MSFL - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Slovácko B - 11. března 2023   14:30

Znojmo
Znojmo
60' Putu
1:0
(0:0)
Slovácko B
Slovácko B
Znojmo
Škugor – Baaloul (46.Pragr), Trajković, Bartůněk, Ivanović (K), Pálfi (46.Lukčo), Outtara Dao (46.Putu), Kilibarda, Suchý, Ledecký (77.Kartišovs), De Vasconcelos
Hamza – Mrkva
Jakub Rosický – Jan Nápravník, Alex DenevDelegát: Václav Briksa
Městský stadion v Horním parku, Znojmo
150 diváků
Slovácko B
Velich – Stropsa (90+1.Kabelka), Kratochvíla (72.Šlechta), Aldin, Kočí, Bartoš, Koryčan (72.Polák), Juroška, Kudela, Yohanna, Merdovič (K)
Andres – Růžička, Kozel

Přestože procentuelně na míči a asi i územně měli převahu hosté, nepodařilo se jim dnes dát branku a podruhé na jaře prohráli. Naopak domácí maximální možnou měrou využili svého prostředí a oba jarní duely před vlastními diváky vyhráli, dnes brankou Davida Putu. Gólman Škugor si tak připisuje první nulu.

Děkuji za pozornost a budu se těšit brzy opět na počtenou.
90+6'
90+5'
Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko B (Merdovič).
90+3'
Vyrovnat mohl hostující kapitán, ale hlavou netrefil těsně branku!
90+2'
Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko B (Polák).
90+1'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
ze hřiště odchází Stropsa, přichází Kabelka.
90'
Nastavovat se bude 6 minut!
90'
Domácí cítí, že mají další tři body velmi blízko.
87'
Ve vápně domácích ležel Kilibarda, držel se za hlavu, ale po vybídnutí sudího zase vstal.
85'
Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko B (Yohanna).
84'
Hosté stále nevzdali snahu o dobytí domácí svatyně, ale zatím jsou neúspěšní.
80'
Marko Kilibarda šel sám na gólmana, chtěl jej přehodit, ale žel pro jeho mužstvo trestuhodně minul branku.
79'
Na centr hostů nedosáhl hlavou jeden z útočníků a domácí mohou odkopávat od branky.
77'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK:
ze hřiště odchází Ledecký, přichází Kartišovs.
76'
Velká šance domácích, ale na Pragrovu přihrávku zprava dosáhli nejdříve obránci hostů.
72'
ze hřiště odchází Koryčan, přichází Polák,
ze hřiště odchází Kratochvíla, přichází Šlechta.
71'
Hosté překombinovali signál u přímého kopu a nebylo z toho zhola nic.
70'
David Ledecký dostal do nosu, teče mu krev a musí být za lajnou ošetřen.
64'
Znojmo si teď v obraně pomohlo i trochu riskatní hlavičkou ála malá domů, ale vyšlo to bez problémů.
60'
Znojmo právě vstřelilo branku! Nejprve z otočky byla Ledeckému zblokována střela, ale kodraženému balonu se dostal DAVID PUTU a zavěsil chladnokrevně pod břevno!
60'
Hostům sse podařilo přihrávkou překonat znojemskou obranu, ale pomohli si faulem.
58'
Domácí Ledecký a Kilibarda se ocitli ve velké šanci, ale jeden z hostujících obránců čistě na poslední chvíli ve vápně jim odebral míč.
57'
Obléhání znojemské branky bylo zakončeno střelou z dálky vysoko nad.
54'
Střela na bránu ale jen příjemně Škugora zahřála.
54'
Béčko Slovácka dostává přímý kop zprava z asi 30 metrů.
52'
Ledecký se natahoval na hlavičku v pádu, ale ta nebyla tak prudká a Velich s ní neměl žádné problémy.
50'
Hostující gólman Velich musel vyběhnout za šestnáctku a odkopnout balon před dobíhajícími znojemskými útočníky.
46'
ze hřiště odchází Pálfi, přichází Lukčo,
ze hřiště odchází Baaloul, přichází Pragr,
ze hřiště odchází Outtara Dao, přichází Putu.
46'
V první půli měli více ze hry hosté, kteří nepřijeli bez hráčů áčka, byť jim zítra odpadá vinou počasí duel v Jablonci. Domácí se ale úspěně bránili a vyráželi, pokud to šlo k brance Velicha, ale ani oni, ani hosté se z branky v první půli nerdovali. Ta druhá začne přibližně v 15:32.
45'
45+1'
Kilibarda si teď nerozuměl s Ledeckým a nacentroval na něj příliš daleko. Míč utekl do autu a sudí ukončil první poločas.
45'
Navíc se bude hrát 1 minuta.
44'
Domácí se více brání, teďd budou mít ale možnost zahrávat aut.
37'
Kilibarda se pokusil z první obloučkem k pravé tyči překonat Velicha, ale střela se mu nepovedla tak, jak by si přál.
37'
Kapitán Ivanovič z postu stopera teď silným hlasem vyčítá něco některým svým spoluhráčům.
34'
Škugor musel vyrážet další nebezpečnou střelu z hranice šestnáctky na roh, který ale Ledecký odvrátil.
32'
Aldin leží chvíli na zemi, ale faul to nebyl a tak se poměrně brzy ze studené země zvedá.
29'
Aldi se opřel do přesné střely, ale Škugor vyrazil na další roh, který se obešel bez šance.
29'
Hosté budou zahrávat roh.
24'
Kilibardovi chyběl jen kousek k vystižení špatné malé domů u hostů, ale gólman stačil ještě zachránit.
23'
Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko B (Koryčan).
22'
Hosté se dostali do velké šance, ale míč před jedním z nich odkopl v poslední chvíli kapitán Ivanovič, ale zároveň právě Koryčan jej za žlutou kartu fauloval.
22'
Hned vzápětí se do šance dostali hosté, ale branku přestřelili.
21'
S přímým kopem ze strany měl hostující gólman Velich problémy, ale nakonec míč zkrotil.
20'
Unikátní kousek se povedl jednomu z hostů, když u rohového praporku auloval zaráz dva znojemské playery.
18'
Potlesk si vysloužil znojemský kapitán Ivanović, který vystřihl nůžky přes hlavu, i když branku netrefil.
18'
První roh pro domácí modré barvy.
15'
Nadále se více hraje na polovině Znojma, ale hosté mají územní převahu bez šancí.
15'
Hosté rozehráli přímý kop, který domácí odehráli na roh, ze kterého se ale nic vážného nestalo.
14'
Brankář Škugor si dovolil kličku ve vápně – úspěšně.
13'
Dva hráči se srazili, sudí odpískal ful na toho v černém hostujícím dresu, což se samozřejmě domácím nelíbilo.
11'
Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Kilibarda).
7'
Hosté ze Slovácka jsou zatím více na míči.
6'
Po chybné rozehrávce Bartůňka se hosté pokusili o centr do vápna, ale míč prošel do autu.
4'
Oba týmy zatím hrají opatrně uprostřed pole a brankáři ještě nebyli ohroženi.
2'
Ve Znojmě je dnes poměrně zima a hlavně fouká nepříjemný silný a mrazivý vítr.
1'

