Vindahl Jensen – Gyamerah, Hubner, Schindler, Horn (81. Lawrence) – Geis – Castrop (69. Handwerker), Daehli (89. Shuranov), Tempelmann, Nurberger (81. Duman) – Duah (81. Daferner)
Klaus – Blum, Brown, Daferner, Duman, Handwerker, Lawrence, Shuranov, Valentini
Stuttgart
Bredlow – Anton, Mavropanos, Ito, Sosa – Endo, Kazarov, Haraguchi (74. Milot) – Vgoman, Pfeiffer (64. Guirassy), Fuhrich (74. Tomas)
Müller – Coulibaly, Guirassy, Millot, Perea, Silas, Stenzer, Tomas, Zagadou

Stuttgart postupuje do další fáze domácího německého poháru. V tomto čtvrfinálovém zápase o jeho výhře rozhodl gól Enza Millota. Domácí v zápase vyhořeli, měli jen jednu střelu na branku.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 1:9. Střely mimo: 3:5. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:8.
90+4'
90+3'
Norimberk se nastěhoval před branku, ale centr do vápna dokázala odehrát obrana. Následné zakončení míří vysoko nad.
90+2'
Žlutá karta pro tým VfB Stuttgart (Bredlow).
90+2'
Mnoho času už ze zápasu nezbývá. Hostující brankář pomalu rozehrává, za což vidí kartu.
90+1'
Domácí hráč se dostal do zakončení, Geis to vzal na sebe, ale jeho rána končí výrazně vedle branky.
90+1'
Čtyři minuty uvidíme navíc.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
88'
Střídání v týmu 1. FC Norimberk:
ze hřiště odchází Mats Moller Daehli, přichází Eric Shuranov.
88'
Stuttgart vybojoval rohový kop, ale nejprve střídání.
85'
Jen těžko se domácí fotbalisté vzpamatovávají z inkasované branky a hosté dál pokračují v dobré hře.
83'
Stuttgart právě vstřelil branku!
Hostující celek využil propadnutí domácích a po rychlém přenesení hry se do zakončení dostal ENZO MILLOT. S brankářem, který byl do této chvíle výborný, si poradil ve stylu hokejového blafáku.
81'
ze hřiště odchází Fabian Nurnberger, přichází Taylan Duman,
ze hřiště odchází Kwadwo Duah, přichází Christoph Daferner,
ze hřiště odchází Jannes-Kilian Horn, přichází James Lawrence.
80'
Mnoho fotbalové krásy k vidění není, souboje se odehrávají především na polovině hrací plochy. Optickou převahu mají hosté.
78'
Stuttgart hraje hodně aktivně, Endo se pokoušel dostat do zakončení, ale pomohl si nedovoleně, píská se útočný faul.
76'
Domácí brankář se nyní zapojil do rozehrávky, podařilo se mu rychle přenést hru na polovinu soupeře, ale k šanci se jeho tým nedostal.
74'
Střídání v týmu VfB Stuttgart:
ze hřiště odchází Chris Fuhrich, přichází Tiago Tomas,
ze hřiště odchází Genki Haraguchi, přichází Enzo Millot.
73'
Žlutá karta pro tým 1. FC Norimberk (Nurberger).
71'
Vindahl Jensen vytáhl proti střelám soupeře dva výborné zákroky. Nejprve vytěsnil pokus střídajícího Guirassyho, a pak si poradil s další ránou.
69'
ze hřiště odchází Jens Castrop, přichází Tim Handwerker.
67'
Castrop leží na hrací ploše a podle všeho má křeče. Míří k němu lékaři. Uvidíme, zda bude moci v zápase pokračovat.
65'
Suttgart pokračuje v dobré hře, pokouší se něco vymyslet na polovině soupeře. Sosa se k zakončení nedostal.
64'
ze hřiště odchází Luca Pfeiffer, přichází Serhou Guirassy.
63'
Zdá se, že uvidíme první střídání v tomto zápase a podle všeho to bude na straně hostů.
62'
Vagnoman se probojoval přes dva soupeře poblíž vápna, ale v rozhodující moment mu míč utekl.
60'
Souboje o míč probíhají především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení. Obrany hrají zodpovědně.
58'
Žlutá karta pro tým 1. FC Norimberk (Horn).
56'
Hubner kombinuje se spoluhráči na útočné polovině, dostal se do velkého vápna, ale zakončení mu nevyšlo podle představ.
55'
Deset minut hry z druhého poločasu je pryč, zatím na nějakou gólovou šanci čekáme, sledujeme rychlý fotbal.
52'
Vagnoman to zkoušel individuálně, přes obránce se dostal. Následně pálil Fuhrich, jehož pokus končí vedle branky.
50'
Ito se dostal do zakončení, s jeho pokusem si poradil jeden z obránců. Míč tečoval mimo hrací plochu. Následný roh zakončoval hlavou Anton a brankář vytáhl skvělý zákrok.
49'
Hosté rozehrávají na polovině hrací plochy. Endo uvedl míč do hry, Následně Anton pokračoval v kombinační hře.
47'
Domácí hráč byl faulovaný soupeřem, hrát tak budou fotbalisté Norimberku. Jejich gólman uvedl míč do hry.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem, zdá se, že ani jeden celek nestřídal.
46'
45+1'
45+1'
Vindahl Jensen rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.
45'
Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.
43'
Endo zpomalil akci soupeře, ale Tempelmann vybojoval odražený míč, následně Nurberger pokračoval v akci.
42'
Obrana hostujícího celku rozehrává od své branky, sledujeme poklidnou rozehrávku. Následně se do šance dostal Preiffer, ale na dlouhý pas nedosáhl.
40'
Bredlow rozehrává od své branky, následně se jeho tým dostal před branku soupeře, ale nedokázal Fuhrich vypálit.
36'
Sosa to zkoušel individuálně, ale nedokázal přejít přes obranu soupeře. Následně vybojoval domácí celek autové vhazování.
35'
Deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu, zatím čekáme na gólovou šanci v tomto čtvrtfinálovém zápase.
33'
Domácí Daehli vybojoval autové vhazování na útočné polovině. Rozehrávka se mu však vůbec nepodařila.
32'
Jeden z hostujících hráčů je otřesený po souboji se soupeřem. Zdá se, že to je Mavropanos. Podle všeho bude v zápase pokračovat.
30'
Půlhodina hry je pryč, zatím čekáme na výraznější šanci. Jednu jedinou střelu na branku vyslal domácí celek. Byl to po rychlé akci Duah.
29'
Castrop to zkoušel samostatně, dostal se dvacet metrů před vápno, ale jeho akci zastavila obrana soupeře.
28'
Stuttgart měl možnost rohového kopu, ten byl rozehraný na krátko. Následně ze strany přišel centr před branku. Domácí obrana si poradila.
25'
Ito výborně centroval před branku, domácí brankář balon vyboxoval před sebe, následně se rána nepovedla.
23'
Norimberk fauloval, rozehrávat na útočné polovině tak budou hosté. Centr před branku nevyšel, a tak mohl Daehli otočit hru.
21'
Endo kombinuje se spoluhráči, Ito si nabíhal do volného prostoru, ale balon se k němu nedostal.
20'
Dvacet minut hry je pryč, sledujeme rychlý fotbal, zatím ale na výraznější šanci čekáme.
19'
Domácí se nyní dostávali do střelecké pozice, ale dobře hrající obrana si dokázala s akcí středem poradit.
17'
Tempelmann zastavil nebezpečně vypadající akci soupeře, hosté budou vhazovat poblíž půlící čáry.
16'
Žlutá karta pro tým VfB Stuttgart (Karazor).
15'
Souboje o míč probíhají především na polovině hrací plochy, na nějakou výraznější šanci čekáme
12'
Žlutá karta pro tým 1. FC Norimberk (Hubner).
9'
Hostující Haraguchi nedokázal po rychlé akci přesněji poslat míč směrem na branku. Hrát tak budou domácí.
9'
Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se především na polovině hrací plochy a ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do předbrankového prostoru.
6'
Domácí celek se požadoval po nepřehledné situaci před brankou soupeře pokutového kopu, ale sudí nechávají hru plynout.
6'
Obrana si následně poradila jen za cenu rohového kopu.
5'
Domácí celek vybojoval autové vhazování, míč do hry uvede Gyamerah.
5'
Endo centroval před branku, následně pálil jeho spoluhráč. Rána, kterou vyslal Stuttgart byla nepovedená.
3'
Bredlow, hostující brankář, rozehrává od své branky, dostal výkop na útočnou polovinu.
1'
Domácí hrají v černých dresech, hosté oblékli bílé.
1'
Zápas brzy začne.
Vzhledem k dopravní situaci velké množství fanoušků dorazí na stadion později, proto došlo k pozdějšímu začátku.
Z technických důvodů bude zápas o 30 minut opožděný.

