Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Frankfurt : Werder - 4. března 2020   20:45

Frankfurt
Frankfurt
45+6' Silva  • 60' Kamada
2:0
(1:0)
Werder
Werder
Frankfurt
Trapp – Toure, Abraham (C), Hinteregger, N'Dicka – Ilsanker, Sow – Chandler (77. da Costa), Kamada (82. Kohr), Kostič – Silva (90. Paciencia)
Ronnow – Cetin, da Costa, de Guzman, Durm, Gačinovič, Hasebe, Kohr, Paciencia
Felix Zwayer – Thorsten Schiffner, Marco Achmüller
Commerzbank-Arena, Frankfurt
Werder
Pavlenka – Toprak, Vogt (82. Sargent), Moisander (C) – Gebre Selassie, Eggestein M., Klaassen, Augustinsson (90+1. Woltemade) – Bittencourt (66. Osako), Selke, Rašica

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 14:10.
Je konec. Eintracht Frankfurt postupuje dál, když porazil v domácím prostředí Werder Brémy 2:0.
Přesně po hodině hry poslal domácí celek do dvoubrankového vedení Daichi Kamada. V 90+2. minutě naprosto zbytečně šlápl Kostič na lýtko soupeři a uviděl červenou kartu.
90+11'
90+11'
Brémy měly posléze ještě rohový kop, ale hlavička Selkeho skončila vedle brány Trappa.
90+10'
Nakonec se hosté, konkrétně Sargent dostal ke střele, ale jeho rána byla zblokována mimo hrací plochu!
90+9'
Frankfurt opět dostal míč do bezpečí.
90+7'
Už se zdálo, že se hosté dostanou ke střele, ale nakonec je z toho ofsajd.
90+6'
Brémy se snaží dostávat nákopy za obranu, ale není to nic nebezpečného.
90+5'
Toprak už byl odvezen mimo hrací plochu a může se tak pokračovat.
90+3'
S hostujícím stoperem to vypadá hodně špatně, protože stále leží na zemi a bude odnesen na nosítkách.
90+2'
No to jsou věci! Kostič naprosto nepochopitelně šlápl zezadu na lýtko Topraka a od sudího uviděl červenou kartu! Frankfurt tak bude dohrávat v deseti hráčích.
90+1'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Augustinsson, přichází Woltemade.
90'
Rozhodčí nastavuje šest minut navíc!
90'
Po centru do vápna se snažil vypálit Moisander, ale ani tentokrát z toho nic není.
90'
Brémy se ještě mohou pokusit něco vymyslet, jelikož získaly rohový kop z pravé strany.
90'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Silva, přichází Paciencia.
89'
A další šance domácích, ve které se tentokrát ocitl Silva, ovšem jeho pokus z otočky byl zblokován.
88'
Eintracht se posléze dvakrát dostal do vápna Brém, ale obrana si dokázala poradit.
87'
Následně domácí celek získal rohový kop, ovšem ten nic moc nepřinesl.
86'
André Silva se po šťastném odrazu dostal do velké šance, ale jeho pokus zblokoval obránce Toprak!
85'
Balón skončil v zámezí a následuje tak autové vhazování pro domácí celek na polovině soupeře.
84'
Rašica si zpracoval odražený a míč a vypálil, ale jeho rána skončila bezpečně v moci gólmana Trappa.
83'
Hosté sice mají v posledních minutách balón na svých kopačkách častěji, ale stále z toho nic nevytěžili.
82'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Vogt, přichází Sargent.
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Kamada, přichází Kohr.
80'
Osako se následně snažil zakončit, ale kopl jen brankáře Trappa a na hřišti tak vznikla potyčka. Posléze tak uviděli žlutou kartu Hinteregger a Selke.
79'
Kamada šel do souboje se soupeřem Eggesteinem příliš tvrdě a Brémy tak získaly volný kop z pravé strany.
78'
Opět se Brémy snažily něco vymyslet, ale pomalu to vypadá, že do semifinále Německého poháru půjde dál Frankfurt.
77'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Chandler, přichází da Costa.
75'
Gebre Selassie zavítal centr na zadní tyči, ale jeho rána letěla vedle domácí brány.
74'
Abraham se po centru na zadní tyč dostal do zakončení hlavou, ale to poslal pouze nad bránu Pavlenky.
73'
Další krásný míč za obranu ze strany domácího hráče, ale Pavlenka před Kamadou vyboxoval balón do zámezí a následuje roh Eintrachtu.
72'
Po faulu domácího hráče ve středu hrací plochy budou u míče Brémy.
71'
Opět jsou k vidění v kotli hostů bengálské ohně a světlice, ovšem doufáme, že se bude pokračovat.
69'
Eintracht ale na levé straně nedokázal nic vymyslet, neboť skvělý obranný zákrok předvedl Gebre Selassie.
68'
Posléze přišel nedovolený zákrok ze strany hostů, když byl zfaulován Ilsanker, který už toho dnes schytal hodně a má obvázanou hlavu.
67'
Český gólman Pavlenka se musel mít na pozoru, jelikož přiletěl centr z levé strany před jeho bránu.
