Premier League U23 -  ONLINE PŘENOS -  Chelsea : Tottenham - 14. prosince 2020   20:00

Chelsea
Chelsea
61' Peart-Harris  • 64' Lewis  • 88' Peart-Harris
3:2
(0:2)
Tottenham
Tottenham
3' Okedina   • 18' Scarlett
Chelsea
Čech – Simeu (C), Livramento, Colwill, Lawrence, Drinkwater, Rankine (46. Soonsup-Bell), Bate, Nunn, Ballo (46. Peart-Harris), Lewis
Bergstrom – McClelend, Ekwah-Elimby, Soonsup-Bell, Peart-Harris
Tottenham
Austin – Okedina (C), Marsh (79. Thorpe), Lyons-Foster, Lavinier (89. Pochettino) – White, Omole – Scarlett (86. Mundle), Devine, Clarke – Etete.
Kurylowicz – Thorpe, Pochettino, Muit, Mundle

Tímto vám děkuji za pozornost! Věřme, že jsme Petra Čecha neviděli v soutěžním utkání naposledy. Hezký zbytek večera a dobrou noc!
Chelsea se díky dnešnímu vítězství dostává do čela ligové tabulky, kde má bodový náskok na Manchester City a Blackburn. Tottenham se pro změnu propadl hlouběji do dolní poloviny na deváté místo.
V utkání jsme viděli také penaltu, velkou šarvátku a navazující vyloučení na obou stranách. Druhá půle nabídla parádní fotbal s plno emocemi, což byl oproti nudné první půli obrovský rozdíl.
Obrovská radost na straně Chelsea! Po bídné první půli prohrávala o dvě branky, ale do druhé části díky střídajícím Peartu-Harrisovi a Soonsupu-Bellovi naskočil vyměněný tým. Blues dominovali, soupeře tlačili a třemi góly dokázali utkání otočit ve svůj prospěch.

Petr Čech tak slaví vítězný návrat! Do utkání sice vstoupil dvěma góly z prvních dvou střel, při kterých neměl úplně čisté svědomí, ale jinak nemusel řešit nic složitého a často jistých výběhem sebral centr soupeře, nebo v případě potřeby uklidnil hru.
90+7'
90+7'
Ano, ale domácí rozehrají nakrátko a tipuji, že hlavní sudí utkání ukončí.
90+6'
Chelsea šetří čas, k tomu jí pomáhá další faul. Ve středu hřiště si pro něj došel pro změnu Soonsup-Bell. Peart-Harris už drží míč u rohového praporku, kde vybojoval zřejmě rohový kop.
90+5'
Livramento hezkým průnikem podél pravé lajny vybojoval faul a přímý kop. Čas hraje do karet domácímu týmu.
90+4'
Zajímavá šance, které chyběl jen gól! Soonsup-Bell šikovně sklepl míč do strany, kam nabíhal Bate, jenž situaci neuspěchal a nabil na zadní tyč Peartu-Harrisovi. Domácí útočník měl na noze hattrick, jenže střela mu vůbec nesedla a zamířila vedle branky.
90+4'
O míč se bojuje převážně ve středu hřiště, což pochopitelně vyhovuje Chelsea. Ta se snaží zaútočit.
90+3'
Vysoký centr do pravé strany byl pro Pochettina příliš těžký, proto míč končí v zámezí a vhazují Blues.
90+2'
Zakroucený míč měl letět k přední tyči, ale hlavičkou ho zastavil domácí hráč ve zdi. Tottenham se musí bránit.
90+2'
Hotovo rozhodně není! Clarke držel míč dva metry před vápnem, kde si také vybojoval faul. White může rozhodně zakončovat přímo.
90+1'
Tipoval jsem správně, čeká nás ještě šestiminutové nastavení, v jehož úvodu Spurs kombinují na vlastní polovině.
90+1'
Chelsea už se pochopitelně soustředí na defenzivu a snaží se držet Tottenham co nejdále od branky, což se jí zatím daří.
90'
Tottenham si vybojoval vhazování na útočné polovině. Čas už mu utíká, ale vzhledem k okolnostem se dá očekávat vyšší nastavení kolem šesti minut.
89'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Lavinier, přichází Pochettino.
88'
Chelsea právě vstřelila branku!
Zasloužený obrat domácích je dokonán! Lewisův centr z pravé strany srazil bránící hráč jen k MYLESOVI PEARTU-HARRISOVI, jenž z hranice vápna poslal míč k zadní tyči.
