Premier League - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolves : Bournemouth - 18. února 2023   16:00

0:1
(0:0)
Bournemouth
49' Tavernier  (Solanke)
Wolves
Sá – Semedo, Dawson, Kilman, Bueno (61. Aït-Nouri) – Neves (C), Nunes (61. Podence) – Sarabia, Moutinho (70. J. Gomes), A. Traoré (77. Jiménez) – Cunha (70. D. Costa).
Bentley – Collins, Hodge, Castro.
M. Salisbury
Molineux Stadium, Wolverhampton
Bournemouth
Neto (C) – A. Smith, Stephens, Senesi, Zemura (85. Viña) – Ouattara (57. Semenyo), Lerma (46. Rothwell), Billing, Tavernier (57. Anthony) – Traorè (81. Mepham) – Solanke.
Travers – Fredericks, Christie, Moore.

Bournemouth si odváží z Molineux Stadium velmi cenné tři body. Wolves byli celý zápas aktivnější na míči, ale svou herní převahu nedokázali zužitkovat v branku. Bournemouth tak díky gólu Taverniera získává velmi důležité tři body v boji o záchranu.
90+6'
90+5'
Solanke šel sám na brankáře, ale vstřelit branku nedokázal. Dává tak Wolverhamptonu ještě poslední naději.
90+4'
Velký závar před bránou hostů, který gólem nekončí, Jimenéz nedokázal vystřelit, i protože těsně před střelou podklouznul.
90+2'
Tvrdá střela Nevede za vápnem! Neto však likviduje Nevesův volej, který ovšem letí doprostřed brány.
90+2'
Uvidíme rohový kop ve prospěch domácích vlků.
90+1'
Mepham odvrací míč daleko od brány Bournemouthu.
90'
Jimenéz útočným faulem seslal k zemi Billinga a Bournemouth tak setrvá na míči.
89'
Wolverhampton si ve druhém poločase zatím nevypracoval žádnou velkou šanci.
87'
Neves odvrací centr hostů.
86'
Žlutá karta pro tým Wolverhampton Wanderers (Pablo Sarabia).
85'
Střídání v týmu AFC Bournemouth:
ze hřiště odchází Jordan Zemura, přichází Matías Viña.
84'
Jordan Zemura zůstal na zemi a přibíhá tým lékařů, aby ho ošetřili.
83'
Wolverhampton se snaží pronikat do obrany soupeře, ale obrana Bournemouthu je velmi kompaktní.
81'
ze hřiště odchází Hamed Traorè, přichází Chris Mepham.
78'
Rozhwell si pomohl faulem porti Gomesovi a poslední minuty tohoto zápasu budou velmi vyhrocené.
77'
Po rohovém kopu hlavičkoval Dawson, ale Neto vytahuje na další rohový kop.
77'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers:
ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Raúl Jiménez.
76'
Wolverhampton bude zahrávat rohový kop.
75'
Podencův centr odvrací obrana Bournemouthu.
74'
Žlutá karta pro tým Wolverhampton Wanderers (João Gomes).
74'
Žlutá karta pro tým AFC Bournemouth (Marcos Senesi).
72'
Žlutá karta pro tým Wolverhampton Wanderers (Rayan Aït-Nouri).
72'
Semenyo vybojoval faul, provinil se Ait-Nouri.
71'
Sarabiův centr našel na zadní tyči Dawsona, ten ale dostal míč do zámezí.
70'
ze hřiště odchází Matheus Cunha, přichází Diego Costa,
ze hřiště odchází João Moutinho, přichází João Gomes.
70'
Žlutá karta pro tým AFC Bournemouth (Adam Smith).
70'
Wolves budou mít zajímavou standardní situaci po faulu Adama Smitha na rychlého Aut Nouriho.
69'
Zajímavý útok domácích pokazil Adama Traoré tím, že si nepohlídal postavení a nacházel se v ofsajdu.
68'
Semenyo si pomohl při he s míčem rukou a rozhodčí Salisbury si toho všimnul a píská do píšťalky.
67'
Bournemouth se zmocnil míče, ale hned v zápětí ho ztratil a Wolves můžou rozjet další útok.
66'
Adama Traoré si na polovině hřiště lišácky pokryl míč a byl faulován.
65'
Další centr poslal do vápna Semedo, ale opět ho dohlavičkovali připravení obránci Bournemouthu.
63'
Sarabia fauloval Zemuru.
62'
Billing už opustil hřiště a hra tak pokračuje dál.
61'
ze hřiště odchází Matheus Nunes, přichází Daniel Podence,
ze hřiště odchází Hugo Bueno, přichází Rayan Aït-Nouri.
60'
O ošetření si teď žádá Billing, nejspíše bude muset kvůli zranění střídat.
59'
Semedův centr končí v rukavicích Neta.
59'
Moutinho poslal míč do vápna, ale Stephens byl připravený a pokus odhlavičkoval.
58'
Traoré dostal přihrávku od Anthonyho a vystřelil zpoza vápna, ale trefil jen Craiga Dawsona.
57'
ze hřiště odchází Marcus Tavernier, přichází Jaidon Anthony,
ze hřiště odchází Dango Ouattara, přichází Antoine Semenyo.
56'
Cuňha si zpracoval míč ve vápně soupeře, ale následně si pomohl útočným faulem a laciné se balónu bude muset vzdát.
55'
Bournemouth mohli zahrozit z rychlého brejku, Semedo však ve sprinterském souboji obstál a nestalo se nic vážného.
54'
Traoré obešel Zemuru na pravé straně a centrem našel Cuňhu, ten však ve velké šanci selhal.
53'
Centr z pravé strany Wolves nedokázal ve vápně zpracovat až doposud neviditelný Diego Costa.
52'
Wolves se po inkasované brance okamžitě vzchopili a pokračují v kombinacích z prvního poločasu.
49'
Bournemouth právě vstřelil branku!
Autorem branky je MARCUS TAVERNIER.
Solanke si krásně pokryl míč a našel Taverniera, ten už doklepnul míč do odkryté brány a posílá svůj tým do vedení.
49'
Ruben Neves napřáhl zpoza vápna, ale jeho střela končí vysoko nad bránou Bournemouthu.
48'
Stephens teď odkopem na tribuny zastavil přihrávku na rozběhnutého Traorého.
47'
Rozhodčí píská faul Mateusovi Nunesovi za vysokou nohu.
46'
ze hřiště odchází Jefferson Lerma, přichází Joe Rothwell.