1. SC Znojmo FK: Škugor – Baaloul, Trajković, Bartůněk, Ivanović (K), Pálfi, Outtara Dao, Kilibarda, Suchý, Ledecký, De Vasconcelos
Náhradníci: Hamza – Pragr, Mrkva, Kartišovs, Putu, Lukčo
Trenér: Rui José Capela Batista

1.FC Slovácko B: Velich – Stropsa, Kratochvíla, Aldin, Kočí, Bartoš, Koryčan, Juroška, Kudela, Yohanna, Merdovič (K)
Náhradníci: Andres – Polák, Růžička, Kozel, Šlechta, Kabelka
Trenér: Pavel Němčický

Rozhodčí: Jakub Rosický – Jan Nápravník, Alex Denev
Delegát: Václav Briksa.

1.FC Slovácko B

nezačalo fotbalové jaro tak bodově úspěšně jako jejich sobotní nejbližší soupeř. Doma nečekaně podlehlo Vrchovině, které se ale na jaře velmi daří a má dvě výhry z venkovních zápasů, 1:3. Domácí minulou sobotu ještě dokázali Davidem Kratochvílou vyrovnat, ale pak už tahali za kratší konec. Aktuálně je celek z Uherského Hradiště, který hrává svá domácí zápasy v Kunovicích na 5.místě jen se sedmibodovou ztrátou na druhý Baník Ostrava B a třetí Hlučín, který o zápas méně a ani tento víkend s své první jarní utkání nezahraje. Nejlepším střelcem slováckého béčka je Pavel Juroška se sedmi brankami.

1.SC Znojmo FK

prošlo v zimní přestávce mnoha změnami – nový majitel, nový realizační tým, velká část kádru, včetně třeba návratu kanonýra Davida Ledeckého. Přestože, jak se říká, první vlaštovka jaro nedělá, doufají všichni na jihozápadě Moravy, že úvodní výhra 3:1 nad sedmým celkem soutěže z Hodonína, přinese nový vítr a stále ještě aktuální předposlední místo se brzy změní v lepší umístění a především se splní hlavní cíl – záchrana MSFL. Zmiňovaný Ledecký v minulém zápase se sice mezi střelce nezapsal, ale zase branku nachystal a umožnil i Marku Kilibardovi dát dvě branky v duelu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.