66'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Bittencourt, přichází Osako.
65'
Brémy zkoušely dostat do šance Selkeho, ale přihrávka na něj byla příliš rychlá a skončila jen u gólmana Trappa.
64'
Bittencourt se ale posléze dostal k balónu a z dálky vypálil, ovšem jeho rána letěla pouze nad bránu Trappa.
63'
Domácí bez problémů drží míč na svých kopačkách a nikam se dvakrát neženou.
61'
Nyní šel Chandler k zemi, když jej skluzem poslal k zemi Toprak a u míče tak bude Frankfurt.
60'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Přesně po hodině hry jde Eintracht do dvoubrankového vedení! Centr Kostiče z levé strany letěl na zadní tyč, kde si sběhl DAICHI KAMADA a ten z voleje z bezprostřední blízkosti překonal českého gólmana Pavlenku. Asistence: Kostič.
59'
Nyní se hraje nahoru dolů a dopředu tak jde opět Eintracht.
58'
Posléze se do protiútoku sice dostaly Brémy, ale nakonec z toho nic nebylo.
57'
Střílený centr domácího hráče z levé strany jen proletěl vápnem až do zámezí.
56'
Eintracht zatím je ve druhém poločase lepším týmem, ale nemůže se dostat do nějaké větší šance.
54'
Domácí hráč Ilsanker má opět roztrhnuté obočí, když se mu obnovilo zranění z první půle a musí jít mimo hrací plochu.
52'
Stejně jako předvedli fanoušci Bayernu, tak také ultras Frankfurtu vytáhli urážlivý transparent namířený proti majiteli Hoffenheimu miliardáři Dietmaru Hoopovi. Doufejme, že se nedočkáme přerušení jako právě v duelu Hoffenheimu s Bayernem.
51'
Hostující celek získal volný kop, ale ten nebyl nijak moc nebezpečný a balón skončil v zámezí.
50'
Momentálně se toho na hrací ploše moc neděje, jelikož se bojuje především ve středu hřiště.
48'
Po minutě ale dal sudí Felix Zwayer opět pokyn ke hře a Frankfurt se snaží dostat dopředu po pravé straně.
47'
Krátce po začátku druhé půle je utkání přerušeno, jelikož v kotli Brém se rozjeli fanoušci a k vidění tak je přehlídka pyrotechnik.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:52.
První poločas je u svého konce a Frankfurt vede nad Werder Brémy 1:0. První půl hodinka hry nebyla příliš atraktivní, ovšem posléze už byl fotbal koukatelný, ale Trapp dvakrát skvěle vychytal pokusy soupeře. V nastavení půle navíc po zhlédnutí videa ukázal sudí na pokutový kop, který proměnil André Silva.
45+7'
45+6'
Hostující hráč Bittencourt ještě uviděl kartu žluté barvy, když řekl pár věcí sudímu.
45+6'
Domácí mužstvo jde těsně před přestávkou do vedení 1:0! K exekuci pokutového kopu se postavil ANDRÉ SILVA, který zkušeně zakončil do levé strany, zatímco gólman Pavlenka šel na druhou stranu.
45+4'
Protesty ze strany hostů se sice chrlí na rozhodčího, ale ten už svůj verdikt jistojistě nezmění.
45+3'
Felix Zwayer ukázal na pokutový puntík ve vápně gólmana Pavlenky a Frankfurt tak má velkou šanci jít do vedení! Prohřešku se dopustil obránce Vogt, který ve vápně zahrál rukou.
45+2'
Nyní se ovšem Felix Zwayer jde podívat na video o možné penaltě hostujícího obránce!
45+1'
Nyní sudí rozzlobil diváky, když pískl faul Kostiče na levé straně a ukázal, že u míče bude soupeř.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
44'
Následně se do protiútoku dostal André Silva, ovšem toho zastavil Klaassen a hra je přerušená, jelikož domácí útočník zůstal ležet na hrací ploše.
43'
Posléze Werder Brémy získaly rohový kop z levé strany, kdy Augustinsson poslal centr na přední tyč, ale tam balón odhlavičkoval do bezpečí domácí hráč.
42'
Další vynikající zákrok domácího brankáře Trappa, jenž vyrazil nebezpečnou střelu zpoza vápna mířící k levé tyči!
41'
A znovu to byl Bittencourt, který se ale nyní dopustil útočného faulu a na hrací ploše je opět menší roztržka.
40'
Bittencourt se dral do vápna Frankfurtu, ale obránce jej zastavil čistým zákrokem.
38'
Tentokrát je u míče český brankář Pavlenka, jenž rozehrál na levou stranu, ale Brémy se dopustily dalšího nedovoleného zákroku.
37'
Domácí to znovu zkusili z pravé strany, ale ani nyní je obrana Brém nepustila.
36'
Už to vypadalo, že se Selke dostane do úniku, ale nakonec jej zradila technika.
35'
Selke mohl poslat hostující celek do vedení po fantastickém centru do vápna, ale Trapp předvedl velmi dobrý zákrok a podržel tak Frankfurt!
34'
