Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Chemnitzer : Hoffenheim - 13. září 2020   15:30

Chemnitzer
Chemnitzer
60' Freiberger  • 101' Bickel
2:2
(0:0)

2:3 (PEN)

Hoffenheim
Hoffenheim
49' Kramarič   • 112' Kramarič
Chemnitzer
Bekö, Dartsch, Dogan, Grym, Keller, Roscher, Schimmel, Vidovic
Hanslbauer P.
Stadion an der Gellertstrase (Chemnitz)
Hoffenheim

Děkujeme za pozornost a u dalších zápasů německé kopané na viděnou!
Statistiky zápasu:
Držení míče: 34 % : 66 %
Střely celkem (na branku): 7:23 (3:8)
Rohy: 3:6
Ofsajdy: 3:4
Fauly: 15:16
Hodně se dnes hráči Hoffenheimu nadřeli, ale po penaltách nakonec přece jen postupují do další fáze DBF Pokal. Po gólu Bickela však šlo hostům o krk, zachránil je až pokutový kop na konci druhé části prodloužení. V penaltách si pak vedli lépe a oproti svému soupeři minuli pouze jednou. Hoffenheim si za svou aktivitu na míči postup zaslouží, ale rovněž Chemnitzer se nemá za co stydět a dnes podal bojovný výkon!
Bickel ovšem přestřelil a je rozhodnuto!
Baumgartner pálí doleva.
Campulka s přehledem po zemi do středu.
Bišakčič natrefil břevno.
První zářez domácích. Střela doleva v podání Freibergera byla úspěšná.
Gacinovice vynuloval Jakubov.
Další penalta Chemnitzeru je vychytána. Baumann vyrazil střelu k levé tyči.
Belfodil navyšuje vedení střelou do protipohybu.
Gryma Baumann vychytal nohou, šťastný zákrok.
První se do akce pustil hostující Kramarič a posílá míč pod horní tyč.
Střílení penalt začíná.
Kramarič dokázal během druhé části prodloužení vyrovnat na 2:2 z pokutového kopu. Dojde tak na penaltový rozstřel. Hoffenheim v posledních 15ti minutách hodně tlačil a zaslouženě vyrovnal.
120+1'
Druhé prodloužení skončilo.
120+1'
Tenhle centr byl spíš zahozený míč. Problémy s nohou měl hostující Bičakčič (Hoffenheim), kterou se hodnou chvíli protahoval u postranní čáry.
120'
Roh pro Hoffenheim, domácí se brání zuby, nehty.
118'
Žlutou kartu dostává Riccardo Grym (Chemnitzer FC).
117'
Další zrychlenou akci tentokrát obrana Chemnitzeru zastavuje úspěšně.
115'
A málem mohlo být rozhodnuto. Klaussovi (Hoffenheim) však k míči chyběly dva metry, jinak by mířil do prázdné.
114'
Hostům to samozřejmě nestačí. Nevyzpytatelné penalty nechtějí a dále útočí.
112'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Je to pro Chemnitzer tvrdé, ale je srovnáno. Penaltu do středu branky proměnil ANDREJ KRAMARIČ. Začíná se nanovo.
111'
Penalta pro Hoffenheim. Pozdní skluz byl za hranu pravidel!
110'
Žlutou kartu dostává Felix Schimmel (Chemnitzer FC).
110'
Hosté kvapně útočí, čas nemilosrdně letí.
108'
To následný roh byl mnohem zajímavější. Nejprve s vypětím všech sil dokázal míč odpálit brankář Jakubov. Poté v náznaku šance Kasima zamířil míč vedle levé tyče.
108'
Úvodní tlak Hoffenheimu zatím tížený výsledek nepřinesl.
106'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Florian Grillitsch, přichází Joao Klauss.
106'
Začalo druhé prodloužení.
První část prodloužení je za námi. chemnitzer je překvapivě na koni, díky brance Bickela je ve vedení 2:1. Na konci měl ještě velkou šanci domácí Schimmel a hostující Baumgartner pro změnu natrefil konstrukci!
105+2'
První prodloužení skončilo.
105+2'
Baumgartnerovo (Hoffenheim) trápení v kostce, hlavičkou natrefil tyč!
105+1'
Štěstí pro domácí, že rozhodčí utnul akci růžových. na vině byl nedovolený zákrok.
105'
Střídání v týmu Chemnitzer FC: ze hřiště odchází Okan Kurt, přichází Riccardo Grym.
105'
Teď pro změnu musel vytáhnout dobrý zákrok Baumann (Hoffenheim), proti tvrdé palbě z kopačky Schimmela.
104'
Baumgartner (Hoffenheim) nemá svůj den, nyní byl blízko vyrovnání, ale jeho nedůraznou střelu pokryl gólman Chemnitzeru.
101'
Žlutou kartu dostává Christian Bickel (Chemnitzer FC).
101'
Chemnitzer FC právě vstřelil branku!
Nečekaný vývoj! CHRISTIAN BICKEL si naběhl v pokutovém území a po pěkném sklepnutí zamířil vnějším nártem přesně k pravé tyči, kam se brankář hostů natahoval marně. Schyluje se k velkému překvapení.
100'
Roh pro Chemnitz nemohl ohrozit svatyni hostů, ale domácí zůstanou na polovině soupeře.
99'
Volný přímý kop si vzal na starost Kramarič (Hoffenheim), volil technický pas za obranu na Bičakčiče. Ten z velké blízkosti však nedokázal usměrnit míč ideálně.
98'
Množí se nám fauly kolem poloviny hřiště.
96'
Penalta pro Hoffenhaim se nakonec odvolává po poradě s pomezním.
94'
