Premier League - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolves : Tottenham - 22. srpna 2021   15:00

0:1
(0:1)
Tottenham
10' Alli
Wolves
J. Sá – Kilman, Coady (C), Saïss (84. F. Silva) – N. Semedo, Neves, Moutinho (72. Dendoncker), Marçal – Trincão (84. Aït-Nouri), Jiménez, Traoré.
Attwell – Cook, Perry
Molineux Stadium, Wolverhampton
Tottenham
Lloris (C) – Tanganga, D. Sánchez, Dier, Reguilón – Skipp, P.-E. Höjbjerg, Alli – Lucas Moura (67. Lo Celso), Son Hung-min (71. Kane), Bergwijn (90+1. Winks).

Je konec. Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Tottenhamu, který svého soupeře porazil poměrem 1:0. Druhý poločas byl v režii domácího celku, který měl po celé utkání více ze hry, jenomže za celou dobu se mu nepovedlo prostřelit Llorise. Tottenham dnes nepředvedl prakticky nic, jenomže jeho zodpovědná obrana a dobře chytajícího Lloris nakonec rozhodli o tom, že tři body putují právě na konto Tottenhamu Hotspur.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 9:0. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 9:7.
90+3'
90+3'
Jsme za polovinou nastaveného času. Před malým momentem se do zakončení dostal Silva, který ovšem na Llorise nevyzrál. Tottenham je pod tlakem.
90+1'
Tak ještě jedna žlutá karta, a sice pro hostujícího Kanea.
90+1'
Domácí měli k dispozici ještě jeden rohový kop. K němu se nakonec postavil Neves, jehož nabídka ale nepřinesla nic nebezpečného.
90+1'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Steven Bergwijn, přichází Harry Winks.
90'
Nastavují se tři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Wolves se nyní nemůže dostat k náporu a u míče jsou spíše hostující hráči.
87'
Alli naznačil výpad, posléze zapojil do kombinace Kanea. Ten postupoval směrem k pokutovému území, kde se jeho nahrávka promění v rohový kop.
86'
Žlutou kartu dostává Pierre-Emile Höjbjerg (Tottenham Hotspur).
86'
Při rohovém kopu se na přední tyči tlačil do zakončení Dier, který trefil pouze brankáře.
85'
Na opačné straně se Trincaovi povedlo zachytit míč na hrací ploše, jenomže na práci s ním neměl moc času a následovat tak bude autové vhazování.
84'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Romain Saïss, přichází Fábio Silva.
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Trincão, přichází Rayan Aït-Nouri.
83'
Před malým momentem se Bergwijn hezkou finesou dostal přes protihráče, načež se mu povedlo vysunout Kanea. Ten proti Sá neuspěl, posléze si domácí brankář poradil i s dorážkou.
82'
Kane dokázal zpracovat míč pod sebe na Alliho, který se prodíral podél levé autové lajny, kde ho čistým způsobem dokázal zastavit obránce Semedo.
81'
Máme před sebou poslední desetiminutovku. Domácí se neustále tlačí do opačného pokutového území, delší dobu ale čekají na vyloženou příležitost.
80'
Bergwijn si seběhl do pokutového území, odkud levačkou ještě centroval do malého vápna, kde měl hodně snadnou práci domácí brankář José Sá.
79'
Reguilón se následně chopil autového vhazování z levé strany. Po nahrávce se ovšem Skipp nedostal přes protihráče a u míče jsou znovu domácí.
77'
Nákop měl na pravém křídle najít právě Lo Celsa, který ovšem na tuto nabídku nedosáhl a okamžitě se o autové vhazování postaral domácí Marcal.
76'
Čistým způsobem si v následném souboji počínal domácí Marcal, kterému se nakonec povedlo zastavit Lo Celsa a znovu tedy sledujeme kombinaci.
75'
Domácí se znovu s míčem usadili na polovině soupeře, odkud to zakončením z velké vzdálenosti zkoušel Neves, který trefil protihráče před sebou.
73'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední dvacetiminutovka. Wolverhampton Wanderers stále prohrává o jednu branku, směrem dopředu je ale aktivnější.
72'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází João Moutinho, přichází Leander Dendoncker.
71'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Son Hung-min, přichází Harry Kane.
69'
Nejprve byl v pokutovém území přistrčen Jiménez, avšak se pokračovalo ve hře. K zakončení se poté dostal Moutinho, jenž placírkou mířil nad břevno.