87'
Na zajímavý centr z pravé strany si nabíhal Soonsup-Bell, jenž by uklízel míč do odkryté branky, jenže včas zasáhl hostující obránce. Chelsea z rohu neuspěla, přesto nadále útočí.
86'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Scarlett, přichází Mundle.
86'
Centr do vápna proskákal až k Peartu-Harrisovi, jenž na zadní tyči skákavý míč netrefil. Akce však pokračovala, načež se zpoza vápna opřel do míče Lawrence, jehož dělovka jen olízla pravou spojnici!
85'
Lawrence si vyměnil míč se Soonsupem-Bellem, ale k centru nedošlo. Rohový kop Chelsea.
84'
Chelsea na Spurs tlačí, drží je pod tlakem, ale nedaří se jí dostat do míst, odkud by mohla ohrozit brankáře Austina.
83'
K míči se postavil Lewis, jenž zakroutil svůj pokus těsně nad hostující branku! Z této šance tedy pátý gól utkání nevzešel.
82'
Gólová příležitost pro Chelsea! Soonsup-Bell se dobře natlačil na hranici vápna, kde si vybojoval faul. Penalta z toho není, ale velmi zajímavý přímý kop.
81'
Chelsea znovu drží míč a kombinuje na polovině hřiště. Uvidíme, zda se jí podaří dostat na útočnou polovinu.
80'
Už znovu hrajeme. Tottenham si vybojoval rohový kop, který zakroutil na přední tyč, ale defenziva Chelsea dokázala odolat.
79'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Marsh, přichází Thorpe.
78'
Do strkanice se aktivně zapojili také Lewi Colwill a Myles Peart-Harris (CHE), jenž vidí žlutou kartu.
77'
Po Petru Čechovi nejzkušenější hráč na place korunuje svůj špatný výkon červenou kartou! Ve vyhrocené situaci byl Daniel Drinkwater (CHE) přehnaně aktivní, ale i vzhledem k jeho reakci s vyloučením počítal.
76'
Už nám to lítá! Alfie Devine (TOT) vidí červenou kartu, což se mu samozřejmě nelíbí a slovně své vyloučení komentuje.
75'
Rozhodčí už se radí, jak s předešlou situací naložit. Tady budou padat karty, nedivil bych se, kdyby i červené. Na fotbalové poměry to byla solidní strkanice.
74'
Tottenham s přímým kopem neuspěl, následně se hra přesunula na druhou stranu k postranní čáře. Tam Devine zajel do Drinkwatera, kterému se to nelíbilo, proto mu zákrok oplatil. Vzápětí se strhla šarvátka, kterou přispěchal uklidnit také Petr Čech!
73'
Dal to najevo zahozeným míčem, za což přichází žlutá karta Valentino Livramento (CHE).
73'
U postranní čáry byl faulován hostující hráč, do kterého zajel Livramento, který není s verdiktem sudího vůbec spokojený.
72'
Tato pobídka byla pro Lewise příliš dlouhá. Zajímavé je, že jsme dneska podle mého neviděli ani jeden dlouhý výkop brankáře. Čech i Austin rozehrávají nakrátko, i když často na hraně bezpečnosti.
71'
Hra se přestěhovala k vápnu Spurs, kteří se brání kombinující Chelsea. Domácí jdou za obratem!
70'
Škoda pro Tottenham. Devine dobře zpracoval vysoký míč, ale na můj vkus prováhal ideální šanci ke střele. Záložník Spurs ještě zatáhl míč do středu, ale proti jeho střele šikovně vystoupil bránící hráč.
69'
Zablokovaný centr Chelsea byl sražen na rohový kop, ale centr na zadní tyč byl pro domácího hráče příliš vysoký. Odkop od branky.
68'
White poslal míč jen do zdi, kterou musela tato šleha pořádně štípnout. Odražený míč hosté vrátili do vápna, kde si udělal pořádek Čech a výskokem míč uklidil do svých rukou.
67'
Utkání konečně nabírá na obrátkách. Tentokrát si Spurs zopakují přímý kop a mnohem lepší, protože rozehrávají téměř z velkého vápna!
66'
Obrat byl velmi blízko! Tottenham zaváhal při rozehrávce, čehož málem využil Lewis, ale na velkém vápně zachytil jeho kličku pohotový brankář Austin.
65'
Defenziva Chelsea zavřela velké vápno, a přestože ho hosté zasypali přihrávkami i střelou, žádný pokus se nedostal k Petru Čechovi.
