Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Braunschweig : Hertha Berlin - 11. září 2020   20:45

Braunschweig
2' Kobylanski  • 17' Mittelstädt(vl.)  • 44' Kobylanski  • 67' Kobylanski  • 73' Abdullahi
5:4
(3:2)
Hertha Berlin
23' Lukebakio   • 29' Cunha   • 65' Pekarík   • 83' Lukebakio
Fejzič – Wydra, Wiebe, Ziegele – Schultz (85. Burmeister), Balla, Nikolaou, Kijewski – Kobylanski (C), Kaufmann ( 88. May) – Abdullahi (80. Bär)
Dornebusch, Schlüter, Burmeister, Kessel, Schwenk, Bär, May, Otto, Proschwitz
Schwolow – Pekarík, Stark (C), Rekik, Plattenhardt (78. Meier) – Darida (78. Duda) , Tousart – Lukebakio, Leckie (74. Dilrosun), Mittelstädt – Cunha
Jarstein, Klünter, Zeefuik, Dárdai, Meier, Dilrosun, Duda, Ngankam, Redan

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 2:7. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 9:8.
Zápas skončil velkým překvapením, když Hertha s hrozivou defenzivou prohrává na hřišti Eintrachtu Braunschweig a loučí se s německým pohárem už v prvním kole. Obrana berlínského týmu inkasovala 5 branek od nováčka druhé nejvyšší soutěže, který jde právem dál, největší měrou se o postup postaral kapitán Kobylanski, jež vsítil hned tři branky. Eintracht si příště zahraje 20.9. na hřišti Heidenheimu. Herthu v příštím utkání čeká 19.9. Brémy.
90+5'
90+4'
Dlouhý nákop se hostům nepovedl, a tak může domácí tým odkopnout míč do bezpečí.
90+3'
Ve zdi byl i Kijewski, který to zřejmě dost schytal a chvilku si poležel na trávníku.
90+3'
Lukebakio se k onomu přímému kopu postavil, ale jeho levačka trefila pouze připravenou zeď.
90+2'
Přímý kop kousek za vápnem pro hostující tým.
90+2'
Dilrosun dostal míč za obranu soupeře a ve vápně zkusil zakončení na zadní tyčku, které jen o kousek minulo branku.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.
90'
Lukebakio si udělal prostor na pravé straně hřiště a centroval do vápna. Tam však nikdo z hostů na míč nedosáhl.
89'
Hertha zatlačila na svého soupeře, ten se už dopředu moc dostat nemůže.
88'
Střídání v týmu Eintracht Braunschweig: ze hřiště odchází Kaufmann, přichází May.
88'
Domácí tým se dostal do rychlého brejku a Kaufmann nabízel míč do vápna, kde však jeho spoluhráče přetlačil Rekik.
87'
Kousek za vápnem se k hlavičce dostal Cunha. Jeho pokus z hodně velké dálky skončil pouze na středu branky.
86'
Domácí rozhodně nebetonují. Snaží se dostat s míčem dopředu a podržet tam čas.
85'
Střídání v týmu Eintracht Braunschweig: ze hřiště odchází Schultz, přichází Burmeister.
83'
Hertha právě vstřelila branku!
Ještě se nekončí. DODI LUKEBAKIO dostal míč za vápno, protisměrnou kličkou se zbavil soupeře a následně levačkou vystřelil na zadní tyčku. Tam si sice Fejzič sáhl na míč, ale pouze ho poslal do sítě.
83'
Dlouhý nákop domácích byl neúspěšný a Hertha tak může začít další akci od vlastní branky.
82'
Berlínský tým sice hraje s míčem na kopačkách, jenže hodně daleko od branky.
81'
Hertha na středu hřiště ztratila míč a nyní se ani nesnaží o nějaký presink a nechává soupeře s ním hrát.
80'
Střídání v týmu Eintracht Braunschweig: ze hřiště odchází Abdullahi, přichází Bär.
79'
Hostující tým se dostal k vápnu soupeře, ale poté Dudovi utekl míč od nohy.
78'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Darida, přichází Duda.
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Plattenhardt, přichází Meier.
76'