Abraham v souboji udeřil loktem do obličeje Selkeho a u balónu tak bude hostující mužstvo. Domácí hráč navíc uviděl žlutou kartu.
32'
Nyní už přišla první velká šance! Po centru z pravé strany se opřel do míče Hinteregger, ale jeho rána letěla těsně vedle pravé tyče Pavlenky!
31'
Kamada se snažil dostat přes Vogta, ale nakonec jej pouze zfauloval.
30'
Po centru do vápna ale gólman Trapp vyboxoval míč a ani po půl hodině hry jsme se tak nedočkali vážnější šance.
29'
Posléze hosté získaly také rohový kop, který budou rozehrávat za velkého pískotu domácích fanoušků.
28'
Nyní se na hrací ploše přiostřilo a Brémy získaly přímý kop z dobré pozice.
27'
Sow si navedl míč několik metrů a následně vypálil, ale jeho rána šla na druhou stranu a skončila tak daleko vedle brány.
26'
Po rohu přišel centr Kostiče do vápna, ovšem ten ani nyní nepřinesl nějaký střelecký pokus a Pavlenka tak mohl zůstat v klidu.
25'
Další nebezpečný centr ze strany domácích, ale Moisander jej odvrátil do zámezí a následuje rohový kop pro Frankfurt.
23'
Následná standardní situace byla nebezpečná, ovšem centr do vápna odvrátila obrana hostů do bezpečí.
22'
Ilsanker byl zfaulován na polovině hostujícího celku, když dostal naloženo a teče mu krev z obočí. Frankfurt tak má k dispozici volný kop.
21'
Opět se do hry zapojil Touré, který podržel míč na pravé straně a následně odcentroval, ale balón i tentokrát odvrátila obrana soupeře.
20'
Tourého přihrávka z pravé strany našla jen kopačky soupeře, ale Eintracht po dobré presinku získal míč zpět.
19'
André Silva se opět ocitl jen v ofsajdové pasti hostujícího celku a Frankfurt tak přichází o šanci.
18'
Brémy podnikly nebezpečný centr do vápna, na který se natahoval Bittencourt, ale v těžké pozici nedokázal trefit balón a Trapp tak bude mít odkop od své svatyně.
17'
Z následné další akce Eintrachtu opět nic nebude, protože Toure se po pravé straně vydal pouze do ofsajdu a hra je tak přerušena.
16'
Po centru do vápna přišla střela domácího hráče z otočky, ovšem ta byla zblokována, ale Frankfurt ještě zůstane u míče.
15'
Nyní ale Eintracht může vstřelit gól z rohového kopu, neboť centr Kostiče z levé strany byl zblokován do zámezí.
15'
Krásný balón dostal na pravou stranu Kamada, který posléze odcentroval do šestnáctky, kde ale míč odvrátil zkušený stoper Toprak.
14'
Nyní se hostující mužstvo snažilo něco vymyslet nákopem za obranu, ale pravděpodobně Bittencourt se nachytal v ofsajdovém postavení.
13'
Úvod zápasu ale patří spíše Frankfurtu, který se častěji dostává směrem dopředu, ale Brémy na půdu soupeře rozhodně nepřijely bránit.
12'
Poprvé to v Commerzbank-Aréně zahučelo, když obránce Vogt podběhl přihrávku a Frankfurt se tak ocitl v šanci, ovšem přihrávka Kamady před bránu sice našla Silvu, ale ten nedokázal z první trefit míč.
11'
Moisander předvedl výpad po levé straně, když se excelentně dostal přes dva hráče, ale následně mu byl míč odebrán.
10'
Centr z volného kopu letěl až za obranu, ale nakonec míč skončil jen bezpečně v rukou připraveného Trappa a ani nyní jsme se tak nedočkali nějaké velké či gólové šance.
9'
Frankfurt ale bude muset být opět v pozoru, neboť Sow šlápl na nohu Eggesteina a hostující celek získal standardní situaci.
8'
Velmi dobře se Brémy tentokrát dostaly až do vápna, kde z první pálil Selke, ale jeho pokus zblokoval domácí obránce Hinteregger.
7'
Další centr Eintrachtu, tentokrát z pravé strany, ale obrana Brém si opět poradila a odvrátila jej do bezpečí.
6'
Domácí celek tentokrát předvedl nádhernou kombinaci a posléze přišly hned dva centry z levé strany do vápna, ale ten první odvrátila obrana soupeře a napodruhé už balón chytil do rukou česká brankář Pavlenka.
5'
Selke se snažil prodrat za stopera Abrahama, ale sudí Felix Zwayer mu pouze odpískal nedovolený zákrok.
4'
Následně se sice k míči dostal Frankfurt, ale útočnou akci zastavil pomezní rozhodčí, který signalizoval ofsajdové postavení.
3'
Eintracht měl problémy s rozehrávkou na své polovině a po nepřesné přihrávce následuje autové vhazování pro soupeře.
2'
Frankfurt získal autové vhazování na polovině soupeře a posléze se dostal až do vápna, ovšem následná střela byla zblokována hostujícím obráncem.
1'
Krátce po úvodním výkopu se domácí hráč Sow dopustil faulu na polovině soupeře a u míče tak budou Brémy.
1'

