Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Paderborn : Bochum - 24. října 2017   18:30

Paderborn
Paderborn
7' Michel  • 85' Wassey
2:0
(1:0)
Bochum
Bochum
Paderborn
Ratajczak – Boeder, Schonlau, Strohdiek (K), Herzenbruch – Zolinski (74. Stingl), Krauße, Ritter (89. Biezen), Antwi-Adjej – Michel, Srbeny (46. Wassey)
Wassey, Wimmer, Biezen, Zingerle, Soyak, Stingl, Collins
Stegemann – Pickel, Jolk
Benteler Arena
Bochum
Riemann – Gyamerah, Fabian (46. Leitsch), Bastians – Hemmerich, Celozzi (K), Stöger, Soares – Sam (62. Eisfeld), Wurtz – Hinterseer (74. Diamantakos)
Losilla, Eisfeld, Diamantakos, Bandowski, Sağlam, Leitsch, Dornebusch

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! SC Paderborn 07 postupuje do třetího kola německého poháru! Domácí se dostali už v sedmé minutě zásluhou Michela do vedení. Bochum měla v 68. minutě obrovskou šanci srovnat, ovšem Bastians neproměnil pokutový kop! A o dvě minuty bylo ještě hůře, druhou žlutou kartu viděl Gyamerah. I přesto se ještě Diamantakos dostal do výborné příležitosti. Tu ale neproměnil a o postupu domácích v samotném závěru rozhodl Wassey.
90+4'
90+3'
Domácí vybojovali autové vhazování u rohového praporku, za malou chvíli vyprší i třetí nastavená minuta druhé půle.
90+2'
Fotbalisté Paderbornu si užívají závěr utkání, drží míč na svých kopačkách a za hlasitého skandování domácích příznivců kombinují.
90+1'
Už začal nastavený čas. Do zakončení levou nohou se dostal znovu Wassey. Tentokráte jeho pokus vystrašil spíše fanoušky za bránou Riemanna!
90'
Eisfeld centroval do velkého vápna. K jeho smůle to bude pouze odkop od domácí brány, Ratajczak pochopitelně příliš nepospíchá.
89'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Ritter, přichází van der Biezen.
88'
Domácí mají na útočné polovině spoustu prostoru. Michel to vzal na sebe, jeho střela levou nohou však skončila pouze nad brankou Riemanna!
87'
Bochum šla rychle dopředu. Jejich útočné snažení však zastavuje čárový rozhodčí, který signalizuje ofsajd.
85'
Paderborn právě vstřelil branku!
Obrovské zaváhání Hemmericha, který míč poslal přímo na nohu protihráče! MASSIH WASSEY naznačil střelu, obelstil vracejícího se Hemmericha a následně z bezprostřední blízkosti prostřelil Riemanna!
84'
Hosté kopali roh, ovšem do vážnější příležitosti se nedostali. Celou situaci znovu vyřešil dnes neomylný brankář Ratajczak.
83'
Obrovská šance na srovnání! Diamantakos postupoval úplně sám na domácího gólmana! Ratajczak vyrazil před sebe, před řeckým fotbalistou v poslední chvíli zahrál do bezpečí kapitán Strohdiek!
82'
Paderborn drží míč a kombinuje na útočné polovině. To se domácím fanouškům líbí, ti hlasitě tleskají.
81'
Diamantakosovi odpískán útočný faul. Hostující fotbalista se hodně diví, domácí pochopitelně nikam nepospíchají.
80'
Hosté už hrají vabank. Paderborn teď bude nejspíše hrozit jen z rychlých brejků. O jeden takový se nyní připravil špatnou přihrávkou.
79'
Antwi-Adjej teď hledal úplně volného Kraußeho, k tomu se míč nakonec nedostal. Hlavní sudí využil přerušení hry a vytahuje žlutou kartu, tu vidí Diamantakos.
77'
Domácí Schonlau to přehnal s důrazem na polovině hřiště, hlavní sudí mu po chvíli vytahuje žlutou kartu!
76'
Na druhé straně se do přečíslení dostali domácí, Stingl to vzal na sebe, jeho střela však skončila vysoko nad bránou!
75'
Úplně sám před bránou se zjevil Diamantakos! Byl však zády k brance a než si balón připravil, přišel o něj.
74'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Zolinski, přichází Stingl.
