To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Mladoboleslavští svého soupeře nejen že přestříleli, ale zároveň většinu času drželi míč na svých kopačkách a tuto svou převahu korunoval v poslední minutě utkání výbornou hlavičkou Zahustel, díky čemuž Mladá Boleslav poráží na soustředění v tureckém Beleku dalšího silného soupeře!
A téměř okamžitě po rozehrání rozhodčí končí zápas, v němž si zasloužené vítězství připisuje Mladá Boleslav, která dnes svého soupeře, s vyjímkou úvodních minut druhé půle, naprosto přehrávala.
90
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
A je to gól! Nedůslednost v obraně potrestal přesnou hlavičkou faulovaný ONDŘEJ ZAHUSTEL, který si na centr Radka Šírla nejlépe naskočil a zády k bráně překonává Stancu! To je nejlepší odplata za likvidační faul!
89
Velice ostrý faul na polovině Steauy, za který dostává Puscas dokonce rovnou červenou kartu! Faulovaný Zahustel inkasoval skluz zepředu, to bylo velice nepříjemné!
88
Ale míč se nakonec ocitá až u gólmana Šedy, který musí vykopávat.
88
Synek faulován na polovině Steauy.
87
Dlouhý výkop Stancy, ale míč rychle získává soupeř.
86
Faul na polovině Steauy Bukurešť, za nějž dostává Prepelita žlutou kartu.
85
Opět aktivní Šivrič, který postupuje směrem k soupeřovo bráně, ale převaha obránců mu bere míč.
84
Ondřejka postupoval po hranici pokutového území z pravé strany blíže ke středu, prováhal nejlepší okamžik ke střele, nakonec je míč zblokován obranou soupeře.
83
Chipciu však opět "chycen" v ofsajdu, což je v dnešním utkání velice časté u hráčů Bukureště.
82
Ale Bořil nepřesně centruje z pravé strany, u míče Steaua.
81
Opět sledujeme kombinaci Mladé Boleslavi na polovině soupeře, Šivrič odvádí skutečně velice dobrou práci!
80
Rychlý protiútok soupeře zastavuje odpískaný ofsajd, Mladá Boleslav bude moci rozehrávat.
79
Bořil centruje z pravé strany, tam se z levé strany řítí do pokutového území Šivrič, střílí z voleje, ale opět fantastický Stanca!
78
Steaua opět střídá, Bratu je nahrazen Puscasem.
77
Bořil střílí zhruba z pětadvaceti metrů, míč letí vysoko nad bránu soupeře.
76
Nyní je to Mladá Boleslav, kdo diktuje tempo hry, soupeř se brání na své polovině.
74
Výborný střela Šivriče, který zmátl obránce soupeře kličkou do prava, vystřelil uvnitř pokutového území, ale Stanca je pozorný a chytá.
73
Mladoboleslavští budou zahrávat rohový kop.
72
Střídá i Mladá Boleslav, ze hřiště odchází Štohanzl, místo něho nastupuje Ondřej Zahustel.
71
Druhé střídání v sestavě Steauy Bukurešť, ze hřiště odcháí Tatu, místo něho nastupuje Rosu.
70
Mladé Boleslavi se podařilo otupit tlak soupeře z úvodu poločasu.
68
Šírl posílá centr před šestnáctku soupeře, ale obránci Bukureště odvrací.
67
Latovleviči fauluje v blízkosti půlící čáry, rozehrávat bude Mladá Boleslav.
66
Po pravé straně se do šestnáctky dostal Václav Ondřejka, obešel obránce a střílí, míč letí vedle, pěkná akce!
65
Zbrklost v rozehrávce nyní zastavila kombinaci Mladé Boleslavi.
64
Chipciu musel být ztrojen na polovině Mladé Boleslavi, jinak by se dostal do samostatného úniku!
63
Další žlutou kartu dostává hráč Steauy Alexandru Chipciu za faul na polovině.
62
Steaua střídá, ze hřiště odchází Costea, přichází Ionut Nastasie.