65'
Chelsea se však musí uklidnit a mít na pozoru, protože Tottenham rozehrává velmi zajímavý přímý kop na útočné polovině!
64'
Návrat jako hrom! Na pravé straně utíkal za dlouhým míčem Livramento, jenž zakončil svůj rychlý únik zpětnou přihrávkou na penaltu, odkud MARCEL LEWIS uklidil míč do odkryté branky Tottenhamu. Austin byl bez šance.
63'
Rozhodčí gestem uklidňuje zlobící se hráče Chelsea, kteří se dožadovali faulu v blízkosti vápna. Blues musí rozehrávat od své branky.
62'
Chelsea je při chuti! Ve druhé půli je úplně vyměněná a byla blízko vyrovnání, když zakroucený míč do malého vápna zakončoval domácí hráč jen mimo tři tyče.
61'
Střídající hráči ofenzivní hru výrazně vylepšili, což MYLES PEART-HARRIS korunuje proměněnou penaltou k tyči a do protipohybu Austina.
60'
Penalta pro Chelsea! Nunn se hnal za míčem do vápna, kde ho sestřelil hostující kapitán. Velmi slibná příležitost pro domácí.
60'
Nepřesný centr za obranu je zbytečnou ztrátou. Pobídku Spurs český brankář sbírá a rychle rozehrává...
59'
Na vysoký centr z pravé strany si na malém vápně naskočil Lewis, jenž v souboji s obráncem hlavičkuje pouze mimo branku!
59'
Oba lavičky jsou velmi živé. Trenéři povzbuzují své hráče a často si mění názory i mezi sebou. Chelsea útočí.
58'
Zkušený Daniel Drinkwater přehnal svůj důraz na polovině hřiště. Mimochodem, dnes patří mezi nejhorší hráče Chelsea. Od třicetiletého anglického šampiona z roku 2016 bych čekal výraznější výkon.
57'
Blues se však vydali do brejku, který Peart-Harris šikovně zatáhl ze strany do vápna, na jehož hranici našel Lewise, kterému se míč zapletl mezi kopačkami.
56'
Spurs rozehráli, snaží se uklidnit hru a postupnou kombinací se dostat k vápnu domácího mužstva.
55'
Na útočné polovině Lewis Bate (CHE) zabrousil do Whitea, za což je odměněn žlutou kartou.
54'
První výraznější šance Chelsea! Na hezký centr na zadní tyč si naskočil Simeu, jehož těžká hlavička míří těsně vedle.
54'
Soonsup-Bell se snažil prosadit na sílu podél brankové čáry. K zakončení a přihrávce se nedostal, ale vybojoval alespoň rohový kop.
53'
Okedina vedl míč podél delší strany vápna, načež posunul míč k Devinemu, jehož centr končí v Čechově náručí.
53'
Whiteovi nevyšel odkop na polovině hřiště, ale Chelsea krátce po vhazování ztrácí míč. Tottenham útočí!
52'
Vysoký nákop Tottenhamu bezpečně sebral Čech, jenž okamžitě posouvá míč na obránce. Domácí však mají s rozehrávkou problémy.
51'
Tentokrát už to neplatí, centr na zadní tyč doskákal až k brankové čáře, kde došlo k souboji. Z něho vyšel jako vítěz hostující hráč, který si podle sudího počínal čistě – domácí nesouhlasí.
51'
Chelsea dobře napadá hostující rozehrávku, jenže hostům se šikovně daří udržet míč ve své moci.
50'
Soonsup-Bell se hnal za vysokým míčem, ale v souboji s obráncem si pomohl faulem. Tottenham rozehrává.
49'
Centr na zadní tyč končí hlavičkou ven z velkého vápna, přesto domácí zůstávají na míči a útočí!
48'
Chelsea kombinuje kolem hostující šestnáctky, ale proti důsledné defenzivě to má velmi těžké. Rohový kop!
47'
Tlak domácích pokračuje. Tottenham se zatím úspěšně brání a domácí k ničemu nepouští.
46'
Chelsea vstoupila do druhé půle aktivně. Z přímého kopu vytěžila zajímavý centr z levé strany, jenže Colwillův zajímavý přízemní pas skončil jen na kopačkách bránícího hráče.
46'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Rankine, přichází Soonsup-Bell.
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Ballo, přichází Peart-Harris.
46'
Hráči Chelsea už si zkracují čekání bagem na hřišti, zatímco juniorský tým Tottenhamu teprve vybíhá z kabin.