Střídání v týmu VFL Bochum: ze hřiště odchází Hinterseer, přichází Diamantakos.
72'
Hosté to psychicky nezvládají, Stöger teď naprosto zbytečně strčil do soupeře po odehrání míče a vidí žlutou kartu.
71'
Rozhodčí nakonec Gyamerahovi uděluje žlutou kartu! A vzhledem k tomu, že hostující fotbalista před malou chvílí už jednu dostal, musí předčasně do sprch!
70'
Gyamerah teď na hranici velkého vápna fauloval, Antwi-Adjej se dožaduje penalty, rozhodčí však celou situaci vytahuje před vápno!
68'
Míč si vzal na starost Bastians, který mířil po levé ruce brankáře Ratajczaka. Gólman Paderbornu nemusel zasahovat, hostující fotbalista při střele podklouzl a vůbec netrefil branku!
67'
Rozhodčí nakonec uděluje žlutou kartu dvěma fotbalistům. Za hosty trestá Gyameraha, za domácí poté Zolinskiho.
66'
Na hřiště je teď plno emocí, domácím se rozhodnutí vůbec nelíbí, celou situaci uklidňuje hlavní rozhodčí.
65'
Hemmerich centroval z pravé strany, Herzenbruch zahrál rukou. Bylo to na hraně velkého vápna, hlavní sudí po konzultaci s čárovým nařizuje pokutový kop pro Bochum!
63'
Ratajczak vyrazil pouze před sebe, Hinterseer hlavičkoval do prázdné brány! Hosté se radovali ze srovnání, čárový však signalizoval ofsajd, což bylo špatné rozhodnutí! Rozhodčí teď obral Bochum o regulérní branku!
62'
Balón po rychlé kombinaci na levé straně dostal Antwi-Adjej. Ten ve vápně hledal některého ze svých spoluhráčů. Žádného však nenašel.
62'
Střídání v týmu VFL Bochum: ze hřiště odchází Sam, přichází Eisfeld.
61'
Michel míč stihl na hrací ploše. Ve skluzu ale posunul pouze k hostujícímu brankáři, který taktéž volí rychlo rozehrávku.
60'
Po delší době si zahrál také Ratajczak. Ten vyběhl pro nepřesný centr soupeře a už hledá, komu by rychle rozehrál.
58'
Odražený míč se dostal až k Herzenbruchovi. Jeho prudká střela z velkého vápna mířila pouze doprostřed brány!
57'
Na zemi teď zůstal ležet Zolinski, který velmi nepříjemně dopadl na hrací plochu. Domácí fotbalista už se ale zvedá a vypadá, že bude v pořádku.
56'
Bochum se zatím pouze brání a volí dlouhé nákopy, po jednom takovém odmáván a následně také odpískan ofsajd, rozehrávat bude kapitán Strohdiek.
55'
I následný roh přinesl další dobrou příležitost pro domácí! K hlavičce, která mířila doprostřed brány, se dostal Schonlau. Riemann musel rychle na zem, míč udržel před brankovou čárou!
54'
Z nějakých osmnácti metrů napřáhl Zolinski! Jeho přízemní pokus dokázal brankář Riemann vyrazit na rohový kop!
53'
Na druhé straně se k hlavičce dostal Michel. Jeho pokus však neohrozil hostující svatyni, brankář Riemann bude rozehrávat.
52'
Do výborné příležitosti se dostal Hemmerich! Toho zradilo zpracování, následná střela skončila vysoko nad bránou Ratajczaka!
51'
Hráči Paderbornu si teď pomohli několika drobnými fauly ve středu hřiště. Hosté zůstávají u balónu a kombinují.
49'
Domácí začali daleko aktivněji, Krauße se probíjel velkým vápnem, hostující zadáci si nakonec poradili.
48'
Byl to právě Wassey, který se o poločase dostal na hřiště. Zůstal úplně sám na hranici velkého vápna, brankář Riemann předvedl výborný zákrok, míč vyrazil na roh!
46'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Srbeny, přichází Wassey.
46'
Je za námi první poločas, který začal ve vysokém tempu, oba celky si vypracovaly dobrou příležitost. Tu ale nikdo neproměnil, což neplatilo o Michelovi, který v sedmé minutě otevřel skóre. Víc už se ale nestalo, s postupem času tempo hry opadalo. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne zhruba v 19:31.
