Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Paderborn : Hamburger - 2. dubna 2019   18:30

0:2
(0:0)
Hamburger
Hamburger
54' Lasogga   • 68' Lasogga
Paderborn
Zingerle – Drager, Schonlau, Stohdiek, Collins – Tekpetey, Vasiliadis, Klement, Andtwi-Adjej – Zolinski, Michel
Ratajczak – Gjasula, Hunemeier, Proger, Ritter, Shelton, Schwede
Welz
Benteler Arena, Paderborn
Hamburger
Pollersbeck – Bates, Papadopulos, Van Drongelen – Sakai, Mangala, Jung, Santos – Holtby – Jatta, Lasogga
Mickel – David, Janjicic, Kohlert, Lacroic, Narey, Ozvan

Hamburger SV vyhrává tento zápas díky dvěma brankám ve druhém poločase, a tak postupuje do dalšího kola. Paderborn naopak v poháru končí.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 12:20.
90+3'
90+2'
Domácí celek ještě vybojoval v nastaveném čase, ale hostující obrana se nenechala překonat. Ritterův centr byl hodně nepovedený.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty.
89'
V poklidném tempu se utkání dohrává, hosté míří k postupu do dalšího kola Německého poháru.
87'
Paderborn se snaží tlačit do střeleckých pozic, hostující tým se nyní musí bránit aktivní hře soupeře.
86'
Žlutou kartu dostává Santos (Hamburger SV).
86'
Probíhá závěr zápasu, hostující celek drží míč daleko od své branky.
85'
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Jatta, přichází Narey.
84'
Žlutou kartu dostává Vasiliadis (SC Paderborn 07).
84'
Podle všeho je hostující Jatta zraněný. Byl tvrdě faulován soupeřem.
82'
Ritter centroval před branku, kde domácí hráč tušil spoluhráče. Ti sem sice byli, ale také hostující beci, kteří balon dokázali získat.
80'
Domácí nic nevzdávají, bojují na útočné polovině a pokouší se hrát co nejaktivněji.
78'
Paderborn kombinuje na útočné polovině, snaží se vypracovat si výraznější šance, domácí však mají problémy s přesnější finální přihrávkou.
77'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Zolinski, přichází Hunemeier.
74'
Domácí celek se pokouší se zápasem něco udělat, z dobré pozice zakončoval Ritter. Jeho rána byla do středu branky, gólman si snadno dokázal poradit.
72'
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Lasogga, přichází Ozcan.
71'
Dvacet minut hry zbývá do konce poločasu a hostující celek udělal důležitý krok k výhře v tomto zápase, vede o dvě branky.
70'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Drager, přichází Ritter.
68'
Hamburg právě vstřelil branku!
Hostující celek po rychlé akci prosazuje hostující celek, který navyšuje své vedení. PIERRE-MICHEL LASOGGA se dostla do šance, kterou dokázal proměnit.
67'
Žlutou kartu dostává Sakai (Hamburger SV).
65'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Tekpetey, přichází Proger.
62'
Obrázek hry je poslední minuty stejný. Domácí celek se musí bránit tlaku soupeře. Hamburk na výraznější šanci nyní čeká.
60'
Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, hostující mužstvo má nyní k výhře blíže.
59'
Santos rozehrává volný kop poblíž půlící čáry. Centr se snesl do dobré střelecké pozice, ale domácí obrana si dokázala poradit.
56'
Po vstřelené brance se pokouší hostující celek přidat další branku, domácí hráči hrají poněkud pasivně.
54'
První rohový kop Santose a následnou hlavičku vyrazil gólman na roh. Znouvu centroval Santos a tentokrát přesně zakončoval hostující PIERRE-MICHEL LASOGGA.
51'
Jatta to zkoušel individuálně, ale přišel o míč, následně je z toho roh pro hosty. Santos centroval před branku, zakončení bylo nepřesné.
48'
Hraje se na polovině hrací plochy, míč mají hosté pod kontrolou. Santosova dobrá rána se o malý kousek nevešla do branky.