61
Tvrdý zákrok Štohanzla, který skluzem zastavuje na levé straně Costeu, rozhodčí tento zákrok trestá žlutou kartou.
60
I po hodině hry na první branku stále čekáme.
59
Jen za cenu ostrého faulu zastavuje Dosoudil na pravé straně Nikoliče, ten kulhá, rozhodčí ho vykazuje mimo hřiště.
58
Na to, že se hraje "pouze" přípravné utkání, sledujeme spoustu ostrých zákroků a nepříjemných faulů!
57
Žlutou kartu dostává za útočný faul i Chipciu.
56
Steaua vhazuje z levé strany v blízkosti pokutového území soupeře.
55
Šivrič dostává žlutou kartu za útočný faul.
53
Šivrič se snaží probojovat před Stancu v bráně soupeře, ale míč mu utíká.
51
Ale Šivrič si pomáhá při zpracování míče rukou.
50
Opět musí mladoboleslavští zahrávat až k vlastní bráně, Šeda vykopává.
49
Latovleviči centruje z levé strany do pokutového území, ale Nikolič se nedostal k hlavičce.
48
Dosoudil fauluje v blízkosti středového kruhu na vlastní polovině.
47
Hráči Bukureště vstoupili velice aktivně do druhého poločasu, Boleslav se jen s obtížemi vyrovnává s rychlým pohybem soupeře.
46
Vystřídán byl i Nešpor, kterého nahradil Synek a Johana, místo něho nastoupí do druhého poločasu Dosoudil.
46
46
Do druhého poločasu již nezasáhne v dresu Mladé Boleslavi Kysela, kterého nahradí Jan Bořil. Dále je střídán i Jarolím, toho nahradí Brunclík a Sloboda, toho nahradil Odřejka.
46
46
46
První poločas je u konce, ještě si tam něco Johana vysvětluje s rozhodčím, každopádně na první branku stále čekáme. Mladá Boleslav se v prvním poločase prezentovala dobrým výkonem, vidět byli hlavně na pravé straně zálohy Kysela, který vytrvale posílal dobré míče do pokutového území, kam se v první pětačtyřicetiminutovce také často probíjel aktivní Šivrič.
45
Běží poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu.
44
Fauluje Ščuk na polovině hřiště, rozhodčímu ještě musí domlouvat, obešlo se to bez karty.
43
Ale s rohovým kopem si mladoboleslavští dokázali poradit.
42
Obrovská šance hostů Tatu přihrává z pravé strany do pokutového území, tam se ke střele dostává Filip, který přízemní střelou z voleje málem překonal Šedu, nebýt jeho skvělého zákroků! Je z toho "pouze" rohový kop pro Steauu.
41
Gardos musí zahrát "malou domů" před dotírajícím Šivričem.
40
Šivrič zastaven skluzem zezadu v blízkosti pokutového území Steauy, píšťalka sudího mlčí, hraje se dál.
39
Lucian Filip dostává za svůj zákrok, v blízkosti středového kruhu na vlastní polovině, také žlutou kartu.
38
Petr Johana je druhým potrestaným hráčem, který dostává žlutou kartu!
37
Míč končí v autu, na polovině hřiště vhazují hráči Bukureště.
36
Kysela se výborně vyhnul Latovlevičimu a posílá z pravého křídla napříč pokutovým územím střílenou přihrávku, nebyl však nikdo, kdo by dopravil míč do brána.
34
Nešpor se dostává ke střele uvnitř pokutového území po předchozí dobré přihrávce od Kysely, ale střelu z voleje přizvedává více, než by bylo zdrávo, míč letí vysoko nad!
33
Costea se ocitl na polovině hřiště na trávníku, ale jen bezmocně plácl do země, rozhodčí faul nepíská, hraje se dál.
32
Stále na první branku čekáme, blíže k ní však měla Mladá Boleslav!
30
Stanca měl nyní plné ruce práce s nepovedenou střelou Radka Šírla, kterou uvnitř pokutového území ještě přizvedl jeden z obránců.