45+1'
45+1'
V samotném závěru se hosté dostali do dobré příležitosti! Na poslední chvíli ale zasáhl jeden z domácích hráčů, který míč odkopl, roh pro Bochum!
45'
Paderborn teď zastavuje ofsajd! Domácí už nikam nespěchají, hrají pouze v deseti, za malou chvíli sudí nejspíše ukončí první poločas.
44'
Právě Srbeny fauloval na Soarese. Domácí fotbalista se ještě zranil a musel za lajnu, kde je ošetřován.
42'
Srbeny se na sebe zlobí, nyní ho zradilo zpracování míče. Domácí se totiž dostávali do přečíslení tří proti dvěma obráncům.
41'
K zajímavé hlavičce se dostal Krauße! Pokus domácího brankáře skončil kousek nad břevnem, Riemann nemusel zasahovat!
40'
Úplně sám teď mohl postupovat Hinterseer. Toho ale zastavil praporek čárového, který správně signalizoval ofsajd.
39'
Výborný obranný zákrok Boedera, který v poslední chvíli míč odvrátil do bezpečí, bude z toho třetí rohový kop pro Bochum.
38'
Strohdiek teď dostal brankáře Ratajczaka do složité situace. Ten musel volil odkop do zámezí, hosté rychle rozehrávají.
37'
Hráči v černém kopali druhý roh. Centr na bližší tyč našel hlavu Srbenyho, ovšem jeho pokus skončil pouze vysoko nad!
35'
Hráči Paderbornu šli do situace dva na dva. Tu překazil ostrým skluzem Fabian, který vidí další žlutou kartu.
34'
Domácí zůstali dlouho u míče. Pro poslední centr si ale bez větších potíží došel hostující gólman Riemann.
33'
Zolinski to udělal velice chytře. Na poslední chvíli ještě zahrál do bránícího hráče, bude z toho rohový kop pro Paderborn.
32'
Sam na nic nečekal a levou nohou prověřil pozornost domácího brankáře. Ten neměl se střeleckým pokusem doprostřed brány žádné problémy!
31'
Ratajczak teď výborně přečetl hru. Šel hodně vysoko z brány a dokázal míč zahrát před soupeřem. Paderborn navíc zůstává u balónu.
30'
Hosté se zlobí, podle nich měli zahrávat rohový kop. Rozhodčí však ukazuje, že to bude odkop od brány, práce pro Ratajczaka.
29'
K odraženému míči se dostal Strohdiek, jehož střelecký pokus z nějakých dvaceti metrů skončil vysoko nad bránou Riemanna!
28'
Bastians si pomohl jasným faulem proti Michelovi a jelikož se domácí fotbalisté dostávali do přečíslení, hlavní sudí vytahuje žlutou kartu.
27'
Ratajczak si teď situaci nekomplikoval a raději míč ukryl do náručí. Domácí brankář rozehrává, domácí kombinují na vlastní polovině.
25'
Po dalším dlouhém nákopu se do zajímavé příležitosti dostával Antwi-Adjej. Před nim ale na poslední chvíli zasáhl Gyamerah.
24'
Tempo hry však trošku opadlo, Paderborn volí dlouhé nákopy na útočnou polovinu hřiště.
23'
Hosté teď mají míč daleko více na svých kopačkách, než jejich soupeř. Do žádné větší příležitosti se ale nemohou dostat.
22'
Ritter centroval na přední tyč. Naštěstí pro Riemanna ale žádný z domácích hráčů na balón nedosáhl!
21'
Soares teď jednoznačně fauloval Srbenyho a může být rád, že nevidí žlutou kartu. Paderborn však dostává k dispozici standardní situaci!
20'
Bochum šla rychle dopředu. Přišla však špatná přihrávka, domácí budou vhazovat zhruba na polovině hřiště.
19'
Z levé strany centroval Michel. Balón se dostal až na Srbenyho, který si podle čárového pomohl útočným faulem.
17'
Stöger na pravé straně vybojoval míč a centrem hledal Hinterseera. Ten ale naštěstí pro domácí na míč nedosáhl!
16'
Paderborn se zlobí, že hlavní sudí odpískal faul Kraußeho. I nadále se hraje ve vysokém tempu na obou stranách, sledujeme skvělý fotbal!
15'
K hlavičce se nakonec dostal Gyamerah. Jeho pokus byl však hodně nepřesný a skončil nad bránou.
