Porazilo Baník Ostravu B 5:1 a remizovalo s Hodonínem 0:0. Tým nestačil na Rosice 1:2, Blansko 0:1 a Kvítkovice 0:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Moravskoslezské fotbalové ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC Trinity Zlín B a 1.FC Slovácko B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.