Utkání skončilo těsným vítězstvím Bayernu 1:0, ale diváci se po celých devadesát minut měli na co dívat. Bayernu vítězství už v prvním poločase zařídil Arjen Robben, který byl po celý zápas velmi aktivní.

Domácí měli více ze hry a jenom zásluhou fantastického Weidenfellera nebylo skóre ještě větší. Bayern si tak zajistil postup do semifinále německého poháru po vítězství 1:0 na Borussii Dortmund.

Já se s Vámi pro dnešek loučím a budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
90+4
Již se hraje čtvrtá minuta nastavení, míč má Bayern pevně na kopačkách.
90+3
Již plyne poslední z avizovaných tří nastavených minut, ale rozhodčí by mohl klidně nastavit i o něco více, protože je zde další střídání. Hřiště opouští Toni Kroos a místo něj si zahraje Jerome Boateng.
90+2
Piszczek našel v pokutovém území hlavičku Schiebera, který však pod tlakem přestřeluje a tím zřejmě definitvně uhasil naděje Dortmundu.
90+2
JIž plyne druhá ze tří nastavených minut a Neuer může poslat míč do hry výkopem od vlastní brány.
90+1
Již v nastavené čase dochází ke střídání na straně Bayernu. Hřiště opouští Mario Mandžukič, kterého nahradí Mario Gómez.
90
Robben v ofsajdě a po dohrání celé akce ještě holandský záložník naskočil na Weidenfellera. Robben se však okamžitě brankáři Borussie omluvil.
89
Neuer v pohodě schovává vysoký centr ve svých rukavicích.
88
Schieber stál zády k bráně a tak se pokusil o akrobatické zakončení, ale to letělo vysoko nad domácí bránu.
87
Mandžukič měl na hlavičce rozhodnutí, ale přestože měl spoustu času, tak svou hlavičku nedokázal nějak lépe umístit a výsledkem tak byl pouze další z úspěšných zákroků Weidenfellera.
86
Odkopnutý míč končí až u Neuera, takto se Borussia vyrovnání nedočká.
85
Neuvěřitelné co dokáže Robben proti přesile soupeřů vymyslet. Holandský hráč si to namířil proti dvojici soupeřů a oba přesprintoval a vybojoval rohový kop.
84
Domácí sportovně vrací míč Dortmundu.
83
Čas plyne pro Dortmund strašně rychle a zatím se nekoná ani náznak nějakého tlaku hostů.
81
Druhé střídání Dortmundu v zápase. Odchází Reus a místo něj si zahraje Schieber.
80
Další obrovská šance Bayernu po rohovém kopu, nejdříve Danteho hlavičku vyrazil hráč stojící u tyče a poté z následné Danteho dorážky hlavou dokázal míč vyrazit dnes výtečný Weidenfeller.
79
Robben si pohrával s obráncem, ale nakonec vybojoval pouze rohový kop.
79
Poprvé v zápase střídají i domácí. Odchází Thomas Müller, kterého nahradí Luiz Gustavo.
78
Nepříjemný hlavičkový souboj absolvoval Mandžukič a Schmelzer. Oba skončili na trávníku,a le píská se faul druhého jmenovaného.
76
Gundogan si zpracoval míč na hranici pokutového území, ale když se Dortmund dostal do šance, tak se Gundoganovi střela absolutně nepovedla.
74
Čas se Dortmundu nepříjemně krátí a Bayern si zatím vedení velmi pečlivě hlídá a naopak jsou to právě domácí, kteří mají blíže ke vstřelení branky.
72
Daniel van Buyten měl po rohovém kopu na hlavičce druhý gól Bayernu. Byl osamocen, ale míč nedokázal poslat do prostoru brány a tak si hosté jistě velmi hlasitě oddechli.
71