14'
Domácí se zlobili, že sudí neodpískal faul. Rychlý kontr hostů zastavil výborným obranným zákrokem Herzenbruch.
13'
Také Hemmerich to v souboji se Zolinskim přehnal s důrazem. Hostující fotbalista se tomu domácímu omlouvá.
12'
První roh tohoto utkání vybojovali hosté. Ti se museli rychle vracet. Naštěstí pro Bochum přišlo špatné řešení domácích.
11'
Hodně ostrým zákrokem si teď na útočné polovině pomohl Krauße. Domácí fotbalista se zlobí, moc se mu tohle rozhodnutí nezdá.
10'
Začalo se skutečně ve vysokém tempu, jedna útočná akce střídá tu druhou. Myslím, že u jednoho gólu dnes určitě nezůstane.
8'
Bochum šla rychle dopředu, ovšem celou situaci bez vážnějších problémů vyřešil dobrý výběhem brankář Ratajczak.
7'
Na levé straně dostal dobrou přihrávku Antwi-Adjej, který ihned centroval do vápna. Jeho nabídky využil SVEN MICHEL, který střelou z voleje na bližší tyč otevřel skóre tohoto utkání!
6'
Hosty teď zastavil praporek čárového, který signalizoval ofsajd. Domácí hráči rychle rozehrávají.
5'
První útočná snaha hostů a hned z toho mohla být branka! Bochum šla ve třech proti dvěma obráncům. Hemmerich to vzal na sebe, ovšem jeho střela doprostřed brány nenadělala domácímu brankáři žádné problémy!
4'
Hráči v černém jsou zatím jednoznačně aktivnějším týmem, Bochum se ještě téměř nedostala na polovinu soupeře.
3'
Domácí začali ve velkém stylu. Na přihrávku, která směřovala do vápna, teď nikdo nedosáhl. V opačném případě by jeden z fotbalistů Paderbornu uklízel do prázdné brány!
2'
Na levé straně hřiště teď dostal spoustu prostoru Michel! Jeho střela z hranice velkého vápna skončila těsně nad!
1'

SC Paderborn 07: Ratajczak – Boeder, Schonlau, Strohdiek, Herzenbruch – Zolinski, Krauße, Ritter, Antwi-Adjej – Michel, Srbeny
Náhradníci: Wassey, Wimmer, Biezen, Zingerle, Soyak, Stingl, Collins

VFL Bochum: Riemann – Gyamerah, Fabian, Bastians – Hemmerich, Celozzi, Stöger, Soares – Sam, Wurtz – Hinterseer
Náhradníci: Losilla, Eisfeld, Diamantakos, Bandowski, Sağlam, Leitsch, Dornebusch

Rozhodčí: Stegemann – Pickel, Jolk.
Poslední dva vzájemné zápasy se datují do roku 2015. Bochum v obou případech zvítězila, venku 1:0, na domácí půdě poté 4:0. Těžko hledat favorita. To potvrzují i kurzy sázkových kanceláří, které jsou vyrovnané. Ve výborné formě hrající tým ze třetí ligy proti trápícímu se celku té druhé. Kdo nakonec půjde dál? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Na druhé straně VFL Bochum, účastník druhé německé fotbalové ligy. Hostům se však příliš nedaří, z jedenácti utkání nasbírali pouze 13 bodů a nachází se na 13. místě (skóre 12:16). Venku je Bochum hodně špatná, z šesti soubojů pouhé čtyři body, to je skutečně málo. Hosté v prvním kole odehráli velmi atraktivní duel s týmem Nottingenu, ve kterém padlo sedm branek – zvítězili 5:2.
SC Paderborn 07 hraje momentálně třetí nejvyšší německou soutěž, ovšem v té kraluje. Domácí se nachází na prvním místě, nastříleli už neskutečných 36 branek, což je o 14 více, než druhý Magdeburg. Především v domácím prostředí působí neuvěřitelně. Sedm zápasů, sedm výher, na první pozici mají čtyřbodový náskok. V prvním kole poháru Paderborn přivítal FC Sankt Pauli a dokázal zvítězit poměrem 2:1!
Hezký den přeji všem fotbalovým příznivcům! Německý pohár má na programu druhé kolo a v rámci něj nás čeká hned šestnáct utkání. Jedním z nich bude také souboj, ve kterém SC Paderborn 07 přivítá VFL Bochum.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.