Hosté chtějí rozhodnout a tlačí se do útoku, nynější pokus o centr domácí defenzíva odvrací.
92'
Jakubov (Chemnitzer) nyní schoval do rukavic tečovanou střelu. Baumgartner smolně lízl střelu právě do prostoru, kde brankář domácích pobýval.
91'
Hoffenheim rozjel akci po pravé straně. Belfodil byl však zblokován.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90 minut o vítězi nerozhodlo. Hoffenheim sice díky Kramaričově gólu šel do vedení, ovšem domácí Chemnitzer dokázal díky ojedinělé akci srovnat zásluhou Freibergera. Od té doby již iniciativa hostů povadla. Dále uvidíme prodloužení po výsledku 1:1!
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Roscher (Chemnitzer) svou střelou na zadní míjí.
90+2'
Hlavička hostů pouze prodloužila míč do zámezí.
90+1'
Střídání v týmu Chemnitzer FC: ze hřiště odchází Paul Milde, přichází Felix Schimmel.
90+1'
Další standardku sbírá s přehledem Jakubov. A posílá dlouhý nákop dopředu.
90'
Střídání v týmu Chemnitzer FC: ze hřiště odchází Danny Breitfelder, přichází Simon Noah Roscher.
90'
Žlutou kartu dostává Okan Kurt (Chemnitzer FC).
90'
Standardka Hoffenheimu sice končí gólem, nicméně mu předcházel ofsajd snad 5 hráčů, tohle samozřejmě nemůže platit.
89'
Belfodilovi (Hoffenheim) míč za obranu neskočil ideálně a to alžírského útočníka výrazně zbrzdilo.
88'
Faul hostů, do konce nám již moc nezbývá.
86'
Baumgartner (Hoffenheim) mířil hodně nad.
84'
Milde po kratší pauze na hřišti a sportovně odevzdává balón hostům.
83'
82'
Baumann (Hoffenheim) nyní nerozehrál zcela přátelsky v tísnivé situaci a Vogtovi nezbývalo než míč odklidit na rohový kop.
80'
Střídání v týmu Chemnitzer FC: ze hřiště odchází Teo Ogbidi, přichází Alexander Dartsch.
78'
Fanoušci Chemnitzeru se dobře baví, není divu, domácí se nyní drželi na útočné polovině.
76'
Hoffenheimu sice nechybí snaha něco vymyslet, ale domácí brání dobře a momentálně se vydali na útočný výlet.
74'
Hráči Chemnitz dobře dostupují své protihráče a delší pasy jsou tak nemilosrdně odvráceny do bezpečí. Ukázkový skluz ze strany Campulky to dokazuje.
72'
Standardka, kterou měli domácí k dispozici, byla moc přetažená a míč končí mimo vymezenou plochu.
71'
Žlutou kartu dostává Dennis Geiger (TSG 1899 Hoffenheim).
70'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Stefan Posch, přichází Nuhu Kasim.
70'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Ihlas Bebou, přichází Ishak Belfodil.
70'
Hoffenheim uklidňuje hru a kombinuje na své půlce.
Dnešní utkání sleduje 3095 diváků.
67'
Domácí hráči to umí z dálky. Müllerův pokus se rychle snášel pod břevno, nicméně o půl metru nakonec přeletěl.
67'
Rozhodčí zatím nechává hru hodně plynout.
65'
Žlutou kartu dostává Stefan Posch (TSG 1899 Hoffenheim).
64'
Kramarič (Hoffenheim) padá po kontaktu v pokutovém území, ale rozhodčí je ledově klidný.
63'
V pokutovém území Chemnitzeru bylo nyní tak těsno, že hosté neměli prakticky žádnou šanci něco vymyslet.
60'
Ojedinělá akce domácího týmu končí brankou! přízemní nabídku z pravé strany totiž dokázal ukořistit KEVIN FREIBERGER, který nechal svého strážce přeběhnout míč a následně levačkou umístil míč těsně kolem brankáře do sítě.
58'
Chemnitzer se po delší době osmělil a pokusil se o výpad vpřed, šancí to však neskončilo.
57'
Stopeři v růžovém si zatím počínají sebevědomě, o to nyní diváky přesvědčil svou zasekávačkou Posch.
55'
Důležitý a těžký zákrok musel nyní vytasit Jakubov (Chemnitzer) proti nepříjemně tečované střele.
54'
Akpoguma (Hoffenheim) míč na hrací ploše nestihl, navíc přistrčil nedovoleně domácího Kurta.
53'
Baumgartner (Hoffenheim) si sice s jedním protihráčem poradil, ale další mu pokus o střelu zblokoval.
50'
Chemnitzer se snažil bleskově odpovědět, ale první zakrok se jako penaltový neposuzuje a následující centr ukryl do rukavic brankář hostů.
49'
Krásně sehráno. Průnikovka našla přesně Beboua, který kličkou do levé strany obešel Jakubova a následně po zasekávačce předložil míč na ANDREJE KRAMARIČE, který měl snadnou pozici do prázdné brány.
48'
Hoffenheim si trochu zkomplikovali rozehrávku, Baumann bude odkopávat od své branky.
46'
Nepřesný nákop sebral brankář Jakubov (Chemnitzer), ale bude to standardka pro hosty.
46'
Statistiky 1. poločasu:
Držení míče: 28 % : 72 %
Střely celkem (na branku): 0:6 (0:1)
Rohy: 0:2
Ofsajdy 2:3
Fauly: 5:5