Ošetřování je u konce a nyní byl střelec poslední branky domácích v ofsajdu.
75'
Domácí Abdullahi se nyní nachází na zemi a musí být ošetřován.
74'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Leckie, přichází Dilrosun.
73'
Braunschweig právě vstřelil branku!
Potupa Herthy v dnešním utkání pokračuje. Nováček druhé ligy jí vstřelil právě pátou branku. Yassin Ben Balla nádhernou patičkou našel v pokutovém území SULEIMANA ABDULLAHA, který přetlačil Starka a poslal míč do sítě.
73'
Hra se nyní hodně kouskuje a Hertha se nemůže dostat k vápnu soupeře.
71'
Na ose hřiště se srazil Cunha se soupeřem, oba už jsou po ošetření a může se pokračovat.
Dnešní utkání sleduje 500 diváků.
70'
Tousart z přímého kopu centroval do vápna, kde ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
69'
Žlutou kartu dostává Wiebe (Eintracht Braunschweig).
67'
Hattrick domácího kapitána vrací Eintrachtu vedení. Vysoký míč na pravou stranu nahrál Fabio Kaufmann hlavou kousek za vápno pro MARTINA KOBYLANSKIHO, jež z voleje poslal míč na zadní tyčku.
65'
Máme tu vyrovnáno. Na levé straně vápna se od soupeře uvolnil Matheus Cunha, který následně našel na středu malého vápna PETERA PEKARÍKA, jež ve skluzu doklepl míč do domácí sítě.
64'
Domácí Eintracht hraje hodně ofenzivně, což je za současného stavu hodně sympatické.
63'
Kaufmann od praporku centroval do vápna, Rekik však vyskočil nejvýše a míč odhlavičkoval.
62'
Domácí tým se stále tlačí dopředu a nyní si kopne rohový kop.
61'
Cunha dostal míč zády k brance kousek za vápno, míč si zpracoval, ale byl v ofsajdu.
60'
Darida od praporku centroval do vápna a na středu našel pouze domácího stopera.
60'
Rohový kop pro hostující tým.
59'
O zakončení zpoza vápna se pokusil Tousart, který orazítkoval pouze tyčku domácí branky.
58'
Leckie se po centru od Pekaríka dostal k hlavičce na středu vápna, ale v obrovské šanci mířil pouze na střed.
57'
Lukebakio si ve vápně přehodil hráče a chtěl jít do zakončení. V tu chvíli mu však míč sebral soupeř.
56'
Nepřesná nahrávka podél lajny na Kaufmanna a Hertha tak může jít znovu dopředu.
55'
Pekaríkova levačka centrovala z pravé strany do vápna. Domácí obrana však byla bezchybná.
54'
Plattenhardt si přichystal míč v rohu hřiště a centroval na hranici vápna, kde však Darida míč ztratil.
54'
Rohový kop pro hostující celek.
53'
Kobylanski získal míč na středu hřiště, dostat se s ním ještě o kousek blíž a vystřelil. Mířil však jen na střed branky.
52'
Dlouhý nákop vpřed hledal Kaufmanna, který se však nacházel v ofsajdovém postavení.
51'
Cunha se zbavil soupeře na hranici vápna a vystřelil relativně přesně k tyčce. Tam však byl brankář Fejzič.
50'
Hertha se překvapivě moc nežene dopředu a kombinuje na vlastní polovině hřiště.
49'
Balla tvrdě zajel do soupeře na středu hřiště a může být rád, že neinkasoval žlutou kartu.
48'
Tousart se pokusil nacentrovat do vápna ze středu hřiště, míč ale nikoho nenašel.
47'
Dlouhý míč po levé lajně nikoho z hostů nenašel, a tak bude domácí tým rozehrávat od vlastní branky.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
Hodně zajímavý první poločas je už u konce. Nabídl nám celkem 5 branek a hodně překvapivé poločasové vedení Braunschweigu. Domácí tým vstřelil dvě branky v prvních sedmnácti minutách, ale do půlhodiny hry bylo vyrovnáno. Vedení na stranu domácích znovu zvrátil Kobylanski z dorážky pokutového kopu.