68'
Lo Celso se okamžitě postaral o rozehrávku standardní situace, kterou poslal přímo do pokutového území, kde musel jít ven z branky brankář Sá.
67'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Giovani Lo Celso.
67'
Tottenham se dostal k ohrožení branky soupeře. Nejprve to na sebe vzal Bergwijn, který pálil pouze doprostřed branky. Sá si poradil také s dorážkou Sona.
66'
Hostující obrana nyní měla štěstí, že kolmice na Nevese byla moc prudká. Lloris tak bude moci rozehrávat od své branky a spěchat rozhodně nebude.
65'
Na pořadu dne byl rohový kop v podání domácího celku. Nejvýše do vzduchu se nakonec dostal Marcal, jehož hlavička ale putovala nad branku.
64'
Po delší době si navíc s míčem zahrál také domácí brankář Sá, který rychle rozehrál na levou stranu, odkud to centrem k šestnáctce zkoušel Marcal.
63'
Málem bylo vyrovnáno! Tentokráte se Traoré dostal s míčem mezi hostující obránce, střelu ovšem poslal pouze do vyběhnuvšího Llorise.
62'
Wolverhampton Wanderers přenášel hru do volného prostoru, kde se nacházel Moutinho. Po jeho nahrávce se do kombinace zapojil také Semedo.
61'
Máme za sebou zhruba hodinu hry. Stále platí, že jsme se dočkali jediné branky, o kterou se již v desáté minutě postaral hostující Dele Alli.
59'
Pokračovalo se standardní situací z levé strany. Také v tomto případě rozehrával hostující Son, jehož vysoký centr se snesl daleko vedle branky.
58'
Son se posléze dožadoval alespoň rohového kopu, což se mu nakonec vyplnilo. Jeho centr ovšem na hranici malého vápna odvracel Coady.
57'
Žlutou kartu dostává Raúl Jiménez (Wolverhampton Wanderers).
57'
Tottenham se ani tentokráte s míčem nedostal na druhou stranu. Až poté na pravém křídle dokázal nahrávku převzít Höjbjerg, po jehož pasu se do úniku dostal Son, jenž trefil pouze vracejícího se protihráče.
56'
A byl to právě Semedo, kdo obstaral další střelecký pokus. Tottenham totiž chyboval při vyvezení míče vpřed, rána pravou nohou ale minula hostující branku.
55'
Moutinho zkoušel přenést hru na volného Trincaa, který měl poměrně dost času na práci s míčem. Kroucenou nabídku ovšem odvracel zadák Sánchez.
54'
Do pokutového území se poté pokoušel proniknout také Semedo, kterého ovšem včas zastavil Reguilón, který na jistotu odkopával směrem do zámezí.
53'
Po odrazu od hostujícího hráče se míč snesl ven z hrací plochy a následovat tak bude rozehrávka v podání brankáře Josého Sá.
52'
Na pořadu dne byla standardní situace, ke které se nakonec postavil Son. Jeho centrovaná nabídka se snášela do malého vápna, kde ale zakročil Kilman.
51'
Kus práce poté odvedl domácí Marcal, který v souboji za sebe nepustil Lucase a bude z toho autové vhazování právě pro Wolverhampton Wanderers.
50'
Traoré se zkoušel prodrat do lepší pozice k centru, jenomže ten se mu stejně nepovedl a Lloris si tak přichystal svůj další odkop od hostující branky.
49'
Hostující brankář Lloris tak mohl rozehrávat od své branky, jenomže jeho celek se daleko s míčem nedostal a včas se povedlo zakročit Marcalovi.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu Wolverhampton Wanderers podnikl útočnou akci po pravém křídle, míč se ovšem snesl pouze ven z hrací plochy.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nabídl jedinou branku, o kterou se v desáté minutě postaral z pokutového kopu Dele Alli. Tottenham ale směrem dopředu skoro nic nepředvedl, většinu času se totiž bránil. Domácí měli místy velký tlak, jenomže ani jednou se jim nepovedlo překonat Llorise a na případné vyrovnání mají ještě celý druhý poločas.
45+5'
45+4'
Jsme za polovinou nastaveného času, nyní sledujeme celkem dost nepřesností.
45+3'
U středového kruhu se s míčem zorientoval Traoré, který následně postupoval středem hrací plochy, kde po nahrávce číhal v ofsajdu Jiménez.
45+1'
Hodně pohotovým způsobem to nyní zkoušel Neves, jehož rána nakonec směřovala přímo do rukavic připraveného Llorise.
45'
Nastavuje se pět minut.