Martinéz si přiťukl míč a z velké dálky poslal velmi povedenou střelu, jenže připravený Weidenfeller jeho pokus vytěsnil nad břevno.
70
Neuer rozehrál dosti nepřesně a daroval tím míč Dortmundu, hosté však o balón také velmi rychle přišli.
68
Lewandowski našel Blaszczykowského, ale tomu se míč trošičku zamotal mezi nohy a tak nezbývalo než se pokusit přihrávou celou akci vylepšit. Centr Blaszczykowského však nebyl přesný.
67
Máme zde druhou žlutou kartu zápasu a ta jde opět na konto domácího týmu. Ve výskoku si pomohl nedovoleně Kroos.
66
Neuer v pohodě sbírá vysoký centr, který letěl do jeho pokutového území.
65
Hosté začínají otevírat dvířka v obraně a pochopitelně se musí více soustředit na útok, jenže to by mohla být voda na mlýn Bayernu.
63
Neuer vyskočil nejvýše a vyboxoval letící centr.
63
Po prvním střídání přichází i první karetní napomenutí. Žlutou kartu za nepovedený sklu vidí Javi Martinéz.
62
První střídání dnešního zápasu, v dresu Borussie utkání skončilo pro Kevina Grosskreutze, kterého nahradí Jakub Blaszczykowski.
60
V zápětí další výborný zákrok Weidenfellera proti střele Kroose! Kroos tak ani podruhé v krátkém sledu na Weidenfellera nevyzrál. Brankář Borussie předvedl nádhernou robinzonádu a míč vyrazil.
59
Weidenfeller se stává hrdinou tohoto okamžiku! Toni Kroos se po patičce dostal ke střele, z pěti metrů však fantastického Weidenfellera překonat nedokázal. Poté se ještě snažil zakončit Mandžukič, ale ten stál v ofsajdu.
58
Dortmund začíná vystrkávat růžky, Marco Reus se odhodlal ke střele a donutil Neuera k pobytu na zemi, Neuer však mohl zůstat klidný, střela letěla mimo.
56
Müller v těžké pozici dokázal odcentrovat a zásluhou toho vybojoval i rohový kop.
56
Piszczek to zkusil ze střední vzdálenosti po zemi, ale jeho pokus letěl hodně mimo.
55
Souboj u rohového praporku končí vítězstvím domácího hráče, ale Dortmund přesto zůstává u míče a bude vhazovat.
53
První větší šance Dortmundu, Lewandowski přiťukl míč Grosskreutzovi, který z hranice šestnáctky vypálil velmi slušně. Neuer se však položil do střely a s lehkostí míč zachytil.
51
Na začátku 51. minuty se štěstím tečoval jeden z domácích centr kolenem a balón překvapivě letěl do prostoru brány. Jenže s takovýmto zakončením nemohl mít Weidenfeller problémy.
49
Úvod druhého poločasu zatím patří Bayernu, který míč soupeři nepůjčuje.
47
Vypadalo to, že právě Subotič je faulován, ale nakonec byl odpískán přestupek právě hráči Borussie.
46
Moc nechybělo a pro Bayern to mohl být úvod poločasu jako z pohádky, ale střelu mířící do brány nakonec stačil zblokovat obránce Dortmundu!
46
Fotbalisté vychází z útrob stadionu, druhý poločas za malý okamžik začne.
Hlavní rozhodčí nenastavil ani minutu a tak oba celky odchází do šaten. Rozhodně spokojenější odchází fotbalisté Bayernu, kteří vedou po první půli 1:0 zásluhou Arjena Robbena, který se ve 43. minutě trefil naprosto přesně.

Před druhým poločasem tak má Borussia o čem přemýšlet, ale jistě se jenom tak nevzdá. Druhý poločas začne přibližně ve 21:36 a onlajny budou samozřejmě u toho.
44
Tlak Bayernu v závěru prvního poločasu gradoval a úvodní branka tak byla zcela zasloužená.
43
Bayern právě vstřelil branku!