46'
Oba týmy už jsou připraveny na druhý poločas.
První poločas nám moc šancí nenabídl, Wolverhampton vstoupil do utkání daleko lépe než Bournemouth, ale nedokázal si vypracovat dobré střelecké pozice. Za celý poločas jsme mohli vidět jen 2 střely na brány, obě od hráčů ve žlutých dresech, ale s oběma střely si dokázal poradit brankář hostů Neto.
45+1'
44'
Vypadá to, že oba týmy chtějí přečkat konec první půle bez inkasované branky, a proto už se do ničeho neženou.
43'
Bournemouth si teď užívá míče na svých kopačkách, otázkou je jak dlouho jim to vydrží.
41'
Traoré vyprodukoval na Neta další střelu, ale ten ji i tentokrát dokázal udržet ve svých rukavicích.
39'
Bournemouth bude mít příležitost ohrozit bránu Wolves od rohového praporku.
39'
A dočkali jsme se i první střely na bránu. Vyprodukoval ji ze své kopačky Pablo Sarabia, ale Nebo si připisuje úspěšný zákrok.
38'
Moutinho vyskočil ve vápně na centr z levé strany, ale svůj hlavičkový pokus nedokázal nasměrovat mezi tři tyče.
37'
Sarabia měl příležitost potrestat nekoordinovaného zaváhání Stephense, ale jeho přihrávka na Adamu byla dlouhá a nepřesná.
36'
Dočkali jsme se i prvního rohového kopu na straně Bournemouthu. Vybojoval ho Tavernier po tečovaném centru Dawsona.
35'
Bueno odcentroval z levé strany, ale míč pouze proletěl vápnem. Wolves pokračují v útočném dobívání.
33'
A až teď se Bournemouth dostává z vlastní poloviny, po dlouhém odkopu Lermy.
32'
Wolves si rozehrávku od rohového praporku zopakují.
32'
Bournemouth je momentálně pod obrovský tlakem, hraje se prakticky jen na polovině hostů a ještě uvidíme další rohový kop pro vlky.
31'
Moutinho poslal další centr do vápna, který však odvrátil Stephens.
30'
Sarabia hledal centrem ze standardní situace Killmana, ale skvěle zaskočil Senesi a odvrací na rohový kop.
29'
Žlutá karta pro tým AFC Bournemouth (Philip Billing).
29'
Obrovské zaváhání v domácí obraně nedokázal potrestá Tavernier. Šel ještě se svým spoluhráčem ve dvou na Killmana, ten však skvělým pozičním postavení donutil hráče Bournemouthu k chybě.
28'
Defenzíva Cherries zůstane v náporu, uvidíme další rohový kop vlků.
27'
Aktivní Adama trasér navedl míč do tří hráčů a byl faulován. Vybojoval pro své spoluhráče dobrou možnost ke skórování.
26'
Adama Traoré dokonce až neskutečný zpracováním těžkého míče navedl míč a centrem našel Cuňhu, ten ale slabým hlavičkovým pokusem neohrozil bránu soupeře.
25'
Na začátku 25 minuty se provinil Billing, v hlavičkovém souboji si nedovoleně pomohl proti Nevesovi.
24'
Wolves trošku polevili v tlaku a momentálně pouze drží míč na vlastní polovině.
22'
Wolverhampton rozehraje faul Solankeho na své polovině.
21'
Semedo měl příležitost po obrovské chybě hostů poslat míč na Moutinha, ale ten ve vápně trefil jen bránícího hráče a bude následovat další rohový kop. Zatím největší šance v zápase.
20'
Chybu v rozehrávce musel zastavit Cuňhu nedovoleně, rozhodčí ale zatím žlutou kartu z kapsy nevytáhnul.
18'
Adama si chtěl narazit s Moutinhem, ale přihrávka portugalského záložníka byla příliš dlouhá a končí v zámezí.
17'
Smith pošle míč zpátky do hry autem u rohového praporku Wolverhamptonu.
16'
Moutinho udržel míč proti dvěma hráčům v černočerných dresech a Adama Traoré byl následně faulován.
15'
Hosté se pokoušeli o kombinaci, ale přihrávka Traorého končí v autu.
14'
Jordan Zemura si opět připisuje skvělý obranný zákrok proti Adamovi, bylo to ale za cenu rohového kopu.
13'
Bournemouth se snažil aktivně napadat rozehrávku domácích, ale ti ze soupeřova tlaku parádně vybruslili.
12'
Zemura poslal míč do hry autem od postranní čáry a Lerma byl následně faulován.
10'
Nunes, našel na pravé straně Sarabiu, ale španělský křídelní si nepohlídal postavení a rozhodčí signalizuje ofsajd.
10'
Rychlý repress vlků, kde se provinil faulem Moutinho.
9'
Domácí tým pokračuje v aktivitě a kombinuje s míčem.
8'
Wolverhampton vstoupil do utkání fantasticky a zatím soupeře jednoznačně přehrává.
7'
Nebezpečný rohový kop, který po několika odrazech proskákal vápnem Bournemouthu, nakonec končí rychlým brejkem, který pohlídal Killman a vlci budou mít odkop od brány.
6'
Mateus Nunes, si odvážně navedl míč do vápna Cherries a vybojoval tečovanou střelou rohový kop pro Wolves.
5'
Adama sprintoval za dlouhý míčem za obranu, ale Nebo byl u míče dřív a odkopává do bezpečí.
5'
Cuňha si šikovně obhodil obránce hostů a padá ve vápně, rozhodčí Salisbury penaltu nepíská.
4'
Po obranném skluzu Zemury následuje první rohový kop v zápase.
3'
Hamid Traoré dribloval s míčem a dostal se až na polovinu soupeře, ale tam ho hned ztrojila domácí obrana a africký hráč o míč přišel.
2'
Adama Traoré zůstal na zemi a chtěl si vymodlit faul, ale rozhodčí to nepíská a hraje se dále.
1'
Traoré sebral soupeři míč a snažil se ho dostat na Solankeho, ten hlavičkou trefil protihráče.
1'
Domácí se okamžitě zmocnili míče a začínají kombinaci z vlastní poloviny.
1'
Oba týmy už jsou nastoupeny na trávníku a čeká se jen na úvodní hvizd z píšťalky Michaela Salisburyho.