1. FC Norimberk: Vindahl Jensen – Gyamerah, Hubner, Schindler, Horn – Geis – Castrop, Daehli, Tempelmann, Nurberger – Duah
Náhradníci: Klaus – Blum, Brown, Daferner, Duman, Handwerker, Lawrence, Shuranov, Valentini

VfB Stuttgart: Bredlow – Anton, Mavropanos, Ito, Sosa – Endo, Kazarov, Haraguchi – Vgoman, Pfeiffer, Fuhrich
Náhradníci: Müller – Coulibaly, Guirassy, Millot, Perea, Silas, Stenzer, Tomas, Zagadou.
V ligovém zápase se naposledy tyto kluby střetly v červnu 2020, hostující Stuttgart vyhrál 6:0. Poslední vzájemný zápas byl přátelský a v roce 2021 Stuttgart vyhrál 3:0.
Na konci ledna hrál osmifinále Stuttgard v Paderbornu. Už ve 4. minutě se domácí dostali do vedení, vlastní branku si dal Mavropanov. V samotném závěru zápasu hostující celek otočil, srovnal Gil Dias a v 90+5 rozhodl o postupu Guirassy.
V osmifinále poháru dokázaly oba kluby shodně vyhrát 2:1. Norimberk na domácí půdě dokázal porazit Düseldorf 2:1. Kownacki poslal hosty do vedení, ale ve třetí minutě nastavení srovnal domácí Duman. Přes prodloužení, ve kterém dostal domácí Flick dvě žluté karty a utkání předčasně dohrál, dospěl zápas do penalt. Ve čtvrté sérii hostující Niemiec neproměnil, a pak o postupu domácích rozhodl v páté sérii Shuranov.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky německého klubového fotbalu. Německý pohár pokračuje dalšími zápasy v tomto čtvrtfinále proti sobě nastoupí 1. FC Norimberk a VfB Stuttgard.