Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  St. Pauli : Frankfurt - 30. října 2019   20:45

St. Pauli
St. Pauli
43' Sobota
1:2
(1:2)
Frankfurt
Frankfurt
3' Dost   • 15' Dost
St. Pauli
Jollenbeck
Frankfurt

První poločas byl pohledný a nabídl nám plno šancí. Naopak ve druhém poločase jsme byli svědky spíše bojovného fotbalu. Ve druhém dějství dokonce Eintracht nevyprodukoval žádnou střelu! Do dalšího kola německého poháru postupuje Frankfurt po dvou zásazích Dosta.
90+4'
90+3'
Ze hřiště odbelhal Conteh, který je zraněný a nemůže pokračovat v zápase. Domácí pokračují v deseti.
90+2'
Paciencia fauloval na útočné polovině. Rozehrávky se ujme Müller.
90+1'
Žlutou kartu dostává Rode (Eintracht Frankfurt).
90'
Čtvrtý sudí druhý poločas nastaví o čtyři minuty.
90'
Conteh zůstává ležet na hrací ploše a žádá si ošetření.
89'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Dost, přichází Paciencia.
88'
Střídání v týmu FC Sankt Pauli: ze hřiště odchází Daehli, přichází Tashchy.
87'
Žlutou kartu dostává Joveljič (Eintracht Frankfurt).
86'
Fernandes vystihl přihrávku, ale nedokázal míč zpracovat a ten končí v zámezí.
84'
Střídání v týmu FC Sankt Pauli: ze hřiště odchází Flum, přichází Becker.
83'
Žlutou kartu dostává Kohr (Eintracht Frankfurt).
82'
Hasebe předvedl výborný obranný zákrok a vybojoval míč pro svůj celek.
81'
Žlutou kartu dostává Knoll (FC Sankt Pauli).
80'
Do zakončení se dostal nový muž na hřišti Conteh. Jeho pokus byl zablokován.
79'
Střídání v týmu FC Sankt Pauli: ze hřiště odchází Kalla, přichází Conteh.
77'
Eintracht se snaží uklidnit hru a rozehrává mezi obránci.
75'
Da Costa tvrdě fauloval Fluma. Ten zůstává ležet na hrací ploše.
73'
Buballa se dopustil špatné rozehrávky a míč získává Rode.
72'
Centrovaný míč ve skluzu odehrává na roh Abraham.
70'
Žlutou kartu dostává Flum (FC Sankt Pauli).
69'
Hasebe přečetl záměr nabíhajícího hráče a vystihuje přihrávku na něj.
67'
Sobotovi se nepovedla klička a míč končí v zámezí. Od branky bude odkopávat Ronnow.
65'
Do zakončení se dostal Knoll. Jeho pokus chytá Ronnow a dlouhým výhozem hledá nabíhajícího spoluhráče.
63'
Po rohovém kopu se na zemi ocitl jeden z domácích hráčů. Dožadoval se odpískání pokutového kopu, ale hlavní sudí zůstává klidným.
62'
Rohový kop pro FC Sankt Pauli.
61'
Da Costa útočil po pravé straně, kde nakonec přišel o míč. Ve snaze ho vybojovat zpět fauloval.
59'
Flum výborně zabojoval a získal míč pro svůj celek.
58'
Sobota se nádherně uvolnil v pokutovém území a přihrával pod sebe. Z druhé vlny nabíhal Gyokeres, ten se však k míči nedokázal dostat.
56'
N´dicka fauloval. Sankt Pauli bude rozehrávat přímý volný kop z nebezpečné pozice.
55'
Centr do pokutového území Frankfurtu. Odvrací jeden z bránících hráčů.
53'
Buballa se dopustil nedovoleného zákroku a sudí ho výrazně napomíná.
51'
Na hrací ploše zůstává ležet Abraham, nevypadá to s ním dobře. Sudí přivolává lékaře.
49'
Hráči Eintrachtu kontrolují míč na svých kopačkách a kombinují na své polovině.
47'
Gyokeres se dopustil útočného nedovoleného zákroku.
46'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Chandler, přichází da Costa.
46'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Hinteregger, přichází Abraham.
46'
První poločas nám nabídl hezký fotbal se třemi góly. Dvakrát se prosadil Bas Dost a ve 43. minutě snížil z pokutového kopu Sobota. Druhý poločas by měl přibližně začít v 21:48.
45+1'
45'
Čtvrtý sudí nastavuje první poločas o jednu minutu.
43'
St. Pauli právě vstřelilo branku!