Wolverhampton Wanderers: Sá – Semedo, Dawson, Kilman, Bueno – Neves (C), Nunes – Sarabia, Moutinho, A. Traoré – Cunha.
Náhradníci: Bentley – Aït-Nouri, Collins, D. Costa, Hodge, Jiménez, J. Gomes, Castro, Podence.
Trenér: J. Lopetegui

AFC Bournemouth: Neto (C) – A. Smith, Stephens, Senesi, Zemura – Ouattara, Lerma, Billing, Tavernier – Traorè – Solanke.
Náhradníci: Travers – Anthony, Fredericks, Christie, Mepham, Moore, Rothwell, Semenyo, Viña.
Trenér: G. O'Neil

Rozhodčí: M. Salisbury.
V neděli se na Molineux Stadium ve Wolverhamptonu uskuteční zápas 24. kola anglické Premier League mezi domácím týmem Wolverhamptonem a hostujícím Bournemouthem. Rozhodčím utkání bude Salisbury.

Wolves se budou snažit porazit svého soupeře a získat tři body, i když budou muset bojovat bez dvou svých důležitých hráčů, zraněného Hwanga a vykartovaného Leminy. V posledním vzájemném zápase oba týmy nedokázaly skórovat a utkání skončilo bezbrankovou remízou.

Wolverhampton se momentálně nachází na 15. místě v tabulce a bude chtít využít svého domácího prostředí a zlepšit své umístění. Bournemouth je momentálně na 19. místě a bude se snažit získat body, aby se v tabulce posunul výš. Bude to napínavý zápas mezi dvěma týmy s rozdílnými cíli, a tak se může stát cokoliv.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.