44'
Druhá žlutá karta zápasu, tentokráte pro hostujícího Skippa.
43'
Už se opět pokračuje ve hře. Marcal je zpět na hrací ploše a zřejmě to ještě zkusí. Coady to navíc zkoušel nepovedeným pasem do běhu na Jiméneze.
41'
Marcal je podruhé v tomto duelu ošetřován, nehraje se více než minutu.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco nastavovat.
38'
Žlutou kartu dostává Japhet Tanganga (Tottenham Hotspur).
37'
Moura se dostal za domácí obranu a poté před prázdnou brankou hledal Bergwijna, který ale nahrávku přeběhl.
37'
Domácí se tak s míčem usadili na útočné polovině. Zatím je to pouze kombinace u středového kruhu, kterou se Tottenham snaží napadat.
36'
Pokračovalo se autovým vhazováním z levé strany. Pro něj si přiběhl Son, který byl sice povalen na zem, jenomže hlavní sudí nechal pokračovat ve hře.
35'
Alli se poté pokoušel přenést hru na levou stranu, kde se jako první dostal k míči domácí brankář Sá, jenž rychle rozehrál výhozem na volného Coadyho.
34'
Tanganga si dával s provedením vhazování celkem načas. Nakonec to zkoušel nabídkou na Bergwijna, který marně reklamoval nedovolený zákrok.
33'
Rohový kop se nebezpečně snášel k hranici malého vápna, kde dokázal za sebe prodloužit Skipp. Odraženého míče se posléze chopil brankář Lloris.
32'
Marcal se postaral o provedení dalšího vhazování. Tentokráte mu na pomoc přispěchal Jiménez, který drzým průnikem vybojoval další rohový kop.
31'
Je za námi zhruba třetina hry. Tottenham stále vede o jednu branku, avšak v posledních minutách se Wolverhampton Wanderers dostává k slušnému tlaku.
29'
Tottenham tak přečkal poměrně slušnou šanci soupeře. Lloris v tomto případě zvolil rozehrávku po zemi a jeho celek tak rozjel další kombinaci.
28'
K pokutovému území se posléze dostal také Marcal. Po jeho nahrávce se natlačil do pokutového území Traoré, po jehož nahrávce pálil kousek nad Jiménez.
27'
Tottenhamu se nyní povedlo uklidnit hru kousek od svého pokutového území. Sánchez poté na druhé straně hledal Lucase, který se daleko nedostal.
26'
A po dalším faulu tentokráte na zemi skončil domácí Jiménez.
25'
Tak přeci jenom to byl faul Tottenhamu. Trincao se poté postaral o standardní situaci, se kterou si obrana poradila a Nevesova rána byla nepovedená.
24'
Traoré se dostal v souboji přes protihráče, který ho lehce zatáhl za dres. Nakonec se nejednalo o nedovolený zákrok, naopak Traoré zahrál rukou.
23'
Wolverhampton Wanderers tak mohl znovu vhazovat. Po krátké kombinaci ovšem dokázal ukořistit míč Skipp, který nepřesně hledal kolegu Bergwijna.
22'
Lucas měl na práci s míčem málo času a zpětnou nahrávkou našel pouze nohu soupeře. Ten posléze přenášel hru, přičemž se mu povedlo najít Semeda.
21'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka. Ta nám sice nabízí územní převahu domácích, jenomže o jedinou branku se zatím postaral hostující Dele Alli.
20'
Domácí znovu zatlačili svého soupeře. Z kostrbaté pozice nakonec zakončoval Trincao, jehož nepovedený pokus se snesl do rukavic Llorise.
19'
K rozehrávce rohu se z pravé strany postavil Moutinho. Ten ho rozehrál nakrátko, načež po nezdařené kombinaci pálil pouze do protihráče Semedo.
18'
Trincao poté ještě udržel míč na hrací ploše a dostával se do souboje proti Sánchezovi. Druhý jmenovaný ho vytlačil a následný centr odvracel Dier – roh.
17'
Coady se do hlavičkového souboje dostal sám a povedlo se mu míč poslat na druhou stranu hrací plochy, kde k němu měl hodně daleko Trincao.
16'
Lloris tak pokračoval v rozehrávce od své branky. Nakonec se jednalo o další dalekonosný nákop, který měl na pravém křídle znovu oslovit Tangangu.
15'
Wolverhampton Wanderers se rovněž dožadoval pokutového kopu. Po souboji totiž skončil na zemi Semedo, jenomže po konzultaci z toho penalta nebude.