WALDEMAR SOBOTA proměňuje pokutový kop a snižuje na 1:2.
42'
Žlutou kartu dostává Hinteregger (Eintracht Frankfurt).
41'
Byla nařízena penalta proti Frankfurtu.
40'
Dost si špatně zpracoval míč a tudíž nedokázal vystřelit. Míč odkopává jeden z obránců do bezpečné vzdálenosti.
39'
Pomezní zvedá praporek a signalizuje, že hosté byli v ofsajdovém postavení.
37'
Gyokeres nebezpečně vystřelil a hostující gólman měl se střelou problémy. Nakonec střelu vytlačil na rohový kop.
35'
Eintracht se opět pokouší o postupný útok a kombinuje mezi obránci.
34'
Ohlsson získal míč a předvedl nám krásný průnik po pravé straně. Ztroskotal až na N´dickovi.
32'
Hinteregger se dostal do zakončení, jeho hlavička končí nad bránou.
31'
Rohový kop pro Eintracht Frankfurt.
30'
Hasebe byl opět faulován na půli hřiště.
28'
Chandler posílá centr do pokutového území. Ostigard odhlavičkoval do bezepčné vzdálenosti.
27'
Po tvrdém zákroku Kalla se ocitá Hasebe na hrací ploše.
26'
Velmi nepřesná přihrávka Durma. Míč si sbírá Penney a vyváží ho po levé straně.
25'
Pomezní sudí signalizuje ofsajd. Sobota si nepohlídal svůj náběh.
24'
Rozehrávka proběhla nakrátko a následný centr si sbírá Ronnow.
23'
Domácí hráči vybojovali rohový kop.
22'
Z přímého volného kopu nebylo žádné ohrožení branky. Míč končí v zámezí.
21'
Flum se dopustil nedovoleného zákroku a hlavní sudí píská.
20'
V pokutovém území se dopustil faulu Durm. Rozehrávky se ujme Müller.
19'
Penney odvrací vysoký balón do zámezí. Rohový kop pro Frankfurt.
17'
Krásná kombinace na pravé straně domácího celku.
15'
Frankfurt právě vstřelil branku!

Po krásné přihrávce Kohra se opět prosazuje BAS DOST, který přehodil gólmana.
13'
Dost se snažil sklepnout míč na nabíhajícího spoluhráče, ale tento záměr přečetl Buballa.
11'
Ohlsson výborně zabojoval a získal míč pro svůj celek.
10'
Gyokeres se dostal do hlavičkového zakončení. Jeho pokus míří nad bránou.
9'
Hosté byli nachytáni v ofsajdovém postavení.
8'
Sobota hlavičkoval velmi nepřesně a míč si sbírá bez větších problémů Ronnow.
7'
Rohový kop pro domácí celek.
5'
Knoll ve středu pole ztratil míč a hosté vyrážejí do brejku.
3'

Na centrovaný balón si naskočil BAS DOST a svou hlavičkou posílá svůj tým do vedení!
2'
Frankfurt drží míč na svých kopačkách a kombinuje na vlastní polovině.
1'
Ohlsson posílá nebezpečný centr do pokutového území. Ten odvrací jeden z hostujících obránců.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu.

FC Sankt Pauli: Müller- Ohlsson, Kalla, Ostigard, Buballa, Penney- Flum, Knoll, Daehli- Gyokeres, Sobota
Náhradníci: Becker, Benatelli, Carstens, Conteh, Himmelmann (B), Lankford, Miyaichi, Tashchy, Ziereis

Eintracht Frankfurt: Ronnow- Durm, Hinteregger, Hasebe, N´dicka, Chandler- Fernandes- Kohr, Rode- Kamada, Dost
Náhradníci: Abraham, Cetin, da Costa, Falette, Joveljič, Paciencia, Sow, Torro, Wiedwald (B)

Rozhodčí: Jollenbeck.
FC St. Pauli
V prvním kole poháru vyhráli 4:3 nad Lubeckom až po pokutových kopech. V ligové tabulce se nachází na dvanácté pozici se ziskem třinácti bodů. Skóre mají 14:14. V posledních třech ligových duelech dokázali vybojovat pouhý jediný bod.
Eintracht Frankfurt
V prvním kole poháru vyhráli 5:3 nad Mannheimem. Ante Rebič v tomto duelu dokázal vstřelit hattrick, nyní je tento hráč na hostování v AC Milán. V ligové tabulce se nachází na deváté pozici se ziskem čtrnácti bodů. Skóre mají 16:14. V posledních třech ligových zápasech dokázali získat čtyři body.
Tyto týmy se naposledy střetly v roce 2011. Podle sázkových kanceláří je favoritem dnešního duelu hostující celek.
Čeká nás vzájemný duel mezi druholigovým a prvoligovým celkem. Oba manšafty chtějí postoupit do další fáze turnaje. Otázkou bude, komu se to nakonec podaří.
Příjemný středeční večer přeji všem fanouškům a fanynkám! Program druhého kola DFB Pokal si pro nás přichystal zápas mezi St. Pauli a Eintrachtem Frankfurt. Na stadionu Millerntor-Stadion vše začne v 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.