Návrat Petru Čechovi zhořkl, protože i díky jeho hrubce Chelsea inkasovala už z první střely utkání. O patnáct minut později navíc český brankář zaváhal při parádním centru Whitea, při němž chybovali zejména nedůrazní obránci. Šestnáctiletý Scarlett si našel míč na zadní tyči a při svém debutu přesnou hlavičkou navýšil náskok Spurs.

Když opomineme dvě gólové šance, žádné záživné utkání nesledujeme, ale aktivnější a lepší je rozhodně Tottenham. Chelsea doplácí zejména na nepřesnosti a chyby v rozehrávce, které ji stojí míče a spoustu sil.
45+2'
45+2'
Útočnou akci Spurs po pravé straně zastavuje důrazný obranný zákrok. Tottenham vhazuje.
45+2'
Chelsea vytlačila Tottenham na jeho polovinu, ale hosté už jsou zase napakovaní na útočné polovině. Vyhodíte je dveřmi, přijdou oknem.
45+1'
Už se hraje první minuta nastavení, kterou hosté zahajují na útočné polovině, kde vhazují.
45'
Scarlett se šikovně procpal k míči, až si došel pro faul, ale domácím hráčům se verdikt sudího vůbec nelíbí.
44'
Chelsea se musela s míčem vrátit až ke své brance, kde trošku zaváhala a Simeu nebezpečně poslal míč k Čechovi, jenž odkopem zabránil průšvihu.
43'
K exekuci přímého kopu se postavil Lewis, jehož prudký centr na přední tyč odvrátil bránící hráč daleko od branky.
42'
Obránce Marcel Lavinier (TOT) nevyvázal bez trestu, ale popravdě řečeno nemůže být příliš překvapený. On taky očividně není.
42'
Livramento táhl míč do vápna, ale před šestnáctkou neměl komu. Chelsea si nakonec vybojovala alespoň zajímavý přímý kop vedle vápna!
41'
Scarlett se kromě gólu dočkal také první rozpravy s rozhodčím, který upozorňuje na jeho zákroky na hraně.
40'
Tottenham na pravé straně zaváhal, ale Blues z brejku nezahrozili. Autové vhazování hostujícího mužstva.
39'
Pořád ta stejná písnička. Drinkwater šikovně vedl míč středem hřiště, ale nesmyslně přihrál na kopačku soupeře. Tottenham vzápětí donutil Chelsea odcentrovat do volných míst, kam si došel neohrožený Austin.
37'
Komický faul Eteteho, jenž nabral Livramenta tak šikovně, že mu obránce Chelsea zůstal na zádech jako batoh. Chelsea rozehrává na útočné polovině.
36'
První zákrok Petra Čecha! Na levé straně se prodral do zakončení hostující hráč, jehož lehká střela na přední tyč nemohla zkušeného brankáře nachytat.
36'
Tento skákavý míč za obranu si Austin bezpečně pohlídá. Chelsea se velmi trápí v rozehrávce, protože si komplikuje situaci nepřesnými přihrávkami a bohužel kazí i ty snadné.
35'
Bate na útočné polovině nahrál přímo na nohu Marshovi, jenž na konci hostujícího brejku chyboval úplně stejně.
34'
Tottenham dokázal vytlačit domácí až na jejich polovinu, ale už se musí znovu zformovat kolem svého vápna.
33'
Chelsea se po dlouhých minutách dostala k vápnu, ale svou pomalou kombinací se nedostala ani k zakončení. Mrzet ji to tolik nemusí, protože si vybojovala alespoň faul na útočné polovině.
32'
Centr do šestnáctky Čech vyboxoval, načež se míč vrátil, jenže za hvizdu sudího – útočný faul Tottenhamu.
31'
Devine se v okolí velkého vápna šikovně protlačil kolem bránícího hráče, jenž mu nakonec srazil centrovaný míč na rohový kop.
30'
Tottenham se vysokým míčem dostal až do šestnáctky, kde došlo k souboji dvou hráčů. Hostující mužstvo se dožadovalo penalty, ale marně.
29'
Postup Chelsea zastavuje faul na útočné polovině, po kterém se dostávají do hry znovu hosté. Viděli jsme dva góly, ale utkání je zatím spíše boj.
28'
Kombinace Spurs postupuje velmi pomalu, přesto se hosté dostali až do vápna, ale ze skrumáže na penaltě zakončit nedokázali.