29
Tvrdý faul Radka Šírla tentokrát rozhodčí trestá žlutou kartou.
28
Matei pouze za cenu faulu zastavuje pronikajícího Jarolíma na vlastní polovině.
27
Chipciu vybojoval první rohový kop pro svůj tým, ten z pravé strany rozehraje Prepelita.
26
Tentokrát si obrana Bukureště poradila s tímto rohem.
25
Radek Šírl bude zahrávat další rohový kop z pravé strany.
23
Mladá Boleslav se anží dlouhými balony překonat zahuštěný střed hřiště, což se zatím daří.
22
Filip (STE) nabíhá z pravé strany na centr, ale je odpískán znovu ofsajd.
21
Rohový kop zahrával Šírl z pravé strany, Sloboda přesně hlavičkuje do sítě, ale sudí píská faul, branka neplatí.
20
A vybojoval roh v souboji s Costeou, první rohový kop v utkání.
19
Štohanzl vrací míč z levé strany, ten putuje na pravou stranu na Kyselu.
17
Kysela se probíjel po pravé straně do pokutového území, ale byl tam nepříjemně faulován, to byl tvrdý a ostrý skluz uvnitř šestnáctky, za který se mohl pískat pokutový kop!
16
Costea zkouší střílet ze střední vzdálenosti, ale je znovu odpískán ofsajd.
15
David Jarolím se až příliš vehementně probíjel na polovině soupeře, odpísán faul.
13
Ale Prepelitovi je odpískán ofsajd, rozehrávat mohou mladoboleslavští.
13
Johana fauluje v blízkosti středového kruhu, rozhehrává soupeř.
11
Leandro Martins pronikal středem hřiště, ale zastavil ho odpískaný faul, kterého se dopustil.
9
Šivrič na pravé straně "chycen" v ofsajdu.
7
Gardos se nakonec zvedá ze hřiště a odchází po svých.
6
Nepříjemný střet na polovině, po kterém se jeden z hráčů Bukureště těžce zvedá ze hřiště.
5
Centr na levou stranu, ale před Štohanzlem dobře zasáhl jeden z obránců.
3
Mladoboleslavským odpískán ofsajd.
2
Mladá Boleslav získává poprvé míč.
1
Utkání právě začalo, první kombinují hráči Bukureště.
1
A právě nyní přichází i Steaua Bukurešť, oba týmy jsou již na hrací ploše.
Na hrací ploše je zatím pouze Mladá Bolesla, čekáme na příchod soupeře.

FC Steaua Bukurešť: Stanca - Latovleviči, Bratu, Gardos, Rapa - Filip, Prepelita - Costea, Tatu, Chipciu - Nikolič

FK Mladá Boleslav: Šeda - Kysela, Johana, Kúdela, Šírl - Jarolím, Ščuk, Štohanzl, Sloboda - Nešpor, Šivrič.
Pravděpodobné sestavy:

FC Steaua Bukurešť: Tatarusanu - Rapa, Chiriches, Gardos, Latovlevici - Prepelita, Pintilii - Chipciu, Rusescu, Tanase - Tatu

FK Mladá Boleslav: Miller - Kysela, Johana, Janíček, Šírl - Jarolím, Brunclík - Sloboda, Magera, Štohanzl - Nešpor.
V dnešním přípravném utkání, v rámci soustředění v tureckém Beleku, se utká FK Mladá Boleslav s FC Steaua Bukurešť.
Pro Mladou Boleslav to bude již druhé přátelské střetnutí na jižním středomořském pobřeží nebo také turecké Riviéře, jak turisté říkají lokalitě, kde v této době panují teploty okolo deseti 10°C.
V prvním přípravném utkání porazili v sobotu ukrajinský FK Metalurg Doněck zásluhou branky Magery ze 38. minuty 1:0.
Jejich soupeř, rumunská Steaua Bukurešť, má za sebou již tři zápasy v tomto letovisku, když, narozdíl od mladoboleslavských, hrají zápasy obden. V tom posledním prohrála Steaua s ruským Dynamem Moskva 1:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.