První centr do pokutového území ještě hosté odvrátili a když už to vypadalo, že je po akci tak se míč odrazil k ARJENU ROBBENOVI, který posílá technickou střelou míč přesně do pravého horního rohu brány. Weidenfeller byl naprosto bezmocný a před uměním Robbena pokýval hlavou i kouč Dortmundu.
41
Opět byl Robben ve velké šanci, ale ho zastavil správně odpískaný ofsajd.
40
Robben předvedl svůj pověstný tah na branku a dočkal se odměny, ve stoprocentní šanci však Robben přestřeluje branku. Obrana Dortmundu však v poslendních chvílích dělá neuvěřitelné množství chyb.
38
Po rohovém kopu zakončoval z otočky Dante, ale střela mu vůbec nesedla. Je to škoda, protože kdyby se Dante trefil, tak míč mohl klidně v síti skončit.
36
Schweinsteger našel nádherným míčem za obranu kopačku Javi Martinéze, který poslal na bránu Dortmundu výbornou střelu, kterou však dokázal Weidenfeller chytit. Jeho zákrok sice nebyl stoprocentní, ale hostující gólman míč přece jenom zachytil a drží tak nerozhodný stav.
35
Na Danteho mířil centr, ale jeden z obránců Dortmundu stačil míč přizvednout a tak na Bayern zbyl alespoň rohový kop.
34
Götze předvedl povedený individuální průnik, dokázal si obhodit až dva protihráče, ale ten třetí už mu míč odebral.
33
Müller děkuje spoluhráči za zajímavý pas, který však domácí hráč nestačil zpracovat a míč mu tak utekl.
32
K zemi byl poslán nedovoleně jeden z domácích a opět se tak hra přerušuje.
31
Mezi Schmelzerem a Mandžukičem se nyní trošičku vřelo, ale rozhodčí oba kohouty od sebe oddělil a vystačil si s domluvou.
30
Hra se kouskuje díky několika menším nedovoleným zákrokům. Rozhodčí však má zatím plně pod kontrolou a nemusel za třicet minut hry vytáhnout žádnou kartu.
28
Müller se hodně diví, ale rohový kop Bayernu nevybojoval.
27
Neuer se toho vůbec nebál a dál si hodně na čas s rozehrávkou, moc nechybělo a byl by u něj jeden z napadajících hostů.
26
Götze s Lewandowskim zakombinovali před pokutovým územím, ale obrana Bayernu je vytlačila.
24
Máme za sebou již více než polovinu prvního poločasu a zatím se hraje převážně ze zabezpečených obran. Oba celky mají jasně naordinovanou taktiku a té se drží. Více ze hry však zatím mají přece jenom domácí.
22
Nyní se to Dortmundu konečně povedlo, ale finální přihrávka nakonec přece jenom nebyla taková jakou by Lewandowski potřeboval a tak si obrana Bayernu dokázala s touto příležitostí poradit.
21
Hosté se dostávají k šancím mnohem složitěji než domácí, opět jejich snažení skončilo už na polovině hřiště.
19
Mandzukič se dral do zakončení z pravé strany a vyslal na bránu Borussie i střelu, jenže ta prolétla kolem pravé tyče a Weidenfeller tak nemusel zasahovat.
17
I Bayern si vybojoval rohový kop, ale naložil s ním podobně jako před chvíli hráči Dortmundu.
16
Z toho však hosté žádnou výraznější šanci nezískali a naopak se hra stěhuje zpět na útočnou polovinu Bayernu.
15
Dortmund si vybojoval rohový kop.
14
Obrovská šance domácích, ve které byl Kroos! Weidenfeller totiž pouze tečoval střílený centr a právě Kroos mohl zakončovat v podstatě do prázdné brány, ale nedokázal si míč zpracovat a ten se mu od nohy odráží za brankovou čáru.
13
Bayern opět s míčem na kopačkách, ale zatím pouze na půli hřiště.
11
Šlapák jednoho z hostujících hráčů, píská se proti Dortmundu.
10
Domácí hru okamžitě přesouvají na útočnou polovinu, ale tam došlo k nepřesné přihrávce a tak se bude vhazovat.
9
Na opačné straně Borussia kombinovala s míčem před pokutovým územím, ale více než několik odrazů od domácích hráčů nezískala.
8
Robben se ocitl v první výborné šanci po perfektní přihrávce do pohybu. Jenže domácí hráč přízemní střelou na Weidenfellera nevyzrál.
6
Reus si pomohl faulem a tak se píská proti Dortmundu.
6
Bayern získal míč a domácí tak rozehrávají z vlastní poloviny další útočnou akci.
4
Müller se natahoval v pokutovém území na dlouhý nákop spoluhráče, ale míče se pouze dotkl a ten mu utekl.
3
Subotič dostal těžkou přihrávku, ale před dotírajícím soupeřem míč stihl odehrát.
2
První dvě minuty zápasu žádnou zajímavou šanci nepřinesli, po nepřesné rozehrávce Bayernu rozehrává od vlastní brány Weidenfeller.
1
Společně s výkopem Dortmundu se spustil hromový pískot tribun. Ten však po pěti vteřinách ustál a nahradilo ho skandování.
1
Hráči si podali ruce a kapitáni obou týmů právě losovali. Vítězem losu se stal kapitán Bayernu, který zvolil stranu.
Hráči již jsou připraveni v útrobách stadionu a stejně tak jsou připraveni i fanoušci obou celků. Na tribunách jsou k vidění dvě obrovské choreografie. Jedna v červené a druhá pochopitelně ve žluté barvě.
Trenér domácích Josef Jupp Heynckes má k dispozici tyto náhradníky: Shaqiri, Pizarro, Boateng, Luiz Gustavo, Gómez, Tymoshchuk a brankář Starke.