28'
Za útočný faul byl potrestán Thierno Ballo (CHE), jenž vidí první žlutou kartu utkání.
27'
Míč se však rychle vrací k Austinovi, jenž přes své obránce zakládá další útočnou kombnaci Tottenhamu.
26'
Hlavičkovanou ve středu hřiště ukončili hosté sami nepřesnou přihrávkou na spoluhráče.
25'
Etete dobře zabojoval u levé čáry, kde vybojoval míč a ztrojený Clarke musel zase vymýšlet. Podařilo se mu to, přesto akce Tottenhamu končí nepřesnou přihrávkou.
24'
Zajímavý brejk Tottenhamu gólem nekončí! Scarlett dostal míč na zadní tyč, odkud ho poslal jen do boční sítě.
24'
Zakroucený míč do vápna Austin bezpečně sbírá do svých rukavic.
23'
Blues se nedaří prolomit defenzivu Spurs, na čemž nic nezměnil ani poslední centr na hranici velkého vápna.
22'
Hráči Spurs se zlobí, protože jim byl odpískán obranný faul u postranní čáry. Chelsea drží míč a kombinuje kolem půlící čáry.
21'
Dva centry do šestnáctky domácí defenziva odvrátila, Čech tak pohodlně kontroluje skákající míč a posílá ho na svého obránce. Faul Tottenhamu.
20'
Chelsea to skřípe i směrem dopředu a po útočném faulu na své polovině hrací plochy se musí znovu bránit.
19'
Čech na první zákrok stále čeká. Z prvních dvou střel byly dva góly, ale nutno přiznat, že mu obránci vůbec nepomohli.
18'
Tottenham právě vstřelil branku!
Druhá střela, druhý gól! White krásným zakrouceným míčem našel na zadní tyči DANEA SCARLETTA, jenž při svém debutu navyšuje vedení. Šestnáctiletý talent Spurs využil nedůrazu obránců a zaváhání Petra Čecha přesnou hlavičkou.
17'
Clarke čelil trojnásobné přesile, ze které se dokázal vymanit a tlak Tottenhamu pokračuje!
16'
Clarke se vydal na ofenzivní výlet po levé postranní čáře, načež mu byl míč sebrán a Eteteho střelu zablokoval bránící hráč.
15'
Tottenham stále drží míč ve své moci, leč převážně na své polovině. Chtělo by to více přímočarosti.
14'
Dobývání útočné poloviny a přesun za půlící čáru pokračují, jenže zatím bez výraznějšího úspěchu.
13'
Hra se plynule přesunula na polovinu Tottenhamu, kterému se podařilo uhájit své území a postupnou kombinací rozjíždí další útok.
12'
Blues ovšem míč okamžitě ztrácí, ale na štěstí pro ně Colwill dokázal ve vápně odvrátit míč před zakončujícím útočníkem.
12'
Za vysokým míčem se hnal Etete, jenž ho na hřišti nedostihl. Čech rozehrává od své branky, čímž zakládá další útok Chelsea.
11'
Z pravé strany se dostal k míči Scarlett, jehož ránu z hranice vápna zablokoval bránící hráč. Čech tak zasahovat nemusel.
10'
Hluchá minuta zápasu, ve které je na míči Tottenham, jemuž se nedaří přejít útočnou polovinu.
9'
Lavinier se šikovně dostal před Rankinea, kterého obral o míč a vzápětí si vybojoval faul na svou osobu.
9'
Chelsea se na konci osmé minuty dostala do brejku, který však skončil před finální fází na hranici velkého vápna. Faul Tottenhamu.
8'
Rankine se při hře jeden na jednoho rozhodně nebojí. Tentokrát už byl jeho obětí Clarke, kolem kterého domácí hráč odcentroval jen do Austinova náručí.
7'
Oba týmy se přetahují o míč ve středu hřiště, kde se střídají ve vhazování. Chelsea nakonec dostala míč na druhou stranu, ale Rankine vysoký míč do běhu nezpracoval.
6'
Blues rychle získala míč do své moci a kombinovala s ním na útočné polovině, ale do zakončení se nedostala.
4'
Chelsea se snažila zareagovat útokem po pravé straně, leč bez výraznějšího úspěchu. Tottenham vhazuje na své polovině.
3'
Spurs se rychle ujímají vedení. Po rozehrávce nakrátko poslal míč do vápna White, jehož míč byl sražen na malé vápno až na kopačku osamoceného JUBRILA OKEDINU, který tváří v tvář Čechovi uspěl. Nešťastný začátek pro českou legendu.