Statistiky 1. poločasu

Držení míče: 50%:50%
Střely na branku: 3:4
Rohy: 1:7
Ofsajdy: 0:0
45+2'
45+2'
Leckie se dostal k hlavičce v pokutovém území, která však mířila nad branku.
45+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.
44'
Tak přeci jen skončil míč v síti. MARTIN KOBYLANSKI si míč postavil na značku pokutového kopu, penaltu však poslal hodně nepřesně pouze na střed branky a nebyl úspěšný. U následné dorážky však byl první a poslal míč do sítě.
43'
Byla nařízena penalta pro domácí tým.Stark na hraně pokutového území poslal k zemi soupeře a rozhodčí okamžitě odpískal penaltu.
42'
Schultze měl najít křížný míč na pravou lajnu, který ale skončil až na tribuně.
41'
Plattenhardt postupoval po levé straně a následně nacentroval do vápna, kde však nikoho ze spoluhráčů nedokázal najít.
40'
Po pravé straně dostal dopředu Kaufmann, který následně míč nabídl Abdullahovi, který však v malém vápně míč kopl nad branku.
39'
Domácím nyní kombinace moc dlouho nevydržela, hosté totiž vysunuli presink a donutili soupeře k odkopu.
38'
Hostující Cunha dostal míč do vápna, ale už zřejmě přemýšlel dopředu a míč mu podjel pod kopačkou.
37'
V posledních minutách se hra hodně kouskuje a Hertha trochu ustoupila ze svého tlaku.
35'
Darida dostal míč na střed hřiště, ten mu následně utekl a český hráč fauloval soupeře.
34'
Žlutou kartu dostává Kijewski (Eintracht Braunschweig).
33'
Po delší době se dopředu dostal opět domácí tým. Rekik však centr z levé strany dokázal odvrátit.
32'
Dlouhým nákopem se dopředu snažil dostat hostující tým, ale nahrávka našla pouze brankáře.
31'
Domácí jsou po druhé brance soupeře hodně nervózní.
29'
Už je vyrovnáno. Mathew Leckie nádhernou nahrávkou po levé lajně našel MATHEUSE CUNHU, který si míč navedl do vápna a následně krásně zakončil pravačkou na vzdálenější tyčku.
28'
Na pravou stranu dostal vysoký míč Kaufmann, který si však míč nedokázal zpracovat.
27'
Plattenhardt za vápnem napřáhl ke střele, která pěkně protáhla Fejzdiče, který však míč dokázal vyrazit.
26'
Lukebakio si špatně zpracoval míč na pravé straně hřiště a následně se faulu dopustil Darida.
25'
Plattenhardt centroval z levé strany do vápna, kde však nikoho v červeném nenašel.
24'
Hostující tým vstřelenou brankou rozhodně ožil, hned se žene do dalšího útoku.
23'
Hertha se vrací do hry. V praporku si míč pěkně připravil Matheus Cunha, který centrem do vápna našel na středu pokutového území DODIHO LUKEBAKIA, jež hlavou poslal míč do sítě.
23'
Lukebakio našel centrem v pokutovém území Cunhu, který si ve velké šanci špatně zpracoval míč. Následovat bude roh.
22'
Po centru z levé strany se strhla ve vápně mela o míč, dva hráči skončili na zemi a míč nakonec v autu.
21'
Cunha si postavil míč u praporku a centroval do vápna, kde však byla domácí obrana bezchybná.
20'
19'
Hodně se hraje ve středu hřiště, Hertha rozhodně nezažívá nejlepší vstup.
17'
Už je to o dvě branky. Kobylanski si postavil míč u praporku a centroval do vápna. Tam se k hlavičce dostal Jannis Nikolaou, jehož hlavička ještě trefila Maximiliana Mittelstädta, od něhož mířil míč do branky.
16'
První roh si kopne domácí tým.
15'
Darida se dostal na pravou stranu hřiště, odkud také levačkou centroval do vápna. Pro míč si tam došel brankář Fejzič.
14'
Hostující Leckie se po odraženém míči dostal k zakončení ve vápně. V solidní šanci však pálil nepřesně.
13'
Hertha roh rozehrála pouze na krátko a nyní pokračuje v kombinaci kolem vápna soupeře.
13'
12'
Darida faulován na středu hrací plochy, ve hře tak bude i nadále pokračovat klub z Berlína.
11'
Opět byl v akci slovenský krajní obránce, ten si nyní nedokázal přesně zpracovat míč u pravé postranní lajny.
10'
Slovák Pekarík centrem z pravé strany hledal v pokutovém území Lukebakia, který se však k míči nedokázal dostat.
9'
Poprvé od vstřelené branky se dopředu dostal i domácí tým, ale Schulltz nahrával nepřesně.
8'
Pekarík našel centrem z pravé strany v pokutovém území Cunhu, jehož následná hlavička však neměla potřebnou razanci.
7'
Hertha zatlačila na soupeře a Plattenhardt centroval do vápna, jenomže hodně nepřesně.
6'
Nahrávku kousek za pokutové území dostal Darida. Český záložník to však měl na levou nohu, a tak se neodhodlal ke střele.
5'
Pekarík dostal míč na pravou stranu hřiště, kde nejprve naznačil centr, ale pak otočil hru dozadu.
4'
Leckie si postavil míč a centroval do vápna, domácí obrana však v klidu odvrátila.
3'
Přímý kop si z pravé strany kopne domácí tým.
2'
To je úvod pro domácí jako hrom. K přímému kopu se postavil MARTIN KOBYLANSKI, který přímým nártem poslal míč na zadní tyčku. Balón ještě před brankářem trochu skočil a zaplul přímo do sítě.
1'
Přímý kop ze střední vzdálenosti pro domácí tým.
1'

