MSFL -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Znojmo - 19. dubna 2024   18:00

1:2
(0:1)
Znojmo
Znojmo
32' Neto   • 69' Neto
Hranice
Andres – Kunovský, Waclawik, Cagaš, Ilić, Zdražil, Pečeňa.
Dudek – Lukašík, Proske
Znojmo
Rodriguez – Dantas, Pedro, Marcelino, Ferreira, Velosa, Lukčo.

Znojmo dnes potvrdilo roli favorita a zvítězilo počtvrté v řadě. Za hosty řádil kanonýr Carlos de Almeida Parede Neto, jenž se prosadil hned dvakrát a navýšil svůj náskok v tabulce střelců, který činí už pět branek.
90+4'
90+4'
Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Rodrigo Vilela).
89'
Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Franko Škugor).
86'
Střídání v týmu SK Hranice:
ze hřiště odchází Michal Kuchař, přichází Ilija Ilić,
ze hřiště odchází Petr Červenka, přichází Lukáš Zdražil.
80'
ze hřiště odchází Vojtěch Pak, přichází Vilém Waclawik.
79'
Žlutá karta pro tým SK Hranice (Jan Cagaš).
71'
ze hřiště odchází Matěj Vymětalík, přichází Radim Kunovský,
ze hřiště odchází David Koláček, přichází Jan Cagaš.
70'
Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Carlos de Almeida Parede Neto).
69'
Znojmo právě vstřelilo branku!
Autorem branky je CARLOS DE ALMEIDA PAREDE NETO.
66'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK:
ze hřiště odchází Bakr Sadiq Abdellaoui, přichází Marcelino,
ze hřiště odchází Luís Pedro Neto de Sousa, přichází Duarte Filipe Gomes Ferreira.
59'
ze hřiště odchází Jorge Augusto Afonso Rodrigues, přichází Matheus Dantas.
55'
Hranice právě vstřelily branku!
Autorem branky je JAKUB ROLINC.
54'
Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Luís Pedro Neto de Sousa).
54'
Žlutá karta pro tým 1. SC Znojmo FK (Bakr Sadiq Abdellaoui).
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:10.
45+4'
45+3'
Žlutá karta pro tým SK Hranice (Daniel Grygar).
32'
24'
ze hřiště odchází Keyner De Vasconcelos, přichází Luís Pedro Neto de Sousa.
1'

SK Hranice: Tomečka – Vavřík, Kundrát (C), Pak, Kuchař, Grygar, Jasenský, Vymětalík, Červenka, Koláček, Rolinc.
Náhradníci: Andres – Kunovský, Waclawik, Cagaš, Ilić, Zdražil, Pečeňa.
Trenér: Radek Malina

1. SC Znojmo FK: Škugor – Silas, Carneiro, Abreu, Neto, Abdellaoui, Bessa, De Vasconcelos (C), Afonso, Ferreira, Nzanza.
Náhradníci: Rodriguez – Dantas, Pedro, Marcelino, Ferreira, Velosa, Lukčo.
Trenér: Félix Amorim

Rozhodčí: Dudek – Lukašík, Proske.
Vzájemné zápasy:

Zajímavostí je, že minulé tři vzájemné zápasy vždy skončily stejným výsledkem. 1. SC Znojmo FK se ve všech případech radovalo z vítězství 3:0.
SK Hranice

Domácí celek může těšit, že má poměrně výrazný náskok na sestupové pozice. Šest bodů je rozdíl, který by už týmy ve spodních patrech tabulky neměly smáznout.

Hranice získaly 20 z celkového počtu 26 bodů právě na domácím hřišti. A na svém pažitu uspěli domácí fotbalisté i nedávno, když nejdříve remízovali s favorizovaným Hlučínem (0:0), načež porazili Bohunice (1:0).

Tahounem hranického výběru je jednatřicetiletý Jakub Rolinc. Forvard, jenž v minulosti odehrál několik zápasů v nejvyšší české i slovenské lize, doposud nastřádal osm gólů.
1.SC Znojmo FK

Po nepříliš přesvědčivém vstupu do letošní sezony se Znojmo pořádně rozjelo. Z posledních patnácti zápasů dokázalo vydolovat 32 bodů, což je nejvíce ze všech týmů soutěže. Na čelo tabulky v současnosti ztrácí pouhé čtyři body, a tak si už nemůže dovolit ztratit.

Forma znojemských fotbalistů je více než slušná. V minulých třech kolech porazili Hlučín a brněnské Bohunice se Startem, přičemž tenhle trojboj zakončili se skóre 9:2.

Velký podíl na vzestupu Znojma má Brazilec Carlos de Almeida Parede Neto. Hráč, který disponuje zkušenostmi z nižších portugalských a brazilských soutěží, se prosadil už patnáctkrát.
Přeji krásné páteční odpoledne! Dnes se společně podíváme na utkání 24. kola Moravskoslezské fotbalové ligy, ve kterém proti sobě od 18:00 nastoupí týmy SK Hranice a 1. SC Znojmo FK.