14'
Míč se v krátkém časovém sledu znovu dostal do zámezí. Tentokráte vhazoval domácí Saïss, který raději zvolil nahrávku na volného Jiméneze.
13'
Krátce po rozehrávce jsme sledovali nákop v podání domácího Coadyho. Jeho nabídka ovšem doputovala pouze na hlavu pozorného Skippa.
12'
Domácí to budou mít najednou hodně složité, prohrávají totiž o jednu branku, přesto do konce tohoto zápasu zbývá hodně času.
10'
Tottenham právě vstřelil branku!
Na první branku tohoto zápasu jsme nemuseli dlouho čekat! K rozehrávce pokutového kopu se postavil sám faulovaný, tedy DELE ALLI. Ten zvolil zakončení k pravé tyči, naopak Sá se vydal k opačné konstrukci.
9'
Alli vybojoval pokutový kop!
9'
Obranný zákrok si nyní připsal domácí Marcal, který dokázal zastavit Lucase. Tottenham i tak vybojoval vhazování, ke kterému se postavil Tanganga.
9'
K míči se ovšem dostal domácí Kilman, který okamžitě nahrával na útočnou polovinu. Tam se uvolnil Traoré, který po průniku mířil hodně vysoko nad.
8'
Následovalo autové vhazování z levé strany, ke kterému se postavil hostující Reguilón. Tomu se nakonec povedlo najít obsazeného Bergwijna.
7'
O trochu hůře na tom byl domácí Marcal, avšak také on by měl pokračovat ve hře. Každopádně se jednalo o hodně agresivní vzdušný souboj.
6'
Hned v úvodu zápasu jsme tedy sledovali hodně důrazný souboj, po kterém oba hráči skončili na zemi a jsou ošetřováni.
5'
Hosté tak rozehrávali od své branky. Velezkušený Lloris to zkoušel rozehrávkou vzduchem na druhou stranu, kde se nedokázal prosadit Tanganga, jenž zboural soupeře.
4'
Domácí celek poté přenášel hru na pravou stranu, kde se nacházel Semedo. Ten ještě zkoušel v tandemu najít Trincaa, který na nahrávku nedosáhl.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu se k hranici pokutového území dostal domácí Semedo, který to zkoušel centrem pravou nohou, avšak našel pouze soupeře.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

Wolverhampton Wanderers: J. Sá – Kilman, Coady (C), Saïss – N. Semedo, Neves, Moutinho, Marçal – Trincão, Jiménez, Traoré.
Náhradníci: Ruddy – Aït-Nouri, Campbell, Cundle, Dendoncker, Gibbs-White, Hoever, Marques, F. Silva.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Tanganga, D. Sánchez, Dier, Reguilón – Skipp, P.-E. Höjbjerg, Alli – Lucas Moura, Son Hung-min, Bergwijn.
Náhradníci: Gollini – B. Davies, Doherty, Scarlett, R. Sessegnon, B. Gil, Lo Celso, Kane, Winks..
Wolverhampton Wanderers

Na opačné straně stojí Wolverhampton Wanderers, který pro změnu obsadil třináctou pozici, což přesto znamenalo spodní polovinu tabulky. Wolverhampton Wanderers měl na sestupové pásmo náskok sedmnácti bodů, naopak od jedenácté Aston Villy ho dělilo hned deset bodů. Wolverhampton Wanderers se v rámci úvodního kola Premier League utkal s favorizovaným Leicesterem City. Jediná branka tohoto zápasu padla v koncovce prvního poločasu, postaral se o ní Jamie Vardy. Wolverhampton Wanderers tak na první body čeká, dočká se jich v tomto duelu?
Tottenham Hotspur

Fotbalisté Tottenhamu se v minulém ročníku dokázali smířit se sedmou pozici, což znamenalo pouze kvalifikaci Evropské konferenční ligy. Pro Tottenham je to pochopitelně málo a v letošní sezoně by se rád umístil na lepších pozicích. Hostující tým tohoto zápasu vstoupil do nového ročníku Premier League velice dobře, hned v úvodním kole se mu na domácím hřišti povedlo porazit mistrovský Manchester City poměrem 1:0. Tottenham v týdnu hrál kvalifikační duel EKL, ve kterém zavítal na půdu portugalské Ferreiry, kde v hodně prořídlé sestavě nakonec prohrál výsledkem 0:1.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Anglická Premier League má na programu druhé kolo, my budeme společně sledovat souboj mezi Wolverhampton Wanderers a Tottenham Hotspur.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.