Eintracht Braunschweig: Fejzič – Wydra, Wiebe, Ziegele – Schultz, Balla, Nikolaou, Kijewski – Kobylanski (C), Kaufmann – Abdullahi
Náhradníci: Dornebusch, Schlüter, Burmeister, Kessel, Schwenk, Bär, May, Otto, Proschwitz

Hertha BSC: Schwolow – Pekarík, Stark (C), Rekik, Plattenhardt – Darida, Tousart – Lukebakio, Leckie, Mittelstädt – Cunha
Náhradníci: Jarstein, Klünter, Zeefuik, Dárdai, Meier, Dilrosun, Duda, Ngankam, Redan.

Hertha BSC

Tým z Berlína skončil v loňském ročníku německé nejvyšší soutěže na 10. místě tabulky, když posbíral celkem 41 bodů v 34 zápasech se skóre 48:59. Nejlepším střelcem týmu byl Belgičan Dodi Lukebakion, jež dal 7 branek a na dalších 6 nahrál. Tým v přípravě na sezonu doposud odehrál 4 zápasy, nejprve porazil Viktorii Kolín 2:0, ale následně nestačil na Ajax, PSV a Hamburk. V týmu působí i český záložník Vladimír Darida, který v minulé sezoně odehrál v lize 28 zápasů a vstřelil 3 branky.

Poslední tři zápasy

Hamburk VS. Hertha 2:0
Hertha VS. PSV 0:4
Ajax VS. Hertha 1:0

Eintracht Braunschweig

Eintracht postoupil ze třetím nejvyšší soutěže do 2. bundesligy. Ve třetí nejvyšší soutěži získal 64 bodů v osmatřiceti zápasech a skončil na třetím místě. Nejlepším střelcem týmy byl v soutěži Polák Martin Kobylanski, který dal 18 branek a na dalších 9 nahrál. V přípravě domácí tým odehrál 6 zápasů, ve kterých třikrát vyhrál a ve stejném počtu zápasů prohrál.

Braunschweig VS. Heracles 2:0
Braunschweig VS. Graafschap 0:1
Braunschweig VS. Rostock 0:1
Zdravím všechny fanoušky fotbalu. V rámci 1. kola německého poháru se utkají týmy Braunschweigu a Herthy Berlín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.