Trenér hostí Jürgen Klopp má připraveny tyto náhradníky: Kehl, Leinter, Blaszczykowski, Schieber, Sahin a brankář Langerak.

Bayern München: Neuer - Alaba, Dante, van Buyten, Lahm - Schweinteiger, Javi Martínez - Robben, Kroos, Müller - Mandžukič

Borussia Dortmund: Weidenfeller - Piszczek, Subotič, Santana, Schmelzer - Gündogan, Bender - Grosskreutz, Gotze, Reus - Lewandowski

Rozhodčí: Kircher - Kempter, Lupp.
Zápas v Allianz aréně má plánovaný výkop ve 20:30 a onlajny u tohoto zápasu rozhodně nebudou chybět.
V letošním ročníku Bundesligy se celky utkaly 1. prosince a utkání v Allianz Areně skončilo remízou 1:1. Bayern šel do vedení v 67. minutě zásluhou Toni Kroose. O sedm minut později však vyrovnal Mario Götze a body se tak dělily.

Toto parádní představení navštívilo 71 000 diváků a dá se očekávat, že dnes se bude návštěva tomuto číslu blížit.
Dnes se však jedná o pohárové utkání a vše tedy může být úplně jinak. Bayern si ve čtvrtfinále poradil s Augsburgem, který porazil na jeho hřišti 0:2. To Dortmund nastoupil na domácím hřišti s Hannoverem a vysokou výhrou 5:1 si zajistil místenku v tomto čtvrtfinále.
Bayern si vede v německé lize opravdu náramně. Ze tříadvaceti zápasů získal Bayern neuvěřitelných 60 bodů a inkasoval pouze osm branek. To Borussia je na tom v lize také velmi dobře, ale na suverénní Bayern to prostě nestačí. Dortmund nasbíral o celých sedmnáct bodů méně než jeho dnešní soupeř.
Čtvrtfinálové utkání německého poháru proti sobě postaví dva současně nejlepší celky německé bundesligy. Bayern München přivítá na svém stadionu Borussii Dortmund.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.