Prvních 45 minut je za námi. Hraje se zatím bez branek 0:0. Hoffenheim byl přes vlažný počátek na míči podle očekávání více. Když navíc v průběhu času opadly snahy domácích o rychlé brejky, dostali se hosté i do dobrých šancí. Kramarič se však hned třikrát z nadějných pozic nevešel mezi tři tyče. Baumgartnera pak pro změnu vychytal dobře postavený Jakubov. Kvůli zranění opustil hřiště předčasně Michal Kadeřábek.
45+3'
45+3'
Na druhé straně trávníku si ve skluzovém souboji vedly lépe hráči Hoffenheimu.
45+2'
Jakubov (Chemnitzer) nyní vytáhl reflexivní zákrok proti Baumgarnerovi, který zakončoval zblízka z voleje. Český gólman byl však dobře postaven a vyrazil míč mimo tři tyče.
45+1'
Celkem se nastavují tři minutky.
45+1'
Zatím velmi sympatický výkon podává hostující Grillitsch, kromě sebejisté obrany zásobuje své spoluhráče i dlouhými a přesnými pasy, nyní však nevedly k žádné akci.
45'
Další ofsajdové postavení hostů.
44'
Kramarič (Hoffenheim) zatím nemá štěstí, nyní měl hodně prostoru před brankou, ale po povedeném centru Akpogumy hlavičkoval nad.
42'
Nákop Vogta (Hoffenheim) byl dlouhý i na rychlonohého Beboua z Toga.
40'
Baumgartner (Hoffenheim) je dalším z řady hráčů, kteří nejsou zdravotně zcela fit.
39'
Chemnitzer sice stále odolává, ale dostává se pod čím dál větší tlak.
37'
Nepřesná kombinace hostí, ti se s míčem dostali až za autovou čáru.
36'
Roh přinesl pouze smolnou hru rukou jednoho z útočících hráčů, rozehrávat bude Jakubov (Chemnitzer).
35'
A opět chorvatský borec v akci, nyní ho ve vápně ještě hledal Bebou, ovšem Kramarič i tentokrát zamířil vedle, pro změnu levačkou.
33'
Pěkná individuální akce Kramariče (Hoffenheim), který se prosmýkl kolem dvou protihráčů. Nicméně následná střela mířila kousek vedle levé tyče.
32'
Hra se dost kouskuje i kvůli zdravotním pauzám, Vogt se musel nyní chvíli rozdýchat, ale již pokračuje ve hře.
30'
Domácí hodně vysunuli pres a Hoffenheim si poradil pouze s velkými obtížemi.
28'
Vzrušení bylo zbytečné, na povedený dloubák Grillitsche (Hoffenheim) si totiž Baumgartner naběhl z těsného ofsajdu.
26'
100% šance zatím zápasu chybí. Hoffenheim si musí složitě hledat cestu, Chemnitzer spoléhá na chyby a bude hrozit z brejků.
24'
Akce rozjetá na pravé straně nebyla bez šance, avšak hosty zradila domluva, přenechání míče nikdo ze spoluhráčů nepochopil, při následném brejku se čistým skluzem prezentoval Grillitsch.
22'
Akpoguma (Hoffenheim) dostal napravo naloženo a hosté tak budou pokračovat v útoku.
22'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Michal Kadeřábek, přichází Joshua Brenet.
21'
Nyní má pro změnu problém se stehnem Kadeřábek, i on se na přesune za postranní čáru.
20'
Nadějný brejk Chemnitzeru, Baumann však vyběhl včas a odkopává do bezpečí. Ogbidimu chyběly dva, tři kroky.
19'
Nepřesné přenesení hry, aut pro domácí výběr.
17'
Zpracování rukou ze strany Baumgartnera (Hoffenheim) nicméně domácí již podruhé během krátké doby ztratili míč v blízkosti svého pokutového území.
15'
Hoffenheim při dobývání domácí pevnosti, pomalu, ale jistě se blížií k brance. Domácí fanoušci sice ostře protestují proti zákroku na Breitfeldera, ale protože Bebou nakonec na míč nedosáhl, nemusí je to zas tak trápit.
14'
Zdravotní problémy má Bickel (Chemnitzer) a bude muset být ošetřen. Vypadá to na zásah do oblasti hlavy.
13'
Standardní situace Hoffenheimu nevyšla a navíc měli co dělat, aby se stačili vrátit proti rychlému brejku domácích.
10'
Breitfelder (Chemnitzer) zkoušel najít nabíhajícího Ogbidiho, ten však byl proti dvojnásobné přesile. Hráč domácích sice zvedá ruce vzhůru, ale penalta se pískat nebude.
9'
Nakopávaný míč hostů mířil do ofsajdové pozice. Pomezní byl pozorný.
9'
Růžově odění hosté kombinují kolem poloviny a nikam nespěchají.
7'
Geiger (Chemnitzer) kolem poloviny nastavil "strom" svému protihráči a pochopitelně se píská.
7'
Hráči Chemnitzeru to nyní zahráli pěkně přes pravou stranu. Vysoký centr do vápna však stopeři hostů odvrátili.
6'
Faul hostů na útočné polovině, domácí tak budou moci rozehrávat.
4'
No brankář Baumann (Hoffenheim) musel přidat, aby byl u míče včas a dokázal ho odkopnout.
3'
Série nakopávaných míčů znamenala i množství ztrát, u míče však bude Hoffenheim.
1'
Netrvalo to dlouho a míč se dostal až do rukou brankáře Jakubova (Chemnitzer), svatyně domácích však nebyla v přímém ohrožení.
1'
Zápas za chvilku začne, na ochozech je poměrně dost diváků, což v posledních měsících nebyla běžná podívaná, dnešní střetnutí tak slibuje dobrou atmosféru!