Eintracht Frankfurt: Trapp – Toure, Abraham (C), Hinteregger, N'Dicka – Ilsanker, Sow – Chandler, Kamada, Kostič – Silva
Náhradníci: Ronnow – Cetin, da Costa, de Guzman, Durm, Gačinovič, Hasebe, Kohr, Paciencia

Werder Brémy: Pavlenka – Toprak, Vogt, Moisander (C) – Gebre Selassie, Eggestein M., Klaassen, Augustinsson – Bittencourt, Selke, Rašica
Náhradníci: Kapino – Eggestein J., Friedl, Langkamp, Osako, Sahin, Sargent, Veljkovič, Woltemade

Rozhodčí: Felix Zwayer – Thorsten Schiffner, Marco Achmüller.
Werder Brémy

Na opačné straně stojí Werder Brémy, které se v tomto ligovém ročníku rovněž příliš nedaří, protože momentálně se v ligové tabulce nacházejí až na 17. místě se 17 body. Ani z posledních zápasů nevyplývá, že by se Brémy posouvaly směrem nahoru, protože z pěti utkání prohrály hned čtyři. V 1/32-finále Brémy porazily 6:1 Delmenhorst. Posléze si poradily s Heidenheimem 4:1. V posledním zápase ovšem skolily giganta, neboť vyřadily Dortmund 3:2.
Eintracht Frankfurt

Fotbalisté Frankfurtu letos nepředvádějí zrovna sympatické výkony, bodový počin navíc stačí až na dvanáctou pozici tabulky, což rozhodně nebylo cílem vedení klubu. Eintrachtu se do této chvíle povedlo nasbírat osmadvacet bodů, od pohárových pozic ho dělí už osm bodů. Frankfurt z posledních pěti ligových duelů dokázal vyhrát pouze dvakrát, v posledních dvou zápasech navíc nevybojoval ani jeden bod. Frankfurt totiž nejprve nestačil na Dortmund, kterému podlehl vysoko 0:4, v minulém kole pro změnu překvapivě na domácím stadionu nestačil na Union Berlín.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Německý pohár má před sebou čtvrtfinálové duely, my budeme společně sledovat souboj mezi Eintracht Frankfurt a Werder Brémy, který bude řídit hlavní rozhodčí Felix Zwayer a jeho asistenti Thorsten Schiffner a Marco Achmüller. Úvodní výkop je naplánován na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.