MSFL - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Zlín B - 21. dubna 2023   17:00

Znojmo
Znojmo
6' Trajkovič  • 33' Ledecký
2:1
(2:1)
Zlín B
Zlín B
20' Číž
Znojmo
Hamza, Březina, Kilibarda, Mrkva, Kartišovs, Gomes, Lukčo.
J. Julínek – J. Mayer, J. Nápravník.
Městský stadion v Horním parku, Znojmo
Zlín B
Slouk, Červinka, Trtek, Šach, Ovesný, Fojtů, Slezák.

90+3'
90+1'
Žlutá karta pro tým FC Trinity Zlín B (Jura).
86'
Střídání v týmu FC Trinity Zlín B:
ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Slouk.
86'
Žlutá karta pro tým FC Trinity Zlín B (Kulíšek).
81'
Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Baaloul).
80'
Aktuálně probíhá 80. minuta zápasu, skóre je stále 2:1 pro Znojmo po brankách Trajkoviče a Ledeckého.
74'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK:
ze hřiště odchází Bartůněk, přichází Lukčo.

ze hřiště odchází Polášek, přichází Červinka.
68'
ze hřiště odchází Hartman, přichází Švach.
64'
ze hřiště odchází Pálfi, přichází Kartišovs,
ze hřiště odchází Ledecký, přichází Březina.
60'
Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Ivanovič).
57'
Velmi se omlouváme, ale vypadá to, že spojení ke streamu náhle selhalo. Do té doby než se stream nahodí Vám přineseme veškeré změny stavu.
56'
Zlín bude zahrávat rohový kop.
55'
Zlín je ve druhém poločase aktivnějším celkem, ale ve finální fázi nedokáže udělat poslední krok ke gólu.
54'
ze hřiště odchází Outtara, přichází Kilibarda.
53'
Outtara se dostal k hlavičce, jeho pokus však končí nad břevnem.
52'
Zápas pokračuje, vypadá to, že Suchý bude v pořádku.
50'
Na hřišti se aktuálně v bolestech svíjí Michal Suchý.
49'
Zlín bude rozehrávat faul na vlastní polovině.
47'
Outtara si obešel několik hráčů, ale ve finální fázi selhal.
46'
Do druhého poločasu nastoupil za Zlín Radek Ovesný, režie nám bohužel nenabídla, místo koho to bylo.
46'
ze hřiště odchází Tkáč, přichází Ovesný.
46'
Druhý poločas by měl začít za malý moment.
V prvním poločasu padli hned tři góly. Skóre otevřel v 6. minutě ránou z přímého kopu Trajkovič. Ve 20. minutě vyrovnal po krásné týmové akci Číž a ve 33. minutě poslal Znojmo znovu do vedení po nacvičeném signálu ze standardní situace Ledecký. Dá se říct, že oba týmy proměnili své největší šance, jinak je zápas zatím velmi vyrovnaný.
45'
45'
Míč pošle do hry odkopem od brány brankář Škugor.
44'
Zlín je v posledních minutách aktivnější na míči, ale jen těžko hledá mezery do soupeřovy obrany.
43'
Na nebezpečný centr vyskočil jeden z hráčů Zlína, ale nedokázal usměrnit svůj pokus mezi tři tyče soupeřovy brány.
40'
Pokus o nacvičený signál při rohovém kopu dopadl velmi špatně a Znojmo jde do brejku.
39'
38'
Znojmo bude mít k dispozici další standardní situaci, tentokrát to bude z oblasti těsně před polovinou hřiště.
36'
Zlín aktuálně kombinuje na vlastní polovině.
35'
Centr z levé strany dokázal odvrátit ve vzduchu dominantní Michal Jeřábek.
33'
Znojmo právě vstřelilo branku!
Autorem branky je DAVID LEDECKÝ. Znojmo opět vstřelilo branku po standardní situaci, prosadil se po nacvičeném signálu Ledecký, který i s velkou dávkou štěstí překonal brankáře Bachůrka.
32'
Znojmo bude zahrávat standardní situaci, na střelu to není, očekávat můžeme spíše centr.