Chemnitzer FC: Jakubov – Milde, Campulka, Hoheneder, Kohler – Kurt – Bickel, Müller – Ogbidi, Breitfelder, Freiberger
Náhradníci: Bekö, Dartsch, Dogan, Grym, Keller, Roscher, Schimmel, Vidovic

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Kadeřábek, Posch, Bičakčič, Akpoguma – Vogt – Grillitsch, Geiger – Baumgartner – Kramarič, Bebou
Náhradníci: Belfodil, Bogarde, Brenet, Bruun Larsen, Gacinovic, Kasim, Klauss, Pentke, Samassekou.
Hoffenheim

Tradiční účastník Bundesligy z oblasti Bádensko-Württembersko je určitě favoritem utkání. Poslední ročník zakončil na pěkné 6. pozici. Především poslední zápas sezóny se hostům povedl, zdolali 4:0 Borussii Dortmund. V posledních přípravných kláních zdolali 2x Mohuč (2:1, 2:1). Chorvatský reprezentant Andrej Kramaric patřil loni k nejužitečnějším hráčům, když vstřelil celkem 12 branek. V klubu působí český obránce Pavel Kadeřábek.
Chemnitzer

Saský klub aktuálně působí v Regionální lize Severovýchod (4. nejvyšší), ve které je zatím po 5 zápasech na 9. příčce. V 60. letech dokázal opanovat i nejvyšší ligu v tehdejší DDR. Posledně dokázal doma přetlačit Furstenwalde v poměru 3:2. Předtím přišla remíza 2:2 s Babelsbergem. Hráč, který stojí za pozornost je jistě ten, s českou národností, v klubu působí brankář Jakub Jakubov.
Vážení, vítejte u zápasu německého poháru. 32 týmů bude v tomto kole bojovat o další postup. Dnes budeme společně sledovat utkání mezi domácím Chemnitzer a Hoffenheimem. Poslední společné střetnutí skončilo 0:1, avšak jedná se již o hlubokou historii, konkrétně rok 2008.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.