2'
Petr Čech se poprvé dotkl míče, ale nezačal zrovna ideálně, když vrátil svému obránci přihrávku do zámezí. Rohový kop Tottenhamu!
2'
Chelsea si vybojovala míč do své moci díky útočnému faulu svého soupeře.
2'
Až po padesáti vteřinách se dostal na útočnou polovinu, kde úspěšně kombinuje. První centr do šestnáctky odvrací obránce Chelsea.
1'
Juniorské derby mezi Chelsea a Spurs je zahájeno! Tottenham se po rozehrávce snaží rozjet kombinaci od své obrany.
1'
Utkání za pár vteřin začne za deštivého počasí a dohledu několika desítek diváků.

Chelsea FC: Čech – Simeu (C), Livramento, Colwill, Lawrence, Drinkwater, Rankine, Bate, Nunn, Ballo, Lewis
Náhradníci: Bergstrom – McClelend, Ekwah-Elimby, Soonsup-Bell, Peart-Harris

Tottenham Hotspur: Austin – Okedina (C), Marsh, Lyons-Foster, Lavinier – White, Omole – Scarlett, Devine, Clarke – Etete.
Náhradníci: Kurylowicz – Thorpe, Pochettino, Muit, Mundle.
Už není cesty zpět. Petr Čech se za dvacet minut vrátí na fotbalové trávníky.
Uvidíme, co přítomnost Petra Čecha v brance Chelsea udělá, ale historicky jsou vzájemné zápasy atraktivní. Poslední bitva z ledna letošního roku je jedinou, kde neskórovaly oba týmy a nepadly alespoň dvě branky.

Z osmi duelů se třikrát radovala Chelsea, zatímco Tottenham jen jednou v roce 2018. Zbylé zápasy skončily remízami.
V domácích barvách předvádí skvělé výkony Myles Peart-Harris, jenž je společně s norským útočníkem Bryanem Fiabemou se čtyřmi góly nejlepším střelcem týmu. O gól méně mají na druhé straně angličtí fotbalisté Kion Etete a Harvey White.
Pojďme ale také k oběma soupeřům, protože i bez Čechova návratu se jedná o zajímavou bitvu dvou rivalů. Chelsea se ve třináctičlenné skupině drží na solidním třetím místě s dvoubodovou ztrátou na Blackburn a vedoucí Manchester City.

Blues v posledním duelu přehráli Leicester těsně 2:1, díky čemuž ukončili třízápasovou sérii bez vítězství, ve které uhráli jen bod. Podobně je na tom také sedmý Tottenham, jenž vyhrál na půdě Blackburnu 3:2, čímž skončila jeho série tří porážek v řadě.
Zkušený brankář však upozorňuje, že se stále jedná jen o výpomoc a žádný comeback v plánu není. "Já jsem v každém případě nouzové řešení, ale jsem připraven. Navíc jsem od finále Evropské ligy v Baku nehrál, takže je i pro mě výhoda, že odehraji jeden zápas a budu lépe připravený pro případ, že bych musel nastoupit za první tým," dodává Big Pete prostřednictvím Sport Investu.
Když na konci října vyšly spekulace, že byl Petr Čech zapsán na soupisku Chelsea, mnozí je považovaly za kachnu, další nad tím mávli rukou. O pár hodin později však došlo k senzační zprávě – český brankář se vrací!

Legendární brankář, který s Blues vyhrál čtyři tituly, Ligu mistrů i Evropskou ligu, byl zapsán na soupisku Chelsea jako záložní varianta v těžké koronavirové době. Poradce sportovního a technického úseku, který po konci kariéry stihl odchytat i soutěžní hokejové zápasy, se vrátil do plného tréninku Chelsea.

A už dnes se po roce, šesti měsících a čtrnácti dnech představí v soutěžním utkání! V mužstvu do 23 let zastoupí finského brankáře Lucase Bergstroma, který odchytal utkání za U18, zatímco Karlo Žiger je v bublině A-týmu a bylo by zbytečné ho z ní vytrhávat.
Hezký pondělní večer! Vidíte správně, dnes vám netradičně nabídneme derby Premier League U23, v němž domácí Chelsea přivítá Tottenham. Důvod je jediný, do fotbalové branky se vrací Petr Čech! Návrat české legendy můžete sledovat od 20:00 v našem přímém přenosu.