47'
Domácí brankář rozehrává od své branky. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
46'
V nezměněných sestavách pokračuje druhý poločas.
46'
45+0'
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.
44'
Domácí trenéři pravděpodobně nejsou spokojení s aktivitou svého týmu, velmi hlasitě udělují svým hráčům pokyny.
43'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, sledujeme klidnější pasáž hry. Fanoušci ženou domácí fotbalisty za první vstřelenou brankou v zápase.
40'
Domácí Tekpetey to zkoušel individuálně, ale jeho akci dobře zastavila hostující obrana, ke střele se SC nedostalo.
39'
Paderborn rozehrává od své branky, Santos získal míč, ale domácí obrana nenechala soupeře zakončit. Míč má brankář Pollersbeck.
37'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se spíše na polovině hrací plochy.
35'
Žlutou kartu dostává Jung (SC Paderborn 07).
34'
Domácí kombinují na polovině hrací plochy, sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.
32'
Paderborn rozehrává další roh. Michel nacentroval před branku, akce byla odvrácená.
31'
Rohový kop pro hostující celek. Domácí brankář si organizuje obranu. Centr se snesl před branku, ale hlavičku do středu branky kryje gólman.
29'
Na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme, aktivnější jsou nyní hostující fotbalisté. Ti se drží na polovině soupeře, ale mají problémy se zakončením.
27'
Pollersbeck tak tak hrál míč rukou v pokutovém území, žádný postit pro hosty nebude.
26'
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Van Drongelen, přichází Janjicic.
24'
Následně se v souboji s hostujícím bekem dopustil Antwi-Andjej nedovoleného zákroku.
23'
Pollersbeck po nepřesné domácí akci rozehrává od své branky, sledujeme dlouhý výkop a rychlé přenesení hry.
21'
Další dobrá situace pro domácí. Malý kousek nad velkým vápnem rozehrává Klement. Jeho rána o malý kousek minula branku.
18'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, zatím jsme viděli jen jednu střelu na branku.
16'
Zingerle rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.
15'
Mangala zkoušel centrovat před branku, ale jeho pokus byl hodně nepřesný.
14'
Sakai vhazoval na polovině hrací plochy, následnou akci zastavilo postavení mimo hru.
13'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ta se přenáší ze strany na stranu, ani jeden celek se nemůže prosadit stabilněji na polovině soupeře.
11'
Domácí Paderborn rozehrává volný kop, přímá rána Klementa končí ve středu branky, kde byl v pohodě chytající a připravený Pollersbeck.
11'
Žlutou kartu dostává Collins (SC Paderborn 07).
8'
Velkou šanci měl hostující celek, jeden z hráčů se dostal ke střele, a pak domácí obrana na poslední chvíli zblokovala střelu.
6'
Byl to právě Klement, kdo centroval před branku, ale obrana si dokázala snadno poradit.
5'
Domácí Klement zakončoval, jeho rána byla zblokovaná na rohový kop. Ten mají k dispozici hráči v černém.
4'
Zoninski i Michel se propracovali do šancí, oba pokusy byly zblokované.
3'
Pollersbeck rozehrává od své branky, rychle přenesl směr hry, a tak mohli hrát hosté na útočné polovině.
1'
Domácí hrají v černém, hosté v červeném.
1'
Hamburger SV v osmifinále hrál proti Norimberku na vlastním stadionu. K radosti většiny z prakticky 48 tisíc fanoušků vyhrál domácí celek. Rozhodující branku, jedinou v zápase, vstřelil v 54. minutě Ozcan.
SC Paderborn 07 si v předchozím kole, osmifinále, poradil s Duisburgem 3:1. První braku sice vstřelil domácí Oliveira-Souza, a pak hosté dokázali třemi góly v řadě otočit průběh zápasu. Takpetey srovnal, v šedesáté minutě vstřelil Proger rozhodující branku utkání. Náskok hostů pak ještě navýšil Antwi-Adjej.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky německého klubového fotbalu. V tomto zápase čtvrtfinále Německého poháru proti sobě nastoupí SC Paderborn 07 a Hamburger SV.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.